VITAPRODUKT Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o VITAPRODUKT Sp. z o.o.

Były przedstawiciel

Ciekawe czy jest tam jeszcze jeden pan, który mówi cienkim głosem jak panienka, chorował ponad rok, cudownie ozdrowiał i powrócił za wstawiennictwem pani, która z sekretarki awansowała na dyrektorkę i była tego pana protektorką. Firma ma słowackie korzenie, wystarczy sprawdzić KRS czyli słowacki film gwarantowany z serii "Sąsiedzi".

Perełka

Moja rada omijaj ten stragan!

Biały kieł
@Perełka 21.08.2017 20:39
Moja rada omijaj ten stragan!

Wystarczy zapytać w aptekach co sądzą o tej firmie. Totalna porażka, nie wchodzić w to duże [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Totalna amatorszczyzna, szkoda czasu!

Nino

Aż takie stare samochody maja? To dziwne jak na branże farmaceutyczna.

Iwona

@Sigurd długo już pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju w VITAPRODUKT. Czy pracownicy mogą liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Maaxxx

Witam Wszystkich Proszę o informację na temat stanowiska Przedstawiciel Farmaceutyczny: -ile wizyt dziennie -jaka podstawa netto -jakie premia max netto (miesięczna, dwumiesięczna, kwartalna,roczna?) -jakie auto, z gps, obrandowane? -deputat? Z góry dziękuję Pozdrówki

Sigurd
@Maaxxx 01.11.2016 21:12

- wizyt ok 12 - podstawa ok 3 tys - premie miesięczne ok 1 tys - fabia II LPG nieobrandowane jest gps - deputat nie ale spory "bagażnik" gratisów

Max.
@Sigurd 01.04.2017 19:03

Czyli deputatem można zarobić na Allegro?

fgd

Ja to widziałem tylko to ogłoszenie na specjalistę ds. sprzedaży. Skoro są zapewnione odpowiednie szkolenia, to prościej przecież wykonywać swoje obowiązki. A wypłata jest terminowa?

ok. 3k na rękę - lecz proponuje się zastanowić czy warto tam pracować ;) chyba ze ktoś ma tajny plan jak zrobić nierealny plan :) albo ma swoją sieć aptek która zamówi duuuzooo bialej perły ;) ps. droga firmo pokaż światu komentarze , nie bój się !!

Alzbeta
@Pracownik 01.08.2016 16:34
vitaprodukt najprawdopodobniej autoryzuje wypowiedzi na forum gdyż cześć komentarzy się nie pojawia ... a szkoda .......

Jak najbardziej. Dostępnych jest 16 opinii a ocena 6/2 wystawiona na podstawie 41. Prosta matematyka 41-16=25 tyle wpisów usunięto. Ciekawe czemu :)

Anton
@Alzbeta 22.08.2017 21:26

Masz rację. Te wpisy to jakieś podejrzane, moderowane na 100%. Pytałem znajomych z branży i zdecydowanie odradzali mi Vitaprodukt.

Pracuś

niezła podstawa i dobra premia oraz nowe samochody. Preparaty biała perła OK, apteki znają i polecają. Jak jesteś z branży zawsze możesz zapytać w aptekach o preparaty.

Odradzam i to zdecydowanie,(usunięte przez administratora) jak masz doświadczenie szukaj pracy gdzie indziej

AAA

Czyżby zwolniono pewnego przedstawiciela z pewnej części kraju a tak się starał, donosił na wszystkich, wszystkim wchodził bez wazeliny, zwłaszcza jednej Pani, obrzydliwe zazdrosny i zawistny, nie trawiących lepszych od siebie, gdyby mógł utopił by ich w łyżce wody ..wilki pożarły się między sobą ...

Bibo

Tak wszyscy gadają o tych handlowcach, a przecież firma nie tylko handlowcami żyje. Z chęcią bym się dowiedział o innych działach w vitaprodukt, jak one funkcjonują, na czym się opiera całe funkcjonowanie działu i jak odnajduje się tam świeży pracownik - oczywiście o ile zatrudniają nowych - chyba, że skład się nie zmienia już długi czas.

aaa

A pozostali tacy, którzy pracują od dawna?

Zostaw opinię o VITAPRODUKT Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITAPRODUKT Sp. z o.o.