Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

oso

Wiecie może coś w sprawie podwyżek?

co jest grane

teraz wymyślili sobie że będziemy serwisować thysena synergi biuro zadowolone a serwis będzie się doktoryzował z nowych dźwigów jak byśmy nie mieli co robić

ktoś

Ta jest to największe zmartwienie Pana [usunięte przez moderatora] ;) w Warszawie. I chyba dobrze sobie radzą na rynku.

warszawska konserwa

To jest odłam OTISA (dwóch byłych pracowników otis załozyło swoja firme) ale Land Invest to nie tylko serwis wind.

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

abc - 2012-04-19 17:35:39 anonim - 2012-04-19 14:14:49 abc - 2012-04-18 20:53:06 Mam propozycje dla zainteresowanych, każdy weżnie po około 40 swoich najlepszych urządzeń i się połoczymy w firmę . czekam na propozycje.a jakie miasto?WARSZAWAto niestety nie moje strony

abc

abc

ZXR - 2012-04-16 21:18:53 kons - 2012-04-16 20:36:55 ja mam dzwic gen za który biora 800zł za 2 przystankiFULL SERWIS?Jasne w zeszycie konserwacji

ZXR

kons

ja mam dzwic gen za który biora 800zł za 2 przystanki

zxp

Nowa strategia otisa biorą w promocji za dźwig GEN 185 netto , ciekawe za ile przystanków. Może wie kto .

warszawska konserwa

A czy nie jestes przypadkiem jednych z tych farciarzy co zrobili uprawnienia po ostatniej podwyzce która jak dobrze pamietam była w kwietniu 2010 roku (podwyzke za uprawnienia) . U mnie w brygadzie wszyscy co mieli full uprawnien na dzien 1 kwietnia 2010 maja takie podstawy .Ja i tak mam najmiejsza z tych którzy dostali ppieniadze za uprawnienia . A z którego rejonu jestes ?

kons

warszawska konserwa - 2012-04-09 19:43:18 3800 brutto to jest podstawa wynagrodzenia w warszawie Ja z tego co wiem kazdy kto dostal pieniadze za uprawnienia pierwszej kategori to mam miedzy 3500 a 3800 brutto plus premia 550 zl brutto to juz jest przynajmiej 4050 brutto . Plus dyzury i noce i jakas tam sprzedaz T . A ty kolego tez jestes z warszawy ?Ja tez pracuje w warszawie i tak nie mam pierwsze słysze o takich zarobkach

konserwa345

Witam czy wiecie gdzie są jakieś przyjęcia na pomocnika konserwatora dzięki za info

warszawska konserwa

Tak masz racje, chodzilo mi o to ze jak sie wyrobi 100% to dostajemy jakies 60 zł wiecej premi. Wiem ze to nie jest majatek ale tu 100 tam 60 i cos sie uzbiera.

ss

warszawska konserwa - 2012-04-09 19:43:18 3800 brutto to jest podstawa wynagrodzenia w warszawie Ja z tego co wiem kazdy kto dostal pieniadze za uprawnienia pierwszej kategori to mam miedzy 3500 a 3800 brutto plus premia 550 zl brutto to juz jest przynajmiej 4050 brutto . Plus dyzury i noce i jakas tam sprzedaz T . A ty kolego tez jestes z warszawy ?JAKIE roboty T masz tylko premie uzależnioną od robut T

konserwa

warszawska konserwa - 2012-04-09 11:14:07 Ja mam srednio miedzy 5400 a 5800 brutto po około 5 latach pracy .Ale pensja nie zalezy od czasu pracy ale od twojego zangazowania i głownie szczescia .To jest pensja z dodatkami za NOCE-DYZURY-PREMIA. Netto ci nie podam bo otis oferuje szeroki pakiet socialny za który czesciowo trzeba placic czyli: za wracanie samochodem do domu (180 zł), pakiet multi sport (18 zł), pakiet medyczny dla rodziny(70 zl), pakiet dentystyczny(40 zł), pozyczki i składki z KZP. To powiem ci ze masz szczescie albo tak sie angazujesz tylko w swój znany sposób nie słyszałem od zadnego konserwatora ze tyle zarabia u nas w ekipie nikt tyle nie ma co najwyżej 3800 brutto

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.