Opinie o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie OTIS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie OTIS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTIS Sp. z o.o. w Warszawa

Otis dopiero zaczyna się uczyć zasad wolnego rynku a to boli jak się już nie jest monopolistą na sprzedanych urządzeniach.

heniek

podwyzki beda dla majstrow kierownikow i dyrektorow dla nas chyba nie.Jesli chodzi o wczesniejsza wypowiedz to swietnym menadzerem i osoba rozumiejaca klienta jest pan [usunięte przez moderatora]on w przeciagu 3 lat pozyskal dla swojej firmy 400 dzwigow.Klijenci jego firme bardzo chwala a dlaczego a to dlatego ze on ich potrafi zrozumiec.Jesli klient nie ma pieniedzy to nie ma sprawy nie naciska .przeciez mozna zalozyc jakas czesc uzywana i poczekac do nastepnego roku.On wiele zrobi aby utrzymac klienta przy sobie i ludzie nie chodza po schodach bo to u niego ale tez i w innych madrzejszych firmach jest niedopuszczalne.Panie[usunięte przez moderatora] pan wraca juz tylko pan moze nas wydostac z nieuchronnego bankructwa.

Stasiek

Cześć koledzy, a co z obietnicami podwyżek pensji dla nas? Może coś wiecie

nic ze strajku nie wyszlo ale mozemy pogratulowac naszej kadrze zarzadzjacej w tym miesiacu odejdzie od naszej firmy okolo 50 dzwigow jest coraz lepiej bo srednio odchodzilo od nas 20 wind miesiecznie.Brawo nabieramy wieksze tempo w ostatnich 3 latach ucieklo nam okolo 500 urzadzen wiec jak tak dalej pojdzie to otis przetrwa jeszcze ze 3 lata na rynku.Robmy tak dalej niech ludzie chodza po schodach po tydzien a nawet i dluzej niech liczy sie tylko sprzedaz.I jeszcze jedno zamiast 90 dzwigow na osobe dajcie nam po 200 juz i tak nam jest wszystko jedno.

Rekrutacja dwuetapowa, najpierw rozmowa online, a następnie spotkanie w siedzibie firmy.

Głównie dotyczące CV, całkiem szczegółowe.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
kolo-manolo

Siemka ludziska! Już tam nie pracuje ale w pełni popieram! Dawno powinno się z tym zrobić porządek ale tak na poważnie bo \"solidarność\" w tej firmie to już tylko na papierze (usunięte przez administratora) Osobiście pozdrawiam całą brygadę ze Śliskiej i czekam ze zniecierpliwieniem na to wasze poniedziałkowe spotkanie , no i jakieś konkretne ustalenia

ktos prawdopodobnie z góry jakas duza szycha

ale kto to organizuje

SS

popieram napewno bede

zenek

no w koncu jakies konkretne ziomki tu sie udzielaja.mam taka propozycje zeby umowic sie 28 maja to jest w poniedzialek o 15 po robocie na sliskiej 58 by omowic plan dzialania

alek

malo ze niema konserwacji to zatrzymuje sie windy na (usunięte przez administratora) y a czesci sie nie doprosisz musisz o nia u majstra zebrac i jeszcze tlumaczyc sie klientom.znam przypadki ze zatrzymuje sie winde nawet na tydzien czasu na kontakt drzwi albo styczniki i ludzie musza dralowac po schodach.ale tak jak muwisz najwazniejsza sprzedarz a ze sobie staruszka pochodzi po schodach to nie wazne.jakosci w tej firmie nie ma a jest za to wstyd i smutek ze klienci odchodza i konserwatorzy z ktorymi jestesmy zzyci.

sam wiesz co tu siedzieje.konserwator ma coraz wiecej dzwigów doszlo do tego ze mamy po90 dzwigow na osobe a zarobki marne.niewiem czy zauwzyles ale konserwacji w tej firmie nie ma juz ze 3 lata .no bo jak wykonac konserwacje na tylu dzwigach a jeszcze musisz pomoc koledze no i obrabiac rejon tych co maja 2 zmiany.takze srednio dziennie masz rzeczywiscie jakies 180 dzwigow do obslogi.klienci to widza i odchodza od nas.obliczylem tez ze w ostatnich 3 latach stracilismy okolo 600 urzadzen.dla firmy najwazniejsza jest sprzedarz a klient sie nie liczy.

alek

kiedys to byla dobra firma a teraz kazdy stad ucieka przykre to jest

konserwa

ktoś - 2012-05-17 22:52:16 Wal do Windy tam chyba robią jeszcze po dwóch więc pewnie szukają pomocników. Musisz się rok przemęczyć.Akurat dwóch monterow z windy warszawa odchodzi do firmy bognar to sie zrobi miejsce

ktoś

marek3682 - 2012-05-16 19:35:58 Witam mam pytanie jak zostać konserwatorem urządzeń dzwigowych czy gdzieś jeszcze przyjmują na pomocników i czy bez żadnego doświadczenia można sobie wyrobić uprawnienia UDT tej najprostszej kategorii III.Dzięki za info każdy kiedyś zaczynałbez praktyki nie dostaniesz uprawnień.musi być udokumentowana praca na stanowisku pomocnika minimum 6 m-c ale to nie gwarantuje że dostaniesz uprawnienia( po roku możesz podchodzić) jezeli skutek ma być pozytywny

marek3682

konserwa123456789

Witam czy ktoś może coś powiedzieć o firmie PROLIFT mają oddział w Warszawie.Dzięki za info

nie

to rób premie dostaniesz z.......ą

ktos

maja byc ale tylko dla tych co zrobili uprawnienia jakies 35osob no i oczywiscie dla kierownictwa i biura konserwator dorabiac ma na sprzedazy, do roboty nieroby.

oso

Wiecie może coś w sprawie podwyżek?

Zostaw merytoryczną opinię o OTIS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w OTIS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OTIS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 187.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTIS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 11 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTIS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OTIS Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTIS Sp. z o.o.