Opinie o RG Inżynieria Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy RG Inżynieria Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RG Inżynieria Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RG Inżynieria Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Obecnie firma RG Inżynieria Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Specjalista ds. ofertowania. Czy ktoś aplikuje?

Ludwik Nowy wpis

Z pewnością warto polecić firmę bo praca tu jest dobrze wynagradzana, świetni ludzie w firmie.

Paker Nowy wpis

Bardzo dobra firma.

Paker Nowy wpis

Bardzo dobra fachowa firma.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie RG Inżynieria Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik robót sanitarnych / Kierownik budowy? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Xyz

Za l4 dostaje się dyscyplinarne nie polecam... I mało płaci na montera.

Pracujący
@Xyz

Ja akurat pracuję i wiem za co Ciebie a raczej Was wyrzucili. Praca to nie chodzenie w kratkę. Nazywając siebie monterem ze swoimi umiejętnościami jako pomocnik obrażasz mnie. Radzę wydorośleć bo w kolejnej robocie nie zagrzejesz długo miejsca

Dagmara

@Xyz a ciebie zwolnili dyscyplinarnie?

xyz
@Dagmara

Noooo i nie tylko mnie ogolnie beka :)

Dagmara

Ile zarabia operator koparki?

Operator

Witam wiedziałem ogłoszenie na operatora koparki, wie ktoś czy jest jeszcze aktualne?

Driver

Firma wyróżnia się na tle konkurencji. Jeżdżąc po mieście widzę, że realizują naprawdę ciekawe inwestycje w tym metro. Nowy sprzęt, chyba dobry socjal, jednolite ubrania.... Ciekawa inicjatywa. Rozmawiając z ludźmi słyszałem, że atmosfera pracy też jest ok. Ktoś wie jak tam wyglądają zarobki i czy szukają kogoś do pracy jako kierowcę?

kolombo

Firma potrzebuje może aktualnie ludzi? Jak przebiega rekrutacja?

Firma działa już dość długo a na forum nie ma zupełnie nikogo, z jakiegoś powodu?

Robotnik
@Marek

Panie Marku nie ma czasu na dyskusję! Rabotajem!

Zostaw merytoryczną opinię o RG Inżynieria Sp. z o.o. - Warszawa

RG Inżynieria Sp. z o.o.
  • Stawki 2A lok. 51
    00-193 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042