opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10104)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10104)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    pracownik produkcji napojów

    07.06.2023 13:57

    Były pracownik

    Jezeli chodzi o agencje umowy sa z miesiaca na miesiac. Przyjechalismy na miejsce po przejechanych 1400 km, nikt nie odbiera, w koncu sie udalo dodadzwonic to musielismy jeszcze jechac kolejne 20 km po klucze do zakwaterowania bo nikt nam ich nie przywiozl w miejsce w kotrym bylismy umowieni... Do pracy mielismy najkrotsza droga 31 km, co zajmowalo nam 39 minut ( słaba droga przez lasy, miasteczka) a parking był jakies 200-300 metrów od domu przez co powrót do domu i wyjscie do pracy zajmowało 50 minut w jedną i drugą strone - ponad 1,5 h wyjete z zycia na same dojazdy do pracy. Mielismy dostać dodatek za paliwo ( inne osoby mialy po 4 km do pracy, maks 15km) - dodatku oczywiscie w wyplacie brak. W miejscu zamieszkania pokoj na strychu- jakosciowo moze nie bylo najgorzej ale nie było w mieszkaniu nawet zamrażalnika czy suszarki na pranie. Praca przy produkcji napojów akoholowych - jezeli chodzi o godziny to są, można robic tez nadgodziny wiec to tez na plus, ale praca po prostu nudna, monotonna przez 8 h codziennie sie robi to samo, a nawet jak sie robi 'co innego' to jest ten sam zakres ruchów. Raczej nie polecam
    ReviewUserIcon
    pracownik produkcji

    07.06.2023 14:49

    Były pracownik

    Nie da sie edytować postu wiec tylko dodam ze pani z mg dzwonila i przekazala informacje ze koszty za dojazd zostaną nam zwrócone w korekcie z wyplaty
    ReviewUserIcon
    Bartek

    05.06.2023 16:50

    Inne

    Witam wszystkich, mam jeszcze 2 pytania odnośnie , jak to wygląda sprawa meldunku? Czy agencja daje meldunek na danej kwaterze mam na myśli oczywiście dłuższą współprace , I jak wygląda sprawa z godzinami na projektach pralnia lub komisioner ? Głównie mi chodzi o okres jesień, zima czy można w tym czasie wyrobic trochę godzin ?
    ReviewUserIcon
    Bartek

    06.06.2023 15:49

    Inne

    Wydaję mi się że powyżej 3 miesięcy pobytu w Niemczech, powino się mieć już meldunek
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    07.06.2023 11:40

    Pracownik

    No bo w teorii tak jest ale w praktyce nikt tego nie robi xd
    ReviewUserIcon
    Monia35

    02.06.2023 20:10

    Kandydat

    Witam.Odzywam się po raz drugi.Jestem zainteresowana wyjazdem do pracy przez mgsolutions.Pisze bo poszukuje jakiegoś dobrego ludzia lub pary z samochodem.Projekt do dogadania.Oczywiscie dokladalabym się do paliwa.Jestem gotową do wyjazdu najwcześniej od 5 lub 12czerwca.Pochodze z okolic Kielc.
    ReviewUserIcon
    KEN

    05.06.2023 21:44

    Kandydat

    To nie ja pisałam ten komentarz, ale również poszukuję osoby do wyjazdu. Jestem studentką, osobą spokojną bez nałogów. [email protected]
    ReviewUserIcon
    @Wyjazd

    06.06.2023 14:40

    Kandydat

    Cześć.Moj adres e-mail to:[email protected]
    ReviewUserIcon
    Dx

    06.06.2023 14:15

    Kandydat

    Wybiera się ktoś lub miał styczność z ocynkownią w wurzburgu? Jakoś pod koniec miesiąca.

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Darek

    05.06.2023 16:29

    Kandydat

    Cześć, Szukam kogoś, kto ma auto i z kim mógłbym wyjechać do pracy przez MGSolutions. Jestem 26 letnim mężczyzną, pracowałem w Holandii i Irlandii, znam angielski dobrze, niemieckiego brak. Czytając komentarze, zauważyłem, że bez własnego auta wyjazd jest utrudniony. Mieszkam w Olsztynie, ale na wyjazd mogę gdzieś dojechać. Wybór pracy do ustalenia, byle były dobre pieniądze. Dyspozycyjny od ok. 12 czerwca
    ReviewUserIcon
    Meckenheim

    05.06.2023 13:47

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy był ktoś na projekcie automotive w Meckenheim albo Grevenbroich i może coś więcej napisać na temat pracy w tym zakładzie ?
    ReviewUserIcon
    kan

    04.06.2023 12:48

    Kandydat

    Poszukuję kogoś mobilnego do wyjazdu najlepiej z Mazowsza/ Podlasia/ Lubelskiego. Najlepiej student/ka na okres wakacji lipiec-wrzesień. Projekt ustalilibyśmy wspólnie. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Alex

    23.04.2023 06:37

    Pracownik

    Szukam koleżank na wspólny wyjazd i pokój .
    ReviewUserIcon
    Iwona

    25.04.2023 16:21

    Kandydat

    Skad jestes i ile masz lat
    ReviewUserIcon
    KEN

    03.06.2023 17:13

    Kandydat

    również szukam koleżanki do wyjazdu możesz napisać [email protected]
    ReviewUserIcon
    kan

    03.06.2023 16:33

    Kandydat

    Czy ktoś z was jechał z tej agencji samemu do pracy? Nie z chłopakiem/dziewczyną/ znajomymi tylko dosłownie sam. Jakieś porady, bo planuję wyjechać sama ale mam pewne obawy.
    ReviewUserIcon
    Andzia11

    03.06.2023 11:04

    Kandydat

    Hej szukam mobilnego kolegi z autem na wspólny wyjazd mam 20 lat, znam kilka fajnych wiarygodnych agencji ale niestety rekrutują tylko pary, jestem spokojną osobą,bez nałogów i również szukam takiej osoby, chętnych proszę o pisanie na E-mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Wiola

    31.05.2023 14:56

    Kandydat

    Cześć :) Razem z chłopakiem (26, 27 lat) szukamy pracy przez tą agencje. Nie posiadamy auta, dlatego szukamy kogoś lub pary do ktorej moglibyśmy się dołączyć. Jesteśmy spokojną, dojrzałą parą, która stawia na zarobek. Jesteśmy z województwa świętokrzyskiego. Jeśli ktoś byłby chętny piszcie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    nicola

    02.06.2023 12:30

    Były pracownik

    Jakby kazdy tak myslał to nikt by nigdy nie jezdzil na takie wyjazdy do pracy. Wiadomo, że ludzi mozna trafic roznych ale tak jest wszedzie, na codzien i nie tylko w pracy. Ja trzymam kciuki, zeby sie udalo, bo taki wyjazd z moim partnerem juz mamy za sobą i wspominamy go jako fajny epizod w życiu.
    ReviewUserIcon
    Ja

    03.06.2023 10:05

    Pracownik

    Jesteś jeszcze trochę naiwna po prostu:) wyjazd jednym autem z obcymi ludźmi wiąże was praktycznie w 100 proc i zapewniam Cię że mam za sobą taki wyjazd i wiem co mówię :)
    ReviewUserIcon
    Xzxzx

    23.05.2023 12:14

    Kandydat

    Hejka. Razem z chłopakiem chcemy wyjechac do Niemiec do pracy na produkcję napojów - Stuttgart Mamy 22 lata i własny samochód . Czy ktoś może był już i opowie jak to wygląda I jak z mieszkaniem ? A może ktoś też się wybiera ?;) Jesteśmy z Lubelskiego. ;)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    02.06.2023 18:00

    Pracownik

    Hej możemy się spisać na priv?
    ReviewUserIcon
    olek

    02.06.2023 19:45

    Były pracownik

    a tutaj akurat cie zaskocze,bo rodacy za granica okazali się bardzo w porządku i pomocni, a jesli chodzi o kwatery to sami polacy w mieszkaniach z tego samego projektu
    ReviewUserIcon
    Patryk

    01.06.2023 13:48

    Kandydat

    Witam, czy pracował ktoś już przez MGsolution na zleceniu np. pracownik produkcyjny pralnia lub pomocnik produkcyjny pieczywa? Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda rekrutacja na takie stanowisko i jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź od firmy po aplikowaniu do nich, czy firma dzwoni z aktualną ofertą, czy piszę maila? Z góry dziękuje za odpowiedź.
    ReviewUserIcon
    lololo

    07.05.2023 00:06

    Kandydat

    Czy jadąc parą pracuje się na jednej zmianie?
    ReviewUserIcon
    zakochany

    25.05.2023 13:12

    Kandydat

    A gdzie znaleźliście ogłoszenie dla par, bo też właśnie z narzeczoną chciałem się wybrać
    ReviewUserIcon
    Wiola

    31.05.2023 14:52

    Pracownik

    Cześć. Razem z chłopakiem chcielibyśmy wyjechać przez tą agencje do pracy. Nie posiadamy auta. Skąd jesteście, my ze świętokrzyskiego. Może byśmy się jakoś zgadali i pojechali razem? Mamy po 26/27 lat ;) Zależy nam na spokojnej pracy i odkładaniu pieniążków. Jak coś pisz [email protected].
    ReviewUserIcon
    Bockenem

    26.05.2023 10:13

    Kandydat

    Chciałem zapytać czy ktoś był na projekcie automotive w Bockenem widzę że pojawiła się teraz oferta pracy nawet niezła stawka jest z tego co widzę ?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    30.05.2023 19:30

    Pracownik

    Teraz nie ma ani sobót, ani niedziela, zero nadgodzin. Straszna lipa z robotą, średnio widać, żeby coś się miało rozkręcać
    ReviewUserIcon
    Bockenem

    31.05.2023 10:00

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć bez nadgodzin na tym projekcie ?
    ReviewUserIcon
    Ali

    31.05.2023 01:46

    Kandydat

    Hej ,czy ktoś chętny na pracę z tej firmy na order picker w Berlinie gdzieś w czerwcu? Z koleżanką chcielibyśmy wyjechać ,ale nie mamy auta swojego.Może ktoś z autem jest chętny? Mamy 21 lat jesteśmy spokojne i ugodowe. Jak coś pisz na email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Klaudia

    25.05.2023 19:51

    Pracownik

    Witam. Szukam osoby chętnej na wyjazd do pracy do Niemiec na dłuższy okres. Jestem 30 letnia dziewczyna bez nałogów z okolic Tarnowa. Jak wiadomo w dwójkę to zawsze raźniej. Jeśli posiadasz auto, znasz m.in. liczebniki, jesteś chętna/y i pewny na wyjazd to byłoby miło. Moglibyśmy się poznać i porozmawiać.
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    27.05.2023 09:34

    Kandydat

    Kiedy wyjezdzasz na jaki projekt
    ReviewUserIcon
    Marta

    28.05.2023 13:53

    Inne

    Hej Klaudia, również jestem zainteresowana pracą w Niemczech, póki co przeglądam oferty. Jeśli miałabyś ochotę porozmawiać i powymieniać się spostrzeżeniami to napisz do mnie :) jesteśmy w podobnym wieku. [email protected]
    ReviewUserIcon
    Bartek

    26.05.2023 15:58

    Kandydat

    Witam wszystkich , szybkie pytanko do osób z projektu albo pralnia albo komisioner , te oferty mnie najbardziej interesują , ile jest mniej więcej osób zamieszkuję na kwaterze ? Ktoś nie dawno pisał do 10 osób ale z innego projektu chyba ,
    ReviewUserIcon
    V

    26.05.2023 22:46

    Były pracownik

    Na pralni mieszkanie 4 osobowe, 2 osoby w pokoju, wspolna kuchnia i łazienka. Warunki jak trafisz, loteria. Ale ogólnie tragedii nie ma, można spokojnie mieszkać
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    27.05.2023 09:33

    Kandydat

    No tak jest pewnie miedzy 6 a 10, musi im sie zwrocic za chate, w 4 osoby napewno nie bd mieszkal
    ReviewUserIcon
    Wojciech

    24.05.2023 03:43

    Kandydat

    Witam. Szukam jakiegoś kompana z samochodem co jedzie do Berlina jako order picker, śmiało pisać na mail [email protected]
    ReviewUserIcon
    Betonek

    22.05.2023 10:13

    Kandydat

    Witam, miałbym takie pytanie, czy jest możliwość pracowania u was na własnej działalności gospodarczej? Pozdrawiam!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    sweetdreams

    09.05.2023 09:25

    Kandydat

    Hej, wyjeżdża ktoś z was na projekt 15 maja, do Uberlingen ? Albo może ktoś już pracował i może się wypowiedzieć na temat tej pracy..
    ReviewUserIcon
    verwa

    16.05.2023 15:40

    Kandydat

    na czym konkretnie polega?
    ReviewUserIcon
    Alicja

    17.05.2023 09:50

    Kandydat

    Hej a możesz napisać co to za praca czy to jakieś pakowanie elektroniki czy jak i jaka stawka
    ReviewUserIcon
    Mariusz

    03.05.2023 17:39

    Pracownik

    Szukam kogoś mobilnego kto chciałby jechać na kilka miesięcy do pracy w Niemczech. Praca związana z produkcją Język niemiecki będzie dodatkowym atutem Proszę pisać na maila [email protected]
    ReviewUserIcon
    Kaja

    12.05.2023 10:40

    Były pracownik

    Tak
    ReviewUserIcon
    verwa

    16.05.2023 15:42

    Kandydat

    o to może ogarnę, dość szybko łapie język, więc liczę,że jakoś to będzie ;)
    ReviewUserIcon
    Nika

    12.05.2023 16:08

    Inne

    Witam.Poszukuje kogos z samochodem DO PRACY W NIEMCZECH PRZEZ TA FIRME INTERESOWAŁA BY MNIE PRODUKCJA I WYJAZD OD POCZATKU CZERWCA ,MOZE BYC TROCHE WCZESNIEJ.OCZYWISCIE DOKŁADAM SIE NA DOJAZDY DO I Z Pracy.Prosze pisać na adres e-mailowy:[email protected].
    ReviewUserIcon
    xepiko

    15.05.2023 11:56

    Kandydat

    jaki projekt konkretnie? jak na czerwiec to zdążę się jeszcze załapać?
    ReviewUserIcon
    verwa

    16.05.2023 15:38

    Kandydat

    a samochód masz?
    ReviewUserIcon
    Ee

    16.05.2023 13:46

    Inne

    Ja miałem jechać 1 czerwca z partnerka ale pan z biura powiedział że nie ma miejsc i mi umowy nie wyślę a 2 3 godz predzej byl na tak .fajnie się bawią z ludźmi
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    16.05.2023 12:29

    Kandydat

    Czy jest ktos konkretny z autem chetny do wyjazdu na jakis projekt na dluzej bez zbednych pytan?
    ReviewUserIcon
    xepiko

    15.05.2023 11:54

    Kandydat

    czy agencja jest godna zaufania? jak będzie jakiś problem to pomogą go rozwiązać czy się zostaje samemu sobie?

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Travis

    10.05.2023 17:50

    Kandydat

    Co oznacza podpunkt: - nie stosujemy tzw. konta czasu pracy (niem. "Arbeitszeitkonto") z ich ogłoszenia o pracę w Niemczech?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    14.05.2023 19:31

    Pracodawca

    Witamy, MGsolutions nigdy nie stosowało tw. Arbeitszeitkonto (konto czasu pracy), prosimy zatem nie wprowadzać Użytkowników Portalu GoWork w błąd. Wszystkie godziny, jak również dodatki czy premie, są rozliczane w trybie miesięcznym wraz z wynagrodzeniem za pracę. Możliwe, że po prostu nie znane jest Panu samo pojęcie Arbeitszeitkonto i dlatego taka opinia. Arbeitszeitkonto w bardzo dużym uproszczeniu polega na tym, iż jeśli Pan wypracuje jakieś nadgodziny (godziny ponadnormatywne) w danym miesiącu, to nie są one wypłacane od razu a tylko godziny etatowe, a godziny ponadnormatywne są odkładane na osobne konto i rozliczane w sytuacji, kiedy np. nie ma pracy na zakładzie czy też w okresie przestojów, lub można je wybrać i skorzystać wówczas z dodatkowego wolnego. Godziny te mogą być przechowywane na takim koncie nawet kilka miesięcy i może ich być nawet 150, Nasza Agencja rozlicza wszystko standardowo i wypłaca od razu wypracowane przez Pracowników godziny - NA BIEŻĄCO. Zakładamy, że jednak nie był Pan naszym Pracownikiem, gdyż 1 raz ktoś napisał tego typu komentarz. Każdy nasz Pracownik (a rocznie mamy ich nawet do kilku tysięcy) dobrze wie, jak rozliczane są wypracowane godziny pracy i wszystkie powiązane z wynagrodzeniem dodatki / premie itd.
    ReviewUserIcon
    xepiko

    15.05.2023 11:53

    Kandydat

    czyli warunki takie jak w Polsce standardowo bez żadnych udziwnień jak dobrze rozumiem?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.05.2023 16:53

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    xepiko

    15.05.2023 11:52

    Kandydat

    na jaki projekt jedziesz?
    ReviewUserIcon
    Anonimowy

    12.05.2023 20:34

    Kandydat

    Witam w najbliższym czasie planuje wybrać sie z dziewczyna swoim samochodem do pracy przy produkcji alkoholi w stuttgardzie czy ktoś może mi opowiedzieć o pracy Interesuje mnie jak wyglądają tam zarobki ? Godziny pracy , czy są nadgodziny Warunki mieszkalne ,koszt msc, kwestia gotowania itp I ogólnie atmosfera w pracy Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mikus123

    12.05.2023 16:22

    Kandydat

    Witam.Poszukuje mobilnej osoby do wyjazdu do Niemiec do pracy na produkcji lub na innych projektach przez tą firmę.Mieszkam w woj.swietokrzyskim.Chcialabym wyjechać na początku czerwca lub trochę wcześniej.Oczywiscie koszty transportu i koszty dojazdu do pracy i z pracy dokładam się.Prosze pisać na e-maila:[email protected]. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    WW

    11.05.2023 15:05

    Kandydat

    Są jakieś dodatki, nocki, święta, nadgodziny?
    ReviewUserIcon
    Bronek

    12.05.2023 13:01

    Pracownik

    dużo zależy od tego na którym projekcie chcesz pracować
    ReviewUserIcon
    Bronek

    12.05.2023 13:04

    Pracownik

    ja np. na edece mam pakiet fitness i pakiet sportowy z dodatków + jakieś premie
    ReviewUserIcon
    BBB

    10.05.2023 17:57

    Inne

    Razem z partnerką chcemy wyjechać z tej agencji nie znamy jezyka Jaką prace wziąść Od 22.05 bo minie miesiąc od niemieckiej umowy a potrzebny wyjazd Od zaraz
    ReviewUserIcon
    Travis

    11.05.2023 13:24

    Kandydat

    to uderzaj do agencji bezpośrednio wydaje mi się
    ReviewUserIcon
    Anonim

    09.05.2023 23:32

    Kandydat

    Czy był ktoś może na projekcie przy produkcji napojów w Stuttgarcie ?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    10.05.2023 13:48

    Kandydat

    dhskak09.03.2023 13:11 @Nowiki Witam, byłam na tym projekcie. Praca sama w sobie nie jest złaz, pakowanie buteleczek z alkoholem, zbieranie ich z maszyny, obsługa maszyn. Oprócz mechaników i pracowników biura pracują sami Polacy. Warunki zakwaterowania całkiem dobre. Tak ktos pisal o tej pracy.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.05.2023 17:18

    Kandydat

    Na jakie wynagrodzenie można liczyć po odliczeniu zakwaterowania ?
    ReviewUserIcon
    Łukasz

    09.05.2023 17:33

    Kandydat

    Ktos z autem chetny wybiera sie na napoje Sttutgard?
    ReviewUserIcon
    LoL

    07.05.2023 16:53

    Kandydat

    Siema, pracuje może ktoś na projekcie w mamming ?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    01.05.2023 22:12

    Kandydat

    Witam zastanawiam się nad wyjazdem do pracy za granica znalazłem ciekawa ofertę pracy w ocynkowni w Würzburg jest ktoś opowie jakie warunki z góry dzięki i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Larry

    06.05.2023 17:53

    Kandydat

    Siema. Też myślę wlasnie o tej ofercie pracy. Ale chyba nie ma nikogo na forum.kto tam pracuje. A w dodatku to ogloszenie już dlugo jest aktywne.
    ReviewUserIcon
    Dexter

    03.05.2023 16:24

    Kandydat

    Dzień dobry,mam takie pytanie czy ruszył już projekt na wózek widłowy do firmy Rudolf,mamming? PS. Projekt miał ruszyć od 1 marca. Jak tak, to czy są tam przyjęcia?
    ReviewUserIcon
    Monika

    03.05.2023 16:13

    Były pracownik

    Generalnie uważam że agencja ma dużo plusów -wyplata zawsze na czas, życzliwi koordynatorzy, bogaty wybór projektów, możliwość dogadania się w ważnych kwestiach. Doceniam fakt że przez te agencję mogłam zarobić pierwsze pieniądze za granicą. Ale chciałabym przestrzec przed jedna kwestią - zbierania się w grupy i zgłaszania do agencji jako grupa z praktycznie obcymi osobami. Nie róbcie tego! Lepiej jechać własnym samochodem, kupić nawet szrota za dwa tysiące ale jechać tylko samemu lub z dobrze znaną, zaufana osobą. Przez agencję jeżdżą różni ludzie, a jadąc z kimś obcym i zgłaszając się jako grupa musicie potem być zależni od widzimisię osoby która ma samochód i być z tą osobą na mieszkaniu. A ludzie są przeróżni, weźcie pod uwagę że niektórzy rezygnują lub nie dają rady i zostają wydaleni z projektu i co wtedy z Wami bez auta? A jesteście kilkaset kilometrów od domu. Pomijając fakt że część pracowników to niestety (usunięte przez administratora) a nie zawsze widać to na pierwszy rzut oka i będąc jednym autem z obcymi musicie się potem z nimi użerać. Reasumując, polecam agencję jak najbardziej ale tylko własnym transportem...
    ReviewUserIcon
    Monika

    03.05.2023 16:17

    Były pracownik

    PS. I weźcie pod uwagę że są lokacje np na wsiach gdzie do najbliższego sklepu jest 6 czy 7 km. Bez własnego transportu musicie się prosić obcych osób żeby z Wami pojechały po zakupy nie mówiąc o innych formalnościach.
    ReviewUserIcon
    Jakub

    01.05.2023 12:07

    Kandydat

    Jak wygląda transport z miejsca zamieszkania do pracy ? Na własną rękę trzeba sobie ogarniać ?
    ReviewUserIcon
    Y

    03.05.2023 07:31

    Pracownik

    No samochód musisz mieć
    ReviewUserIcon
    Nick

    03.05.2023 09:06

    Były pracownik

    No normalnie ludzie jeżdżą swoimi autami :D dziwne pytanie...
    ReviewUserIcon
    Marzena

    03.05.2023 06:01

    Kandydat

    @Iwona chętnie bym się z tobą zabrała. Na jaki projekt się wybierasz i kiedy?

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon