opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 170 ocen z 12 miesięcy
Opinie(10106)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)

Opinie(10106)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(12)
Wywiady(1)
Logo
  • O MGsolutions
  • .
  • Poradnik
  • .
  • Częste pytania
  • .
  • Co oferujemy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MGsolutions

Poradnik

Częste pytania

Co oferujemy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
  • Tarnów
  • Rybnik
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Zielonki
  • Węgrzce
  • Bibice
  • Rząska
  • Pękowice
  • Batowice
  • Bosutów
  • Dziekanowice
  • Boleń
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Kraków - MGopieka24
Nürnberg - Agencja Pracy MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kraków
  4. /
  5. Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

Opinie

Opinie o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Kraków

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 93

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Soltau

    14.09.2023 14:39

    Kandydat

    Witam, czy pracuje ktoś w Soltau i mógłby sie wypowiedziec o warunkach pracy? Czy faktycznie głownie sa 1 i 2 zmiany?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    17.09.2023 07:57

    Kandydat

    2 zmiany a po 2 miesiącach -3 maksymalnie nie przedłużają umowy bo niby nie ma pracy :) i po chwili znowu nowi przyjeżdżają
    ReviewUserIcon
    xxx

    14.09.2023 10:57

    Kandydat

    Hej! Mam 28 lat i jestem chętna na podjęcie pracy od zaraz. Szukam dziewczyny/dziewczyn/grupki znajomych z samochodem :) Ja będę cieszyć się z transportu, Ty mniejszym kosztem transportu hahha :D Proszę o kontakt mailowy: [email protected] gdzie możemy omówić szczegóły i podpytać o cokolwiek. Pozdrawiam :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.09.2023 11:47

    Kandydat

    Być może jest to głupie pytanie jednak spotkałem się z opiniami na ten temat i ciężko określić mi czy to prawda. Słyszałem opinie, że auto którym jedzie się do Niemiec musi być w idealnym stanie, zero rdzy czy czegokolwiek, bo inaczej dostaje się wysoki mandat i obowiązek zabrania samochodu na lawecie z terenu Niemiec. Stąd moje pytanie, czy faktycznie tak to działa? Jeżdżę Mazdą 3 która owszem ma lekkie ślady rdzy, ale jest w pełni sprawna technicznie i nie ma z nią większych problemów, przechodzi normalnie przegląd i posiada zieloną plakietkę uprawniającą do wjazdu do zielonych stref w Niemczech.
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.09.2023 16:24

    Kandydat

    Czyli tak jak myślałem, każdy po prostu gada byle gadać i żeby nie doszło do wyjazdu. Dzięki za odpowiedź, bo sam już wątpiłem w swoją rację
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.09.2023 08:02

    Pracownik

    To jakieś brednie. My byliśmy na projekcie autem za 2 tysiące, wcale w nie najlepszym stanie, policję nieraz mijaliśmy i nikt nas nie zatrzymał. Ważne żeby auto jeździło, miało podbity przegląd i tyle ... my nawet jeździliśmy z wgniecionym zderzakiem i nikt nic na to nie mówił
    ReviewUserIcon
    Robert39

    08.09.2023 13:09

    Kandydat

    Chciałbym się wybrać do pracy z tą agencją lub inną agencją z początkiem listopada 2023. Posiadam własny samochód i szukam koleżanki na wspólny wyjazd. Zależy mi na ciszy i spokoju w pokoju, dlatego szukam koleżanki, bo ostatnio jak byłem z inną agencją sam to trafiałem niestety na nienajlepszych współlokatorów. Zapraszam do kontaktu poprzez e-mail: [email protected] a następnie poprzez facebook. Mam 39 lat i jestem ze Śląska. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Robert39

    12.09.2023 17:35

    Kandydat

    Nie na tym co piszę. Po prostu byłem już w Niemczech przez inną agencję. Przez 9 miesięcy miałem 3 różnych wspólokatorów i ciągłe picie, ćpanie, imprezowanie i bałaganienie mnie przerosło. Mam jakieś pasje, zainteresowania, dodatkową pracę na komputerze i zależy mi na względnym spokoju.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.09.2023 07:59

    Pracownik

    Tak, bo przecież dziewczyny zawsze sprzątają, nie imprezują i nigdy nie stosują używek:D

    Zadaj pytanie pracodawcy

    Masz pytanie do MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    * Nick
    ​
    Moj status
    Treść pytania

    0/5000

    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    ReviewUserIcon
    Cartman

    11.09.2023 16:41

    Były pracownik

    Pracowalismy na 2 projektach, łącznie prawie półtora roku i bardzo chetnie jeszcze wrócę, spoko praca, i dobre mieszkania a jak się pojawią jakiś problem to panie i panowie z centrali szybko pomagają, nie musiałem znać niemieckiego co też jest dużym plusem
    ReviewUserIcon
    Nowy

    11.09.2023 15:56

    Kandydat

    Na co teraz rekrutują? Co polecacie z własnego doswiadczenia?
    ReviewUserIcon
    NadRenia

    11.09.2023 15:48

    Pracownik

    rekrutacja sprawnie przebiegła, u mnie pierwsza wyplata na czas
    ReviewUserIcon
    Kumpel

    08.09.2023 15:00

    Inne

    Witam wysłałem właśnie cv do mg solutions ile sie mniej więcej czeka na odpowiedź od agencji ? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Rf

    10.09.2023 09:50

    Pracownik

    To będzie 11 napewno, spokojnie
    ReviewUserIcon
    Klient

    12.09.2023 12:10

    Inne

    Jest w umowie zapis że do 10 każdego miesiąca. Inaczej firma musi wypłacic odsetki za zwłokę.
    ReviewUserIcon
    Wojtek

    04.09.2023 12:43

    Były pracownik

    Witam. Jedzie ktoś do Bremen na komisjonowanie? Ja chce wyjechać na dniach. Samochód mam jak ktoś chętny wyjechać razem to pisz na maila. [email protected]. Jestem z Kujawsko Pomorskiego
    ReviewUserIcon
    :)

    10.09.2023 03:51

    Pracownik

    dobrze się zastanów
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    08.09.2023 20:38

    Pracownik

    Witam czy pracuje ktoś w pralni w Bad Oldesloe i może się wypowiedzieć na temat pracy
    ReviewUserIcon
    M

    29.08.2023 12:25

    Inne

    Czy pracuje ktoś na automotive w morsbach? Opisalby ktos jak wyglada praca oraz warunki mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    kenzo

    06.09.2023 13:56

    Kandydat

    trzeba znać język skoro sama Polonia? :P
    ReviewUserIcon
    Mario

    07.09.2023 11:25

    Pracownik

    Jak się zna język to jest oczywiście łatwiej ale u nas prawie żaden Polak nie mówi po niemiecku
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    07.09.2023 09:54

    Kandydat

    Hej, jak oceniacie koordynatorów na miejscu? Slyszałem że są gdziniegdzie? Przez telefon wszystko i pięknie a jak to u Was wygląda?
    ReviewUserIcon
    @Lopez

    03.09.2023 08:58

    Kandydat

    Witam, podzieli się ktoś opinią na temat pracy Pomocnik produkcyjny - pralnia przemysłowa w miejscowości Beelitz ? Jedziemy razem z narzeczoną jak to jest z mieszkaniem, czy faktycznie za free, jak z miejscem parkingowym jedziemy własnym samochodem, kwestia ubezpieczenia, ogólne warunki pracy czy są możliwe nadgodziny, jakie zarobki na godzine, czy dają ubranie do pracy ogólnie wszytko co tylko ktoś wie. Z góry dzięki za info:-). Pozdro.
    ReviewUserIcon
    @Anga

    06.09.2023 10:29

    Kandydat

    Kiedy wyjeżdżacie? Tez mamy zamiar z mężem jechac
    ReviewUserIcon
    kenzo

    06.09.2023 13:54

    Kandydat

    ogarnialiście już jakieś formalności?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Pracownik produkcji naczep - monter - PRACA W NIEMCZECH!

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Rzeszów

    WalletIcon

    16 - 16 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji (k/m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Bielsko-Biała

    WalletIcon

    11000 - 15000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów rolety

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Warszawa

    WalletIcon

    15.5 - 15.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji komponentów (k.m/d)

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Kielce

    WalletIcon

    15 - 15 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Magazynier - asortyment spożywczy - Dział Chłodnia

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Brema

    WalletIcon

    17.5 - 18.5 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Pracownik produkcji napojów

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    LocationIcon

    Stuttgart

    WalletIcon

    11000 - 13000 PLN / m

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    03.09.2023 21:17

    Kandydat

    Proszę o opinię pracy branży automotive w Morsbach?
    ReviewUserIcon
    mms

    05.09.2023 20:35

    Kandydat

    polecacie może jakies inne projkety ewentualnie?
    ReviewUserIcon
    Morsbach

    06.09.2023 09:14

    Pracownik

    3 zmiany
    ReviewUserIcon
    Kacper

    16.03.2023 15:34

    Kandydat

    Witam wysłaliśmy z dziewczyną aplikacje chyba na wszystkie projekty.. i cisza nic się nie odzywają. Dzwonilismy i każą czekać ale już nas to denerwuje bo ileż można.. czy ktoś z obecnych dostał ostatnio telefon z propozycją pracy czy też nic?
    Company logo
    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    23.03.2023 12:32

    Pracodawca

    Szanowni Państwo, warunkiem oddelegowania Pracownika do pracy w innym kraju UE jest otrzymanie europejskiego formularza A1, a abyśmy my jako Pracodawca taki formularz otrzymali z ZUS Pracownik musi poświadczyć (udokumentować), że przez ostatnie 30 dni podlegał polskiemu ubezpieczeniu zdrowotnemu (jest wiele tytułów takiego ubezpieczenia: np. umowa o pracę, umowa zlecenie ze składkami, uczeń / członek rodziny, Urząd Pracy, KRUS, działalność gospodarcza, renta, itd.) lub jeśli nie posiada się żadnego tytułu ubezpieczenia, można wyjechać do pracy za granicą również na podstawie oświadczenia, że przez ostatnie 30 dni przebywało się w Polsce i nie były w tym czasie odprowadzane składki na ubezpieczenie w żadnym innym kraju (czyli nie pracowało się w ostatnim miesiącu w żadnym innym kraju, w któym byłyby odprowadzane składki ubezp.).
    ReviewUserIcon
    Justyna

    05.09.2023 17:13

    Kandydat

    W jaki sposób zdobyć takie oświadczenie?
    ReviewUserIcon
    Niwe

    31.08.2023 15:09

    Pracownik

    Ktoś jedzie na projekt Fruch service Leuna ? 4 września?
    ReviewUserIcon
    Niwe

    01.09.2023 10:40

    Pracownik

    Sortownia warzyw i owoców, 13 euro na godzinę jeżeli masz 100 % obecności w miesiącu nie płacisz za mieszkanie, jeżeli opuścisz jakiś dzień to płacisz 200 euro
    ReviewUserIcon
    Loki

    04.09.2023 00:41

    Kandydat

    Hejka, a można więcej informacji na temat tej pracy? Co tam się robi i jakie warunki mieszkaniowe?
    ReviewUserIcon
    Ad

    03.09.2023 11:01

    Kandydat

    Czy nie ma tu nikogo kto pracuje bądź pracował przy komponentach rolety
    ReviewUserIcon
    @Lopez

    03.09.2023 08:51

    Inne

    Witam, może ktoś pracował bądź pracuje na stanowisku Pomocnik produkcyjny - pralnia przemysłowa w miejscowości Beelitz i podzieli się prawdziwą opinią na temat daru lub pracy jakim samej pracy, zarobków na godzinę itp miejscem parkingowym, jedziemy własnym samochodem, czy dają ubrania itp jak to jest z ubezpieczeniem, mieszkaniem? Czy pary pracują i mieszkają razem jedziemy we dwoje z narzeczoną. Ogólnie dosłownie wszystko co wiecie. Z góry dzięki za info. Pozdro.
    ReviewUserIcon
    Nana

    29.08.2023 21:33

    Kandydat

    Cześć . Jedziemy na projekt do Morsbach niedaleko Kolonii . Ma ktoś jakieś informacje na temat pracy i lokacji ? Ponieważ to nasz pierwszy wyjazd chcielibyśmy się czegoś na starcie dowiedzieć między innymi jakie zakupić ubranie do pracy i czy warto brać ubezpieczenie z Chubb. Zaczynamy 4 Września. Pozdrawiam . Ps. w razie kontaktu e-mail- [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nieznany 3

    31.08.2023 19:43

    Inne

    Zależy jak trafisz na werku 1 jest porażka nie masz czasu żeby napić się wody czy iść do toalety na zmianie są sami obcokrajowcy nie ma żadnego Niemca masz 2 przerwy 15 min teamladerzy co ustawiają maszyny gonią do pracy i jak czegoś nie ogarniasz dzwonią do kordynatora ogólnie masz robić szybko i dokładnie jak się nie wyrabiasz to papa, kordynator bardzo w porządku, werk 2 i 3 z tego co słyszałem jest fajnie ale 1 to porażka a tam teraz dużo szukają bo wielu Polaków odeszło.
    ReviewUserIcon
    M

    02.09.2023 09:21

    Pracownik

    Czytać umiesz? Na halach jest ciepło, na moim stanowisku ponad 30 stopni. Jeśli ktoś ma poziom inteligencji wyższy niż ameba, to wydaje mi się, że wyjeżdżając na idącą już twoim zdaniem zimę w sierpniu (ma być 27 stopni w tym tygodniu) weźmie jednak coś innego niż krótkie ubrania ;)
    ReviewUserIcon
    K.

    01.09.2023 14:18

    Kandydat

    Proszę o opinie na temat pracy, zakwaterowania i zarobków na produkcji czekolady w okolicy Magdeburga.
    ReviewUserIcon
    Nika

    01.09.2023 21:14

    Pracownik

    Dopiero parę dni było tu pisane i kontakt do osoby która pracowała. Tak trudno poszukać?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Justyna

    31.08.2023 17:11

    Kandydat

    Na jakie zarobki na rękę można liczyć aktualnie na różnych stanowiskach? Które najbardziej opłacają się dla par?
    ReviewUserIcon
    Beti

    30.08.2023 10:44

    Były pracownik

    Cześć Szukam osoby chętnej na wyjazd. Projekt: pomocnik na produkcji słodyczy. Posiadam auto do dyspozycji. Kontakt: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Mateusz P

    30.08.2023 14:36

    Kandydat

    Ja miałem jechać z dziewczyna, ale dostaliśmy dziś informacje, ze nie szukają już ludzi na te stanowisko
    ReviewUserIcon
    @Beti

    30.08.2023 19:02

    Kandydat

    Napisałam, proszę sprawdzić e-mail
    ReviewUserIcon
    Justyna

    30.08.2023 16:44

    Kandydat

    Proponuje założenie grupki dla ludzi chcących poznać jak wygląda praca w tej agencji. Wymiana doświadczeń, a przede wszystkim poznanie się i być może mieszkanie również razem na miejscu, już z osobami których się zna (chociaż tutaj nie wiem jak to wygląda i czy w ogóle tak można). Jeśli jesteście chętni podeślijcie na email ss swojego profilu na Fb to założę wspólny czat :) email: [email protected]
    ReviewUserIcon
    Anonimus

    30.08.2023 15:58

    Kandydat

    Witam Chciałbym zapytać czy pracuje/pracował ktoś na automotive w Morsbach. Wybieram się tam i jestem ciekaw opinii na temat pracy i np. zakwaterowania.
    ReviewUserIcon
    Nati

    30.08.2023 15:49

    Kandydat

    Chciałabym wyjechać z chłopakiem, mozecie polecić sprawdzone miejsce z aktualnych ofert?
    ReviewUserIcon
    Mimo

    30.08.2023 10:10

    Kandydat

    Praca na produkcji książek ktoś coś

    Kontakt - MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Myślenicka 133 30-698 Kraków

    NIP:6762444862

    KRS:0000593967

    http://mg-solutions.pl/
    Branża główna: Praca tymczasowa

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nana

    21.08.2023 18:36

    Kandydat

    Witajcie . Wraz z partnerem wybieramy się do pracy w Morsbach niedaleko Kolonii . Jedziemy własnym autem więc chcemy zapytać czy nie ma problemu z miejscem parkingowym i jakie macie zdanie na temat lokacji ? Czy mniej więcej zarobki zadowalają i praca ? Pozdrawiamy.
    ReviewUserIcon
    Romx

    25.08.2023 10:41

    Kandydat

    Szukacie jeszcze kogoś do wspólnego wyjazdu?
    ReviewUserIcon
    Nana

    30.08.2023 07:21

    Kandydat

    Prawdopodobnie pierwszy
    ReviewUserIcon
    Krzysztof Poznań

    21.08.2023 02:49

    Inne

    Witam szukamy stałej pracy w Niemczech z dziewczyną ja 30 lat dziewczyna 27, proszę kogoś o kontakt mailowy kto tam pracował bądź pracuje :)
    ReviewUserIcon
    Praca

    27.08.2023 10:17

    Inne

    Wiem ze jak pojedziesz na automotive koło koloni to po zakończeniu projektu (15mies) dostajesz umowę
    ReviewUserIcon
    XD

    29.08.2023 20:31

    Pracownik

    No raczej chyba zależy czy firma cię chce. I musisz sobie znaleźć mieszkanie a tutaj BARDZO ciężko z tym
    ReviewUserIcon
    Justyna

    29.08.2023 14:22

    Kandydat

    Jak długo trzeba czekać na odpowiedź na emailu od agencji? Czy lepiej bezpośrednio kontaktować się z agencją telefoniczne?
    ReviewUserIcon
    Gruby

    29.08.2023 19:19

    Były pracownik

    Dzwoń. Mi na CV odpowiedzieli po 2 miesiącach.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    25.08.2023 18:21

    Kandydat

    Czy ktoś pracował i mógłby odpowiedzieć na kilka pytań związanych z praca Pomocnik na produkcji słodyczy w Wernigerode?
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    27.08.2023 12:28

    Pracownik

    Pisz na [email protected]
    ReviewUserIcon
    @[email protected]

    29.08.2023 12:40

    Kandydat

    Hej napisałem czekam na odpowiedz :)
    ReviewUserIcon
    Oli

    29.08.2023 07:49

    Kandydat

    Pracownik produkcji komponentów rolety, czy ktoś orientuje się i może napisać cos na temat tej pracy
    ReviewUserIcon
    Bartek

    27.08.2023 14:53

    Kandydat

    Witam wszystkich, mam pytanie jak to wygląda z składkami ? Odprowadzanie są do Polski? Na tej umowie
    ReviewUserIcon
    Paulina

    28.08.2023 20:49

    Pracownik

    Tak, do zusu
    ReviewUserIcon
    Paulina

    28.08.2023 20:53

    Pracownik

    Składki społeczne i zdrowotne.
    ReviewUserIcon
    Wiktoria7777

    23.04.2023 17:24

    Kandydat

    Hej :) Otrzymaliśmy z partnerem ofertę pracy jako pomocnik magazynowy branży automotive w miejscowości Soltau. Nurtuje mnie jednak pewna kwestia. Otóż agencja nie zapewne odzieży i obuwia roboczego. Musimy, więc zakupić specjalne buty. Czy to normalne? Mieliśmy też propozycje w innych agencji, w których takie rzeczy były zapewniane. Wybraliśmy MG że względu na opinie. Jest to nasz pierwszy wyjazd, brak nam doświadczenia, więc za wszelkie porady będę wdzięczna :)
    ReviewUserIcon
    Relino

    06.05.2023 10:26

    Kandydat

    I jak wygląda praca soltau na pomocnika magazynowego, może coś więcej powiesz bo bym chciał się dowiedzieć.
    ReviewUserIcon
    Paulina

    28.08.2023 20:40

    Pracownik

    My też wybieramy się na ten projekt. Aczkolwiek byliśmy też na projekcie jako pracownik produkcji, też na automotive koło Hannoweru, i dostaliśmy od agencji buty.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    28.08.2023 19:17

    Kandydat

    Cześć, na jakie zarobki można liczyć pracując dla Mg? Chodzi o kwoty netto już po odliczeniu kosztów zakwaterowania. ???? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Aa

    18.08.2023 23:29

    Pracownik

    Część pracuje ktoś na magazynie spożywczym koło Magdeburga? Czy praca ciężka? I jak warunki mieszkalne?
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.08.2023 15:53

    Były pracownik

    Nie polecam. Po miesiącu pracy ścigają za normy. Praca ciężka przez 8 do 10 godzin zbieranie towaru ( alkohole, chemia, karma dla zwierząt, słoiki). Agencja zachwala że można dorobić do stawki godzinowej za pracę ponad normę ale nie wspomną że to dla większości nie możliwe i kierownicy mają problem ze podstawy nie możesz wyrobić. Mieszkania takie sobie, da się mieszkać ale po 6 osób na mieszkanie. Większość osób co tam przyjeżdża to szybko ucieka gdzie indziej.
    ReviewUserIcon
    @Pracodawca

    25.08.2023 22:18

    Kandydat

    Czy agencja zatrudnia na polską umowę o pracę z oddelegowaniem?Bo nigdzie nie mogę znaleźć informacji.
    ReviewUserIcon
    Boniek

    21.07.2023 18:42

    Kandydat

    Ktoś się wybiera na automotive koło koloni teraz?
    ReviewUserIcon
    Kamil

    23.08.2023 07:40

    Pracownik

    Zero organizacji na Werk 3 30% musisz umieć języka niemieckiego Części do różnych samochodów
    ReviewUserIcon
    .

    25.08.2023 16:33

    Pracownik

    Nie licz na kawalerkę
    ReviewUserIcon
    Romx

    25.08.2023 10:40

    Kandydat

    Gdzie mam zgarnąć jakąś większą ekipe do wyjazdu jest jakieś forum gdzie się umawiacie?
    ReviewUserIcon
    Pula

    25.08.2023 03:45

    Były pracownik

    Agencja wzorowa, formalności wszystkie na plus, kontakt cały czas. Zakwaterowanie loteria, ja trafiłem na lokatora w pokoju co robił na inną zmianę, a inna osoba co zaczynała ze mną trafiła na pojedyńczy pokój. Praca w Meckenheim automotive, nie polecam, dla desperatów ,3 pary rękawiczek i pęcherze na rękach, narzucone tempo przez innych i maszyna niby nie może stać dłużej jak 15 minut, trzeba cążkami oberwać gorącą gume nad rozgrzaną do 160 stopni formą, wyjąć ręcznie gotowe elementy, ja obsługiwałem maszyne z formą na 80 sztuk, nałożyć metalowe rurki w otwory włączyć maszynę i oszlifować te 80 gorących sztuk w 15 minut, międzyczasie dowieźć gumę jak się kończy do maszyny , czasem wywieźć gotowe elementy i dowieźć metalowe rurki jak się kończą. Co kto lubi, Formalności z agencji wzorowo, do niczego nie można się przyczepić, tylko właściciel który zleca taką pracę odklejony od rzeczywistości. Pieniądze to nie wszystko, mniejsze tempo i na ciężkie maszyny 2 osoby i by było wmiare ok, chytry traci 2 razy
    ReviewUserIcon
    Dziewczyna

    01.08.2023 20:47

    Kandydat

    hejka szukam koleżanki do wyjazdu w wieku 18-25lat najlepiej. Mam samochód
    ReviewUserIcon
    Marcin

    10.08.2023 06:24

    Inne

    Witam napisz do mnie [email protected]
    ReviewUserIcon
    K.

    24.08.2023 16:48

    Były pracownik

    My mieliśmy dwa jednoosobowe, musieliśmy sobie zrobić przemeblowanie, żeby je połączyć haha

    Zostaw merytoryczną opinię o MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.