Opinie o Gemipap Sp. z o.o. w Toruń

Witamy w firmie dla której cięcie papieru i kartonu z roli na arkusz nie stanowi najmniejszej tajemnicy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat możliwości związanych z cięciem papieru prosimy o kontakt.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gemipap Sp. z o.o. w Toruń

Czy dyżury międzyświąteczne w Gemipap Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Odpowiedź

Z tego co wiadomo firma od trzech lat daje pracownikom wolne od wigili do Sylwester .

Ivan

A pracuje tam jeszcze ta porabana baba i iei siostra co na wszystkie kszyczom

Aktualność
Miło nam powitać użytkowników serwisu GoWork.pl

Dziękujemy za Państwa opinie oraz zainteresowanie naszą firmą Gemipap Sp. z o.o.

Od tej pory postaramy się wykorzystać platformę GoWork.pl by przedstawić Państwu aktualny obraz naszego przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem warunków zatrudnienia, jakie proponujemy. Zapraszamy do odwiedzania naszego profilu oraz do rzetelnej i obiektywnej dyskusji na forum, a w przypadku szczegółowych pytań lub spraw wymagających wyjaśnienia do kontaktu bezpośredniego pod adres: gemipap@gemipap.pl

Pozdrawiamy, Gemipap Sp. z o.o.

strzelec

Nikt nie twierdzi , że jest idealnie ale negatywne opinie byłych pracowników to czyste złośliwości.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gemipap Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Czyżby firma dużo wymagała od pracowników i stąd tyle złośliwości pod jej adresem? Firma płaci i wymaga takie jej prawo.

@Piotr

piotr nie gadasz tak jakby ci życie uratowali a jak stoisz na maszynie to walisz na gemipap jak leci i suchej nitki na nich nie zostawiasz a teraz to niby fajna firma dla ciebie bo palec masz brązowy i to od dawna

@Piotr

zaproście na tydzień państowoą inspekcję pracy niech popatrzą to zamkną ten zakład bo tam się łamie człowieka. a ty pracujesz tam bo wykorzystujesz to że nie ma krajaczy a po drógie donosisz więc i do pensji ci dokłada. a firma zdecydowanie za dużo wymaga przy tym co daje

Znudzona
@Piotr

Pisze to gość który wiecznie siedzi na telefonie .

zawiedziny

Fajnie było w pierwszym tygodniu. Harówka na maksa a ja się pracy nie boję. Umowa zlecenie. Na koniec umowy zrobiono ze mnie narkomana i wyrzucono mnie bez podania przyczyny i uzasadnienia. Jak dla mnie akcja bez żadnego sensu. Praca miała być od poniedziałku do piątku a potem okazała się że jeszcze soboty i niedziele. Wielkie kłamstwo i oszustwo. Nikomu nie polecam.

Zadowolony
@zawiedziny

Coś ściemniacz chłopie umowa - zlecenie przeważnie się kiedyś kończy.

@Zadowolony

nie w gemipapie

@zawiedziny

Możesz powiedzieć, ile czasu pracowałeś w firmie? Czy po określonym czasie pracodawca oferuje umowę o pracę? Wspominasz o przykrej sytuacji, czy próbowałeś to wyjaśnić z pracodawcą? Napisz proszę, czy praca w weekendy była dodatkowo płatna. Jak oceniasz ogólne warunki?

Weronika

@olo, nie odniosłeś się do mojego pytania, a chodziło mi o bardziej szczegółowe poznanie całej sytuacji. Na razie nie ma nowych ofert pracy, ale może po takim czasie od dodania Twojego postu coś uległo zmianie? Na pewno dobrze byłoby wiedzieć jakie GEMIPAP MAŁA NIESZAWKA K/TORUNIA oferuje teraz umowy, czy jest to umowa o pracę czy zlecenie?

@Weronika

umowa o nic w gemipapie nigdy więcej do takich firm

Bagno

(usunięte przez administratora) nic więcej szefa powinna się leczyć

@olo, skąd taka opinia?

insane

Opłaca się @seba. Ale co do zarobków to weź napisz o jakie stanowisko ci chodzi, bo tak ciężko powiedzieć ogólnie. Jest umowa o pracę jeśli cię to też interesuje.

olo

generalnie pracowałem w gemi dwa razy za pierwszym razem porażka a za drugim obiecanki cacanki w sumie zarobki dostałem jak chciałem ale 18 godzin dziennie to przesada do tego mobing i oszukiwanie na nadgodzinach

hamer

witam panstwa (usunięte przez administratora) zaklad w systemie trzy zmianowym,niska placa,a nie ktorzy ludzie to siewywyrszaja ze cos umoeja i (usunięte przez administratora) umia,uowa zleceine jeden syf a rude kobiety to okropnosc pozdrawiam tam roboli ktorzy lubie

Cobra

Hehhh a ja tam kiedyś chciałem iść do pracy i to przyznam szczerze że mało nie zarabiałem w firmie w której obecnie do dnia dzisiejszego pracuję .Szefostwo kilka krotnie kontaktowało się ze mną po rozmowie wstępnej ale niestety ja wyczułem co się święci .........Na dzień dzisiejszy powiem tak załatwiałem zaświadczenie o zarobkach do kredytu SREDNIA w mojej firmi X 4300 netto więc nie ma szans na pracę w tej firmie za marne grosze . Ale nie martwcie się od maja wszystko się zmieni .Pracodawcy takich firm jak ta miejcie się na baczności niedługo nadejdą dla was czasy że sami staniecie przy maszynie bo za bilety do kina i marne grosze nikt wam nie będzie robił .

Uwaga

TRAGEDIA, unikajcie tej firmy, strasznie niskie zarobki jak na prace w systemi trzy zmianowym cztero brygadowym, nadgodziny, słaby dojazd, jest sie pracownikiem od wszystkiego, chore kierownictwo!

Zostaw merytoryczną opinię o Gemipap Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Gemipap Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gemipap Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gemipap Sp. z o.o.?

Gemipap Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 26 ocen.

Gemipap Sp. z o.o.