Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Siergiej z Charkowa

My was wszystkich zastąpić Polaki. My już jechać wynajętymi autobusami hehe

wrealu24.tv
@Siergiej z Charkowa

super !!! to praca dla Ukraińców Bardzo Dobra !!! Szybko uciekniesz z Polski dzięki temu :):):)

oglądaj wrealu24.tv
@Siergiej z Charkowa

Ale głowa do góry jak już tu Ci się odechce pracować jedź dalej na Zachód do Niemiec tam teraz wszystkich kochają tylko My Polaczki takie nazisty a weź to całe Żydokomunę z Polski. Polacy Będą Ci wdzięczni --- nikt nie zagłosuje na PO PSL SLD Nowoczesną.

oglądaj wrealu24.tv
@Siergiej z Charkowa

Maklera przyjmie z otwartymi rękami !!! Ludzie z Afryki i tak tam nie będą pracować. W Niemczech jest wysoki social :):):)

AgAm3

Ja powiem tak... bardzo długo starałam się o zatrudnienie tam, pracuję prawie rok ,z dnia na dzień odechciewa sie Znajomości i układy po pierwsze. Takie osoby awansują idą pod zakład ( ostatnio kobietka po 3,5 miesiąca pracy hehe śmiech na sali...) , młodzi przełożeni a kompetencje dają dużo do myślenia, niestety doświadczyłam współpracy z "ekipą po znajomości" miesiącami trwał mobbing traktowanie jak śmiecia z zazdrości. X Alfa zero reakcji? Bo świetnie się po pracy bawi że swoimi pracownikami zwanymi a praktycznie im jest to brak profesjonalizmu i dojrzałości na stanowisko Lidera żeby oficjalnie pokazywał swoje bliskie relacje z grupą i nie reagując na ich nieprofesjonalne chamskie zachowanie wobec swojego kozła ofiarnego który ma Xxxxxxxxxx doświadczenia w branży kwalifikacje ambicję chęci i siły hah i to jest powód żeby ta osobę gnębić razem ze swoim Alfa szydzić i mieć temat przewodni do śmiechuu a jak przychodzi do poniesienia konsekwencji to Alfa i jego grupa ustalają wspólną wersję mającą na celu upokorzyć i zniszczyć szansę na dalszą pracę w firmie..bo będąc sam od miesięcy w takiej atmosferze i smieceniu człowiek nie potrafi obronić się przed całą grupą niedojrzałych podłych osób którzy zamiast zająć się pracą to głównym zajęciem jest dobijanie lepszego od nich. Zamiast przepraszam to jeszcze coś wymyślą żeby z deptać z błotem. Ktokolwiek tam wejdzie w krąg pewnych ludzi w pewnym miejscu uważa to samo co ja nie wiedząc o przeszłości -sytuacjach tej super grupki. Nikt nikogo nie nastawia każdy sam wystawia opinie po doświadczeniach w tym zakresie. Co by nie zrobić to źle to obserwacje jak w zoo to szepty zs plecami dzieje się coś złego - mobbing zachowanie na poziomie patologii to jest udawana rozmowa z żadnymi skutkami. płaczą że nie ma ludzi proszą o nadgodziny tych którzy mają finansowa lipę i ciężką sytuację bo wiedzą że jakiś Delta nie odmówi. Pomijając inne różne ekipy zs młode i zbyt niedojrzałe do pracy w tej branży. Przyjdzie chopek pierwsza praca ma szczęście idzie pod firmę i w tym momencie najchętniej by siadł na tronie i dziecko chce moralizowac chopka co doświadczeniem i innymi aspektami jest milion mil nad nim. ... Samowolka jednych s drudzy muszą się prosić żeby iść do toalety już nie mówiąc o papierososie. Robol tyra na target hendler sobie na wszystko pozwala podskakuje zaburza czyjąś pracę nie wykonuje swoich obowiązków chodzi gdzie chce kiedy chce kierunek palarnia co 20 min max s jak prosi się go o zamiane bo człowiek chce iść do toalety to głośne NIE i śmiech ale target wpisony mo. Dzieciarnia i patologia zero szacunku do starszych i ogólnie do innych, zero współpracy. Kolejna sprawa jest taka że koledzy z zagranicy mają darmowy dojazd pracowniczy a my? Hehe bilet za duży hajs i parę godzin straconych. Panie z zagranicy dopiero przyjechały i już próbują wprowadzać swoje zasady komentują prowokują człowiek nic w tym języku nie rozumie Tak nie było pracowników ze teraz super pracowników Polaków się zwalnia bo woli się osoby z zagranicy. A jak inaczej ma być na umowachmiesięcznych cciągła niepewność strach przed utratą pracy bez powodu. Źle siętam dzieje dziwny system wartości przebiegu współpracy. Nie dla mmnie takie traktowanie i psychiczne warunki i tłumienie w sobie ze strachu że nie przedłuża super miesięcznej umowy. Praca jako czynność super interesująca ambitna ciekawa odnajduje się idealnie do niej bo mam duże doświadczenie zawodowe w całej branży automotiv. Tylko ta atmosfera nieciekawi ludzie którzy myślą że mając znajomości mogą wszystko co chcą nie ponosząc konsekwencji. Każdy człowiek i pracownik musi być równy i podstawą jest Szacunek do drugiej osoby i odpowiedni sposób współpracy z innymi to jest właśnie moja mała porada. Ps. Pomijam 40 latkow chodzących skarżyć delikatnie ujmując. Daremne ... I ....Zarobki Ok a wymiana tych ubrań tragedia wyprane zmieszane damskie męskie wieczne kolejki czasem nie ma tego czasem ich w ogóle nie ma. Średnio kobieta ma ochotę chodzić w ubraniach po mężczyźnie rozciągniętych i kompletnie nie dopasowanych i zmechaconych ani to apetyczne ani higieniczne. Zmiany zmiany zmiany polecam....

PO to dno
@AgAm3

Tak teraz mamy w wolnej Polsce koncerny zrobiły z Nas niewolników za parę groszy i paru cwaniaków tym zarządza

biały murzyn
@AgAm3

Hitem jest, jak laska pracująca może miesiąc aplikuje na stanowisko planistki. Oczywiście ma plecy jest rodziną trenera :0

abdullach wisimulaha
@biały murzyn

Większość ogłoszeń z ofertami nowych stanowisk wywieszonymi na stołówce to pic. Właściwi ludzie zostali już wcześniej wytypowani. Oczywiście ich cechą wspólną jest to, że mają tzw; plecy.

wujek

Witam Jak wygląda praca w kontroli na jakim dziale najlepiej a na jakim najgorzej?

wrealu24 tv oglądaj
@wujek

Tam wszędzie mobing i (usunięte przez administratora) :):):)

oglądaj wrealu24pl

Koncerny zagraniczne są po to aby jak najbardziej wykorzystać Polaków https://www.youtube.com/watch?v=ONdkV80GXMo Oglądajcie prawicowe media wrealu24.pl

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
Kura

Jak wam (usunięte przez administratora) nie pasuje to (usunięte przez administratora) na zasiłek .

PO to dno
@Kura

Głupiś i tyle ...

Bronislaw komornowsko

Wszyscy narzekacie kto was trzymie tam na sile ?idzcie do prywaciarza napierdalajcie po 12 godzin . Pozatym prawda jest taka ze sa dni w ktorych naprawde trzeba cierpliowsci sily itd ale ale sa dni co opierdalacie sie pol dniowki zarobki owszem (usunięte przez administratora) sa ale tak jak mowie nikt nikogo na sile nie trzyma narzekacie won do prywaciarza lizac dupska

MALA MIII

Mam opinie o dziale montaz 4 ,ladnie wyprowadzili ludzi z Aktriona w pole ,praca na linii z nimi ,obiecywanie ,ze beda wliczani do premii za ponad norme .ale zapomnieli poinformowac ludzi ,ze to dowcip ,Aktrion dawal z siebie ile sie dalo ,a zrobili ich na szaro ,uzylabym innych okreslen mniej uprzejmych ,ale by mnie ocenzurowano

Faja
@MALA MIII

Na Montażu 4 taki przewał? Toż to szok, najuczciwszy Master na zakładzie nie mógł tego zrobić. To wszystko kłamstwa i kalumnie.

Karol S.
@Faja

Brawo Faja trzeba bronić naszego kochanego szefa.

mala mii
@Karol S.

gosciu Aktrion zapierdala rowno z montazem 4 ,ale premie ma tylko montaz ,a ludzie se po jezykach deptaja ,bo zazwyczaj nie robia przerw sniadaniowych i tylko patrza na ich podwyzki i premie

Tomasz M.
@mala mii

A ty co się Karola uczepiłaś, prawda w oczy kole?

profesor doktor
@mala mii

Sobie nie se i depczą nie deptają ;). Po wpisie wnoszę żeś fizyczna :)

Pic na wodę fotomontaż

Jak tam misiaczki? Jak sądzicie kiedy nas wymienią na Ukraińców?

Montaż 3

Jak nowe torby ? Zadowoleni ? :)

@Montaż 3

W końcu firma puściła nas z torbami

mikołaj mariusz
@Montaż 3

Nowa świecka tradycja: puste torby bez prezentów.

Przybysz

Pracowałem w tym zakładzie i mogę powiedzieć tyle: jeśli masz mocne nerwy i twardą (usunięte przez administratora). to tam się nadajesz. Pracownika mają za nic, jakiekolwiek zdarzenia życiowe są dla nich niczym. Śmierć w rodzinie ? masz jeszcze jedną ciocię. Chore dziecko ? zadzwoń do sąsiadki bo cie wcześniej nie puścimy. Źle się czujesz ? ale jeszcze nie umierasz dasz rade. Tak wygłąda moje doświadczenie w tym zakładzie. może się teraz coś zmieniło, ale raczej nie sądze.

Weronika

@Były pracownik rozumiem, że praca w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. nie była dla Ciebie zadowalająca, Twój wpis o tym świadczy. W jaki sposób objawiało się negatywne traktowanie Cię w pracy? Czy próbowałeś podjąć rozmowy z kierownictwem o swoich uwagach dotyczących atmosfery w pracy?

Ta firma to porażka, pracowałem tam za długo i dowiedziałem się jeszcze więcej, konfidentów, lizusów tam nie brakuje, pracownika traktują jak śmiecia, o niczym na bieżąco nie powiadamiają, dopiero po fakcie, pracowników na nową halę będą chyba szukać w innym kraju, bo ludzie mają swoją godność. Ps Pozdrawiam kadrową zołzę, która odnosi się do ludzi z brakiem jakiegokolwiek szacunku, pamiętaj co to szacunek rozpieszczona smarkulo, poza tym Karma Zawsze wraca!

mala miii

chopie nie cytolzes gazetki Adient wspiera zawodowki i gwarantuje im prace w renomowanej firmie ha ha biedaczki z tych uczniow

Mateo

MALA MIII Pan Dyrektor robi dobrą minę do złej gry, gdyby taki był jak piszesz to wywalczyłby dla pracowników podwyżki i nie tylko, jest pracownikiem Korporacji, a tam są pewne reguły na których najbardziej cierpią pracownicy najniższych szczebli. Stworzył związki zawodowe które są tylko po to aby były..

@Mateo

chopie jo sie nawet nie moga doprosic o obnizenie stolu do sprawdzania siedzisk ,widocznie pilach za malo mleka ,a to naprawde jest maly wisilek ,a ja bylabym mniej niezadowolona ,juz olalam te premie i podwyzki i tak szukam normalnej roboty ,resztki szacunku do siebie mi jeszcze zostaly

Robert

Czy uważacie, że to sytuacja bez wyjścia? Aż trudno uwierzyć, żeby nic nie można było zrobić? Tym bardziej, że tu nie chodzi o finanse tylko o ludzi!!

@Robert

dzieki robercik ,skumales o co mi chodzi

Robert

Może warto rozmawiać na temat problemów. Nie ma ludzi niezastąpionych a jeśli są w firmie osoby uważające się za panów życia to należy to zmienić. Rozmawiajcie z dyrekcją bo to poprawi atmosferę i chęci do pracy!!

MALA MIII

chcialabym zeby moje wpisy przeczytal Pan Dyrektor Reczko ,to ludzki dyrektor ,pamietam jak pomogl mi z ciezkim wozkiem na weno jak wspolpracownicy patrzyli jak sie szarpie z tymi trackami ,na festynach rodzinnych bawi sie z ludzmi i do dzis zawsze pierwszy mowi dzien dobry ,tylko do niego mozna sie zwrocic w takich problemach ,ja lubie prace na szybkich obrotach ,ale nigdy nie doswiadczylam mobbingu w pracy ,po pracy w Hance to moja ulubiona praca byla

MALA MIII

koordynatorzy montazu 4 traktuja AKTRION jak tania sile robocza ,chyba nie slyszeli ,ze niewolnictwo jest zakazane , mobbing mozna rozwiazac troche bardzej prawnie ,lubie ta prace ,ale wiem tez ,ze nie mozna pozbywac sie wlasnej godnosci

MALA MIII

jezeli ktos nie wierzy ,to mam w poniedzialek na rano opowiem na zywo jak montaz 4 w.....l ludzi z Aktriona

MALA MIII

ha ha ,jestem bardzo dociekliwa ,potrafie szybko pracowac i na lini produkcyjnej jestem dobra ,wykazalam sie na montazu 4 ,i zrobiono mnie w cenzura ,nie wspomne o ludziach na finale dolozyli roboty ,a sami maja luzik i to z premia ,niestety AKTRION nie ma przelozonego co by sie wstawil za nimi

Krzysztof

Czyżby jakieś kłopoty? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź z 25 sierpnia, o co chodzi? Wiem tyle, że w każdej firmie są okresy lepsze i gorsze i pewnie teraz macie jakieś kłopoty. Przy dobrych chęciach i wspólnej pracy będzie ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.