Primary Care Recruitment

Opinie o Primary Care Recruitment

Iga

Czy możecie podpowiedzieć coś jak się z nimi współpracuje? Chciałabym wyjechać ale opinie od osób już korzystających są dla mnie ważne!!!

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat warunków współpracy z agencją Primary Care Recruitment? Widzę, że agencja poszukuje specjalistów z branży medycznej m.in. pielęgniarek i lekarzy - jakie sa proponowane warunki zatrudnienia na tych stanowiskach?

3e4r

@Sylwia a na jakie stanowisko wysylalas to CV? bo nie widze zeby mieli jakies oferty pracy tylko jakis czas temu szukali na pewno pielegniarki ale to juz nieaktulnae..bo ja nigdzie ofert nie widze niestety

Zostaw opinię o Primary Care Recruitment - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primary Care Recruitment