Opinie o Stokrotka w Teresin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stokrotka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stokrotka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka w Teresin

też jestem ciekawa co to będzie i wiecie może czy jak na pół etatu to mniej dostanę?

Kadra

Nigdy nic w Stokrotce nie wywalczycie. Nie długo będą wam posuwać panny i żony, a wy i tak nic nie zrobicie. Dlaczego ? Dlatego że umiecie tylko narzekać, ale do działania to nie macie jaj !!! Jesteście zwykłymi CIOTAMI !!!

wert

Tam już pracują sami KONFIDENCJI - donoszą jeden na drugiego !!! W imię czego ? Punktów ? Śmieszni jesteście z tym swoim akordem i podpierd...niem ludzi !!! Jak ktoś na was doniesie to sie (usunięte przez administratora) cie, a za moment sami idziecie podpier..ać. Jesteście śmieszni.

obserwator

Zachowuje się jak reszta kadry, więc nie wiem co was tak to dziwi.

logo firmy Kontroler Jakości
Stokrotka Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego wysoki skład
Teresin
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Industry 4.0
Teresin
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
hok

Talony do ME to dobra sprawa, kiedyś w sklepie dostałem w ramach jakiejś promocji :)

xxx

Po tych pytaniach o talony widać jednoznacznie ze pracują z nami sami debile i ograniczeni a potem dziwią sie ze robią ich w ch..a kierownicy a wystarczy wyjść na piętro do tego nieroba kadrowej śmiesznej i zapytać jej

koper

Ej Wy serio z tymi talonami do Media Expert, czy to jakaś bujda? Tak myślę, że to w sumie nawet nie głupia opcja, ale czy prawdziwa?

A jak wyliczaja bony?

alaa

Z tego co wiem to tymi talonami można płacić tylko w swoich sklepach, tam gdzie pracujesz.

bon bons

Czy te talony bedzie można wykorzystać w innych supermarketach czy tylko w Stokrotce? Pojawiła sie taka plotka, że bedzie można w innych sklepach je wykorzystać :) prawda czy plotka?

alka

wartość talonów zależy od zarobków z ostatnich trzech miesięcy, czyli jak masz wyższą stawkę i do tego premię to dostaniesz mniej talonów, niż ten co zarobił mniej, bo on tych talonów będzie miał więcej.

@alka

dziękuję ci:)za odpowiedź

A to tak poważnie odpowiedzieć nie można o tych talonach?wszyscy dostają tak samo czy to w zależności od zarobków i wymiaru etatu?

Władek

Słyszałem że tym razem bony nie bedą tylko do sklepów Stokrotka słyszeliście coś o tym czy to bujda??

Zenek
@Władek

Będą talony do media expert

Śmieszne

Śmiech na sali to co piszecie. Weźcie się do roboty bo was wszystkich wymienią!!!

xyz

ogarnijcie sie bo robicie cyrk, nawet to moze malo powiedziane... za plecami to aby kazdy szydzi z kazdego. zal

bon bons

`inteligentna` odpowiedź, jak nie wiesz to może nic nie pisz :)

bon bons

Wiecie kiedy będą rozdawane te śmieszne bony na wielkanoc? gdzieś po 15 marca może?

goj
@bon bons

Jak śmieszne to po co pytasz?

anka

Witam. Czy mogę prosić by jakiś pracownik Stokrotki się do mnie odezwał na maila ania99888@wp.pl , mam kilka pytań a nie chcę rozmawiać na forum . dzięki

mmmm

czytam i widze ile to chamstwa jest wszędzie. nie wiem kto tu się czasami wypowiada, ale jak czytam to nie wiem czy płakać, czy się smiac. każde słowo potrafi być podważone, albo wyśmiane. czy na tym magazynie są własnie tacy ludzie? czy tez tak się dzieje, że nie można sie wypowiedziec normalnie. czy Wy nawzajem też sie tak traktujecie? bo wątpie, żebyscie byli 1 zespołem. zadałem pytania, a zapewne zaraz ktoś się poczuje obrażony, że cos zle napisałem. smiech na sali z tą stokrotką cała.

we
@mmmm

i naglę ktoś dopatrzy się literówki i też Ci to wypomni..

anty mmm
@we

Bujaj wory prostaku!! Stokorociarze to sami zajebisci ludzie

ooo
@anty mmm

heh ładnie masz ;) co jeszcze mądrego powiesz?

don juan
@mmmm

Przecież 3/4 ludzi pracujących w stokrotce to chamy i prostaki ze wsi.

kkkkkkkkkk

Może zainteresujecie się grafikiem. Dlaczego nikt nie odezwał się na zebraniu w poniedziałek!!!! Grafik na marzec został wywieszony 28 lutego o godzinie 14. Pasuję wam to??? Czy nikt z was nic nie planuję, żyjecie tylko Stokrotką????

skóra
@kkkkkkkkkk

a ty się odezwałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka - Teresin

• Jak się pracuje w Stokrotka?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 0 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka?

Kandydaci do pracy w Stokrotka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka