Dramex Sp z oo

Opinie o Dramex Sp z oo

trex

Wszystko to prawda z reklamacjami !!! właściciel to zwykły oszust i kawał chama ! który próbuje prostować nieudolnie sprawę powyżej pod nickiem '' Sprawiedliwy '' unikać jak ognia ...

q2poli

Odrzucają reklamacje PRAWDA - szkoda czasu i nerwów na zakupy u nich

vitosichad@tlen.pl

Towar bardzo słabej jakości - obsługa tragiczna, a te wpisy z reklamacjami czyli z odrzucaniem ich to prawda w 100%

o dramex

Kiedyś kupiłem w tej firmie kilka razy(może z 3) - ceny słabe, jakość niska już nic nie wspomnę jak traktują reklamacje (czyli odrzucają)po pierwszej odrzuconej reklamacji skończyłem współpracę.

jacek23-12@wp.pl

Ta sprawa z odrzucaniem reklamacji to PRAWDA - a pracownicy muszą jakoś to prostować przez wpisy na tej stronie podając jeszcze przekornie sobie nik "sprawiedliwy"

sprawiedliwy

Nie miałem z reklamacjami problemu bo nic u nich nie kupiłem, jestem klientem nie od lat ale od lata zeszłego roku, a firma utrzymuje sie na rynku

sprawiedliwy

Te wszystkie złe opinie powyżej , są chyba napisane przez konkurencję lub zwykłych polskich zazdrośników ,którym żal tyłek ściska i mają gul ,że firma jest uczciwa i utrzymała się na rynku. Jestem ich klientem od lat i złego słowa nie mogę powiedzieć , uczciwi i mili ludzie, z którymi zdecydowanie idzie się dogadać. A reklamacje ? Nie ma z tym problemu i póki co nie spotkałem się u nich z towarem który byłby wadliwy. Bardzo polecam i pozdrawiam tych kłamczuchów powyżej :)

dramex warszawa

Szkoda czasu na szukanie pracy w firmie Dramex w Warszawie - znajomego, który tam pracował - nic dobrego o pracy tam nie potrafił mi powiedzieć sam nakupił u nich towaru prywatnie dla siebie a później miał problem z reklamacjami,

maćko

a mnie jakoś te dwa tysiące nie ruszają za bardzo, mam nadzieje, że można u nich zarobić jednak koło trzech tysięcy tak naprawdę, bo jednak ja mam spore doświadczenie w pracy u nich i mam nadzieje, że jednak na wyższe stanowiska też rekrutują normalnie, a nie tylko na te typowe.. jak to wygląda, ktoś wie?

pola23-78

Jaka praca zatrudnią ciebie na miesiąc sprawdzą czy potrafisz wciskać kit i bule to może jeszcze miesiąc popracujesz - z tego co wiem mają złą opinię w okolicznych i nie tylko firm informatycznych.

dzek

Firma Silicon Power nie realizuje servisu , próbowałem kontaktować się z innymi dystrybutorami i taka sam historia , ogólnie ładnie zapakowany produkt a chińszczyzna w środku oporowa ,wcześniej jak Dramex sprzedawał Kingstona servis był realizowany i tu nie mogę nic złego powiedzieć ...

jaa

potwierdzam ze nie uznają reklamacji, np na pendrive'y Silicon Power - wyslane ok 15szt, w tym kilka uszkodzonych od nowosci juz u nas - wszystkie raklamcje odrzucone, powod - "uszkodzenie mechaniczne". Uszkodzenie mechaniczne pendrivea ktory byl niesprawny od razu po wyjeciu z pudelka...:):):):) Przestalismy z nimi handlowac.

Jak będziecie tam pracować to nie sprzedawajcie nic znajomym - były kolega tam pracował sprzedawał nam towar (na firmę legal) ale właściciel odrzucał reklamacje a teraz ludziom w oczy nie może spojrzeć stracił dużo znajomych przez DRAMEX.

krzysieksol47

Jak potrafisz kombinować i nawijać klijentom makaron na uszy to masz szansę na pracę - ale z tego co wiem to teraz siedzą tam tylko starzy znajomi właściciela - a kto tam jeszcze coś kupuje ???

krzysieksol47

[usunięte przez moderatora] nie uznają reklamacji, zwalają winę na ciebie

maliska18-23@o2.pl

Odradzam stanowczo - mnie także odrzucili reklamacje

zawsze-legia

Stanowczo odradzam - jeśli kupujecie w tej firmie nie macie co liczyc na gwarancje.

markot@wp.pl

Odradzam kupowanie w tej firmie - z tym odrzucaniem reklamacji to prawda- czym oni teraz handlują tz. na jakim towarze robią przewałki z reklamacjami

lak

Nie uznają reklamacji mi odrzucili reklamacje na zasilacze OCZ - ODRADZAM

marek

Byłem u nich kilka razy to prawda reklamacje odrzucają - odradzam - teraz u nich już nic nie kupię

mliko

Odradzam - odrzucanie reklamacji to u nich Norma

kolega - szymka

Ludzie z daleka od tej firmy - nie uznają reklamacji - straciłem u nich sporo nerwów i czasu i pieniędzy.

wallcot

Dramex - firma odrzucająca reklamacje np na pendraki OCZ

@lak2

Widać że nie tylko mnie oszukali - nie polecam naciągacze w najgorszym słowa tego znaczeniu- odrzucają reklamacje i chyba dlatego jeszcze działają. NIE KUPUJCIE U nich

remik

Ta firma nie udziela reklamacji mi też odrzucili reklamacje na OCZ - te wpisy to tylko kropla w morzu ich działalności. NIE POLECAM

willy

Dramex to [usunięte przez moderatora] - prawda w 100% - ludzie trzymajcie się od nich z daleka - dla nich gwarancja nie istnieje

king

Nie POLECAM - nowy towar bez gwarancji, ciągle zmieniają firmę dystrybutora - był Kingstone - nie uznawali reklamacji, był OCZ - nie uznawali reklamacji, był SiliconPower też nie uznają reklamacji ciekawe na co teraz nie uznają - Ludzie trzymajcie się od nich z daleka

towar

Firma Dramex nie uznaje reklamacji - to PRAWDA w końcu ktoś napisał o tych kombinacjach - ludzie trzymajcie się od nich z daleka.

ocz

Potwierdzam mi odrzucili reklamacje pendrive - w ogóle nie wysłali go do firmy OCZ nie mają na to papieru - ściemniają tylko i oszukują- graja na zwłokę z reklamacjami myśląc że klijent sobie daruje. NIE POLECAM !!!

michał

Szczyt głupoty napisać o sobie opinie podając się za klienta - zobaczcie daty i godziny wpisu firmy dramex i jej klijentki - Dramex to firma, która naprawde nie uznaje reklamacji na OCZ zwłaszcza na zasilacze mówiąc że zasilacze mają roczną gwarancje a jeśli nawet ktoś cudem zmieścił się w roku to i tak odrzucają - [usunięte przez moderatora]

oszukany przez dramex

Wszystkie te opinie to prawda - to [usunięte przez moderatora] w najlepszym wydaniu ludzie omijajcie ich z daleka

klientka

Do mariana : Nie pisz czlowieku fałszywych oskarżeń, bo chyba Cię boli że im się biznes udaje ? Zajmij się lepiej czymś a nie siedzisz na komputerze i psujesz opinie uczciwym ludziom. Robię interesy z firmą dramex od dawna i nigdy nie było żadnych problemów. Polecam !

dramex

[usunięte przez moderatora] ? rzucanie epitetami jest karalne.....

ocz

Nie uznają reklamacji na towar kupiony u nich firmy OCZ - [usunięte przez moderatora]

marian

Właściciel to niezły cwaniaczek nie dajcie się nabrać - nie uznają reklamacji - chcecie się przekonać to kupcie coś u nich-

Unikać tej firmy jak ognia - nie uznają reklamacji

marian

Firma dramex to [usunięte przez moderatora] - nie uznają reklamacji (OCZ i kingston) mają pełno długów w tych fimach.

Zostaw opinię o Dramex Sp z oo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dramex Sp z oo