Opinie o Go 360 Group Jakub Wittbrodt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Go 360 Group Jakub Wittbrodt. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Go 360 Group Jakub Wittbrodt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go 360 Group Jakub Wittbrodt w Warszawa

MM Nowy wpis

Dużo się dzieje, jest bardzo dużo pracy. Obiecujące jest to, że powstają wciąż nowe procedury i odczuwa się, że z nastawieniem na poprawę niektórych kulejących rozwiązań, a nie po to żeby korporacyjnie utrudnić życie. Firma się rozwija więc jeśli lubisz szybką pracę, dużo projektów to mogę polecić. Natomiast jeśli szukacie takiej pracy lekkiej, raczej spokojnej bez tempa to zdecydowanie nie :) Co kto lubi. Mi się chyba najbardziej podobało to, że każdy kolejny projekt był inny i pomimo że byłam na tym samym stanowisku to nie czułam nudy i monotonii. 8h w biurze mijało jak 15 minut czasami haha. Ale wiem że nie każdy tego szuka więc chcę uczciwie dać znać jak to wygląda od środka. No i jeśli chodzi o szefostwo to jeszcze dodam, że plusem była jakaś tam otwartość i elastyczność. Mogłam przyjść i pogadać czy np. załatwić coś w dniu pracy. Ale to pewnie jest generalnie plus pracy w firmie, która nie jest korporacją.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Go 360 Group Jakub Wittbrodt? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko projektant?

Tomek Nowy wpis

Intensywna praca ale uczciwi - kazda nadgodzina jest zapłacona i wyjazdy płatne spoko. Atmosfera też jest spoko co jest ważne przy intensywnym sezonie.

Czy można liczyć w Go 360 Group Jakub Wittbrodt na prywatną opiekę medyczną?

Manager Nowy wpis

Tak, jasne. Zawsze wybieramy pakiet, który ma dużo specjalistów i badań. W dzisiejszych czasach dostęp do endokrynologa i możliwość zrobienia rezonansu głowy w ramach pakietu to według nas podstawa.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy urlop w Go 360 Group Jakub Wittbrodt jest płatny 100%?

Manager

Cześć, osoby na umowie o pracę i B2B mają oczywiście płatny urlop 100% :)

LL

Mi sie podobało to, że firma się rozwija i te tematy są ciekawe. No i można zaparkować normalnie heh ;p

@LL

A coś więcej na temat tego wspomnianego rozwoju? "Były" dlatego, że szklany sufit został napotkany czy dlaczego?

Witam. Czy ktoś pracuje jako projektant stoisk i podzieli się opinią jak jest w firmie? :)

Atmosfera

Na duży plus - atmosfera. Dla mnie na minus lokalizacja także aplikujcie jak wam bialoleka po drodze ;) ale ogólnie naprawdę spoko

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Go 360 Group Jakub Wittbrodt? Chętnie zatrudniają?

Radziu

U nich to doświadczenie się liczy i z tego co wiem to bez odpowiedniego po prostu nie przyjmują nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Mi jedna kobieta powiedziała przz tel że mają za dużą odpowiedzialność żeby mieć u siebie świeżakow. A wiem bo akurat aplikowałem :P No ale za to do pomocy przy zabieraniu ścianek i takich rzeczy na targach to mnie wzieli na jeden raz. Tylko ja chciałem na stałe a oni nie przyjmują właśnei.

Obecnie Go 360 Group Jakub Wittbrodt do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kierowca. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 7 grudnia.

NW

Nie szukamy kierowcy już od dawna :) Przymierzamy się do rekrutacji na stanowisko Opiekuna Klienta, którego zadaniem będzie projektować skuteczne stoiska targowe. Pozdrowienia, Natalia Wittbrodt

@NW

Dzień dobry. :) Co należy do konkretnych obowiązków takiej osoby?

@Justyna

Przepraszam, dopiero widzę wiadomość. Mamy już zatrudnioną osobę na stanowisku i póki co nie planujemy zmian. Pozdrowienia!

@NW

Czy do teraz stanowisko wciąż z powodzeniem jest zajęte? ;) Można ewentualnie prosić o informację gdyby doszło do jakiś zmian w tym zakresie?

W Go 360 Group Jakub Wittbrodt poszukiwana jest osoba na stanowisko opiekun klienta. Brałeś udział w procesie rekrutacji i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądało spotkanie. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Robert

Brałem udział w rekrutacji i chciałem napisać, że pani do mnie oddzwoniła (akurat podziękowała za współpracę co prawda) po spotkaniu i dała feedback. Wyjaśniła dlaczego nie i życzyła sukcesów. Nie jakaś sekretarka tylko ta osoba która ze mną rozmawiała i nawet nawiązała do naszej rozmowy więc raczej nie rozmawiała z setką osób, których nie kojarzy. Miła odmiana bo w naszej branży produkcyjnej to akurat rzadkie.

@Robert

Aż nie wierzę własnym oczom, że ktoś w końcu komuś feedback dał. :o To miło, że w taki sposób Cię potraktowali, chociaż teraz pewnie jeszcze bardziej jest przykro, że się nie udało, szkoda. :(

Czy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Technik

Ci na etacie mają miesięczne wypłaty, ale ja pracuję z nimi tylko na eventach i mam kasę na konto od razu po (nawet jak w nocy kończę).Chłopaki mi mówili (ci z etatu), że jak mają premię po evencie to od razu a nie przy wypłacie. Moim zdaniem spoko to jest.

Wiecie może, czy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt szukają chętnych na staż?

NW

Dzień dobry, nie zatrudniamy stażystów. Mamy bardzo dużo skomplikowanych zleceń więc jesteśmy zmuszeni korzystać z usług wyłącznie osób z doświadczeniem.

PP

Współpracowałem z g360g przy okazji transmisji. Podobała mi się ta współpraca z kilku powodów. Po pierwsze że nie olewają klientów więc nie muszę świecić oczami za niedociągnięcia. Po drugie naprawdę ciekawe projekty i różne więc dużo się działo. No i po trzecie pomimo czasami stresu przez goniące terminy to podobała mi się atmosfera na realizacjach. Szczerze powiem że pierwszy raz wrzucam w ogóle opinie o firmie ale po prostu agencje eventowe z reguły to jeden wielki mobing, a tu miłe zaskoczenie. Piona i do następnego.

Wiktoria

Czy obecnie w Go 360 Group Jakub Wittbrodt prowadzony jest nabór na nowego pracownika na jakieś stanowisko? Ktoś coś wie na ten temat? Jeśli tak to proszę, przybliżcie mi jak wyglądają wymagania firmy względem kandydatów na takie stanowisko.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

Natalia

Najwięcej osób pracuje w przedziale 9-17. Inną sytuację mają jedynie pracownicy techniczni, których godziny pracy są uzależnione od terminu wydarzenia klienta lub deadline montażu.

Jak jest z pakietem medycznym w Go 360 Group Jakub Wittbrodt? Można dołączyć rodzinę?

RR

Można dołączyć rodzinę, ale jest to poza pakietem pracownika. Musisz zapłacić dodatkowo za członka rodziny, ale dla siebie dostajesz pakiet. Powiem szczerze, że pakiet jest duży i jeszcze nie miałem badania, które nie było ujęte w nim.

Pandemia:(

Byłem na targach z firmą i mi się bardzo podobało. Czekam jak skończy się ta pandemia bo naprawde mam nadzieje, że znów będę mógł pracować. Jest fajna atmosfera i czas tak zleciał szybko, że szok. Dużo do zrobienia, szybko, szybko, ale ciekawie i fajne techniczne zadania się dostaje.

T

Rozwiązałem umowę z tą firmą po kilku miesiącach. Po prostu to było jednak "nie to". Szukam czegoś bardzo spokojnego, powtarzającego się. Postanowiłem, że wstawię opinię, bo zazwyczaj koniec współpracy nagle zmienia na gorsze traktowanie człowieka. Tutaj tego nie było. Naprawdę do samego końca czyli do oddania rzeczy było miło i dostałem propozycję otrzymania referencji. Teraz rozumiem dlaczego tyle osób, które tu kiedyś pracowało i pracuje obecnie gdzie indziej chętnie współpracują z Go 360. Tak powinno to właśnie wyglądać i liczę, że inne firmy kiedyś dorosną do tego. Pozdrawiam i jestem pewien, że do zobaczenia.

Stoiska targowe

Pracowałem tam kiedyś przy małych imprezach i potem po czasie trafiłem w sumie z przypadku znów, ale już do stoisk targowych. Minęły w sumie chyba ze 2 lata i jestem zdziwiony jak się rozwineli... Normalnie inna firma i widać że mają teraz duże i ciekawe projekty. Powiem szczerze że w takiej firmie mógłbym pracować na etat normalnie bo jest ciekawie i dużo lepsza kasa niż kiedyś. Tylko z drugiej str trzeba wiedzieć że tam jest dużooo biegania hehe. Jeden się kończy drugi temat i dwa zaczynają ale 8h pracy leci jak 3. Teraz mam podobno troche za mało doświadczenia żeby pracować już jako pracownik na etat, ale chce zbierać to doświadczenie :p Naprawde spoko miejsce sie zrobiło.

Adrian
@Stoiska targowe

Uważasz, że przez ostatnie dwa lata firma się rozwinęła i bardzo dobrze rokuje. Niestety nie znalazłem w sieci żadnych aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Jeśli zdecydujesz się na zatrudnienie, napisz jakie warunki obecnie proponują, a w szczególności jaka jest wysokość wynagrodzenia? Liczę, że się odezwiesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Go 360 Group Jakub Wittbrodt - Warszawa

• Jak się pracuje w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

Zobacz opinie na temat firmy Go 360 Group Jakub Wittbrodt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

Kandydaci do pracy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Go 360 Group Jakub Wittbrodt
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Go 360 Group Jakub Wittbrodt