Opinie o Go 360 Group Jakub Wittbrodt w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Go 360 Group Jakub Wittbrodt. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Go 360 Group Jakub Wittbrodt o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Go 360 Group Jakub Wittbrodt w Warszawa

Dziewczyny jaki styl panuje w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

A

Masz na myśli ubiór? Zależy chyba od stanowiska. Przychodzę raczej na luzie do biura i nigdy nikt mi tego nie wytyka. Zostałam poproszona jedynie o koszulę, gdy idę na spotkanie (jestem sprzedawcą).

KK15

Mi się podobało chociaż trzeba przyznać, że tempo pracy i czasami nakładające się zlecenia "na już" dawały w kość :)))))) Ale później była taka fajna satysfakcja i plus był też taki, że pozostali sobie pomagali, a nie podkładali nogi. Z tego co widzę to firma się od mojego odejścia mocno rozwinęła i przyznam szczerze, że dobrze życzę tym ludziom. Kilka miesięcy temu przechodziłam obok firmy i pomyślałam, że wpadnę. Zostałam tak miło przyjęta, że aż się nie spodziewałam. Fajnie, że pomimo zakończenia pracy może być tak miło i przyjemnie.

Krzysztof
@KK15

Na pewno byłaś zadowolona, gdy pracodawca serdecznie Cię przyjął. Nie myślałaś o tym, aby ponownie zasilić szeregi pracowników tej firmy?

KK15
@Krzysztof

Moje doświadczenie niestety jest troszeczkę za małe na ten moment rozwoju firmy :( Delikatnie pytałam o prowadzone rekrutacje także może za jakiś czas się uda!;)

Jak długo trwa proces awansu w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

ManagerN

Dzień dobry, nie ma z góry określonego czasu. Firma stara się elastycznie dostosowywać ścieżkę rozwoju do pracownika. Zdarzały się przypadki, w których pierwszy awans nastąpił już po miesiącu pracy. Wpływ na to miało szybkie przyswajanie wiedzy oraz pokazanie cech pracownika, które rozwinęły stanowisko, a to właśnie przerodziło się w szybki awans. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu, Natalia Woźniak (manager).

Halina

@Jeden Wielki Bubel a jakie konkretnie warunki zatrudnienia proponuje Go 360 Group, że określasz je w ten sposób? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracownikami? Proszę Cię o odpowiedź na te pytania, ale również o to byś pamiętał na przyszłość, by wyrażać się o innych osobach z zachowaniem szacunku. @NieKłam skoro pracujesz w Go 360 Group, to chciałabym zapytać, jakie są w tym miejscu możliwości rozwoju zawodowego i awansu? Jest to czynnik, który często decyduje o wyborze miejsca zatrudnienia.

@Halina

Początki to wsparcie biura, a teraz pracuję jako koordynator.. Inny chłopak tutaj zaczynał jako kierowca, a teraz jest Project Managerem i prowadzi duże projekty eventowe. Dlatego się denerwuję i odpisuję kłamczuchom. Nigdy nie robili też problemu jak ktoś chce wolne i jakoś nikt nie z nas nie ma telefonów w nocy.. to są jakieś bzdury wyrzuconych ludzi którzy chyba pracy nie mogą znaleźć. Z dnia na dzień nikt by nie przestał przeklinać raczej do pracowników.. A jakoś teraz tego nie ma. Ciekawe też, że tak nagle i w takich ilościach pojawiły się opinie złe. Wcześniej nic, a jakoś nie wierzę w nagłe masowe bunty :-) Bądźmy poważni i przejdźcie może na tę część Goworka gdzie są oferty pracy skoro taki macie ból życia.

@Halina

No są i to nawet mam wrażenie, że właśnie wolą awansować niż przyjąć kogoś z zewnątrz na wyższe stanowisko. Z tego co wiem to większość osób wyżej zaczynało od niskich stanowisk. Co do rozwoju to przy tak różnych projektach i wyzwaniach można się naprawdę wiele nauczyć. No sam fakt, że pracuje tutaj i nie mam czzasu się znudzić czymkolwiek świadczy o czymś.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Były pracownik (2016-2018)

Już pare miesięcy nie pracuje w tej firmie, ale bardzo pozytywnie wspominam ten czas. Jak ja to mówię „Mała firma robiona wielkie rzeczy „ Atmosfera: bardzo fajna Godziny pracy: normalne 9-17 a szefowa i szef posiadający w sobie zrozumienie, że jak masz problem ze wstawaniem rano możesz przyjść 10-18 ???? Rozwój: ogromny. Z osoby która miała małe doświadczenie zmieniłam się w osobę która, potrafi zarządzać zespołem ma rozległa wiedzę i świetnie sobie radzi przy różnych projektach. Pensja:nie byłam na stanowisku które miało premnie od np. zlecenia, ale gdy organizowałam dużą akcje dostałam premie. To przykład na to,że twoja wypłata jest jednoznaczna z twoją pracą. Jeśli chodzi o awanse, na początku trzeba zaznaczyć, że nie jest to korporacja. Pracujesz na swój sukces a szef i szefowa to widzą i doceniają. Jak tak wszystko było super czemu nie pracuje? Decyzja o odejściu wyszła z obu stron. Moje stanowisko było wymagające a ja z przyczyn prywatnych nie mogłam już go wykonywać. Podżeganie miałam bardzo miłe i oczywiście dostałam bardzo dobre referencje. Na koniec odniosę się do komentarzy. Wypowiedzi które są negatywne to kłamstwa. Ktoś już napisał, że pisze je osoba która nie potrafi sobie poradzić ze zwolnieniem.

BCC66

Pracuję przy eventach dla tej firmy. Pieniądze na czas, dostajemy premie jeśli trzeba pracować intensywniej. Trzeba liczyć się z pracą na wysokich obrotach i czasami wtedy jest stres jeśli zaraz otwierają się targi a przed nami jeszcze kilka stoisk do zrobienia ;) Ale ja lubię to tempo i też zespół, bo jest fajna atmosfera i przynajmniej godziny lecą jak minuty :p

i nie prawdą jest tez fakt ze pracownik nie musi zgadzac sie na wykonywanie obowiazkow ktore do niego nie naleza, jesli mialoby to miejsce byloby to zapewne rownoznaczne z utrata pracy.

@Tomek

To trzeba było z pracy odejść... Ja pracuję i jakoś nie narzekam. Nie raz się na coś nie zgadzam i bez problemu mogę porozmawiać. Zmyślasz kolego i pytałem czy pracował tu jakikolwiek Tomek - nie ;)

@NieKłam

Tomek to tylko nick:) pracowalem okolo roku i mialem wystarczajaco sporo czasu aby móc sie rozeznac jak wyglada specyfika pracy i z jakimi ludzmi mam do czynienia. Managerem nie bylem tak jak ujela tutaj jedna pani ... pod nikogo sie nie podszywam, prawda jest taka ze w agencji pracowalo juz baaardzoo duzo osób i kazdy wrecz pragnie napisac cos od siebie, swoja opinie a inni sugeruja tutaj jakies klamstwa itp. odnosnie pracy ja w przeciwienstwie do ciebie nawet jesli doszlo do jakiejkolwiek rozmowy bylo to tylko zamydlanie oczu a w efekcie wszystko szlo w niepamiec w dosc krotkim czasie i final rozmow bylo widac przy wyplacie,

@Tomek

To po co wrzucać post udając inne imię? nick?.. to nie jest prywatny czat tylko wrzucanie opinii, które powinny mieć jakieś pokrycie... Zajmuję się tutaj kolportażem i wiedziałbym o kolporterze, który pracował blisko roku i rozstałby się z nami w podobnych okolicznościach. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby jakikolwiek kolporter negocjował wysokość stawek więc proszę nie pisać o rzekomych rozmowach, a już z pewnością nie o zamydlaniu oczu. Proponuję zacząć pisać prawdę i jako osoba rzeczywista albo przeczytać Regulamin portalu.

@NieKłam

Niemam obowiazku sie przedstawiac, pracowalem w agencji juz spory czas temu, dla mnie temat tej firmy jest juz zamkniety, przypadkowo natknelem sie na ten portal i postanowilem napisac rowniez cos od siebie, do tej pory zapewne przewinelo sie juz bardzo wiele osób, wynagrodzenie nie dotyczylo pracy przy kolportazu...poniewaz kolportaż mial miejsce tylko na poczatku współpracy...z czasem mialem inna specyfike pracy inne zadania, musialem byc na kazde kiwniecie palcem, (usunięte przez administratora), z szacunku chociazby do siebie samego nie bede sie juz rozpisywal o innych nie przyjemnych sprawach, które mialy miejsce w pracy, źle wspominam wspolprace(usunięte przez administratora)

Ale mimo wszystko zycze powodzenia

Jeden Wielki Bubel

Firma bubel, ludzie buble, pieniądze bublowe, warunki takie same. Nie polecam

Było miło!

Pracowałam rok, a na miejscu były osoby, które pracują ponad 2 lata i jakoś NIKT nie zauważył tych rzeczy, które są wypisane poniżej. Widać po prostu, że jakaś młoda osoba mocno emocjonalnie podeszła do tematu i musiała to i owo mocno w swojej wyobraźni podkoloryzować. Nie wierzę w ani jedno słowo... Poznałam właścicieli, specyfikę pracy i raczej przez rok zauważyłabym czy usłyszałabym od kogoś coś choćby podobnego. Nawet widzę, że ta sama osoba pisze te wszystkie opinie negatywne... Postanowiłam coś napisać od siebie, bo aż się nóż w kieszeni otwiera czytając opinie młodych, oderwanych od rzeczywistości osób. Dziwi mnie też stopień zaangażowania - tak wiele opinii, a chyba pracowała ta osoba dosyć dawno temu. Może warto znaleźć pasję, pracę i sobie darować? Nie wiem na kim chcesz zrobić wrażenie, bo raczej to staje się jedynie żałosne i dziecinne. PS. Też miałam dwa monitory i cieszę się, bo bardzo mi to ułatwiło pracę. Pieniążki dostałam dokładnie takie, na jakie się umówiłam. Piszesz, że tak mało płacą, ale czy zapłacili mniej, niż chciałaś? To pytanie istotne, bo z tego co wiem to nikt tutaj nie dostaje (przynajmniej obecnie) mniej, niż chciał, a nawet nie znam też ani jednej osoby, która nie dostała podwyżki już po pierwszym miesiącu/dwóch. Gdyby nie fakt, że wyprowadzam się daleko - dalej bym tu pracowała.

M
@Było miło!

Po treści poznaję kto pisze :D Zgadzam się z Tobą w 100% i fajnie, że ktoś to w końcu napisał. Szkoda czasu na odpowiedź do tej paniusi, która udaje raz kolportera, raz managera. Wszyscy w firmie doskonale wiedzą kto to pisze i początkowo było to zabawne, a teraz już po prostu nikt tego nie czyta. Wpadaj na kawę jak będziesz w stolicy! ;-)

Halina

@Było miło! chciałabym jeszcze dopytać jakie są w Go 360 Group możliwości rozwoju. Czy firma inwestuje w szkolenia dla pracowników? Jest wyznaczona ścieżka kariery i możliwość uzyskania awansu? To są istotne czynniki dla wielu osób poszukujących pracy.

Halina

@tapracamniezniszczyla a na na jaki okres czasu zawierana jest umowa? Czy często zdarzają się zwolnienia? Firma płaci za nadgodziny? Czy zajmowanie się nieswoimi obowiązkami dotyczy pracowników na wszystkich stanowiskach? Jak wygląda kwestia urlopów? Można otrzymać wolne w odpowiadającym pracownikowi terminie?

Halina

@ex-manager poka poka, rozumiem Twoje rozczarowanie i wynikającą z tego opinię, ale czy uważasz, że pracownik powinien zgadzać się na pełnienie wszystkich obowiązków nawet takich, które do niego nie należą? Podziel się swoim doświadczeniem. Na pewno wiele osób poszukujących pracy z tego skorzysta.

Halina

@Ryś, to dobrze, że odzyskałeś swoje wynagrodzenie. Czy miałeś z tym jakieś problemy? Piszesz, że atmosfera w pracy i relacje ze współpracownikami nie były najlepsze. Czy oznacza to według Ciebie, że nie wszyscy wydajnie pracowali i zrzucali swoje obowiązki na innych? Należało to zgłosić do przełożonego, bo takiego zachowania nie należy tolerować. Czy inni użytkownicy wypowiadający się na forum mają podobne zdanie o pracodawcy, czy wręcz przeciwnie? Zachęcam was do dodawania swoich opinii.

Halina

@ex-manager poka, dziękuję Ci za Twoją szczerą opinię. Może na forum jest ktoś, kto też pracował w tej firmie i ma inne lub podobne zdanie? Zawsze warto zasięgnąć opinii kilku osób, zanim potencjalni pracownicy zdecydują się aplikować do firmy. Dodawajcie swoje opinie, każda z nich będzie cenna.

Halina

@ex-manager poka, dużo mocnych słów na temat firmy. Jak długo tam pracowałaś? Czy sprawa wynagrodzenia została wyjaśniona? Wiesz, że powinnaś zgłosić tą sprawę kierownictwu. Czasem spokojna i merytoryczna rozmowa, może bardzo pomóc dojść do porozumienia. Każda firma ma swoje plusy i minusy, a pracownik, czasem ma inne wyobrażenie o swoich obowiązkach, niż w rzeczywistości ma to miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Go 360 Group Jakub Wittbrodt - Warszawa

• Jak się pracuje w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

Zobacz opinie na temat firmy Go 360 Group Jakub Wittbrodt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Go 360 Group Jakub Wittbrodt?

Kandydaci do pracy w Go 360 Group Jakub Wittbrodt napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Go 360 Group Jakub Wittbrodt
4.1/5 Na podstawie 14 ocen.

Go 360 Group Jakub Wittbrodt