m.k marvel

Opinie o m.k marvel

Hanna

Jak m.k marvel przedstawia się na tę chwilę? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie.

aro

ale to troche bezsensu, bo po co by zatrudniali nowych pracowników i ichszkolili by po miesiacy ich zwlaniac? do tego dochodzi jeszce pewnie miesieczny okres wypowiedzenia tez musia zaplacic i zatrudniajac zaraz nowego tez musza zaplacic, troche to mija sie z eclem?

Wnikliwy...

Nie rozumiem dlaczego kierowcy psioczą po forach internetowych zamiast zgłaszać gdzie trzeba. Dobrze że ostrzegają innych kierowców ale w ten sposób zmian w transporcie i w firmach nie będzie, a i tak jeszcze wielu naiwnych kierowców w wielu pożałowania godnych firmach pojadą z nie wiedzą w co wdepnęli.

Marvel

Witam. Niniejszym informujemy, ze opinie powyższe NIE dotyczą agencji zatrudnienia tylko biura transportowego, lub biura podróży m.k.marvel.

marvel heros

Witam chciałbym zapytać czy ktoś pracował przez tą agencję i mógł podać swą opinię na jej temat, dokładnie mi chodzi o oferte pracy w ogrodnictwie - sadzenie roślin doniczkowych w rejonie AALSMEER oraz DRONTEN. Jeśli ktoś ma jakieś info będę wdzięczny POZDRAWIAM !!! :)

aaaaa

czy ktos tam z łaski swej odbiera telefony????

były pracownik

co wyjazd nowa umowa tarczki do kosza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] - najgorszy pracodawca jakiego historia zna.

Zgadzam sie. Pan (usunięte przez administratora) mysli tylko o sobie i w koło wszystkich oszukuje. kodeks pracy jest jest jemu zupełnie nie znany. ciezko sie z nim współpracuje.

ULUBIENIEC

Pan (usunięte przez administratora), który oszukuje pracowników od niżego szczebla po wyższy. Pensja jest płacona po pare miesięcy, (usunięte przez administratora) również prawo jak i działa na nie kożyśc pracowników. Również jego usługi to kpina i ciągłe matactwo w stos. do zleceniodawców. Jednym słowem ten Pan ma dużo wrogów zarówno w byłych pracownikach jak w znajomych zarówno też w zleceniodawcach i mechanokach. W/w opisana próba wybielenia firmy oraz osoby Pana (usunięte przez administratora). jest śmieszna oraz dendecyjna, aby próbować tanimi chwytami podnieść wizerunek swej osoby oraz firmy - niestety nie zostało to napisane przez Pana (usunięte przez administratora). tylko przez osoby trzecie ponieważ inteligencja Pana (usunięte przez administratora) nie pozwala na ów mądre przemyślenia i wysłowienia. Pozdrawiam.

;/
@ULUBIENIEC 08.01.2011 17:44

"NIEKORZYŚĆ" !!!

wewe4

teraz tez tak sadzicie?

Załoga G

Siema. Nie wiem jak reszta kierowcow z firmy, ale My mamy dobre zdanie o (usunięte przez administratora), kasa ok i na czas... pozdr

Enson

Czemu tak sądzisz kolego? Ja znam opinie o tym pracodawcy zarówno od wielu klientów P. (usunięte przez administratora), jak i od kierowców i pracowników firmy - i to, czym ta firma się wyróżnia, to: rzetelność, terminowość i profesjonalizm w oferowanych uslugach trasnportowych. A Kontrahenci, z którymi Pan (usunięte przez administratora)współpracuje, szeroko polecają wśór grona znajomych usługi M.K.MARVEL. Nie wiem i nie rozumiem skąd taka opinia, może jesteś kierowcą, który pracował w tej firmie, i chciał się zbyt szybko dorobić czego szef nie tolerował i teraz sie próbujesz odegrać, takie opinie jak twoja są bez sensu i mam nadzieje, że nikt ich nie traktuje poważnie. Wystarczy 1 zlecenie przewozu, która ta firma wykona dla Państwa, by wiedzieć kto ma rację.

ZMORA

JEDNA WIELKA KPINA, A PAN(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o m.k marvel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie m.k marvel