Opinie o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa DSF Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grupa DSF Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa DSF Sp. z o.o. w Warszawa

Gryps

Ildefonsie Gałczyński jak założysz własną firmę to daj namiary, bo z tego co piszesz to u Ciebie będą zaj...ste warunki i może na dwie miski ryżu będzie :) Jezeli byłbyś w porządku wobec firmy to nadal byś tam pracował i może pokazałbyś jak należy pracować na imprezach bo widzę że z Twoich opisów to masz doświadczenie. Chciałbym zobaczyć Cię w jakiejś akcji ;)

WojtekU

Co do firmy.Współpracuje z różnymi agencjami ochrony na imprezach masowych wielki szacun dla firmy za prowadzenie i zabezpieczenie imprez masowych.Nie pracowałem z nimi na obiektach lecz wiem że z niewolnika nigdy pracownika .Mogę polecić firme dla każdego dziwię się tylko że nie potraficie się wypowiadać otwarcie na temat firmy tylko wymyślacie sobie -Nick- macie coś do ukrycia.Może powiecie za co zwolnili was??za niewinność pewnie.Firmę polecam wszystkim

cherszt

Witam.Pracuje z nimi od paru lat jeszcze jak byli związani z DS FOKUS Rozumiem wasze rozgoryczenie,lecz zauważcie że takie są kryteria zarobków.Co do pracowników z niewolnika nigdy pracownika ,jeżeli chce ktoś pracować to pracuje jeżeli nie chce to jego sprawa.Pracuje z nimi na imprezach masowych i nie mam im nic do zarzucenia czasami tylko kierowników odcinka mogli by lepiej wybierać.Wielki szacun dla firmy polecam wszystkim.

Blacha

Co tu dużo pisać...w tych czasach wszędzie ślizgają się na ludziach i wykorzystują bezrobocie panujące w Polsce.Stawki są śmieszne , ludzie których przyjmują nie robią reklamy tej firmie , nawet dobrze się wysłowić nie potrafią ,co więcej mydła i wody też się boją. Koordynatorzy są całkiem wporządku . (usunięte przez administratora)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Grupa DSF Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
Gryps

Oj kochani śmiać mi się chce czytając te Wasze posty :) Skoro macie takie złe zdanie o firmie dlaczego nie mówiliście tego tym ludziom wprost? Tylko teraz na jakiś forach obrabiacie im (usunięte przez administratora) Bo co? Bo jak było dobrze to firma "cacy", a jak wylecieliście za Wasze różne nieprawidłowości to teraz firma "be"? Zastanówcie się dobrze zanim coś napiszecie. I powodzenia w nowych firmach, oby było Wam lepiej :) A według mnie to Grupa DSF jest najlepsza!!! Pomimo tego że nasze drogi się rozeszły, zdania nie zmienię w życiu!

angel

Xmen daj sobie spokój z pracą w tej firmie odradzam

angel

Nati ma rację układy i układziki wszystko co negatywne to prawda w tych komentarzach.Pozytywną polemikę prowadzą biurowi by był dobry PR.

nati

Co tu dużo mówić, układy i układziki... lubisz pracować za grosze dla stolicy... wal śmiało. Poznań mówi NIE!!!

pete
@nati

nie dla stolicy tylko wioch podwarszawskich :D typu ząbki, zielonka

ochrona

Panowie nie narzekajcie na tą firme widocznie nie prscowaliscie w naprawde gorszej firmie.DSF jest firmąspoko jak na Warszawe a kolega ktory wczesniej pisal ze stawki w ochronie są po7zl i wieksze to pytam człowieku po co przyjmowałes sie do DSF?widocznie zmieniasz firmy jak rekawiczki lub firmy same cie zwalniają!!!Wiem że stawki to nie rewelacja ale takie są realia obecne a DSF chociaż placi na czas!!!Firma jest solidna i polecam!A co do dyrektorow no coż koledzy chcielibyscie przyjsc do pracy poleżec i może jeszcze piwko wypic to od razu pytajcie sie przy przyjeciu czy to mmożliwe?Moja ocena krotka:Firma solidna płaci na czas i polecam prace naprawde a wszystkich nie zadowolonych z pracy w DSF polecam firmy gdzie zabierają pieniądze nawet za krzywo założony krawat lub nie płacą wogole!!!!!Jestem zwykłym pracownikiem i DSF jest spoko aha i jeszcze cos o tym że piszecie o biurze otoż panowie nie zadowoleni ochroniarze czy ktos zabrania wam sie uczyc żeby miec stanowisko dyrektora lub założyc własną firme?po co narzekac otworzcie własny biznes lub szukajcie ofert pracy na wyższych stsnowiskach i wtedy bedziecie zadowoleni!

jan cool

A co tu pisać sam się przekonaj :-) jest git i tyle ode mnie :-D

nt. imprez

Mozecie napisac cos wiecej na temat pracy podvzas imprez masowych , jestem ciekaw czy placa do reki , przelewem , czy kasa sie zgadza ?????

Odpowiednie podejście do ludzi co jest rzadkością w tych czasach |:)

cześć

A ja czytając te posty stwierdzam że firma jest ok. Ci co piszą źle faktycznie musieli podpasc bo ja spotykam się z samymi plusami. Pracuje z tą firmą na imprezach i zawsze jest dobrze. Co najważniejsze kasa zawsze na czas co rzadko sie zdarza w tych czasach. Polecam tą firmę z pełnym przekonaniem bo takich ludzi jak w grupie coraz ciężej jest znaleźć.

@cześć

Dokładnie :) Firma na 6+

Jurand

Ktosiu piszesz tak bo sam musiałeś podpasc i teraz wieszasz psy na firmie.gdyby było ok to nie gadał byś głupot. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tej czy innej firmie. A takie niestety są realia i zarobki. Ale jak większość Polaków najłatwiej narzekać. Pozdrawiam.

obojetny

Jak wszędzie, dużo zależy od ochranianego obiektu. Jak zleceniodawca chce mieć ochronę za 5zł za godzinę to firma ma dopłacać? Lepiej się na takie warunki nie zgadzać i po prostu pracy nie przejmować. Firma płaci tyle, żeby jeszcze zarobić, ale jak wiadomo to firmy wygrywają przetargi na takie małe sumy, że potem muszą dać niską stawkę. To, że dają 5zł/h to wina akurat czegoś innego. Wałkiem to by było gdyby dawali kary, potrącali z pensji.. wałkiem również są wcześniej wspomniane umowy na 210zł brutto. Jak w każdej firmie, można trafić gorzej, można lepiej. Zależy od umiejętności i obiektu.

Grzegorz

Widzę że opinie podzielone są jak zawsze, gdyż ja jako pracownik Grupy (niedługo bo pół roku) nie mogę narzekać :) według mnie jest ok. I nie piszę tego żeby jak niektórzy pomyślą "podlizać się" tylko taka jest prawda. Przełożeni są jak najbardziej w porządku, dbają o pracownika, nigdy niczego nie odmawiają i są do dyspozycji 24h. A stawki? No cóż wszędzie są takie same, choć w innych firmach zdarzają się nawet niższe, dlatego ja wypowiadam się pozytywnie i stawiam wielki plus dla tej firmy :)

max

firma ok

nikos

pracodawca boi sie jednak prawdy co dzieje sie w jego firmie,ale to i tak wszystko powiemy do publicznej wiadomosci,(usunięte przez administratora)

NSX

Po pierwsze grupej a dsf nie płaci 5 zł za godz tylko duzo więcej i jest miłą przyjazna i uczynna dla innych fima .

Jakieś opinie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa DSF Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa DSF Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa DSF Sp. z o.o.?

Grupa DSF Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 131 ocen.

Grupa DSF Sp. z o.o.