Opinie o Gamma Sp. z o.o. w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gamma Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gamma Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamma Sp. z o.o. w Warszawa

Anonim Nowy wpis

Jako były pracownik z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tej firmie. Zmieniłam pracę jedynie ze względu na chęć dalszego rozwoju zawodowego. Zarobki były dobre jeśli się rzeczywiście pracowało i było dobrym w sprzedaży. Pakietu socjalnego niezbyt kojarzę ale atmosfera była świetna. Od czasu pracy w Gammie zmieniałam pracę jeszcze dwa razy i zawsze z sentymentem wspominam pracę w Gammie. Fajny czas.

Jak w Gamma Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

pracownik 5 lat Nowy wpis

struktura jest płaska, są awanse poziome, natomiast można zostać szefem projektu konkretnego, ale to zadanie projektowe.

uczestnik

najlepsze szkolenia na rynku, brałam udział w cyklu szkoleń rewelacyjni trenerzy, super opieka.

@uczestnik

A można wiedzieć, w których szkoleniach brałaś udział? I jakie ceny w ogóle są teraz, czy się opłaca na tle innych. To też bym chciała wiedzieć.

Klient Nowy wpis
@Anna

ja brałam udział w szkolenia z obszaru sprzedaży oraz wczoraj kolega dziś przełożony:)

klient Marta

to jedna z najlepszych firm szkoleniowych w Polsce, pracuję w HR od 12 lat i moim skromnym zdaniem są 3 dobre firmy w Polsce, Gamma jest jedna z nich, trenerzy praktycy, mam świetną opiekunkę Pani B. pełna elastyczność, doskonały dobór trenerów. pozdrawiam firmę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Gamma Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Wiadomo, że całą branżę szkoleniową pandemia dotknęła w ten czy w inny sposób. W marcu 2020 my wszyscy w Gammie też martwiliśmy się o przyszłość. Okazało się, że Gamma dała sobie radę lepiej niż średnia rynkowa. Szybkie przejście do online, gotowość do prowadzenia warsztatów po angielsku - to i wiele więcej sprawiło, że w sumie na tej pandemii Gamma chyba bardzo dobrze wyszła. Dziś dajemy sobie radę całkiem nieźle. Pracujemy w trybie hybrydowym, spotkania z klientem online. Ekologicznie, wygodnie, szybko - cyfrowy świat szkoleniowy nie jest zły :)

Gamma Real Worker

Witajcie ! Powyższe opinie są sztucznie wygenerowane ponieważ zupełnie nie oddają realnego charakteru firmy. Osoba, która je pisała nie ma pojęcia o naszej firmie. Wiem co pisze ponieważ tu pracuję. :) Ten serwis to najwyraźniej ściema. Szanowni Czytelnicy, To dobra firma z przyjazną atmosferą. Jeżeli ktoś się stara osiągać cele firmy to osiąga również swoje cele finansowe. Jest pakiet socjalny, jest poszanowanie człowieka, jest kontakt z nowoczesnymi technologiami. Nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Pozdrawiam ! Gamma Real Worker

Olga
@Gamma Real Worker

Bardzo się cieszę, że zechciałeś dodać coś od siebie. Właśnie tego typu opinii tu brakowało. Teraz przydałoby się więcej konkretów. Nadmieniłeś coś o pakiecie socjalnym, jaki oferują w firmie Gamma. A możesz powiedzieć, co konkretnie wchodzi w jego skład?

Kol
@Gamma Real Worker

O jakim pakiecie socjalnym piszesz i o jakich nowych technologiach?

Czy Gamma narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Z racji sezonowości dział sprzedaży zwykle bierze wolne w wakacje - wtedy klienci nie kupują szkoleń tak intensywnie i siłą rzeczy szkolenia się nie odbywają (uczestnicy też wypoczywają). Podobnie jest z feriami zimowymi. Choć jak zdarzy się komuś jakieś last minute to nawet w high season weźmie urlop.

pracownik:)

urlopy są w okresy martwe, czyli wakacje, ferie, między świętami, jak firmy odpoczywają my też:)

Polecam:)

Pracuję w Gammie od wielu lat. Rzeczywiście jest mniej rodzinnie niż kiedyś, bo też skala firmy jest większa. W poszczególnych działach ludzie o siebie dbają i tworzą własne, małe "firmy rodzinne" . Niektóre działy nie mają ze sobą styczności biznesowej więc z niektórymi widzimy się jedynie w kuchni podczas obiadu. W firmie pracuje sporo ludzi, którzy mają staż 5+ i oni są naturalnym łącznikiem między działami bo znają się najdłużej. Amosfera jest luźna, ale jest orientacja na cel. Gdyby mi się nie podobało nie pracowałabym tu tyle lat!

Olga
@Anna

No tak - gdyby w Gammie Ci się nie podobało, to nie pracowałabyś tam tyle lat. Wspomniałaś o raczej luźnej atmosferze między pracownikami firmy. A macie tam organizowane (oczywiście od czasu do czasu) jakieś spotkania bądź imprezy integracyjne?

@Olga

Mamy spotkanie integracyjne w sierpniu, wigilię firmową, spotkania wielkanocne oraz spontaniczne piwne popołudnia. Zwłaszcza latem, bo taras i ogród daje na to przestrzeń :) .

zadowolona

@Anna Podpisuje sie pod tak rozsądną opinią. Generalnie warto sie tu załapać do pracy.

Dariusz

Może trzeba wspólnymi siłami popracować żeby było przyjemnie iść do firmy?

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Gamma? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Atmosfera taka sobie, każdy wyżej mierzy niż jest tak naprawdę, obcesowe traktowanie osób współpracujących.

Atmosfera jest bardzo dobra choć zmienia się na bardziej biznesową, mniej rodzinną. Wciąż jest jednak świetna. Takiej atmosfery ze świecą szukać, tym bardziej, że projekty robią większe i trudniejsze niż dawniej. Rywalizacja wewnątrz zespołu powinna rosnąć a panują zdrowe relacje. Z tego co wiem zarobki zależą od wyników pracy i są zadowalające jeśli ktoś się stara i ma efekty.

Anon Armata

Ja mam wrecz przeciwne doświadczenia od mojego poprzednika. Firma jest rewelacyjna atmosfery tam panujacej ze swieca szukac w firmie z tej branzy. Bardzo mile wspominamten okrea mojej kariery zawodowej.

kokoroko

Niestety nie mam dobrych wspomnień z tą firmą, dużo obiecują, nic nie robią. Kiedyś panująca tam atmosfera dobrych relacji rodzinnych wyparowała. Nie polecam ani praktyk ani pracy.

• Jak się pracuje w Gamma Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamma Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamma Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042