Opinie o Jałowcowa Góra Sp. z o.o. w Dobczyce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jałowcowa Góra Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jałowcowa Góra Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jałowcowa Góra Sp. z o.o. w Dobczyce

Dominik Nowy wpis

Likwidator Spółki Jałowcowa Góra Sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Dobczycach zawiadamia, że w dniu 28.06.2019 r. została podjęta uchwała Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników o rozwiązaniu Spółki i otwarciu jej likwidacji.

Draż Nowy wpis

Opinie dotyczą poprzedniego dzierżawcy terenu, trzymam kciuki za nowy Zarząd!

x

Wyplata na czas, zawsze 10 kazdego miesiaca. 18 brutto

Aleksandra Nowy wpis
@x

Czy firma oferuje tylko umowę na zlecenie czy są jakieś szanse na umowę o pracę, najlepiej na czas nieokreślony?

Franek Nowy wpis

Może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę i teraz brakuje zadowolenia? Ja nie mam powodu do narzekania, wprost przeciwnie jest ok i polecam!

Aplikowałeś do firmy Jałowcowa Góra Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Ilona

Jaką kasę daje ta firma na start osobom bez doświadczenia ale dostępnego w pełnym wymiarze godzin?

@Ilona

15 brutto i wypłata nigdy w terminie nie jest

Anonim 2
@Anonim

Ale uścisk dłoni Prezesa... zawsze na czas i jakże bezcenny...

Aleksandra
@Anonim 2

Tego typu ironia jest tu raczej zbędna. Wspomnieliście, że wynagrodzenie w Jałowcowej Górze wypłacane jest z dużym opóźnieniem, a to już może niepokoić. Czy próbowaliście to może wyjaśniać bezpośrednio z działem kadr bądź też z samym Dyrektorem firmy? Od Waszej ostatniej aktywności na forum upłynął już jakiś czas, więc napiszcie, jak sytuacja przedstawia się aktualnie.

Ja,TY,My.

No cóż... Widać i kolejna kadra zarządzająca nie uniosła ciężaru... ale te pieniądze IM się po prostu należały... ! https://wodociagi.krakow.pl/przetarg/ogloszenie-o-przetargu-na-oddanie-w-dzierzawe--osrodka-szkoleniowo-wypoczynkowego--jalowcowa-gora-polozonego-na-terenie-gminy--dobczyce,2325.html Pozdrawiamy.

Wojciech

Firma Jałowcowa Góra to centrum szkoleniowe, gdzie organizowane są spotkania biznesowe, wyjazdy motywacyjne oraz integracyjne. Jest to miejsce, gdzie biznes spotyka się z relaksem. Czy swoją opinię na temat pracodawcy mogą napisać osoby zatrudnione w firmie? Pracodawca prowadzi rekrutacje osób do obsługi gości lub administracji hotelu? Informacje o naborze pracowników są istotne dla użytkowników forum Gowork.pl szukających zatrudnienia.

Ja, Ty, My

Czy to ma być jakiś QUIZ ???

Danuta

@Ja, Ty, My Piszesz, że w firmie Jałowcowa Góra Sp. z o.o. zaszły ostatnio zmiany. Czy to zmiany na lepsze? Czy poprawią coś w warunkach pracy? @NIe MY ale My Masz inne zdanie o Jałowcowa Góra Sp. z o.o. niż użytkownik @Ja, Ty, My. Napisz, proszę, co w firmie można zaliczyć na plus? Jakie warunki pracy oferuje firma? Czy dba o swoich pracowników i ich rozwój. Jeśli tak to w jaki sposób?

Nie MY ale My

Jak widać zawiść ludzka nie zna granic. Właśnie dzięki takim osobą, zawdzieczamy sytuację ,w której w tym momencie znajduje się firma . Niestety z łatwością przychodzi nam oczernianie innych. Zanim więc zaczniesz oceniać najpierw popatrz na siebie.Czy Ty jesteś w porządku??? Podsumowując Ja,Ty ,My, mów za siebie, a nie w imieniu wszystkich pracowników.

Ja, Ty, My
@Nie MY ale My

Ta miłość jest ślepa "Nie My ale My" ????

Ja, Ty, My.

Nareszcie ktoś powiedział o nim prawdę. Miejmy nadzieję że nowe które już za kilka dni przyjdzie będzie naprawdę dobrym początkiem budowania tej firmy na nowo. Tylko czy jest jeszcze szansa na odratowanie tego, co pan prezes zniszczył... ??? W imieniu swoim i wszystkich pracowników dziekuje, że ktoś w końcu zrobił z nim porządek bo z tym człowiekiem nie dało się pracować. Ciągle krzyki i poniżanie osiągnęło takich rozmiarów że JS czół się bezkarni niczym jak Bóg. Zagubiony w bezkresie swojej władzy myślał, że może wszystko... A jednak nie. Miejmy nadzieję że spotka go zasłużona kara.

On, Ona, Oni.

Obserwuję z dużym zaciekawieniem jak Pan Prezes wywosi majątek Spółki przed swoim odjęciem. Wczoraj między innymi wyjechała szafa pancerna na broń myśliwską (własność Jalowcowej Góry), ciekawe co wyjedzie jutro... Czyżby Pan Prezes robił sobie prezenty na urodziny które obchodzi 23 sierpnia... ??? Panie Prezesie, przez ostatni rok zrobił Pan sobie tak dużo prezentów kosztem Jałowcowej Góry że czas najwyższy przestać.

Danuta

Czy ktoś posiada informację na temat aktualnej sytuacji w firmie? Czy zaszły jakieś zmiany w Jałowcowej Górze? @WSH, mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej wiadomości?

WSH

Wizytacja u prezesa już nie długo proszę o ostrożność zęby nie trawa i nie odrosną prezes zachowuję się jak (usunięte przez administratora) traktuje ludzi jak by byli niczym ale to się skończy rozliczenie przyjdzie niebawem i zobaczymy czy będzie taki mocny w

alma

Ja znalazłam ogłsozenie na sprzątanie dla Pań lub Panów do sprzątania biur i pomieszczeń socjalnych, jest podany jakis nr telfonu do jednej z Pań,jednka nic nie napisałą o stawce, myslicie że warto czy nie?

Izka

Praca by była może fajna. Nie mniej ludzi tam nie szanują.Zmiany kadry to codzienność i w takiej atmosferze nie da się pracować. Wystarczy zobaczyć oferty na OLX a sama będziesz wiedzieć, że pisze prawdę. Zresztą możesz się sama przekonać, czy dasz radę pracować w ciągle zmieniającym się zespole. Na dodatek w zespole, który nie umie nic i nie ma mu kto wytłumaczyć,bo sam nic nie umie. Rozpisane godziny to tyle co kot napłakał, a oferty są stale dodawane. W jakim celu? zupełnie nie rozumiem.

Aśka

Słyszałam od koleżanki która tam pracowała ze dziewczyny są zwalniane i przyjmowane co 3 miesiące. Nie ma mowy o stałej umowie.

Egon

Muszę zostawić tutaj opinie, bo ludzie może i nie lgną tam bardzo do pracy, ale miejscowi jak nie mają gdzie pracować to idą też tam ze swoim CV. Ku przestrodze! Ogólnie atmosfera nie za ciekawa, wszystko przez stanowiska które tam ludzie maja po znajomości. Ludzi, którzy mają kompetencje do pracy, nie szanuję sie. A wręcz wyzyskuje, bardzo zła organizacja, brak rąk do pracy, kierownictwo zamiast stworzyć odpowiednio duży zespół pracowników, to chce szkłem (usunięte przez administratora) obetrzeć, Brawo!!! Jest to obiekt post PRL-owski, widać , że reguły tam panują z lat których to karty powinniśmy wymazać z historii Polski, jeżeli chcemy być krajem Europejskim.

Zostaw merytoryczną opinię o Jałowcowa Góra Sp. z o.o. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Jałowcowa Góra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jałowcowa Góra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jałowcowa Góra Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jałowcowa 30
    32-410 Dobczyce
  • NIP: 6811970043 KRS: 0000294603

Jałowcowa Góra Sp. z o.o.