Opinie o Transport Towarowy Piotr Świętek w Myślenice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transport Towarowy Piotr Świętek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transport Towarowy Piotr Świętek o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transport Towarowy Piotr Świętek w Myślenice

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika nick

25.10.2023 03:10

nickikona wywiad

Aplikowałem do pracy w tej firmie. Zwolniłem się w poprzednim miejscu pracy, a obecnie pozostaję bez pracy. Z uwagi na fakt, że na stronie GoWork opublikowane jest ogłoszenie, czyli oferta pracy dla tej firmy w charakterze kierowcy, chciałbym ostrzec potencjalnych kandydatów. Można stracić poprzednią pracę, zostać oszukanym i narażonym na niepotrzebne wydatki. Jedyne, co mogą zaproponować, to tylko totalnie wyeksploatowane auto i masa obietnic bez pokrycia. W tej firmie panuje kompletny brak empatii.

Na jakie stanowisko aplikowałeś/aś i dlaczego?

Kierowca kategorii C+E.

Jak przebiega/przebiegała rekrutacja – kto Cię rekrutował (HR czy bezpośredni przełożony)?

nickikona wywiad

Pan ***** (do wiadomości redakcji). Jest to jeden z właścicieli.

Ile etapów obejmowała rekrutacja?

2 etapy.

Czy rekrutowano Cię zdalnie czy stacjonarnie?

nickikona wywiad

Zarówno zdalnie, jak i stacjonarnie.

Jak oceniasz atmosferę podczas rekrutacji? Jak myślisz, z czego to wynika?

nickikona wywiad

Z pozoru atmosfera poprawna, pracodawca składa mnóstwo obietnic, ale finalnie nie mają one pokrycia, co opisałem w pozostałych odpowiedziach.

Czy komunikacja z rekruterem była/jest sprawna? Co jest/ było dobre a co złe w tej komunikacji?

nickikona wywiad

Komunikacja przebiegała po prostu poprawnie, nie dostrzegam żadnych szczególnie pozytywnych aspektów z perspektywy kandydata.

Czy podczas rekrutacji uzyskałeś/-aś wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków zatrudnienia?

nickikona wywiad

Wszelkie informacje uzyskałem, natomiast proponowane przez pracodawcę warunki są obietnicami, które nie są spełniane. Finalnie pracodawca zaproponował mi pracę na pojeździe, który nie nadaje się do wykorzystania na drodze. Miałem odbyć pierwszą trasę, ale takim samochodem bałbym się wyjechać nawet poza siedzibę firmy.

W jaki sposób przekazano Ci informację zwrotną odnośnie rekrutacji?

nickikona wywiad

Poinformowano mnie telefonicznie. Firma, już po zakończonej rekrutacji, przestała się ze mną kontaktować, a ja przecież zrezygnowałem z poprzedniej pracy. Po moim telefonie pracodawca tłumaczył się, że brakowało mu ostatnich cyfr mojego numeru telefonu. Okazało się, że rozpoczęcie współpracy przeciąga się - jak powiedział mi kolega zatrudniony w tej firmie - ponieważ pracodawca dopiero zajął się zakupem pojazdu, na którym miałbym pracować.

Czy polecił(a)byś rekrutację w tej firmie znajomym i dlaczego?

nickikona wywiad

Zdecydowanie nie polecam. Pracodawca nalegał, żebym szybko zrezygnował z poprzedniej pracy, ale jestem człowiekiem uczciwym i chciałem wypełnić swoje obowiązki w tamtym miejscu zatrudnienia. Potem zakończyłem tamtą współpracę, a finalnie nie rozpocząłem nowej - poniosłem jedynie koszty dojazdu do siedziby firmy i zakupów, które zrobiłem z myślą o zaplanowanej trasie, którą w teorii przygotował dla mnie potencjalny pracodawca.

Jak wygląda praca w firmie Transport Towarowy Piotr Świętek w mieście Myślenice, mieliście z nią doświadczenie? Zachęcamy obecnych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Twoja opinia ma znaczenie!

Driver Nowy wpis

Nie polecam tej firmy ..Odbij w grudniu dwie podstawy za listopad i grudzień .Gdzie jest 30.12.2021 i dotej pory niema podstawy na kacie za grudzień....W autach (usunięte przez administratora) i umawia się na dniówki puzniej przy wypłacie wychodzi coś innego różnica 2000zl...Takie ma widzenia i kto to widział żeby placic do ręki diety a nie na Kato bankowe .Co do podstawy jak się przyjmujesz do pracy to twierdzi że podstawą jest wysłana 29.kazdego miesiąca to są bzdury wysyła jak mu pasuje ...Więc nie polecam tej firmy ..Ponieważ w angli zakaz parkowania na serwisach tylko lejby ..

Goro Nowy wpis
@Driver

Kolego, bardzo mijasz się z prawdą. Przepracowałem tam prawie 7 lat i nic takiego nie miało miejsca o czym piszesz. Pierwsze słyszę o zakazie parkowania na serwisach w Anglii. To na co dają funty w biurze jak nie ma parkingi?Odnośnie kasy też jakieś głupoty piszesz. Jaka różnica 2000 zł?Nigdy nie było żadnych problemów z pieniędzmi. Naucz się pisać, liczyć i później weź się za komentarze w internecie.

Driver Nowy wpis

Firma Transport Towarowy Myślenice , (usunięte przez administratora) umawia się z kierowcą na dniówki a przy wypłacie inaczej na jakieś doby omijać szerokim łukiem .

Tweenty

Nie polecam pracodawcy P. Grzegorza wiecznie potraca z wypłaty a szczególnie dniowki

Czas
@Tweenty

Polecam firmy z zagranicy !!!! Bhahaha Obudzicie się w końcu na czym i kim zbijany jest kapitał !!!! Miło się pracuje w sejmie ???

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Transport Towarowy Piotr Świętek na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. C+E bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - Stolarz w firmie transportowej
Wrocław
M&M Movers Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Transport Towarowy Piotr Świętek - Myślenice

• Jak się pracuje w Transport Towarowy Piotr Świętek?

Zobacz opinie na temat firmy Transport Towarowy Piotr Świętek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Transport Towarowy Piotr Świętek
  • Andrzeja Średniawskiego 140a