Weegree

Opinie o Weegree

Janusz007

Pracuje od Wrzesnia 2016r. I jestem bardzo zadowolony. Pieniądze zawsze na czas, otrzymaliśmy również pączki na święta, bardzo miła obsługa - komunikacja przez telefon i smsy. Polecam!

Kinio

Weegree to agencja do polecenia innym. Wszelkie płatności rozliczają w terminach, wyjazdy są dobrze przygotowane i nie ma problemów. Większość wpisów również jednoznacznie ocenia agencję. Życzę firmie sukcesów.

Bartek W

Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Miły i bezproblemowy kontakt. . Szczerze polecam.

RICHARD

Swoją przygodę z Weegree zacząłem 4 miesiące temu i od pierwszego dnia wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Uczciwość, rzetelność i troska o pracownika to cechy którymi, kieruje się firma. Serdecznie polecam wszystkim podjąć współpracę z Weegree.

Operator Cnc

Firma niepoważna , jedziesz na własny koszt , swoje ciuchy robocze , badania tracisz 1500 zł pracujesz i za pracę pieniędzy nie dostaniesz , koordynator niepoważny , rekruterzy to dzieci kłamią jak z nut odradzam zdecydowanie

Beznadzieja totalna

BARTEK

NAJLEPSZA FIRMA :) dobry kontakt

RICHARD

Firma rzelelna, warunki bytowe w najwyzszym standardzie, wysokie stawki placowe, firma w 100 procentach godna polecenia.

Grzegorz

Witam, prace z Weegree zacząłem 2 miesiące temu na terenie Belgi , wszystko Ok polecam firmę Weegree .

Dominik

Witam, pracuję w WEEGREE od 3 miesięcy na terenie Polski, i jestem zadowolony, firma zawsze wypłaca na czas a w razie opóźnień przez jakieś święta itp. zawsze informuje pracowników. Obsługa biura miła i bez problemowa. Jeśli szukacie dobrej agencji to mogę w pełni polecić właśnie tą ;) Pozdrawiam..

Marcin O.

Witam! Pracuje w tej firmie ponad dwa lata jestem bardzo zadowolony wypłaty na czas, jeżeli jest coś potrzebne firma nie robi żadnych problemów. Wręcz przeciwnie zawsze momoga. Jeżeli ktoś szuka pracy za granicą z całą godnością polecam firmę weeagree! Dostajesz godziwa zapłatę jak i również mieszanie w którym będziesz mieszkał! :)

Marcin O.

Елизавета

Фирма помогает "улучшить качество жизни" работая в Европе.Связь с кураторами фирмы проста и безпроблематична,работники хорошо справляются со своими обязанностями.Рекомендую!!

Сергей

Работой фирмы довольны,свои функции работники выполняют на 99.9%(именно не 100%,я не ошибся,ибо всегда должен быть стимул расти).Сотрудничаем с апреля 2016,все просто,без особых трудностей и недопонимания.Weegree-так держать!!!

Сергей

Довольны работой компании-нет пустых обещаний,все четко и непосредственно.Работники справляются со своими задачами на все 99.9%(да-да,я не ошибся,именно не 100%,потому как есть всегда стимул расти).

Szymon92

Swoją przygodę z Weegree zacząłem 3 miesiące temu i od pierwszego dnia wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Uczciwość, rzetelność i troska o pracownika to cechy którymi, kieruje się firma. Serdecznie polecam wszystkim podjąć współpracę z Weegree.

SzymoN

WIARYGODNY

JESTEM PRACOWNIKIEM NA STANOWISKU SPAWACZ JESLI SZUKASZ DOBREJ I STABILNEJ ORAZ DOBRZE PLATNEJ TO WEEGREE JEST BILETEM DO LEPSZEGO ZYCIA NIE TRAC CZASU W PIEKLE Z TA FIRMA ZBUDUJESZ PSZYSZLOSC RESZTA TO POSLANCE DIABLA UWOLNIJ SIE OD TYRANOW I ZLOZ SWOJA CV WLASNIE TAM.

Valentin

Poważna firma, z płatności zaplanowany dzień. Świetna komunikacja z rozwiązywaniem problemów w przyzwoitym czasie. Polecam!

Valentin

Working with Weegree for 1 year and half in Belgium and very content. The payment is as agreed monthly at date. All problems are solved in decent times and the guys from office inspire confidence. Highly recommended!!!

Neagu Marian

este o firma serioasa,are grija de angajati si sunt ajutatii in problemele ce apar pe parcurs,totul este ok

Neagu Marian

Este o firma serioasa care are grija de angajatii si de nevoile lor

Zostaw merytoryczną opinię o Weegree - Opole

• Jak się pracuje w Weegree?

Zobacz opinie na temat firmy Weegree tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weegree?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weegree?

Kandydaci do pracy w Weegree napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weegree