Opinie o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy będąca istotną częścią Grupy CANPACK jest producentem aluminiowych puszek napojowych oraz wieczek łatwo otwieralnych. Zakład jest kontynuatorem doświadczeń i tradycji produkcji dawnej Fabryki Opakowań Blaszanych. W 2001 roku nastąpiło oficjalne otwarcie fabryki oraz uruchomienie pierwszej linii produkcyjnej. Obecnie produkcję realizujemy na 2 wydziałach i 4 liniach produkcyjnych. Spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Jesteśmy znaczącym i solidnym pracodawcą, a nasza załoga liczy obecnie blisko 450 osób. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze. Naszym pracownikom zapewniamy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, jasne zasady rozwoju i awansu oraz rozbudowany pakiet świadczeń motywacyjno-socjalnych: • dodatek 4-brygadowy • dodatek frekwencyjny • premie kwartalne • prywatna opieka medyczna • ubezpieczenie na życie • dofinansowanie do posiłków • dofinansowanie do wczasów • dofinansowanie na święta • Pracowniczy Program Emerytalny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy w Bydgoszcz

ciekawy

Tak z czystej ciekawości zapytam HR w Bydgoszczy. Czy widzicie ze polityka raz do roku weryfikacji podwyżek o ile była skuteczna do zeszłego roku na dziś się nie sprawdza bo w ciągu 4mc koszt życia wzrosły drastycznie o kilkaset zł. Wam i kadrze zarządzającej takie skoki są do pominięcia bo tego nie odczujecie ale nie dla pracowników. Coś z tym zamierzacie zrobić czy po prostu pokażecie jak mało elastyczne są dla was kwestie pracownicze na tle dynamicznych podwyżek życia w kraju .

Były

Nie polecam pracy w tym kołchozie. Każdemu komu przyjdzie do głowy złożenie CV mówię od razu - nie wierzyć w co mówią, będziesz tyrał za grosze na cwaniaków z góry.Albo z innej strony - jak chcesz przestać widywać rodzinę, znajomych i czuć się jak ostatnia szm..ta ,to ten (usunięte przez administratora) jest dla ciebie.

365 dni w roku

Filipinki mają zostać zatrudnione na wieczko na operatora mlt. Petarda. Czas się zwijać z tej firmy. Podwyżki planowane na ten rok w wysokości 7% wysokości wskaźnika inflacji jaki został przyjęty :p

Shadow
@365 dni w roku

Te 7% juz sie zdeaktualizwało bo do końca marca będzie ponad 10. Zobaczymy co z tym zrobią. W zeszłym roku po podwyzkach pond 30 wypowiedzeń na jakies 250 fizycznych ciekawe jak w tym roku. Tych co odpadli potem nawet nie liczę a nowych jakoś nie widać. Atmosfera zła bo brakuje ludzi ,problemy z systemami o urlopach nie wspomnę. Z wiadącej firmy w regionie pozostał szaraczek ktory zaczyna wyrózniać sie odpływem ludzi i coraz wiekszymi brakami kadrowymi. Tutaj zaden ransztad nie pomoże jak w uni czy jutrzence bo jest potrzeba operatorow a nie niewykwalifikowanych pakowaczy.

Aktualny

Nie polecam pracy w Can Pack Bydgoszcz, zarobki słabe za pracę w systemie 4-brygadowym, kierownictwo stosuje (usunięte przez administratora) urlop lub wolne na którym Tobie zależy nie akceptowalne, alkohol w pracy. Atmosfera nie do zniesienia, poniżanie i wykorzystanie. Tylko wchodzący klinem w (usunięte przez administratora) Kierownikowi mają w miarę dobrze. Pozdrawiam i życzę wytrwałości.

@Aktualny

W Can-Packu jest prawie jak więzieniu.Wszędzie kamery i traktują ciebie jak przestępcę.Pogłoski są, że Kubenka idzie wyżej a za niego ma być Lepianka???

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

A to klops

A pamiętacie tego K. Kierownika zespołu magazynów - czy jest ktoś kto ma o nim pozytywna opinie? Pracowałem tam niedługo i pamietam ze był niezły świr. Jak go wspominacie ?

@A to klops

Ta gwiazda Can-paku ju nie pracuje za jakieś błędy w bchp . Tego chopaka co miał to zdarzenie zwolnili i Karola. No ale jak się szkoli tak pracowników nasz tu szkolenie podpisz a tam leżą instrukcje przeczytaj . Taka sucha wiedzą beż pogadanki filmów omówienia tematu rozszerzenia horyzontów omówienia sytulacji zaistniałych , to co się dziwić ze jest jak jest.

Adrian
@Tramp

W wielu firmach tak odbywa się szkolenie BHP niestety. Teraz na magazyn są przyjęcia bo nie widziałem ogłoszeń. Jakby co to trzeba mieć uprawnienia na wózki czy bez też można się starać o robotę?

@Adrian

Bez uprawnień nie przyjmują.

@Przodownik pracy

to nie do końca prawda tak chcą a by były uprawnienia UDT na wózki Czołowe super jakby były na boczne . ale były tez takie ogłoszenia w których był zapis o chęć zdobycia takich uprawnień . ostatnio przyjęli młodego człowieka który chyba nie jeździł nigdy wózkami i chyba też nie ma uprawnień. wiec kto ich wie to jest Can-pack tu absurdy staja się możliwe.

@Adrian

może u wielu tak wyglądają szkolenia......ale ta firma ma wysokie ego i oni sami sobie porzeczkę podnoszą nie chcą robić minimum maja swoje wartości i chcą być lepsi niż inni . nie wiem czy są ogłoszenia może pokończyły ważność . okres świąt nowego roku itd. w zeszły roku co rusz były nowe ogłoszenia . z tego co wiem w roku 2021 z zespołów magazynu opuściło chyba łącznie było z 10 osób co miały zatrudnienia na czas nieokreślony. a jakby policzyć te które odeszły przez okres próbny to co najmniej dodatkowe 5 (same się wnioski nasuwają). ale w tych ogłoszeniach na wydawców magazynowych czy specjalistów podawana jest nieprawdziwa informacja bo jest napisane ze praca od poniedziałku do piątku 6-14 14-22 wole weekendy . co jest pomyłka i nie do końca prawdą .bo pracuje się przez cały tydzień w razie potrzeby, i jest zmiana nocna od 22 - 6 i czasem tez wrzucają cię w system zmianowy brygadowy . najczęściej dostajesz dzień wolny za sobotę czy niedziele ( a niedziela np. w Wtorek to nie niedziela) rzadziej ci zapłacą nadgodziny .

Ja tez
@Tramp

Mowia ze był przemocowo mobbingowy wobec pracowników słyszałeś co o tym ?

Tramp

Mnie to chyba nigdy nie spotkało z jego strony był raczej jak ksiądz proboszcz wytargał cie za ucho a czasem pogłaskał po głowie. Ale widziałem jak kierownikom chodzono i przynoszono po obiad z bufetu. podlewano kwiaty w biurze, czy czyszczono akwarium .

@Adrian

dzis 20.01.22 sprawdzałem i jest ogłoszenie na magazyn (i nie tylko jak dobrze pamiętam 4 oferty pracy na różne działy) , ale ja tam nie polecam tam jest cos tak na wzór hierarchia wojskowa i przełożeni będą mieli ciebie za nic choć będą mili i niby sympatyczni ale będą z tobą postępować jak z pionkiem , dając ci najgorsza robotę , rugać cię za swoje błędy ,niedopowiedzenia, niewytłumaczenie, chroniąc swoje tylną część ciała . przędziesz okres próbny to będą cię dręczyć psychicznie, a ty musisz być z wszystkiego zadowolony bo inaczej im znów podpadniesz i bach na paletyzer za kare bez dodatku 4 brygadowego .

Paleciak
@Enter

Na paletyzer za karę? Tam chyba w nagrodę się można dostać, za karę to chyba na drukarki.

@Paleciak

Może i drukarki są najgorsze nieweim ja pracuje na wieczku ale kupel robił na magazynie , robił do go od koniec roku wywalili i co nieco mi opowiadał a on nie był z tych co koloryzują czy zmyślają sam wiem jak jest na wieczku i że nie jest kolorowo .

Enter

nawet jest taki program w którym można wpisywać te nieprawidłowości , sam BHPwiec Waldek do tego namawiał , jak to on określił każdy kontrolował każdego to jest 7 wartość Campak (usunięte przez administratora) za żeby to było uwicie przedstawione zazwyczaj to jest oczernianie i przedstawianie człowieka w złym świetle . no i ta roczna ocena pracownika by komuś zrobić zły pijar by nie dostał podwyżki awansu a drugi draba ocena np. z innowacyjności czy pracy zespołowej

Jumper4588

Niech znów jedzie do Stanów to będzie spokój.Kto go zrobił kierownikiem jak był nim.Mógł wykazać się wcześniej jak był na tym stanowisku.Kłamian niech pobija USA.

Wirnik

Bujamy się razem :) wiec nie ma gadania tylko praca

Gwiazdor

Jak tam koledzy i koleżanki z CP ? Piernik upieczone ? Choinka przystrojona ? Pieniądze na potrzebujących do puszeczki wrzucone ? Aaaa nieee, bo pewnie nie wiecie na którą organizację w potrzebie się zdecydować!? To ja Wam podpowiem. Niedługo postawię na portierni puszkę z napisem na opał i dojazdy do pracy!!! Jako firma jesteście (usunięte przez administratora) Odwalacie pokazówkę typu nasz rząd, czyli wszelkiego typu rozdawnictwo i akcje sprzątanie lasu, bieganie, itp, a nie pomyślicie o nas, ludziach którzy na to wszystko pracują ! Tak, my też chcielibyśmy coś na Święta, w podzięce za trud pracy w tych okropnych, pandemicznych czasach ! 2 lata z rzędu nie ma nic z socjala ! Wycieczki, Wigilii niczego ! Po co jest ten ZFŚS ja się pytam ? Jest prawie połowa grudnia, że strony Dyrekcji nie ma nawet życzeń, w zamian za to listy, ankiety kto chce pracować w święta, niby nie zobowiązujące, a jednak i tak nie ma wyjścia i przyjść trzeba, czy się chce czy nie ! W tej firmie robi się co raz gorzej, same zakazy/nakazy. Chodź tędy, nie chodź tędy, załóż czopki, czepki, okulary, odblaski ! Gładką obrączkę zdejmij z palca,bo przecież jest zagrożeniem wręcz biologicznym dla wytwarzanego produktu! w pracy nie masz żony lub męża ! (Swoją drogą ciekawe jak zareagował by np Muzułmanin, gdybyście zakazali mu się modlić w pracy, pewnie urwał by Wam te mądre łby). Tak tak, obrączka jest częścią naszej kultury, religii i szacunku, o którym w kółko powtarzacie, a jak widać nie macie go za grosz dla Pracowników. Podwyżki? Przegląd wynagrodzeń? Przy tym tempie wzrostu cen i inflacji, nie mamy czasu czekać do kwietnia, wszystko drożeje już teraz, nie w kwietniu !!! Lepiej chyba na prawdę wziąć L4 o które w tych czasach nie trudno i cieszyć się towarzystwem rodziny i świętym spokojem w domu, oszczędzając przy tym na dojazdach, niz wykazywać w tej firmie jakiekolwiek chęci rozwoju, bo i tak wrzucą Cię do jednego wora ze świeżakami, którzy mają wylane na wszystko !

@Gwiazdor

Tu masz całkowita racje.Po co niszczyć sobie zdrowie.Więcej na fuchach zarobisz jak w tej śmiesznej firmie.Nie szanują pracownika.Młody przychodzi i mam wywalone.Mamy jednego i chcemy go czegoś nauczyć a on nawet nie wykazuje żadnej chcęci do tego aby zdobywać wiedzę.

naj
@Gwiazdor

Widzisz tak jest to w firmie w której nie płacą za prace, tylko za to co HR stwierdzi że jet opłacalne ,tylko nie wiem dla kogo,Pracodawcy ?

Adrianoo

Ile można zarrobić w can packu ? zastanawiam się nad zmianą pracy... praca na 3 zmiany? czy jakiś system? jest jakaś premia? jak z weekendami platne 100% ? dzięki pozdrooo

CocaCola
@Adrianoo

Praca w systemie 4brygadowym, premia kwartalna, dodatek za prace w systemie, weekendy nie sa platne 100%, praca w swieta,ogolnie robi sie (usunięte przez administratora)

@Adrianoo

Zapraszamy. Pensja zasadnicza - zależy co potrafisz, pewnie ok. 3500 na start, dodatek zmianowy 600. System, tygodniami: 1122333 Ww11222 33ww111 2233www, czyli w miesiącu 1 weekend wolny, weekendy nie są inaczej płatne, jedynie ustawowo nocki +20proc od najniższej. Obecnie pracujemy ok 360 dni w roku, ale są zapowiedzi że w przyszłym będzie 365. Dobrze się zastanów ;) i poczytaj komentarze ;)

Brutto czy netto ???

@Petr

Ja nie mam 3500 na rękę a pracuje już prawie 3 lata chyba, że jest się (usunięte przez administratora)kierownika itd.Nie wiem jakie mają stawki pracownicy, którzy pracują więcej niż 3 lata.Z tego co słyszałem operator maszyn maksymalnie osiągnie 3900 brutto i nic więcej.

@Jumper4588

Jak na pracę w 4 brygadówce to pieniądze są śmieszne wręcz (usunięte przez administratora).

@Zainteresowany

Oczywiście brutto. Ale najlepiej będzie jeśli się zgłosisz do kadr, domyślam się że stawka jest ustalana indywidualnie.

@Petr

Ok. Ale Ja poniżej 4000 zł na rękę to nawet nie będę rozmawiał. Za pracę w systemie 4 brygadowym tak powinno być. Z całym szacunkiem ale nie dam się frajerować.

Niezainteresowany
@Zainteresowany

To przestań pić i spadaj z tego forum.

@Petr

Jak może być stawka ustalana indywidualnie jeśli stawki w CP są dla nowych pracowników takie same.Co najgorsze nowy pracownik ma więcej niż pracownicy z dużym doświadczeniem i uważam, że to jest dyskryminacja.Nauki jest dużo wiec przyswojenie wiedzy może troszkę potrwać.Owszem są indywidualne przypadki, ale tacy ludzie są rzadkością.Jeśli nie docenia się starych pracowników z dużym doświadczeniem to życzę powodzenia.Naprawdę jest ciężko dać podwyżki tym pracownikom to nie ma co dziwić, że odchodzą.W dodatku ten system 4-brygadowy jest zmorą każdego operatora i uważam, że pensje powinny być minimum 4000 PLN wzwyż.Jeden weekend wolny gdzie można z kimś się spotkać i imprezować. Kiedy masz wolne w ciągu tygodnia to z kim można się spotkać?????

Do Zeno

Dokładnie, facet ma rację za 4000 zł do ręki nie ma co aplikować. A tu najwidoczniej biurowego krew zalewa że ktoś prawdę napisał.

Brutto

Renifer

Najgorszy pracownik to niezadowolony pracownik, tak mawia kierownik wieczka i ma rację.

PK

Pieniędzy obiecać nie mogę ale zapewniam, że jest dużą szansa na skarpetki z logo firmy na święta.

Jumper4588

W tym toku będzie czeski film lub czeski błąd na święta.

@PK

Super, bo te z zeszłego roku już mają dziury. Zastanawiam się czy ich nie zacerować. ????

Jumper4588

Napiszę tak i to dotyczy się Pana Kubenki, który wymyślił pracę w święta.Każdy z pracowników ma rodziny i dzieci a napewno by chcieliby spędzić ten czas z bliskimi.Jeśli jest pan taki mądry to czemu pan sam nie przyjdzie 26 grudnia do pracy.Każde święto pracujemy i niech nie zabiera nam już tych dni.Panie Kubanka nie tylko liczy się kasa chyba, że pan drży o wyniki.

Obserwator

Jeżeli w Bydgoszczy nie będziecie mieć Związku Zawodowego to pracodawca z pojedynczym pracownikiem nie będzie się liczył. W Brzesku z Panią v-ce Prezes Zarządu CANPACK SA Związki odbyły spotkanie walczą z Prezesami o płace i coś dla ludzi wywalczą.

@Obserwator

A u nas do kontaktu z kierownictwem wyznaczyli kierownika.

KBR
@Obserwator

Tylko że z tych spotkań nic nie wynika...

Mocno zły

Czy ktoś coś w końcu zrobi z tymi symulantami co chodzą na zwolnienia lekarskie? Jest grupa pracowników, za którą inni muszą pracować i nic za to nie mają, a taki niby chory jeszcze premię odbiera. To jest chore.

@Mocno zły

Mocno zły Ty to pewnie ten co ma stanowisko po znajomości i jak ktoś jest na l4 i robi słusznie bo nie chce zarazac innych to musisz wtedy coś robić. Każdy liczył na to że jak przyjdzie nowy kierownik to wprowadzi swoje zasady i przestanie otaczać się ludzmi z otoczenia starego kierownika. Jest jak jest mi też wiele przeszkadza i nie to że chory jest na l4 a to np. że palacze są specjalnie traktowani i ludzie na stanowiskach mają wywalone.

Harry

Ja już nie daje rady !

Psychiatra
@Harry

Zapraszam na konsultacje

@Harry

Daj spokój. Pier...l krecika i cały zasrany CP. Przytul kasę i do przodu. To w wykonaniu Kubenka to Tytanik. Zbieramy ile się da. (usunięte przez administratora) typu Bolec niech ciastka noszą. A my swoje robimy, kasa zje...na, ale wchodzi i pier ...ić tą firmę. Ale luja i do przodu.

Na jakie stanowisko w Can pack może aplikować dziewczyna świeżo po szkole średniej bez doświadczenia zawodowego ?

Szymi

Kontrola jakosci

Jestem

Dzisiaj- KAŻDE ????

@Ania

Świeżo po szkole jeśli nie masz ciężkiej sytuacji finansowej to najlepiej aplikuj do innego zakładu.

Obsewator
@Rudolf Hess

Witam co tu ma sytuacja finansowa,przecież gdzie indziej także pracowników potrzebują i płacą wcale nieźle.Dziewczyno nie popełniaj błędu.

Gruby

Na bodymy!

@Szymi

Do kontroli wszystkich biorą nawet bez doświadczenia.

@Ania

Tu jest dziwna atmosfera. Pracownik nawet nie zgłasza wypadku przy pracy. Z jakiego powodu? bo wszyscy pracownicy zostaną bez premii a jak wszyscy zostaną bez premii to wtedy koles zgłaszający ma przerąbane. Najlepiej jak by człowiek chodził chory do pracy i nie zgłaszał wypadku bo najwazniejsze statystyki nie człowiek. Tak jakby ktoś chciał mieć wypadek przy pracy. Spotkan z kierownikiem sporo po godzinach pracy i co nie słyszałem nic o bhp o podaniu przyczyny wypadku by drugi raz się nie powtórzył.

Jumper4588

Do dyrektora firmy Can-Pack Polska niech dotrze ta wiadomość, że na wiosnę czeka go następny pogrom zwolnień doświadczonych pracowników jeśli nie zmienią się zarobki i cała produkcja może zejść mu (usunięte przez administratora).Gdyby nie operatorzy itd.to by nie miał takiej wysokiej pensji.Proszę zamienić się wypłatą na rok i wtedy możemy porozmawiać.Ceny idą do góry jak szalone a pensje stoją.Od nowego roku najniższa krajowa wzrośnie na 3000 brutto wiec trzeba szukać innej pracy gdzie docenia pracownika a takich ofert jest już dużo.Jestem ciekawy wtedy kto będzie na nich pracował.Jestem ciekawy kogo szef zwolni pierwszego dyrektora czy operatora. Jak myślicie panowie? To są fakty, które nastąpią prędzej czy później.

Bubu
@Jumper4588

Dyrektor ma was gdzieś - macie (usunięte przez administratora),bo chłopaki z dyrekcji muszą sobie kupić nowe fury,domy i ekstra wakacje....,a dla was obiad za "darmo" i praca 24h/365 dni w roku.Cały ten CanPak to (usunięte przez administratora)

@Jumper4588

Myślę że w ramach pierwszej żółtej kartki możemy zacząć pracować zgodnie z wszelkimi procedurami i zasadami BHP. Zobaczymy jakie będą wyniki.

ToudiBoudi

(usunięte przez administratora) ludzi z tej firmy co budują swoją karierę na strzelaniu z ucha. Żeby była dobra atmosfera w pracy to nie można kolegów sprzedawać jak cukierki pod szkołą.

StiviMurano

Jak do konca roku nie będzie podwyżek ( nie takich typu 3%) mam na mysli min 10%. To3 dopiero się zacznie. :) proponuje niektórym zamowic ciuchy robocze bo beda sami robić. ( nawet ciuchów nie dają jak kiedyś) soki raz w roku:)(usunięte przez administratora)

Pater
@StiviMurano

A co masz do Patereka????

@StiviMurano

Są lepsze oferty pracy i za lepsze pieniądze.Praca od poniedziałku do piątku.W końcu sami będą musieli zakasać rękawy do pracy na hali bo braknie im operatorów.Nie ukrywam, że dziś byłem sam na rozmowę o prace.Według „ czeskiego błędu” to nie chodzi o płacę tylko, że jest zła atmosfera.Fakt była zła atmosfera na wieczku, ale tu w większości chodzi o wynagrodzenie.Moje pytanie jest takie jak doświadczeni pracownicy zwolnią się to kto będzie szkolił nowych pracowników !!!

@StiviMurano

Tylko potraficie narzekać, a nie doceniacie że Artur załatwił nowa mikrofale. Jest też praca w święta, dzięki czemu nie musicie spędzać czasu z rodziną której i tak nie lubicie, dodatkowo ominą was korki przy cmentarzach no chyba że obok któregoś będziecie przejeżdżać jadąc na druga zmianę w celu produkcji strategicznego dla ludzkości produktu.

@StiviMurano

Są takie oferty pracy, które przebijają Can-Pack wiec po co pracować w Can-Packu nie mając 3500 netto i do tego wszystkie weekendy wolne.Ostatnio byłem na rozmowie o prace i zaproponowali mi 3500 netto na okres próbny a po okresie próbnym 4000 netto. Plus był by tego, że miał bym bliski do pracy i nie musiał bym tracić 400-500 na paliwo.Wszystkie święta masz wolne a nie jak w Can-Packu, że chcą już abyśmy pracowali przez cały rok. Traktują nas gorzej jak (usunięte przez administratora).

Stefan
@Jumper4588

Jumper ma rację pracy jest w brud za lepszy hajs i w lepszym systemie są koło CP firmy które płacą lepiej na start niż wieloletniemu pracownikowi (żal).... Na (usunięte przez administratora) mi mikrofala skoro nie mam czasu iść na stołówke która jest nadal zamknięta lol

365 dni w roku
@Jumper4588

Co to za firma proszę mi podać, wysyłam CV. I spadam z tego bagna.

@Stefan

Jak tak dalej będzie to doświadczonych pracowników stracą i nie będzie miał kto pracować i szkolić nowych a wtedy będą zmuszeni wyłączać prasy konwersyjne.Wiadomo żeby zatrzymać pracownika to należy dać mu taka podwyżkę aby został.Przy dzisiejszym rynku pracy nie brakuje ofert lepszych od CP.Czasy skończyły się, że za brama czeka 50 lub 100 osob na twoje miejsce.Także czas przemyśleć co opłaca się czy tracić doświadczonych pracowników czy lepiej szukać rozwiązania w dawaniu podwyżek i nawet lepszego premiowania za osiągnięte wyniki.Firma jest prężna i stać ją na to.

@Stefan

Także czas zacząć motywować pracowników…

@365 dni w roku

Był jeden wolny wakat i wybrali kogoś innego…

Rico

Firma zeszła na psy szkoda gadać.. klimat panujący tragedia, placa (usunięte przez administratora) ( porównywalne do Orlenu) wszystkie weekendy święta itp . Bardzo duzo ludzi odchodzi wielu niedawem to zrobi. HR tylko znaczne podwyżki załatwia sprawę i dadzą jakaś motywacje ludzia żeby tu przychodzić. A łysy hyy myśli ze to polska 10 lat temu. ...prosty gość z niego. Ale co on nie załatwi:)

Kleopatra_kj

Jeżeli chodzi o warunki finansowe to uważam, że jak na Polskie realia pomimo tego systemu pracy nie wychodzi się tak źle, z ludźmi na produkcji czy w danym dziale zawsze się można jakoś dogadać więc tu też na plus. Ale jeżeli skończyłeś studia i masz trochę większe ambicje to radzę Ci się dobrze zastanowić przed podjęciem tu pracy, bo z autopsji Ci to mówię, że po 2/3 latach pracy ciężej jest odejść. Na dziale Kj trzeba uważać bo kierownictwo lubi przyklejać ludzia etykiety i wystarczy jedna wtopa nie koniecznie związana z "wykonywaniem pracy" a jakąś pierdoła i już jesteś traktowany z góry. W mojej opinii panuje tutaj wybiórcze traktowanie ludzi, zależy jakie masz układy z góra. Jak nie należysz do osób, które nie lubią się podlizywać to możesz sobie rękawy wyrywać a i tak nie zostaniesz zauważony, jakoś dowartościowany w postaci chociażby wysłania na głupie szkolenie czy coś w tym stylu. Praca sama w sobie zła nie jest, wiadomo są gorsze i lepsze chwilę, ale nie liczylabym na to że człowiek zostanie tu jakoś poklepany po plecach jak za dużo się nie wyróżnia i nie ma osobowości dupowłaza.

Elko
@Kleopatra_kj

Adrianek nie udzielaj się skoro już tu nie pracujesz ,elkooo!

@Kleopatra_kj

Myślę, że w dużej mierze masz rację co do pewnych koneksji w tym zakładzie i wielu innych rzeczy ,ale nie zupełnie słuszne jest spojrzenie na zarobki w oparciu o realia panujące u w kraju. Trzeba spojrzeć na to ile mogłaby zaoferować firma pracownikom za wykonanie pracy w oparciu o kapitał jakim dysponuje i jak wiele dzięki ich wkładowi w pracę generuje zysków. Dla nich są to pieniądze których osobiście by nie odczuli.

Kj
@Elko

Skąd tu wniosek, że masz do czynienia z Adrianem? Pracownik, który przepracował tutaj 3 miesiące raczej nie wyrobił by sobie takich wniosków. Poza tym nawet jak już chłopak w tej firmie nie robi, to jest to forum ogólnodostępne i każdy może przedstawić swoje stanowisko w danej kwestii.

Qba
@Rudolf Hess

Dotknąłeś sedna sprawy. Szeregowy niewykwalifikowany pracownik zarabia w Polskich oddziałach CP grosze. Firma będzie otwierać dwie fabryki w USA. Obecnie za 20$ na godzinę w Stanach mało kto teraz chce pracować. Licząc 160 godzin roboczych na miesiąc, mamy średnią pensję 3200$ dla robotnika bez żadnego doświadczenia. Bez bonusów oczywiście. Tyle u nas żaden mistrz i większość kierowników z wieloletnim doświadczeniem nie zarabia. Zaznaczę, że bez bonusu zwanego u nas premią. Tak Polak może być w CP białym murzynem od czarnej roboty za grosze.

M.
@Kleopatra_kj

.... niezłe zarobki...,to odlicz dodatek za czterobrygadowke i wtedy napisz ile będziesz zarabiał (a ile byś np zarabiał gdyby firma musiała normalnie płacić za nadgodziny).Inna sprawa że porównanie KJ do pracy na produkcji to nieporozumienie...(usunięte przez administratora)

@Qba

Dlatego widać brak szacunku do pracowników z wyższym stażem u Nas w placówce . Czasami nowi pracownicy mają więcej albo równo z pracownikami z wieloletnim stażem. To świadczy tylko o jednym ,czyli że mogą Nam pluć w twarz i czarować obietnicami bez pokrycia żeby tylko grać na czas. Także te wszystkie hasła z banerów mogą sobie wsadzić głęboko... Karma ma to do siebie ,że wraca jak do byłego mistrza Grześka .

Kleopatra
@M.

Gdzie ja porównałam prace na produkcji do pracy w KJ? Może źle sformułowałam myśli, chodzi o to, że pomiędzy różnymi działami można dojść do porozumienia (między ludźmi) oto mi chodziło. To racja, że nie ma co przyrównywać pracy w KJ do produkcji bo to całkiem inne priorytety.

@Rudolf Hess

Jeśli chodzi o mistrzów. To akurat wstyd dla firmy, że akurat Grzegorza zdjęli ze stanowiska a zostawili innego od którego non stop było jechało gorzelnią i potrafił znikać na 6 h. W czasie pracy. Takie standardy starego i nowego kierownika. Czasami się czuje jak bym pracował na budowie a nie w dużej korporacji.

Coca Cola

Minete zdjeli, bo jest niezastapiony na paletyzerku ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 81, z czego 3 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy
1.9/5 Na podstawie 377 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Bydgoszczy