"Oszukana" Nie wierzyłbym w ten Twój komentarz i sugerowałbym nieco mniej emocji i mniej oczerniania. Z Z pewnością nie ujawnisz o jakie zamówienie chodzi, bo zaleta internetu jest możliwość szkalowania, kogo się podoba i komu się podoba zupełnie bezkarnie. Współpracuję z serwisem, jako redaktor i nie narzekam, pieniądze mam zawsze płacone tak jak się należy. Rotacja redaktorów jest niewielka i wynika z tego, że się nowi redaktorzy się nie sprawdzają (wszystkie teksty redaktorów są weryfikowane), albo odchodzą ze zwykłych przyczyn życiowych (wyjazdy, choroby, urlopy macierzyńskie, brak czasu - część redaktorów jest jeszcze związana pracą zawodową na etacie). To tyle w temacie "ciągle zmieniają redaktorów". Brzydkie kłamstwo, albo naciągnięcie faktów.
"A klientom wciskają jakieś nic nie warte popisane strony!!!" to też brzmi mało wiarygodnie. Jaki jest Twój temat? Czy dawałaś tekst do sprawdzenia, czy zgłaszałaś korekty? Czy piszesz tak tylko dlatego, że tekst został zgłoszony do poprawy? Albo zgłosiłaś korekty po upływie okresu gwarancji i chcesz się zemścić za to? Jeżeli tak, to muszę zauważyć, że każdy serwis gwarantuje poprawki, co oznacza, że nie gwarantuje, że tekst nie będzie wymagał korekty. Każda poprawa jest robiona w okresie, jakiegoś okresu gwarancyjnego. W Edu Talent jest tak samo i wywiązujemy się z poprawek. Serwisy, które gwarantują poprawki bezterminowo, to naciąganie ludzi, gdyż większość tych serwisów nie utrzymuje się na rynku nawet przez rok. Dlatego sorry, ale w Twój komentarz na temat tej firmy nie wierzę.