Opinie o Edu Talent w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Edu Talent. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edu Talent o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edu Talent w Warszawa

Jestem zażenowana i zawiedziona. Umowa podpisana na kilka miesięcy wcześniej, po zaliczce kontakt już słabszy, ale jeszcze był, 1. rozdział dostałam z opóźnieniem, ale dostałam - wyraźne kopiuj-wklej, na siłę zmieniany szyk, błędy interpunkcyjne, nawet końcówek słów ze skopiowanych tekstów nie chciało się zmienić, do tego nie trzymało się to tematu pracy. Doprosiłam się o poprawienie, owszem - wciąż praca pozostawiała wiele do życzenia, ale zaakceptowałam i zapłaciłam po otrzymaniu poprawionej "próbki". Od tamtej pory kontakt praktycznie żaden, musiałam czekać na odpowiedź średnio tydzień i były one zbywające w stylu "kontaktowałem się w Pani sprawie", "najpóźniej prześlę tekst do środy" - co oczywiście nie następowało. Ignorowanie wiadomości, wyłączony telefon. Zero kontaktu. Poprosiłam o zwrócenie pieniążków w związku z niedotrzymaniem terminów - również żadnej odpowiedzi. Chyba nie muszę mówić, jak bardzo żałuję tego wyboru.

@Żenada

Szanowny Panie lub Pani, nigdy nie pobieraliśmy i nie pobieramy opłaty za połowę pracy z góry, proszę o datę i kwotę wpłaty zaliczki i zweryfikujemy sytuację.

Pioter

Paweł Bronowicz to sprytny (usunięte przez administratora) Ja sprawę skierowałem na policję i czekam na rezultaty. Nie polecam

@Pioter

Szanowny Panie, Panie Mariuszu (nie "Panie Piotrze"), nie jestem tak sprytnym (usunięte przez administratora) jak na (usunięte przez administratora) to zwróciłem Panu zaliczkę 200 zł zaraz przed powyższym komentarzem. Sam Panu zaoferowałem zwrot. Proszę też nie insynuować, że zgłosił Pan to na policję, bo Pan tego nie zrobił. Życzę Panu dużo szczęścia w życiu.

Trully_Jane

Polecam Edutalent. Chciałam podzielić się moimi wrażeniami na temat ich usług. Napisana przez nich cała praca jest dobra. Wykonawca tego serwisu zrobił dla mnie po kolei: - dobór tematu, - wykonanie planu, - korekty planu,. - wykonanie kolejnych rozdziałów, - korekty rozdziałów, - poprawę formatu. Dostałam wynik badania antyplagiatowego od nich, ale mam wynik badania z systemu uczelnianego i tekst przeszedł pozytywnie weryfikacje. Zmieścił się w limitach. Ja ogólnie jestem zadowolona.

@Trully_Jane

Potwierdzam udaną realizację i wykonanie wszystkich wymaganych korekt.

Madzia Nowy wpis

Witam, czy dodawane są także oferty pracy na portale zewnętrzne? Chciałam się zorientować czy możliwe jest przyjęcie się na inne stanowisko niż Redaktor. Myślę po prostu o pracy w biurze. Asystentka? Sekretarka? Jeśli to możliwe to jakie warunki trzeba spełnić?

Kleo Nowy wpis

Bardzo dobrze przygotowana ankieta i obliczenia z psychologii.

Ktoś już pytał o prace jako redaktor ale widzę ze obyło się to bez odzewu. dlaczego? ciekaw jestem jak tutaj można sobie za jedna prace coś policzyć. Byłoby to jakieś B2B lub zlecenie?

Toja Nowy wpis

Praca z filologii angielskiej - super napisana, troszkę opóźnienie było, ale to dlatego, bo dosyć późno się zgłosiłam. W 3 tygodnie i tak się Pan Paweł wyrobił. Nie wiem czemu opinie są tak rozbieżne, akurat ja osobiście polecam tym, którzy nie potrafią pisać, jak ja :)

Trully_Jane

@Trully_Jane

Dziękujemy za pozytywny komentarz!

Marrie
@Edu Talent

Przyłączam się do pozytywów, otrzymałam pracę, ostatni rozdział otrzymałam z niewielkim poślizgiem, ale wykonawca wykonał go bardzo dobrze i potem wykonał potrzebne korekty.

Grzegorz S.
@Marrie

Swoją pracę zleciłem w lutym tego roku. Praca była z dziedziny logistyki. Ogólnie wszystko przebiegło dobrze, dostawałem pracę rozdziałami, nie podpisywałem umowy, było trochę korekt, ale wszystkie zostały wprowadzone jak trzeba, niedawno cała praca została zaakceptowana i przeszła pozytywnie przez system antyplagiatowy u mnie na uczelni.

Irena
@Grzegorz S.

No to dobrze, że zadowolony jesteś ale zastanawia mnie brak podpisywanej umowy, czemu do tego nie doszło?

Grzegorz S.
@Irena

Zaproponowano mi umowę, ale nie była mi potrzebna.

szczesny
@Grzegorz S.

Potwierdzam prawidłowe wykonanie umowy przez EduTalent. Realizacja zlecona jeszcze w 2020 roku z terminem 2-letnim. W międzyczasie otrzymywałem rozdziały i zlecałem im korekty. Praca z politechniki (motoryzacja, konkretnie budowa, zasady działania i osiągi jednego z układów).

Gregory
@szczesny

Wystawiam pozytywa: wybrano mi bardzo profesjonalnego redaktora. Jestem zadowolony z realizacji i z obsługi.

Irena
@Grzegorz S.

Rozumiem, czyli w pewnym sensie podpisanie jej tak czy siak niczego nie zmienia?

Drake
@Gregory

Również chciałem potwierdzić udaną realizację. Ja podpisałem umowę. Miałem pracę na 100 stron, chciałem się zabezpieczyć. Praca jest po korektach redaktorskich i po badaniu JSA - polecam skorzystać.

@Drake

Polecam serwis Edu-Talent. Przygotowali dla mnie pracę, potem wykonali dla mnie korekty, zarówno merytoryczne, jak i edytorskie. Tekst został zaakceptowany i jestem po obronie. Końcowa ocena to 4,5.

Sławek
@Trully_Jane

Polecam Edu Talent piszą dobre prace, jestem zadowolony z poziomu, a i można się z nimi dogadać w sprawie płatności w tych trudnych czasach.

@Trully_Jane

Potwierdzam udane wykonanie i z czystym sumieniem polecam serwis.

@Klient

Bardzo dziękujemy za opinię.

Tomek_J
@Trully_Jane

Polecam usługi w tym serwisie. Zleciłem im pracę z zarządzania.

jAKE
@Trully_Jane

zROBILI MI PRACĘ Z LOGISTYKI, CZAS NA REALIZACJĘ PÓŁ ROKU, PO DRODZE ZROBILI POPRAWKI OD PROMOTORA, PRACA DOBRZE PRZESZŁA SYSTEM ANTYPLAGIATOWY.

ewa_1988
@Trully_Jane

Chciałabym polecić serwis Edu Talent. Zrobili kompleksowa korekte mojej pracy magisterskiej

Zbyszek
@ewa_1988

Polecam serwis Edu Talent - po rocznej współpracy i ciągłych zmianach koncepcji ze strony mojego promotora udało mi się sfinalizować i obronić pracę.

Dżejk
@Trully_Jane

Prawidłowe wykonanie pracy, prawidłowe wprowadzenie korekt.

@Trully_Jane

Polecam serwis wykonanie na dobrym poziomie, ich redaktor wykonał wszystkie zlecone poprawki.

Patrick
@Trully_Jane

Polecam wykonanie usługi przez serwis edutalent, wykonali wszystkie zlecone poprawki.

Rick
@Trully_Jane

Polecam serwis Edu Talent - praca wykonana, wszystkie zlecone poprawki zostały zrobione.

Zadowolony Klient
@Trully_Jane

Dziękuję za prawidłowo wykonane zamówienie. Będe polecał serwis.

@Trully_Jane

Potwierdzam prawidłowe wykonanie zamówienia i póź niejszych korekt.

@Trully_Jane

Polecam serwis, zrealizowali dla mnie korektę mojej pracy - filologia angielska. Po pracy ich redaktorki, prmotorka miała już nuiewielkie uwagi, z którymi już potem bez problemu sobie poradziłam. @Pracodawca

Klientka - Kasia
@Trully_Jane

Serdecznie polecam serwis i pozdrawiam redaktora z Edu Talent.

Mio3
@Trully_Jane

Potwierdzam z przyjemnością udaną realizację w tym serwisie. Tekst był przygotowywany w ratach i poprawiany aż do zaakceptowania. Jestem już po sprawdzeniu pracy w JSA. Polecam serdecznie.

Maciu
@Mio3

Polecam wykonanie w tym serwisie. Dostałem pdfy z publikacjami wykorzystanymi do pisania.

Treasure-Hunter
@Trully_Jane

Polecam z czystym sumieniem: praca została oceniona dość wysoko (4,5) pomimo braku materiałów z firmy, redaktor z Edu Talent stworzył rozdział badawczy o firmie na podstawie wymyślonych informacji, które jednak zostały ocenione jako "bardzo rozsądne założenia".

Richard
@Trully_Jane

Witam, polecam wykonanie zamówienia w tym serwisie. Podpisywałem umowę. Miałem kontakt z redaktorem. Ostatni etap realizacji się przeciągnął, ale finalnie praca została zatwierdzona przez promotora bez problemu. Praca była wysokiej jakości.

Mr.Green
@Trully_Jane

Potwierdzam prawidłową realizację zamówienia. Wykonane wszystkie poprawki i pozytywny wynik JSA.

JACEK
@Trully_Jane

Polecam, praca na b. wysokim poziomie, promotor akceptował wszystkie rozdziały bez korekt, poza drobnymi błędami edytorskimi.

Superman
@Trully_Jane

Polecam serwis - praca z prawa bardzo dobrze napisana, z dużą ilością literatury i orzecznictwem. Praca po badaniu z JSA z dobrym wynikiem. Warto poczekać.

@Trully_Jane

Dzień dobry, polecam współpracę z tym serwisem. Praca oceniona dobrze, korekty zostały wykonane.

@Trully_Jane

Potwierdzam prawidłową realizację zamówienia w tym serwisie podpisywałem umowę. Pozdrawiam.

@Trully_Jane

Potwierdzam udaną realizację i wykonanie wszystkich wymaganych korekt.

A możesz jakoś merytorycznie uzasadnić czemu twierdzisz, że ktoś inny pisze te opinie? jakie jest „ale” względem warunków pracy? kiedyś chciałem spróbować się zatrudnić jako redaktor ale sytuacja życiowa mi nie pozwoliła w tamtym czasie

Kamil - prawo

Polecam serwis ze względu na wysoki poziom merytoryczny napisanej pracy. Realizowałem w tym serwisie temat z prawa. Praca została zweryfikowana przez prowadzącego bez większych uwag, chociaż jest jednym z najbardziej wymagających promotorów z wydziału. Redaktor przygotował najpierw precyzyjny plan, co będzie zawarte w w każdym rozdziale. Analiza książek, aktów prawnych została zrobiona naprawdę bardzo rzetelnie i nieodtwórczo. Redaktor przywoływał np. kilka poglądów odnośnie jakiegoś aspektu, a potem sam próbował przeanalizować dany aspekt pod kątem, którego nie było w doktrynie. W pracy znalazło się kilkanaście orzeczeń. Literatura wykorzystana także z renomowanych źródeł (Wolters Kluwer, IWS, C.H. Beck, Prokuratura i Prawo itd.). Wynik z JSA znikomy, czyli na plus. W pracy na 100 stron było 130 pozycji literatury. Rownolegle ten sam redaktor przygotował dla mnie kilka mniejszych projektów (glosa do wyroku polskiego sądu, glosa do wyroku TSUE, pracę z wykładni prawa, komentarz własny do jednegoart. z KC). Ogólnie warto spróbować.

Nie mam tylko pewności na co konkretnie ci szkoda tego całego czasu? Jesteś w stanie jakoś merytorycznie to rozwinąć? Ludzie zaczęli się niedawno pracą interesować, ciekawi mnie czemu?

Czy teraz od nowego roku mogą nastąpić jakieś zmiany względem samej pracy? sporo tu opinii od samych klientów, dlatego tez zastanawiam się nad bieżąca sytuacja redaktorów. Czy ją znacie i możecie opisać?

Bruneau

Polecam ze względu na pozytywne doświadczenie we współpracy z redaktorem z Edu Talent. Każdy etap prac był zatwierdzany przez promotora bez większych korekt. Praca przebadana w JSA z bardzo niskim wynikiem poniżej 10%. Duz literatury (80 pozycji na 70 stron).

Magda

Nie polecam (usunięte przez administratora) telefon wyłączony na @ nie odpowiadają brak dotrzymania terminów

@Kasia

Witam,nie wspomniała Pani o najważniejszym fakcie, nasz redaktor musiał poprawiać tekst nie na podstawie zgłoszonych przez Panią uwag, lecz na zasadzie: "proszę znaleźć błędy i je poprawić" w pracy z historii. Wszyscy klienci współpracujący z nami konsulutują pracę i wysyłaja kwestie do korekty. Gdy redaktor wjątkowo przyjął korektę na takich właśnie zasadach, otrzymaliśmy informację, że błędy nadal są niepoprawione i mamy szukać je nadal sami, chociaż nie wskazała Pani nawet jednej konkretnej merytorycznej uwagi do treści, my mieliśmy je sami znaleźć i poprawić. Pani zarzut, że tekst został zrealizowany na zasadzie kopiuj wklej jest całkowicie nieprawdziwy, dwa rozdziały były badane pod kątem antyplagiatu. Czytałem też tekst redaktora i jest on prawidłowo napisany. Gdy musiałem zaproponować zastępstwo, gdyż redaktor zachorował, ale jednocześnie poprosiłem o wskazanie konkretnych uwag do treści nagle Pani stwierdziła, że ma już do nas bardzo ograniczone zaufanie. Łatwo jest nie znać w ogóle znaczenia treści, którą napisaliśmy, a potem zajmować się oczernianiem nas w sieci.

Edu Talent

Witam, to poproszę o numer zamówienia i sprawdzimy to. Pozdrawiam.

Edu Talent

Poproszę o numer pańskiego zamówienia zweryfikujemy sytuację Nie mamy klienta, który miałby na imię Adrian, był płatnikiem za aktualne zamówienie o tym imieniu, lub miałby w adresie mailowym.

Niedoszły zawiedziony klient
@Kasia

My próbowalismy zlecić tej firmie kontrolę pracy po angielsku, zanim jednak umowa doszla do skutku mamy podobne odczucia i doświadczenie z tą firmą - nie odpisują na maile - dodzwonić się nie można (tlumaczenie, ze mają zdalne nauczanie, dlatego nie mogą odebrać telefonu, ani oddzwonić - najwyższy stopień nieprofesjonalizmu????). Rezygnujemy.i szukamy alternatywy, jezeli ktoś mógłby kogoś solidnego polecić????????????

@Niedoszły zawiedziony klient

Szanowna Pani, nie podjęliśmy się Pani zamówienia, ponieważ mieliśmy wykonać korektę merytoryczną oraz poprawę formatowania. Jak Pani napisała w mailu z 12.01. nie ma Pani ani wytycznych formatowania, ani żadnych uwag, więc wykonawca musiałby sam je zidentyfikować. Niestety nie realizujemy takich zamówień. Tak jest musiałem pracować zdalnie z domu i zajmować się również tematem edukacji zdalnej. Nie oczekuję zrozumienia, wyjaśniłem tylko okoliczności. Rozumiem, że tyle wystarczy, aby otrzymać negatywny komentarz.

Redmen

Jest to opinia prostująca, zamówienie zostało finalnie zrealizowane. Było trochę nerwowo ale ostatecznie szczęśliwie. Tekst jest ok więc mimo wszystko finalnie mogę polecić i trochę mi głupio bo komentarz poszedł zbyt pochopnie. Jeżeli administrator może go usunąć to bardzo proszę by to zrobił.

REDMEN

Proszę administratora o usunięcie mojego negatywnego komentarza. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z umową.

Maja
@Kasia

Otóż to, choć terminy zostały dotrzymane, a system antyplagiatowy faktycznie pokazał 10 procent (antyplagiat.pl),zgodnie ze słowami pana Pawła, to co z tego jeśli treść luźno lub wcale nie nawiązuje do stron, nie chcą robić bibliografii i jeszcze system pokazał manipulacje tekstem. Naprawdę, choć wygląda coś ładnie, nie da się tego oddać z czystym sumieniem że jest wykonane rzetelnie - wystarczy sprawdzić ich teksty z oryginałem. To sklejanki, a nie pisanie.

@Maja

Szanowna Pani, z komentarza domyślam się, że termin został dotrzymany, został spełniony wymóg gwarancji antyplagiatowej i jak się domyślam tekst został zatwierdzony. Spis bibliograficzny wykonujemy zawsze w cenie i robimy go albo na bieżąco, albo na końcu realizacji, więc niestety mija się Pani z prawdą. Argument o manipulacji tekstem jest już zupełną ..... manipulacją (?), manipulacje tekstem są zawsze widoczne w raporcie antyplagiatowym. Jak widać nie wystarcza już zmieścić się w terminie, spełnić wymogi antyplagiatowe i napisać dobrą pracę (zatwierdzoną), żeby nie dostać negatywa. Co Panią motywuje do napisania takiego komentarza?

@Kasia

Jestem w podobnej sytuacji...2 rozdziały oddane kontakt juz praktycznie zerowy i wyłącznie z mojej strony, zaliczka niezwrócona.

@Kasia

Witam, mój wcześniejszy komentarz już został zgłoszony do usunięcia ponieważ został wystawiony został zbyt pochopnie, proces realizacji jest w toku a firma stanęła na wysokości zadania i jest ze mną w stałym kontakcie. Wszyscy jesteśmy ludźmi a wiadomo stres i nerwy czasem biorą górę. Edu Talent trzyma rękę na pulsie

@Mari

Witam, komentarz już został zgłoszony do usunięcia ponieważ został wystawiony został zbyt pochopnie, proces realizacji jest w toku a firma stanęła na wysokości zadania i jest ze mną w stałym kontakcie. Wszyscy jesteśmy ludźmi a wiadomo stres i nerwy czasem biorą górę. Edu Talent trzyma rękę na pulsie

Piotr-Peter
@Kasia

Kasiu, zgadzam się! Miałem to samo... może nie w kwestii kontaktu który był początkowo ogarnięty , co dalsze działania gdzie praca ładna , ale co z tego ?? Większość z tego to plagiat , nawet po wklepaniu w plagiat.pl wyszły formy manipulacji tekstem - to w uczelnianym na bank wykazaloby więcej !

@Piotr-Peter

Dzień dobry, każdy przygotowany przez nas tekst jest wcześniej badany w systemie antyplagiatowym, również pod kątem manipulacji treścią (plagiat.pl) i nie otrzymaliśmy podobnego zgłoszenia, które traktowalibyśmy jako reklamację i podstawę do bezpłatnej korekty, prosimy o podanie Pana numeru zamówienia i zweryfikujemy tę informację. Numer Pana zamówienia znajduje się w tytule prawdopodobnie w każdej wiadomości wysłanej do Pana. Chcielibyśmy porównać wynik Pana raportu z własnym. To na co chcielibyśmy zwrócić uwagę: - każdy raport antyplagiatowy w plagiat.pl i potem JSA zawiera sekcje dotyczące "manipulacji treściami", - każdy tekst u nas przechodzi taką weryfikację w związku z tym jest to niemożliwe, abyśmy wysłali do Pana tekst o wysokim współczynniku antyplagiatowym i z wykonanym do niego badaniem antyplagiatowym z plagiat.pl - "manipulacja treściami" jest współczynnikiem powiązanym z "podobieństwem tekstu", dlatego też obydwa niskie współczynniki potwierdzają oryginalność tekstu, zatem chcielibyśmy na podstawie dalszego kontaktu z Panem wykluczyć, że doszło do innej sytuacji (z zaznaczeniem, że każdy tekst przechodzi u nas identyczną weryfikację, jak u Pana)".

krokusik
@Edu Talent

Jakiś czas temu zamawiałem pracę w serwisie Edu Talent. Jestem studentem MBA, więc nie mam czasu na pisanie pracy ze względu na obowiązki zawodowe. Ogólnie jestem zadowolony z realizacji wykonanego zadania. Praca miała liczyć 20 000 wyrazów, więc w praktyce oznacza to 60-70 stron. Zaproponowano mi podpisanie umowy, ale takowej nie potrzebowałem. Przed rozpoczęciem pisania wpłaciłem zaliczkę 500 złotych. Potem dostawałem kolejno plan pracy, thesis proposal, poszczególne rozdziały. Uwagi tutora były nieznaczne, z wyjątkiem części badawczej, w której ciągle zgłaszał uzupełnienia. Finalnie z rozdziału na 15 stron, wyszło 30 stron. Ale to nie jest jakby wina redaktora. Tutor pisał: "I need more meat". Ogólnie rzecz biorąc rozprawa uzyskała bardzo wysoką punktację 86/100, co jest średnim wynikiem oceny 3-osobowego zespołu i byłem w pierwszej 5 całej sesji MBA. Praca była badana w Turnitin pod kątem antyplagiatowym. i wynik podobieństwa wynosił 3%. Mogę w tej sytuacji i nie mam innego wyjścia niż tylko polecić serwis. Studiowałem MBA w Holandii.

Żenada
@Kasia

Jest dokładnie tak jak opisują ludzie mam na myśli negatywne opinie praca miała być gotowa miesiąc temu zero kontaktu telefon wyłączony nie odpisuje na @ zgarnięta zaliczka i zapłacone za połowę pracy oddany tylko 1 rozdział ludzie opamiętajcie to (usunięte przez administratora)nie dajcie się nabrać.

@Żenada

Ktoś się tu spytał nawet jeszcze niedawno o to jak wygląda podstawa wynagrodzenia, lecz nikt już nie udzieli odpowiedzi, dlaczego? czy jest ona po prostu rożna, w zależności od stanowiska? na tym samym tez może taka być, na przykład ze względu na staż?

Budda

Nie korzystajcie z tego serwisu, kontakt zerowy i czeka się tygodniami na odpowiedź po czym zero skruchy tylko $$ się liczy, po dostaniu materiału po 3 tygodniowym opóźnieniu nie wysłałem opłaty i mam to gdzieś

@Budda

Szanowny Panie, Pana zamówienie zostało wykonane trzy tygodnie temu, 25.11., po czym został zmieniony całkowicie jego plan i większość tekstu musiała zostać przygotowana od nowa. Komentarz otrzymaliśmy po zapytaniu o opłacenie przekazanej usługi. Jak rozumiemy, już nie otrzymamy wynagrodzenia za przekazaną pracę.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Edu Talent?

60 osób już pracuje? tak ktoś niedawno tu napisał. wiadomo jak z ta liczba było z rok temu? mnie także ciekawi sam rozwój. czy tutaj można się dostać przez polecenie? Podobnie jak poprzednicy trudno mi było odszukać ogłoszenie

Nikifor

Polecam pisanie u tych Państwa, dobrze napisana inżynierka, wszystko dobrze policzone dostałem nawet plik w Excelu, żeby sprawdzić.

Widziałam na internecie, że mają około 60 redaktorów w zespole. Ktoś mi podpowie na jakich warunkach aktualnie odbywa się tutaj zatrudnienie? Czy praca jest opłacalna? Może ktoś wie czy planują poszerzać zespół redaktorów?

Vlad

Polecam za bardzo dobrze wykonaną pracę i informowanie mnie o stanie prac.

Klient

Polecam serwis, zleciłem im poprawę pracy po poprzednim wykonawcy. Poprawa przebiegła pomyślnie, od materiału wątpliwej jakości udało im się poprawić tekst tak, że potem uzyskałem jego akceptację z minimalnymi poprawkami.

@Klient

Potwierdzam prawidłowe wykonanie mojego zamówienia w tym dokonanie poprawek wymaganych przez promotora.

@Klient

Nie jestem z tu z perspektywy klienta, wiec nie wiem jak to konkretnie wygląda gdy korzystasz z takich usług. ale co właśnie z ceną? Ugadujesz ja na starcie czy później? Ciekawi mnie jaka jej część to czysty zarobek osoby realizującej zlecenie. Wiadomo ile osób przy tym w teorii pracuje? widzę jakieś komentarze od kandydatów i się zastanawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Edu Talent - Warszawa

• Jak się pracuje w Edu Talent?

Zobacz opinie na temat firmy Edu Talent tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edu Talent?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 21 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Edu Talent?

Kandydaci do pracy w Edu Talent napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.