Opinie o Lobo HR w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Lobo HR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lobo HR o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lobo HR w Gdynia

Seniorita

Witam, Czy Ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda telefoniczna rozmowa rekrutacyjna z lektorem języka angielskiego?

kodek

Zdecydowanie działają głównie w headhuntingu - to ich obszar specjalizacji i wiem, że działają bardzo skutecznie (patrz - mój przykład ;)). Mam paru znajomych ze stanowisk kierowniczych, którzy zostali pozyskani w naszej firmie również przez LOBO. Naprawdę dobrze radzi sobie ta firma w obszarze Direct Searchu.

@kodek

Czy możesz napisać coś więcej na temat tego jak wygląda telefoniczna rozmowa z lektorem języka angielskiego?

Darek

Nie miałem okazji tam pracować, bo nie moja branża, ale za to pomogli mi znaleźć pracę. Wcześniej szukałem po różnych miejscach, ale tutaj mi doradzili w paru kwestiach i narazie cieszę się nową pracą. Mam nadzieję, że przez dłuższy czas. ;)

@Darek

Czy możesz napisać coś więcej na temat tego jak wygląda telefoniczna rozmowa z lektorem języka angielskiego ?

Maja

Lobo HR na swojej stronie umieściła poradnik, który ma pomóc osobom szukającym pracy. Znajdziecie tam wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Poruszone są również inne ważne kwestie, które podczas takiej rozmowy się pojawiają. Zaglądaliście do niego? Może komuś z Was się przydał?

Czy po rozmowie w Lobo HR rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Maja

Miałam okazje współpracować i nie polecam. (usunięte przez administratora) Po takim zespole raczej nie można się spodziewać dużo. Ogólnie chaos i kreowanie się na profesjonalistów. Firma nigdy nie zadziała bez wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

@Maja

To ciekawe co piszesz bo większość osób w zespole ma umowę o pracę, łącznie ze mną. Dodatkowo nowe osoby są zazwyczaj pod opieką konsultantów posiadających kilkuletnie doświadczenie w pracy w branży.

Kami
@Kasia

A co ma do tego umowa o pracę?

kaja

Rzetelna firma, miła obsługa i profesjonalizm. Zgłosiłam się do nich szukając pracy i byłam mile zaskoczona. Wcześniej nie miałam styczności z agencjami pracy, więc nie wiedziałam czego oczekiwać. Jestem zadowolona z ich usług.

Mańka

@Domi Każde praktyki dają człowiekowi bez doświadczenia zawodowego bardzo przydatna wiedzę. Myślę, że warto próbować!!

Domi

Czy warto odbyć tam praktyki(psychologia pracy i organizacji)?

wiosna

Pracowałam rok, zaczynałam od szkolenia. Właśnie zmieniłam pracę. Nie mogę się zgodzić z tym co napisał Robert. Szkolenie akurat było bardzo długie i merytoryczne. Mam wrażenie że jego wiadomość to post konkurencji. Jestem teraz w nowej pracy i w zasadzie nie dostałam żadnego szkolenia i rzucona zostałam na tzw "głęboką wodę", bardzo dziękuję za taki start. Co do wynagrodzenia to owszem, na początku nie płacą dużo ale wiem z własnych źródeł, że są tam osoby z dłuższym stażem, które zarabiają już całkiem nieźle więc podejrzewam że jest tak jak wszędzie - jak masz wyniki to dobrze zarabiasz. Jedno jest pewne - szkolenie i wsparcie jakie tam dostałam było duże i jak ktoś pisze inaczej, tzn że konkurencja albo po prostu mu nie szło :)

PracaISukces
@wiosna

Bardzo dziękuję za pomoc :) Mam dobre przeczucia póki co i myślę, że też tak jak mnie rownież i firmie zależy na stałej współpracy. Jestem bardzo zmotywowana do działania ponieważ bardzo lubię rekrutacje więc myślę, że wybierając mnie podjęli najlepszą decyzję :) W sumie mieć pracę z pasji to chyba największe szczęście :) Miałam też ofertę pracy w Manpower od ręki, jednak atmosfera bardziej taka przyjazna do pracy w Lobo oraz podejscie Pani Menadżer niewątpliwie mnie do Lobo przekonało. Nie ma tej korpo atmosfery... co jest mega na plus. Pracę tworzą ludzie i atmosfera. Jeśli jest przyjazna dla pracownika to aż się chce do tej pracy lecieć. Rozumiem, że te negatywne opinie o firmie Lobo faktycznie tworzą osoby którym podziękowano za współpracę ponieważ zapewne jak się od nich zaczęło wymagać to pojawił się problem. Fajnie jest posłuchać opinii ambitnych osob takich jak Pani :) że realnie mi Pani napisała jak sprawy się w tej firmie mają :) Proszę mi życzyć powodzenia :) Oby wybór tej firmy był dla mnie owocny w perspektywie rozwoju oraz ciekawych wyzwań z dlugofalową współpracą :) Ślicznie pozdrawiam :*

Wiosna
@PracaISukces

Cieszę się że pomogłam i ściskam kciuki :) Dodam, że miałam już 3 pracodawców i w każdym było coś fajnego i coś mniej fajnego, to normalne. Atmosfera w tej firmie to na pewno był plus. Z tego co wiem to dużo też zależy od tego, na jakiego menadżera się natrafi. Nie w każdym oddziale był najlepszy (z tego co słyszałam). Pozdrawiam :*

PracaISukces

Co sądzicie realnie o pracy w warszawskim oddziale jako rekruter? Jaka panuje atmosfera oraz czy firma wywiązuje się z danych obietnic? Rozwój? Podwyżki oraz premie? Póki co Pani Menadżer wydaje się być bardzo sympatyczna i profesjonalna. Widać, że zależy jej na doborze dobrego zespołu. Oceniam tę Panią jako osobę na wlasciwym miejscu, jednak to moja opinia ze wstepnych rozmów. Z racji iż wiążę z tą firmą plan długiej współpracy, chciałabym wiedzieć w jakim stopniu można liczyć na ich wstępne wsparcie po rozpoczęciu współpracy?? Czy zależy firmie na pracowniku? Interesują mnie opinie osób które chcą tak jak ja realnie pracować na swój sukces a nie tych którzy krytykują pracodawcę jeśli od nich wymaga. Czy można zaufać firmie i wiązać z nimi plany na długie lata współpracy?? Czy raczej panuje atmosfera wyścigu szczurów i ich obietnice są bez pokrycia? Będę bardzo wdzięczna za szczere opinie :) Z góry ślicznie dziękuję za pomoc i informację.

ewa

sfrustrowani pracownicy, którzy nie radzili sobie z pracą zawsze obsmarują swojego byłego pracodawcę, jakie to typowe, widać to na tym i na każdym innym profilu firmowym

dom

sama prawda!

xd

A wypłata się normalnei u nich pojawia? Pozdrawiam

Mariusz

Dobre praktyki i fajne oferty pracy. Można polecić.

Wojtek

Warto u nich odbyć praktyki, dobrze wszystkiego uczą, nie ma parzenia kawy. Jak ktoś polubi tę pracę i się sprawdzi to ma realną szansę zatrudnienia. To tyle z mojej strony.

margo

@Jek - to prawda, też wróciłam uwagę! obserwuje ich oferty od dwoch tygodni (rozwazam zmiane pracy) i serio jest coraz ciekawiej

wiper

@jacek - ciekawe, co piszesz, muszę sprawdzić pozostałe opinie od Karoliny i Magdy :D Ale teraz mam pytanie, co wiecie na temat ich oddziału w Amsterdamie? Byłem pozytywnie zaskoczony gdy okazało się że tam też działają, mało która polska agencja pracy może pochwalić się zagranicznymi biurami lol wyglada na to, że fajnie sie rozwijaja

jacek

dziwne ze cały czas wypowiadają się karolina i magda wszędzie w sieci, nie dość że każa im wciskać ciemnote to jeszcze muszą pisać pozytywne komentarze w internecie. Nie polecam, niestety miałem okazję współpracować.

nowy

Ja niestety nie polecam ponieważ po rozmowie z przyszłym pracodawcą dla którego lobo rekrutowało pracownika podziękowałem bo mi po prostu nie pasował dojazd lobo zaczęło mi wymyślać ,że to moja wina i muszę im pokryć koszty.

tomson

Potwierdzam słowa poprzedników, że praca w LOBO jest dobra i to pod wieloma względami. Zdarzyło mi się co prawda mieć jakieś spięcie na linii ja-przełożony, ale w LOBO podoba mi się to, że każdy pracownik ma prawo do własnej opinii i dzięki temu wzbogaca się zespół, bo im więcej pomysłów tym lepiej. Firma fajnie się rozwija i cieszę się, że mogę być jej częścią w tym czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Lobo HR - Gdynia

• Jak się pracuje w Lobo HR?

Zobacz opinie na temat firmy Lobo HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lobo HR
3.1/5 Na podstawie 99 ocen.

Lobo HR