Polcargo-Rzeczoznawstwo I Kontrola Towarów Sp. z o.o. W Gdańsku

Adres: Władysława Iv 13B, 80-547 Gdańsk

NIP: 5830005207 KRS: 0000142795

Polcargo-Rzeczoznawstwo I Kontrola Towarów Sp. z o.o. W Gdańsku

Opinie o Polcargo-Rzeczoznawstwo I Kontrola Towarów Sp. z o.o. W Gdańsku

Zachęcamy do dodawania opinii na temat firmy POLCARGO RZECZOZNAWSTWO I KONTROLA TOWARÓW SP. Z O.O.. Twój komentarz może wiele zmienić.

Zostaw opinię o Polcargo-Rzeczoznawstwo I Kontrola Towarów Sp. z o.o. W Gdańsku - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcargo-Rzeczoznawstwo I Kontrola Towarów Sp. z o.o. W Gdańsku