Opinie o Vitagro Magdalena Samborska w Ząbki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Vitagro Magdalena Samborska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vitagro Magdalena Samborska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitagro Magdalena Samborska w Ząbki

Ja Nowy wpis

@PABLO nadal tak jest?

PABLO Nowy wpis

Ogólnie tragedia dla kierowcy ładowanie samemu towaru do tego marne pieniądze a duża odpowiedzialność jak ktoś ma możliwość omijać szerokim łukiem plus cięcie godzin nie ważne ile się przepracowalo tyle ile się podoba mariuszkowi tyle dostaniesz że jeszcze was inspekcja pracy nie zamknęła.... Lepiej nie chorować bo pan Mariusz ma lepszą wiedzę od lekarza co Odrazu odbija się na pracowniku

PIOTR Nowy wpis
@PABLO

CZEŚĆ KOLEGO PABLO MASZ RACJE KIEDYŚ TAM PRACOWAŁEM JESZCZE NA ŁUBINOWEJ ..MASAKRA A PRACUJE TAM JESZCZE ICH Chandlowiec SYLWESTER? W PORZĄDKU GOŚĆ ZAWSZE POMAGAŁ

wontek

braki teraz brane są na ogólną pulę z tego co wiem

kowal
@wontek

jezeli Pan pracownik wydaje towar bez liczenia.....to niech sie nie dziwi że płaci za braki

Sylwek

nie ma za wielu opini wiec zamieszcze praca w vitagro to tylko wyzysk i nic wiecej wszystkie braki jakie sa na magazynie zostana dopisane na twoje konto magazyn tego nie można nawet nazwac magazynem dwie piwnice bez wylewki paleciak ci zeby nie mało wybija od samej jazdy po tych płytach własciciel ci mówi ze na twoje miejsce jest wielu wiec nie marudz tylko pracuj praca od rana do .... najpóżniej do 23 bo musisz zrobic wszystko bo własciciel próbuje siasc na (usunięte przez administratora) a ty prowadz firme rozwiez towar ogarnij magazyn wypisz faktury i sam sobie załaduj . jednym słowem masakra cham bez wychowania zmienia ludzi jak mu sie tylko cos nie spodoba zreszta gdzie nie zajedziesz kazdy go zna dentka bez wyobrazni wielki nowobogacki stanowczo odradzam pana M

kowal
@Sylwek

to pisał Pan.....który nie nadaje sie do tej pracy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Vitagro Magdalena Samborska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Kontroli Jakości (m/k)
Ząbki
Imar Service Group Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Gobarto S.A.
logo firmy Spawacz MIG 131- stocznia, praca w Danii
ATN Service ApS

tysiąc ,,,, powodów..... tak po prostu fakt ze musza Cie zatrudnic, ze musisz wlewac paliwo, ze zaladujesz towar, nie odbierzesz kasy od dluznika sklepowego, nie dojedziesz do celu - korki, spisz w samochodzie, tyyyyyssssssssssssssiiiaaaacccccccccccc powodów>?!! zatrudnianie na kwartał, bo target który jest do zrealizowania jest nie rentowny na tej trasie, f. ma 2 handlowcow. 1 = wszystkie najlepsze punkty , ty drugi wszystkie naj...kurniki, firma krzak, magazyn zasyfiony, i produkty ,,,,,,wielka dystrybucja!!!! potentat na rynku fmcg.... co 3 msc regularnie zatrudniaja i zwalniaja , widac na portalach internetowych, nikomu nie polecam chyba ze lubi duzoo pracowac, za poldarmo, auta to maja z klimatyzacja ,,,,, i tym sie chwala, ZERO PERSPEKTYW!!!

Vitagro
@1000

Szanowny 1000:) (Marek B.)pamiętam Cię ... Zostałeś wyrzucony bo byłeś i pewnie nadal jesteś wyjątkowym nieudacznikiem i tyle w temacie. Niestety brak weryfikacji zamieszczanych na tej stronie treści powoduje to, że pracownicy mogą o pracodawcach wypisywać co im ślina na język przyniesie, a w szczególności ci którym z jakichś powodów "dziękujemy" za pracę. Pozdrawiam

kowal Nowy wpis
@1000

widac że Pan ma żal........współczuje ale słabi ludzie nie powinni pracować w handlu pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Vitagro Magdalena Samborska - Ząbki

Vitagro Magdalena Samborska
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Graniczna 16D
    05-091 Ząbki