Elgór+Hansen (Kopex)

Chorzów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 25 ocen.

Opinie o Elgór+Hansen (Kopex)

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgór+Hansen (Kopex)

Natalia

Zachęcam do zapoznania się do wywiadu z Elgór+Hansen (Kopex) (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,43759,wywiad-joanna-parzych). Jest tu wiele przydatnych informacji przydatnych osobom zainteresowanym pracą. A aktualnie firma rekrutuje na takie stanowiska jak: - Elektromonter urządzeń elektrycznych pod ziemią w Francji; - Maszynista maszyn wyciągowych pod ziemią, sygnalista na nadszybiu i podszybiu pod ziemią w Francji; -Tłumacz języka francuskiego w Francji (http://www.kopex.com.pl/idm,5220,oferty-pracy.html). Jacyś chętni? Kto będzie z Was aplikował?

bocian

Ja to się zastanawiam czy atmosfera teraz dopisuje, bo przecież relacje między pracownikami opierają się na przyjacielskich stosunkach jeszcze. A wypłata?

alak

Ilu po przejeciu to chyba nie wie nikt. Pytanie olu do czasu przejecia

???

A u was ilu do zwolnienia po przejęciu przez Famur ???

alak

Teraz to zwalniają akurat. A eh to nie tylko elektronika Ale i elektryka, mechanika, informatyka

W depresji

Szkoda że pracując w tak renomowanej firmie musze sie wstydzić na zewnątrz za niekompetentne decyzje i działania podejmowane przez ludzi, którzy pobierając wysokie honoraria wystawiaja ludzi (jak mówią wykfalifikowaną kadre)na pośmiewisko.Sorry ale nerwy mi pósciły.

Sławek

Zgadzam się z mirem jeśli chodzi o kadrę Dyrektorską 25 czy 30 ich już tam jest -co do wypowiedzi lolka "pewnie jest on jednym z tych 30 dlatego tak gada oderwany od rzeczywistości" Sam pracowałem do lipca za 1400zł i to jest fakt. Elgór to firma produkcyjna gdzie pracuje 44 ludzi na hali jesli chodzi o monterów niestety ich zarobki są najniższe w całej firmie nawet ludzie pracujący po naście lat nie mają nawet 3 z przodu.Za to dyrektor na dyrektorze pogania dyrektorem .Plusem pracy była w terminie wypłacana "wypłata"- i atmosfera wśród ludzi fajni kumple -niestety za 1400zł nie moge pozwolic sobie na założenie rodziny dlatego odszedłem do innej firmy i nie żałuję. Mi się udało,ale nie kazdy może pozwolic sobie aby odejść- inni zaklinają jeszcze rzeczywistość ,jednak to nie ten elgór co 3 lata temu.jak sie zatrudniałem było po 40-50% premi dzisiaj jak jest 10 to wielkie święto-Obiecano mi podwyżkę ale okazało się to tylko wyrównaniem płacy- zabrano 50% premi a dano 50gr do godziny produkcję się upokarza!!! Goni się ludzi uszczupla godziny a inne nie produkcyjne działy się poszerzają.Ale żeby dyrektorzy mieli fajne pieniądze to ktoś musi miec mniejsze wiadomo ".Jeśli chcecie prace w Elgórze to nie na produkcji- lepiej zarobisz w serwisie lub w projektowym dziale. Co do kamer nie wiem ile jest w nasa ale jak nie masz nic do ukrycia to nie powinieneś się martwić.Miro a Ty przyjdź do innej firmy pewnie lepiej Ci zapłacą olej opolską nie żyłuj się elgór to już historia.

miro

Zasoby i potencjał ludzki mamy ogromny tylko musimy zacząć z nich umiejętnie korzystać. Ważne jest postawić sobie cel jaki chcemy osiągnąć i jak prześcignąć konkurencje tak aby w przyszlości nam to zaprocentowało. W dzisiejszych czasach nikt nie chce stracić pracy,każdy ma rodziny ale jeśli trzeba podjąć jakieś drastyczne działania to nie bójmy się to robić. Czasami trzeba stanąć w miejscu, zastanowić się i odbić. Mam nadzieję że jakoś da się to poukładać i pociągniemy to wszystko w dobrym kierunku .

miro

Nie zawsze może być wszystko pięknie i kolorowo,ale mam nadzieję że się ktoś obudzi i przyszłość pracy w tym zakładzie będzie dobra. Rynek górniczy jest trudny ale musimy walczyć. Mamy dobrych menagerów tylko trzeba to jakoś poukładać. Wszystkim zależy na pracy,te wcześniejsze wypowiedzi nie są jakimiś wulgarnymi atakami jeśli ktoś to tak odebrał to przepraszam, to tylko sygnał do podjęcia jakiś działań związanych z tym co będziemy mogli oferować naszym klientom w przyszłości o ile nie będziemy musieli gasić światła.

sasso

miro, nie dziwi mnie twoja wypłata skoro twierdzisz że w EH jest 20 magazynierów.

Lolek

Miro to po co tam pracujesz, jakiś nieudacznik z ciebie jest czy co? Za 1400 pracować to trzeba być jakimś osłem z podstawowym wykształceniem. No chyba że piszesz tak żeby się wszyscy nad Tobą poużalali.

_adas

napiszcie coś więcej jak jest teraz a jak było, bo ja już u Was nie pracuję kilka dobrych lat

merc

Zapomniałeś kolego o rozbudowanej administracji w tym controling.

miro

Zaoomnialem dodać zarobki w biedronce są lepsze :)) bo tutaj to 1400zł na rękę kamer wiecej ja w pentagonie a urządzenia kosztują miliony :)) Ten koń co to jeszcze na produkcji ciągnie ledwo zipi,jeszcze trochę i panowie w garniturach sami sobie będą musieli przebrać i składać urządzenia

Były pracownik
@miro 22.09.2014 17:16
Zaoomnialem dodać zarobki w biedronce są lepsze :)) bo tutaj to 1400zł na rękę kamer wiecej ja w pentagonie a urządzenia kosztu...

Ja miałem odwagę nazywać sprawy po imieniu ale większość to tchórze trzeba siedzieć cicho i jak za komuny tego co się wychylił to zgodnie z przewodnią linią partii (tu akurat kierownictwa) trzeba napiętnować! może kier. zobaczy i rękę mi poda... no nie tchórze! Kiedy dyro okłamał prezesa tylko po to by mnie zwolnić to żaden z was choć wiedział o tym nic nie zrobił. Takie to z was są osły !!! Nie żałuje was, pracując teraz w innej firmie zdobyłem szacunek u innych i jak tylko prezes coś głupiego wymyśli to razem z ekipą potrafimy mu się skutecznie przeciwstawić, a on wie że gdyby nie my to on nie zarobi, a wy byliście jesteście i będziecie osłami i dlatego prujecie i pracować będziecie na setkę nierobów.

miro

Wszystko było by dobrze gdyby ktoś posprzatal ten cyrk co jest w elgorze,jak długo jeszcze 44 ludzi na produkcji zarobi na 25 dyrektorów ,20 magazynierow,19 z przygotowania produkcji??? Jak tak dalej pójdzie to możemy zamknąć drzwi i zgasić światło. Ale nikt nie ma jaj zęby rękę w to gówn... wsadzić :)

ktoś

Była zarąbista ... do czasu pojawienia się w szyldzie nazwy KOPEX

Zostaw opinię o Elgór+Hansen (Kopex) - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elgór+Hansen (Kopex)