Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne NOVA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne NOVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

Krzysiek

Co sobie ludzie myślą? Po co komu 4 letnie liceum? Nie można było zostawić tak jak jest, a jest dobrze. Ja zapisałem się do Nova w Olsztynie teraz na semestr od lutego bo wolę się 3 lata uczyć i mieć średnie a nie jeszcze o rok więcej naginać jak gimnazjum mam za sobą. Zapisałem się z polecenia, bo znajomy jest na V semestrze i sobie chwali.

KosmoGD

Ja jestem po Kosmetyce w Gdańsku i dobrze wspominam naukę w tym oddziale. Byłam na opcji płatnej więc szkoła zapewniała nam na prawdę dobre kosmetyki i ogólnie atmosfera i jakoś zajęć była bardzo dobra. Jeżeli ktoś szuka czegoś podobnego dla siebie lub innych kierunków to osobiście polecam Gdańsk :)

Mateusz

Ja jestem zdania że jak ktoś chce się uczyć to żadna umowa go nie wystraszy. Jak dla mnie to jest takie przeciwdziałanie dla ludzi którzy się zapisują aby dostać legitke albo zaświadczenie i kase wyciągać od państwa. Ja jestem zapisany na administracji w Olsztynie i jakoś problemów nie widziałem u umowie bo zapisałem się nie dla legitki ale żeby zdobyć jakąś widze a nóz w przyszłości mi się przyda. Ja polecam nova w olsztynie a jak z innymi miastami to nie wiem.

Noav Centrum Edukacyjne Oddział Olsztyn

Nova Olsztyn prowadzi nabór nie tylko na semestry pierwsze. Matura maj 2017 ? Nic trudnego, ponieważ z Nova Centrum Edukacyjne przygotujesz się doskonale. Trwa nabór na VI semestr LO. Pamiętaj, że teraz wchodzi 4 letnie Liceum!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Edukacyjne NOVA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Grażyna

Ja się cieszę, że zdążyłam zapisać się na bhp bo podobno tylko kilka miejsc zostało a nauki nigdy za wiele. Moi znajoma już teraz jest na 3 kierunku w tej szkole i sobie chwali. Z tego co wiem to atmosfera, dostępność do materiałów czy jakichkolwiek informacji nie jest trudna, a wystarczy tylko zadzwonić i wszystkich informacji udzielają od ręki.

Oddział Olsztyn

Nova Centrum Edukacyjne Oddział w Olsztynie prowadzi obecnie nabór na semestr wiosenny 2017. Rekrutacja obejmuje nie tylko pierwsze semestry. Szeroki wachlarz kierunków kształcenia. Większość kierunków bez miesięcznego czesnego. Zapraszamy do sekretariatu.

Krystian z Olsztyna

Ja jestem na poniedziałek umówiony na doniesienie potrzebnych papierów, czyli tylko świadectwo. Zapisuje się na informatykę na II semestr. Dodatkowo już się zapisałem w Olsztynie na kurs grafiki, przydatna rzecz. POLECAM

Juras
@Krystian z Olsztyna

Jestem na infromatyce, ogólnie polecam. Z zajęć można wynieść dużo wiedzy a Pan Grzegorz świetnie prowadzi zajęcia. Frekwencja osób jest słaba ale mi to pasuje bo jest bardziej osobiste podejście i więcej czasu na dyskusje na temat lekcji.

Kalina

Ja wczoraj zapisałam się w NOVA w Olsztynie i zobaczymy jak to będzie. Skończyłam edukację na I semestrze bhp i chcąc skończyć bo zostały tylko 2 zapisałam się. Dobrze, że zdążyłam bo ostatnie miejsca podobno.

noname

Dla mnie szkoła była ok. Nie wiem jak w innych miastach, ale w oddział w Gdańsku funkcjonuje sprawnie (skończyłam technika bhp). Kontakt z sekretariatem był w porządku, o wszystkim mnie informowano, wystarczyło uważnie słuchać :) Nauka też super, jeżeli człowiek się przykłada to na spokojnie można zdać z dobrymi ocenami :)

Natalia

Tak tak ja słyszałam o tej szkole, ale sama idę się przekonać jak tam jest. Na pewno dokładnie umowę przeczytam. Zapisuje się na 2 semestr LO bo ma być od lutego i nie sama bo jeszcze 2 znajome osoby.

zbyszek

Piszcie co chcecie, ale jak ktoś nie czyta umowy to kretyn. W dzisiejszych czasach nikomu nie wierzy się na słowo. Ja umowę podpisałem a wcześniej przeczytałem. Tego czego nie zrozumiałem sekretarka mi wytłumaczyła, a i tak po swojemu rozumowałem. Podpisałem i jak na razie nie narzekam

dobra rada dor
@zbyszek

Nie polecam tejże szkoły i pracy tam. Pracowałam tam jakiś czas i wiem jak to wygląda. Szkoda czasu, organizacja na żenującym poziomie, ludzie traktowani są jak maszyna do robienia pieniędzy. (usunięte przez administratora)

grażyna

Ja również polecam szkołę nova. Jestem absolwentką i wiem jak działa ta szkoła. Ja z nią nie miałam żadnych problemów bo słyszałam od niektórych osób że mają jakieś problemy. Ja tam jestem zadowolona i znalazłam dobrą pracę :) Czego chcieć więcej :D

Laura

Ja też nie narzekam. Zapisałam się co prawda już po rozpoczęciu zajęć w Olsztynie, ale nie było z tym żadnego problemu. Materiały z poprzednich zajęć dostałam na maila. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie. A i jeszcze jedno UMOWĘ którą się podpisuje najpierw się CZYTA i zadaje pytania. Ja tak zrobiłam i nie miałam problemu z podpisaniem. Jak ktoś chce się uczyć, a nie tylko legitymacja albo świadczenia mu w głowie to czemu później narzeka.

marysia

Zapisałam się do Novej w Olsztynie we wrześniu na technika usług kosmetycznych muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z zajęć kadra dobrze wykwalifikowana zajęcia bardzo ciekawe zarówno teoretyczne jak i praktyczne. Wszystkim polecam technika usług kosmetycznych

Jolcia

Zapisałam się do Nova CE we wrześniu na technika BHP . Jak wrażenia ? Powiem szczerze nauczyciele bardzo mili i ogarnięci , z planem zajęć nie mam problemów przed każdym zjazdem plan jest w internecie, zajęcia co dwa tygodnie w weekendy. Panie sekretarki o wszystkim informują na bieżąco. Zajęcia nie trwają od rana do nocy i są ciekawe.

ada

Siema zapisałam się dziś do NOVA CE na kierunek technik weterynarii polecam zajęcia zapowiadają się ciekawe. nabór jeszcze trwa

brzoskwinka

Zapisałam się do Nova Centrum Edukacyjne, ponieważ w innych szkołach nie było już możliwości zapisu się na kierunek Technik administracji. Szkoła spoko tak samo jak i nauczyciele. Zajęcia są za darmowe i odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie.

jaja

CwaniakI usunęli te komenty zaraz usuną profil, stara metoda - coś nie po ich myśli to trzeba się pozbyć.

pyta ktoś

? Od 5 miesięcy pracuję u nich na ulotkach, zawsze podpisuje umowę zlecenie na siebie. I ZUSu nie oszukują, bo dla osób ze statusem ucznia lub studenta do 26r.ż. tylko odprowadza się podatek. A od tego jest skarbówka nie ZUS

Piekna

Daruj sobie tam pracę. Serio. Szkoda czasu i nerwów.

aaa
@Piekna

Czyli nie polecacie tam praktyk,czy pracy :)?

Nauczyciel

Jola, jestem nauczycielem w NOVA od 2 lat i powiem Tobie, że JA zawsze dostaje wypłatę na czas. 23 zł brutto za 45 minut lekcji - stawka standardowa. Pracuje na pełnym etacie w szkole Państwowej i nie zauważyłem aby w NOVA było więcej papierologii. Jeśli ktoś podchodzi do swojej pracy z zamiłowaniem to wie o czym mówię, jeśli natomiast tylko ciągnie kasa, to rzeczywiście jest problem.

szczęśliwa

Ja jestem słuchacza NOVA w Olsztynie. Jestem bardzo zadowolona z mojego kierunku - psycholog wychowawczy. Nauczycielki konkretne i z powołaniem i uczą, a nie biorą kasę i gadają do siebie. Bardzo dużo zajęć praktycznych. Wiem za co place. Nie żałuję wyboru i pewnie rozpocznie naukę na kolejnym kierunku. Jak najbardziej POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

Centrum Edukacyjne NOVA