Opinie o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Edukacyjne NOVA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Edukacyjne NOVA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacyjne NOVA w Olsztyn Widok 8

NOVA Centrum Edukacyjne

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Szeroką Ofertą kształcenia. Atrakcyjne kierunki! Jeśli chcesz podnieś swoje kwalifikację i zaspokoić swoją wiedzę dołącz do Nas!!! Ostatnie wolne miejsca! Zmienia się również system kształcenia! To ostatni dzwonek by w starym trybie dokończyć gimnazjum oraz liceum! Nie czekaj! Nie zwlekaj! Zadbaj o swoją przyszłość z Nami! NOVA Centrum Edukacyjne. Skontaktuj się.

bolo147

Ja aktualnie jestem na kierunku Informatyk w Szkole NOVA. Bardzo dużo pracujemy na komputerach nauczyciele podchodzą do zajęć praktycznie i na luzie. Naprawdę jest fajnie . Polecam.

NOVA1551

Nie zwlekaj nabór jeszcze trwa! NOVA Olsztyn cały czas prowadzi rekrutację do końca kwietnia 2017! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!! Świetni nauczyciele, mobilne zajęcia, świetna atmosfera! ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

NOVA1551

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Centrum Edukacyjne NOVA? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
mikigas

Jestem słuchaczem szkoły NOVA z kierunku informatyka. Nauczyciel jest super,bazujemy na programach, jest dużo przydatnych informacji

madzia94

jestem na drugim semestrze BHP. Mamy ciekawe zajęcia na przedmiotach zawodowych rozwiązujemy masę zadań więc myślę że ta szkoła dobrze przygotuje mnie na egzamin zawodowy. dobre jest to że zawsze umieszczają wszystkie informacje w internecie a jak czegoś nie wiem to dzwonię i mi mówią. pilnują frekwencji to znaczy że zależy im na tym byśmy tą szkołę kończyli. ogólnie mam dobre zdanie o NOVA w Olsztynie

patka

osobiście zaczęłam naukę w Nova pół roku temu na lo. Jak na razie nie narzekam. mamy małą grupę więc nauczyciele mają dla nas dużo czasu. zajęcia w mobilnej formie

karola

Chodziłam do LO w Nova w Olsztynie i zdałam maturę w maju. Czytam tutaj niektóre wypowiedzi i nie zgadzam się z wieloma opiniami. Mnie przygotowali bardzo dobrze do matury, wiadomo, że sama się trochę douczyć musiałam, ale nie dużo. Znajomi też przepisali się z konkurencyjnej szkoły włąśnie do NOVA i nie mają zastrzeżeń. Moja ocena to solidna 9/10

piotrze

Polecam Nova Centrum Edukacyjne w Olsztynie, spoko warunki do nauki, nauczyciele ogarnięci, w sumie na myśl mi nawet żadne minusy nie przychodzą, jak najbardziej polecam.

mielarz

A ja skończyłem technika BHP i z nauki jestem zadowolony, egzamin też zdałem i w sumie nie było ciężko a wydawało się na początku, że może być trudno. Nauczyciele spoko, nie gadali o jakiś bzdurach tylko konkretnie przekazywali to co najważniejsze. Co do umowy to mi tam pani w sekretariacie powiedziała o niej wszystko i żadnych ukrytych kosztów w niej nie było z tego co pamiętam. A i znajomy, który jest teraz w LO jest zadowolony. Także szkoła dla mnie jak najbardziej na plus.

Anita

Jako były pracownik i absolwent zarazem tej szkoły stwierdzam, że jak najbardziej jestem za nią. Niby szkoła policealna, ale jednak praktyki i wiedzę teoretyczną nabyłam. Teraz ciesze się wspaniałą dochodową pracą. Polecam Nova w Olsztynie z własnego doświadczenia.

słuchaczka Olsztyn

Z nauki jestem zadowolona a jestem w Liceum. Teraz semestr II przede mną ale już zapisałam się na technika ekonomistę bo to kierunek z przyszłością. W jednym czasie średnie wykształcenie i zawód. Czego chcieć więcej smiech.gif

NOVA Gdańsk

Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych !!! W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum. To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie !!! Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się już w lutym !!! Zachęcamy do rejestracji on-line oraz kontaktu z pracownikami naszego sekretariatu w Gdańsku !!! Zapraszamy !!!

Gimnazjum w Olsztynie

Uwaga wraca 8-letnia szkoła podstawowa!!!!! Ostatnia szansa na naukę w Gimnazjum dla Dorosłych! Gimnazjum dla Dorosłych jest propozycją dla osób, które po ukończeniu szkoły podstawowej nie kontynuowały nauki a marzą o zdobyciu dalszego wykształcenia. Gimnazjum dla Dorosłych daje tę możliwość bez konieczności rezygnowania z pracy zawodowej i codziennych obowiązków. Gimnazjum jest ważnym etapem edukacji, ponieważ daje możliwości dalszego kształcenia lub zdobycia dowolnego tytułu zawodowego. Tryb nauki Do wyboru system zaoczny, dzienny lub wieczorowy, nabór do szkoły prowadzimy 2 razy w roku: na wrzesień oraz luty. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń. Czekamy Ciebie!

Nova CE Olsztyn
@Gimnazjum w Olsztynie

UWAGA! UWAGA! Ruszył nabór na Jesień 2017! Mamy atrakcyjną ofertę z której musisz skorzystać! Nie zwlekaj zapisz się już dziś!! Kolejność zgłoszeń jest wyznacznikiem miejsca w grupie! Nasze topowe kierunki to: - Technik logistyk 159 zł, - Technik elektryk 199 zł, - Specjalista ds. dietetyki 99 zł, - manicure/pedicure 109 zł, - Instruktor fitness 109 zł, - Asystent nauczyciela przedszkola 109 zł - Technik administracji 0 zł, - Technik bezpieczeństwa i higieny pracy 0 zł, - Technik informatyk 0 zł, - Technik usług kosmetycznych 0 zł, - Technik masażysta 0 zł.

Zbigniew z Olsztyna

Ja na administracji jestem w Nova i sobie chwalę. Teraz przede mną II semestr i jak na razie bez komplikacji. Tym bardziej że dostałem gratis wszystkie sesje bo przyprowadziłem do szkoły moich znajomych POLECAM!

Liceum dla Dorosłych

Liceum dla Dorosłych w NOVA Centrum Edukacyjne. Ostatnia szansa na naukę w 3-letnim Liceum. Zapisy również na semestry programowo wyższe! Matura maj 2017 - nie ma problemu. Z NOVA CE przygotujesz się doskonale!

jola

Bądź pierwszy i zapisz się do Nova Centrum Edukacyjne w Olsztynie.

Olsztyn Nova

Technik usług kosmetycznych tylko w Nova Oddział Olsztyn. Pracowania świetnie wyposażona. Zajęcia w samym centrum Olsztyna. Wykwalifikowana kadra nauczycieli. Zapisy trwają na semestr letni. Śpiesz się - u nas decyduje kolejność zgłoszeń o przyjęciu do szkoły.

Olsztyn uwaga

Tytuł Technika tylko z Nova Olsztyn! Zapraszamy do sekretariatu szkoły! Szeroka oferta edukacji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zwlekaj Nabór na semestr wiosenny w pełni!

Słuchaczka z Olsztyna

Ja chodziła do Nova w Olsztynie i zdałam maturę w maju. Sama się zdziwiłam jak mi dobrze poszło Teraz jest na Informatyce i chwalę sobie bardzo. Jako absolwent dostałam jeszcze gratisy więc jest pysznie Ja polecam Nova Olsztyn

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacyjne NOVA - Olsztyn

Centrum Edukacyjne NOVA