Opinie o FHU Thomas w Mierzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FHU Thomas. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FHU Thomas o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FHU Thomas w Mierzyn

Jek

Umowa zlecenie na wypłatę drukują kwitek możliwość zarobku dodatkowych pieniędzy 50 procęt 100 za nadgodziny też a pani Paulina że niema takiej możliwości że firma za to nie płaci

Marzena
@Jek

Nie wiem kim jesteś, ale jesteś tu bardzo aktywny. Pracujesz w tej firmie, tak? Dużo tu piszesz różnych rzeczy. Może powiesz coś o rekrutacji? Ile ma etapów i kto ją prowadzi?

Jek

A przy okazji jeśli któraś osoba jednak się zainteresuje się oferta ich pracy z centrum czy okolic to miejcie na uwadze że 900 kilometrów miesięcznie wam wyjdzie a 2000 tylko złoty dostaniecie wypłat i to zwielka łaską wam zapłacą i dochodzi kwestia zakłamania Pauliny i tarasa jak umowę zlecenie podpiszecie to ich wulgarne słowa że możecie nie rozpoczynać pracy tylko możecie sobie (usunięte przez administratora) sobie odrazu

Jaka atmosfera jest między działami w F.H.U. Thomas?

Romeo

Między jakimi działami?

Katarzyna
@Romeo

A jest ich tu na tyle dużo, że za dużo czasu zajęłoby opisanie relacji w sposobie każdy do każdego? Ile ich w sumie jest i czym się zajmują?

Romeo
@Katarzyna

Pracowalem tam w tamtym roku, ludzie pijane z samochodów wypadali, niejaki pan dżozef nie wiadomo, kiedy jest bardziej pijany, na początek albo koniec dnia

olo5000

oszukują ludzi brak organizacji brak w ogóle wszystkiego

Diana_S
@olo5000

olo5000 - jeśli nie przyjąłeś oferowanej pracy (co zaznaczyłeś w info o rozmowie kwalifikacyjnej) to na jakiej podstawie twierdzisz, że "oszukują ludzi brak organizacji brak w ogóle wszystkiego" i że "taka firma nie powinna istnieć"?

Bolo
@Diana_S

Ja o tej firmie mam dobrą opinię i nie lubię jak ktoś ją szkaluje a tym bardziej jak nazywają ich (usunięte przez administratora)anieucziwimy bo to są wspaniałe osoby wiem bo słyszałem od znajomych którzy ich dobrze znają bo mam znajomych w kręgach światków jechowy i proszę mi tu głupot nie opowiadać

Bolo
@Bolo

A po drugie te osoby co źle piszą to chyba są uposledzone

Jola
@Bolo

Pracowałam w tej firmie kilka lat.Polecam w 100%.Nigdy się nie zawiodłam zero stresu zero mobingu.Kasa na czas.

Ghost
@Bolo

Owszem! Swiadkowie hujowy mają tutaj dodatkowa przerwę w ciągu pracy na oglądanie przekazu z sali (usunięte przez administratora)

logo firmy Planista produkcji
Mierzyn
Hydraulika Siłowa “SKRAW-MET” Sp.z o.o. Sp.K.

Czy F.H.U. Thomas zapewnia kartę multisportu?

Ghost

Firma Thomas nie zapewnia nawet obuwia roboczego dla pracowników na całym etacie. Na ogół zamiast obuwia jest kartka do podpisania, pod groźbą rozmowy z kierownikiem

Mówią że zostaniesz zatrudniony i wszysttko jest nawet dogadane ale jednak dzień przed przyjściem do pracy dostajesz esemesa że jednak cię nie przyjmą

Monia R

Nie polecam tam pracować, mobbing stosowany przez Monikę Radlińską nadal nie został ukarany. Czemu właściciele firmy czy zarząd się tym nie interesuję? Przez jedną osobę cierpi wizerunek całej firmy...

Irek

Dobry pracodawca i fajna atmosfera w pracy. Najbardziej przeszkadzają osoby którym nie po drodze z pracą a jedynie narzekać potrafią.

Czy firma F.H.U. Thomas w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

mic

jakie szkolenia? oni zatrudniają na sezon ok.8 miesiency na umowę zlecenie potem koniec sezonu i wypad i za rok możesz wrócić na następny sezon . a co do szkoleń to nic takiego niema postawią cie przed jakimś sprzętem pokażą jak się wlancza i do pracy. pozdrawiam były pracownik

Jakie wartości są cenione w F.H.U. Thomas?

Weź nie pytaj...

Jakie wartości są cenione w F.H.U Thomas to dość obszerny temat. Przede wszystkim wydaje mi się, że podstawową cenioną wartością jest żetelne i sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków oraz brak dyskryminacji. Rozumiecie przyjmą do pracy każdą osobę, która naprawdę chce pracować, a nie tylko kłapie dziobem i ma szeroko rozwinięte roszczenia do wszystkiego, narzeka i nic jej się nie podoba czyli takie zachowanie w stylu "czy się stoi czy się leży 1500 sie należy..." Naprawdę podziwiam każdą osobę, która prowadzi swoją Firmę bo to kawał ciężkiego chleba. Ukłony dla kadry kierownczej i Pana Prezesa.

@Weź nie pytaj...

Mógłbyś dodać więcej informacji o warunkach zatrudnienia? Interesuje mnie jakie umowy są proponowane nowym pracownikom i jak długo trwa okres próbny. Napisz czy kontrakty są stabilne i długoterminowe, czy raczej na początek umowa zlecenie.

Bardzo dobrze wspominam współpracę nigdy nikt mi nie ublizył pieniążki zawsze na czas. Polecam a sama jak tylko będzie to możliwe to wrócę. Niestety ja mogę pracować tylko na nocną zmianę bądż póznym popołudniem.

Balbina
@Gość

Tak się składa ze jest praca w przedziale jaki podałaś.

Balbina

Firma ok. Wypłata w terminie ale... atmosfera wcale nie jest taka wspaniała jak niektórzy piszą. Duży wpływ na to maja sami pracownicy którzy są denerwowani przez koordynatorke.

Tomasz

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Dobry pracodawca tylko trzeba pracować.

ANIA

Widzę że się wypowiadają osoby które mają jakieś ale.... Hmmm może rachunek sumienia...... ???? pewien same negatywy pisze Patola która nie Moze się ogarnąć do pracy potem zostają zwolnieni A potem pani jedna czy druga lub Pan po kieliszku winaka wielkie Aleeee Śmiac mi się chce bo pracuje w firmie i jest spoko firma spoko koordynatorki spoko miałam przyjemność poznać i koordynatorki o których mowa i to. Co. Jest pisane to jakieś brednie skacowanych ludzi.Pozdrawiam Panie Koordynatorki macie Moc macie Siłę.

Inka
@ANIA

Masz racje. Nie jest zle. Ale umowy o prace nie dadzą chyba, ze będzie taka decyzja rzadu. No i zarobki. Wciąż minimalne stawki.

@Bobik Staram się zrozumieć to, że źle wspominasz swoją współpracę z firmą F.H.U. Thomas, ale pamiętaj, iż na forum nie posługujemy się danymi personalnymi konkretnych osób. Na czym konkretnie polega wyzysk pracowników w tej firmie - możesz nam to dokładnie opisać? A to, że zatrudnia się tam pracowników "na czarno", powinieneś po prostu zgłosić odpowiednim osobom.

Zuzanna

Zarówno z Twojej relacji, jak i użytkownika @Bobik wyłania się bardzo negatywny obraz firmy F.H.U. Thomas. Może zbyt pesymistycznie podchodzicie do pewnych kwestii, a czasem warto byłoby dostrzec jakieś pozytywy. W dalszym ciągu jesteś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie, czy już postanowiłeś odejść?

LILI
@Zuzanna

witam oczywiscie nie ..firma iako firma jest okej ..tylko niepodobaja sie nam zachowanie dwuch nietykalnych pan z technoparku....z tworzyly klike ...rodzinno... szlakowa.... i mozna zyc ....mozna.....curcia....dwie pesie i dodatki....hoc za fri bo na koniec miesiaca ....wiadomo poco mama ludzi ogarnie by doczyscili....i tak .sie bujamy z miesiaca na miesiac......a druga pani znalazla se bawi damka i prowadza go za soba......jak pieska....w tej firmie albo sa sami naiwniacy ...albo udaja ..ze jest cacy. no chyba ze firma jest tak ..BOGATA. i nie liczy na zysk ...no ale i tak .nikt ogarniety tam nie pracuje...tylko sami....znajomi ...jednej...i drugiej....Z DAM...POZDRAWIAM

@LILI

Staram się zrozumieć to, że masz pewne obiekcje względem wymienionych osób, ale mimo wszystko, nie powinnaś pisać o nich w tak niepochlebny sposób. Musisz mieć na uwadze to, iż tego typu komentarze nie wnoszą dużo do dyskusji. Długo już jesteś zatrudniona w firmie F.H.U. Thomas?

lili
@Zuzanna

witam ponownie niewazne czy pracuje poprostu w waszej firmie tolerowane jest (usunięte przez administratora) ..co tu ukrywac ..pani b wyprawiala na unilubelskiej tosamo i co mieliscie ja zwolnic...nie uwas na brygadzistke awansuje ten kto ludzi niszczy...bo wam wiara zabrania tego ...ale czarna robote wykonuja zawas tacy wlasnie ludze... i..mozna pisac mowic.... a i tak dajecie odgurnie przyzwolenie ...dzadoska firma...tylko /.pip...naslac

@lili

Na samym początku muszę Cię uświadomić, że nie jestem w żadnym razie pracownikiem firmy F.H.U. Thomas. Powinieneś też wiedzieć, iż tutaj nie posługujemy się żadnymi danymi personalnymi - mówi o tym regulamin serwisu gowork.pl: https://www.gowork.pl/regulamin Bardzo proszę, żebyś jednak Nam powiedział, w jaki sposób jesteś powiązany z wyżej wspomnianą firmą. Możemy liczyć na Twoją aktywność?

Aliinos
@lili

Witam pracowalam w firmie Thomas uwazam ze firma kest ok.Na czas wypłata a jezeli chodzi o panie koordynatorki. Z techno.... Uwazam ze sa w porzadku czesto pomagaja same sprzataja i zawsze moglam sie dogafac.Jeeli ktps sodzi inaczej to cjyba flatego ze zostal zwolniony przrz zfirme A teraz szuka winnych o chce oczernic p.koordynujace i cala firme.Osoby ktore chca pracowac pracuja przez wiele lat.A leserz....szukaja winnych.pozdrawiam serdecznie firme

Paula
@LILI

Witaj kochana podaj do siebie namiar . Super opis ????????a wyobraź se że ten wabidamek to. Totalny nierób i kretyn. dobrze go znam i uwierz mi że ta paskuda czarna szybko się nim znudzi

Emi
@Aliinos

Ludzie o co wam chodzi tu sa opinie o pracodawcy a. Nie o koordynatorkach i. Ich zyciu.Firma ok wyplaty ma czas tylko trzeba pracowac a nie kazdy lubi i wtedy oczernia kadre.wszyscy winni i zli tylko nie ja .Powiem krotko polecam firme super koordynatorki .a ze czasami sie czepiaja bo maja racje a jak ktos dobrze pracuje jest ok.Najwazniejsza rzecz to kasa ktora zawsze jest na czas pozdrawiam wszystkich pracowmikow

@Aliinos

Tak pozytywna opinia bardzo tu cieszy. Podstawową sprawą jest terminowość wypłat, a więc dobrze, że firma F.H.U. Thomas stara się tego pilnować. W swoim komentarzu tak naprawdę mało miejsca poświęcasz ogólnym warunkom zatrudnienia. Zdradź w takim razie: czy pracując w takim przedsiębiorstwie można liczyć na umowę o pracę?

Inka
@Zuzanna

Ależ oczywiście. Umowa-zlecenie do końca życia.

dawid1870

Odradzam pracę w tej firmie jeden z pracowników zieleni dopuszcza się przemocy fizycznej nad sam zostałem przez tego pana pobity na terenie zakladu po zgłoszeniu tego faktu do kordynatora Jarka całą wine zawalił na mnie i zostałem zwolniony a sprawca pracuje dalej

Zuzanna

Rozumiem, że musiałeś mieć niemiłe doświadczenia ze wspomnianą przez siebie osobą. Ale powinieneś mieć świadomość tego, iż na forum publicznym w żadnym razie nie posługujemy się danymi personalnymi swoich współpracowników. Mówi o tym regulamin serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Takie zachowanie koordynatorki należałoby zgłosić w takim razie bezpośrednio jakimś jeszcze wyżej postawionym osobom. Myślałeś o tym?

Kroni
@Zuzanna

Witam. Pan o loginie Bodzio pisze całkowitą nieprawdę. Parę osób z personelu, w tym również ja, byliśmy świadkiem rozmowy telefonicznej, w czasie której Pani koordynator nie użyła żadnych obraźliwych słów wobec nikogo, jak też wobec Pana Bodzia. Kłamstwem jest też pisanie o szczuciu, wyszydzaniu i innych sprawach. Jest to ewidentne oszczerstwo, stek kłamstw i zwyczajna próba zemsty. Zdania podyktowane złością i wyłącznie nieprawdą. Wszyscy traktowani jestśmy uczciwie i sprawiedliwie. Nikt o Panu po Pana odejściu nie rozmawia, bo nie ma o kim. Pana zachowanie po rozmowie telefonicznej było karygodne, wpadł Pan do pracy i groził Pan pracownikom, mówiąc żle o koordynatorce. Pracownicy czują się zastraszeni. Bardzo prymitywne i agresywne zachowanie. Stąd ten hejt tutaj. Pana zachowanie jest godne pożałowania.

Obserwator
@Zuzanna

Koordynatorka na Żołnierskiej to kobieta-tragedia dalej robi co chce kolejne osoby z pracy odchodzą, a szefostwo Thomasa dalej uważa że wszystko jest ok. Jak długo będą to tolerować.

Niko
@Obserwator

Obserwator czyli prawdopodobnie Bodzio, żal pana i żałosne co pan pisze. Bzdury. Może znajdzie pan sobie pracę to nie będzie czasu i chęci na takie wypociny i (usunięte przez administratora).

Bodzio
@Niko

Niko miło mi że o mnie wspominasz ale niestety nie ja to pisałem, mam naprawdę ciekawsze zajęcia jak zajmowanie się firmą Thomas i tym co robi pseudo koordynatorka pani Małgorzata. Pozdrawiam.

@Felicja Zapewne sporo wiesz na temat pracodawcy, jakim jest firma F.H.U. Thomas. Może zatem przedstawiłabyś swoją opinie na jego temat szerszemu gronu? Jak wygląda tam kwestia wynagrodzeń i atmosfery? Bardzo Cię proszę o opisanie na tych pary rzeczy, gdyż tym sposobem pomagasz osobom szczególnie zainteresowanym pracą w tym przedsiębiorstwie.

Wiola
@Paweł

Witam polecam firme Thomas.Umowa o prace wypłata na czas nigdy nie byłam (usunięte przez administratora)a pracuje w tej firme bardzo długo.Jezeli chodzi o koordymatorki uwazam ze sa ok.Sa wymagajace ale to ich praca tak jak my dostajemy wyplate za sprzatanie tak one za nadzór.Znam koordynatorki z technoparku z Unii i inne zawsze pomocme mozma porozmawiac.bez zastrzezen.Ten co chce pracowac i uczciwie pracuje nie pisze tu bzdur. Nie oczernia firmy i koordynatorek.Chyba najwazniejsze ze aymosfera jest ok wyplata na czas umowa o prace lub zlecenie zalezy od obiektu.

Bobik

Firma poplakac się mozna praca na techno parku szczecin wyzysk niby firma o wielkiej wiaze a Bożena z Gosia robią co chcą ludzi traktują jakiedy szmaty a pan Adam wraz z Ada na wszystko pozwalają ludzi na czarno zatrudniają siano pdostałem dają lipa jechowi a jak faszysci

Felicja
@Bobik

Kochany podaj meila lub kontakt napisze

Dramat nawet nie dają najniższej krajowej!!! nie wspomnę o dodatku nocnym . Środków czystości bardzo mało wiecznie brakuje wszystkiego !!! jedynie brygadzistki ok.

Zostaw merytoryczną opinię o FHU Thomas - Mierzyn

• Jak się pracuje w FHU Thomas?

Zobacz opinie na temat firmy FHU Thomas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FHU Thomas?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FHU Thomas?

Kandydaci do pracy w FHU Thomas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FHU Thomas
3.4/5 Na podstawie 19 ocen.
  • ul. Lubieszyńska 34
    72-006 Mierzyn