Opinie o Polaudit Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polaudit Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Polaudit Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polaudit Sp. z o.o. w Warszawa

Stanowczo odradzam te firmę. Pracowałam w niej przez trzy lata i mogę wiele powiedzieć. Wszystkie zlecenia były realizowane po terminie, klient już jedzie i za dwie godziny będzie, a analizą się dopiero piszę. Raz nas nawet straszyli sądem. Atmosfera nie do zniesienia- trudno czuć się dobrze, gdy szef mówi "nie da się wykorzystywać, to niech (usunięte przez administratora) Zwolniła się po trzech latach, a na koniec dostałam....świadectwo pracy z błędem. Tacy sa kompetentni, że nawet tu się pomyla. Od pół roku proszę o korektę. Bez skutku. Tak traktują klientów i pracowników.

DR.es
@Gość

.....jednym słowem...specjalistów już tam nie ma...chyba że specjalistami są od pozbywania się niewygodnych dla nich ludzi....żenada

patron

opinia o Polaudit? Ciekawa, nieduża firma. Można się tam wiele nauczyć. Z pewnością jest na to szansa. Nikt nie jest "uwiązany" do jednego czy dwóch zagadnień. Jak z tej szansy skorzystać? Chcieć się rozwijać, zgłębiać wiedzę i gdy pojawi się problem to zanim pójdzie się do kogoś innego i zapytać na zasadzie "szefie, co robić?" należy samemu przemyśleć problem i mieć własne rozwiązanie, które na wstępie rozmowy o problemie należy przedstawić. Proste.I pamiętać, że to co robisz nie robisz tego dla szefa, robisz to dla siebie i klienta. A potknięcia? Jest zawsze szansa, że zostaną wybaczone. Atmosfera? to zależy jak nowy pracownik się wkomponuje w codzienność firmową i czy będzie mu z nią dobrze. To zawsze jest ryzyko. To tyle.Aha i trzeba mieć dużo cierpliwości a jak mówią niektórzy również "twardą... pupę"

Patryk
@Kamil

Większość to studenci na śmieciowkach, jak można się domyślić. A przed skończeniem 26 roku życia dostajesz kopa (usunięte przez administratora)

Beata
@patron

Fajnie, że wszystko tak przejrzyście napisałeś. Wychodzi na to, że nie jest to firma ani dobra ani zła. Tyko trzeba się poprostu tam odnaleźć i tyle?

@Beata

jak najbardziej - trzeba się tam odnaleźć. Ale dochodzą mnie słuchy że coś się tam dzieje dzinego ięc...

Kamil Nowy wpis
@patron

Dziwnego? Idąc tym tropem to dziwnie jest w większości firm. A jak z umowami? Na jakie pracowałeś? Można poczuć się stabilnie?

Patryk Nowy wpis
@Kamil

Katarzyna
@Gość

Aha, no to z Twojej perspektywy faktycznie słabo to wygląda. :/ A co to za błąd na tym świadectwie, że teraz taka walka z nimi o to jest? Myślisz, że mogli to celowo zrobić?

@Katarzyna

Zrobili to celowo, bo to ja od nich odeszlam, a nie oni mnie zwolnili. Błąd byl poważny, bo dotyczy zajmowanego stanowiska. Jakby chcieli, to by je poprawili.

Katarzyna
@Gość

Piszesz, że "był" to to już jednak jest poprawione? Bo wcześniej padło, że pół roku musiałaś się prosić. :/ Co oni podczas tych prób kontaktu mówili?

@Katarzyna

Nie, nie poprawili. Do dzisiaj go nie dostałam. Za kazdym razem bylam ignorowana. Chyba wejdę na drogę sądową.

DR.es Nowy wpis
@Gość

stracił czy zwalniał? z tego co wiem sytuacja w firmie zmieniła się diametralnie po rozpadzie spółki, odejściu jednego z udziałowców. cóż, czasy na rynku pracy są cięzkie dla każdego, jednakże jeszcze kilka lat temu pracodawca oferował stabilne zatrudnienie i jasne warunki pracy. a wrogowi polecam pracę w korporacji :-)

Dominik Nowy wpis
@ja

A byłaś w jakiejś z nich Marta? Z tego co wiem, pracę w Polaudit Sp.z.o.o. dostałaś po znajomości, a wcześniej byłaś sklepową.

Renata

Czy w Polaudit jest szansa na rozwinięcie kariery zawodowej, to dobre miejsce pracy dla osób o wysokich ambicjach, chcących uczyć się nowych rzeczy? Widziałam, że posiadają oferty praktyk do działu księgowości i wygląda na to, że to dobre rozwiązanie na początek kariery.

@Renata

Lidio, Renato - mam nadzieję, że w moim poście znajdziecie przynajmniej częściową odpowiedź na nurtujące Was pytania. Powodzenia

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Polaudit Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Lidia

Jak wygląda kwestia dialogu w Polaudit w Warszawie? Czy pracodawca zwraca uwagę na bolączki pracowników (jeśli mają je możliwość w jakiś sposób przedstawić), czy też komunikacja w firmie odbywa się raczej w systemie góra-dół? Napiszcie!

Niezależna Molly

Firma już ostro idzie w dół z jakością swoich usług odchodzą specjaliści ( ds.księgowości i kadr) a zostają miernoty.Jak zawsze potwierdza się że bez dobrego zarządzania i sprawnej organizacji firma źle funkcjonuje co jest winną "pożal się Boże " zarządu ..no ale "ryba psuje się od głowy" ....Nie polecam tej firmy zdecydowanie ani szukającym pracę ani osobom zainteresowanym usługami Polauditu......konkurencja spora a na rynku nie brakuje dobrych firm o podobnych usługach.

@Niezależna Molly

A dlaczego dokładnie nie polecasz Polaudit? Uważasz, że sposób zarządzania jest zły, ale nie wyjaśniasz, dlaczego. Co byś w nim zmieniła?

Renata

@xxx Twoja opinia opiera się wyłącznie na kilku hasłach. Czy mógłbyś uzasadnić dlaczego Twoja opinia o firmie Polaudit jest negatywna? Co spowodowało, że nie polecasz tej firmy innym osobom? Byłeś z czegoś zadowolony w tej firmie na przykład z wynagrodzenia? Każda dodatkowa informacja o firmie jest mile widziana ze strony czytających.

xxx

Po rozpadzie spółki ta pseudo firma to totalne dno... Wszyscy specjaliści z prawdziwego zdarzenia odeszli. Fochy Państwa Z. to pariodia. Nikomu nie polecam !!!!

robert

poszukuję miejsca gdzie mógłbym odbyć praktykę i pomyślałem o polauditcie, wiem, że poszukują studentów ostatnich lat studiów ekonomicznych lub finansowych , posiadających zdolności analityczne, znających język angielski bądź niemiecki,@ja co myślisz o praktykach w tej firmie??

byla

W ciagu roku ten jak piszesz specyficzny pracodawca stracił 10 pracownikow i sporo klientów. Poleciłbym tam pracę jedynie wrogowi.

Zostaw merytoryczną opinię o Polaudit Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polaudit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaudit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Polaudit Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Elbląska 15/17
    01-747 Warszawa