LEWIL

Opinie o LEWIL

Kujawiaczek

Socjal jest dobry ale w niemczech dla uchodźców z Syrii. Tutaj to jakieś grosze.

Joasia

Tak właśnie kto się wykaże to czekają go podwyżki i awans zawodowy na Lewilu tak zachwalał Lewil Kierownik Janusz Tuptuś zresztą on sam jest przykładem awansu z wykształcenia Kelner a był Kierownikiem na Fritarze tam zaczynał swoją karierę a teraz jest Kierownikiem na Lewilu elegancko ubrany i ma drogie auto którym jeździ do pracy cóż więc więcej więc Kierownik Tuptuś nie rzuca słów na wiatr kto widzi przyszłość na Lewilu niech przychodzi ze swoim CV do Kierownika Janusza Tuptusia on go wysłucha i poprowadzi przez drogę kariery a ci to tak piszą o Lewilu niepochlebnie o mące wszędzie czy spadających pyzach na głowę może przesadzają albo nie chce im się robić.

Klinkier

Kto się wykaże... podwyżki i awans... hahaha... W angielskim języku jest takie powiedzonko "you make my day" czyli coś w stylu "poprawiłeś mi humor" (na cały dzień) hehe

Joasia

Po co wypisywać takie rzeczy o Lewilu a porównanie go do "zakładu psychiatrycznego" to lekka przesada, przecież byłaś i słyszałam jak Kierownik Janusz Tuptuś tak zachwalał pracę na Lewilu i dla tego kto się zdecyduje możliwość awansu zawodowego i podwyżek gdy oczywiście się ktoś wykaże. Zapraszam chętnych na Lewil przychodzie najlepiej ze swoim CV znajdziemy czas dla każdego.

Brałeś udział w rekrutacji do LEWIL. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Joasia

po co masz wysyłać CV przyjdź osobiście zapytaj o Kierownika Januszka Tuptusia on Cię wysłucha i zaproponuje niezłą robotę, możliwość awansu zawodowego i podwyżek taka przyszłość czeka Cię na Lewilu.

mączna krajna lewil
@Joasia

przyszłość na lewilu to stracona przyszłość na lewilu to tylko świrów z grupami i żółtymi papierami biorą a najlepiej żeby ktoś miał pierwszą grupę czyli bez ręki albo nogi jeśli ktoś jest zdrowy na umyśle i sprawny fizycznie nie ma żadnych szans na zatrudnienie na lewilu i jeszcze jedno kur.. zróbcie coś z tą jeba.. mąką bo mi nawet za majty wchodzi a jak sram to na biało jeb... mąka gdzie nie popaczysz wszędzie mąka się wala albo pyzy ci lecą na łeb z taśmy zakład psychiatryczny lewil wita

A możliwe.

pyza Pysia

Pomiedzy moimi wpisami byl wpis kogoś o nicku Alojzy Bąbel i już go nie ma. Czyzby zawitała tu cenzura?

pyza Pysia

Aaa..to nie wiedziałam. Ale skoro mają to być luksusowe samochody to na pewno będą takiej samej wysokiej jakości jak z komisu. Od dziadka niemca co raz na 3 miesiące do kościoła jeździł,płakał jak sprzedawał i wcale nie mają cofanych liczników. Nie wspominając o tym żeby były gdzies u szwagra w szopie z 3 samochodów składane. Mix pół na pół szpachla-metal. A widzisz to się rozwijają.

pyza Pysia

To jest forum o firmie lewil w Tarnowie wchodzącej skład spółki iglotex.Ta o której piszesz ktora sprowadza samochody nie ma nic wspólnego z produkcją mączną a to forum jest właśnie o Lewilu w Tarnowie. A to że firma nazywa sie liderem to nie znaczy że tak jest. To tak jakbyś powiedział "jestem super, musicie mi uwierzyć". A o wysokich wynagrodzeniach nikt nigdy tu nie słyszał. Pomyliłeś fora.

kluska z Pułtuska

Nie. Niech poda stawki. Jest kumaty. Da radę.

kluska z Pułtuska

Właśnie. Napisz o wynagrodzeniu przyjacielu. Tylko konkretnie na jakim dziale a nie ogolnikowo. Bo w biurowcu zarabiają inaczej, na produkcji inaczej (najgorzej) a na dziale technicznym inaczej. W końcu jesteś kumaty gość to pewnie wszystko wiesz.

Friga

No to chyba tylko w Auchan albo tesco na kasie. A ty nie jesteś pracownikiem bo żaden Filip tu nie pracuje.

Friga

Poza terminowa wyplata nie ma co liczyć na dobre pieniądze bo lewil i fritar oferują jedne z najgorszych zarobków jako praciwnik fizyczny w regionie. A takie kity jak wciska kiss kiss i tomek czyli ta sama osoba pod innym nickiem to zwykla sciema. Jakies pieprzenie o dobrych zarobkach, popularnych ofertach pracy.

wujek grzyb

Przyjdź do nas na Lewil i zapytaj kogokolwiek czy dobrze zarabia. Jesli odpowie Ci ze tak, stawiam ci czteropak. Chyba napisałeś ten post na polecenie głównego sekretarza partii. A to że oferty sa popularne to chyba sobie juz sam wymysliles na potrzeby propagandowe.

Pulpa

"Anka 2016-07-16 23:22:21 Mi się wydaje, że widziałam gdzieś ostatnio reklamy tej firmy, potem jakies ogłoszenia, wygląda na to że się rozwijają" Reklamy tej firmy? Niby gdzie. Chyba w Gościu Niedzielnym. "Potem jakieś ogłoszenia" Niezła ściema. Potem zadzwonił Andrzej Duda i pytał o pierogi z mięsem. A na końcu we śnie objawiła ci się Matka Boska i powiedziała żebyś się przyjeła na Lewilu. Kiepska propaganda Pani "Anko"

pierożek

atmosfera fermentu, smrodu i czegoć nieświeżego na Lewilu jak zreztą Lewil zgniły zakład, bez perspektyw i przyszłości szczęśliwcy co pouciekali i wypieli tyłki na Kierownika Januszka z wykształcenia Kelnera.

Oponka

Dostaniesz czasem trochę rozgotowanych pierogów ma stołówce. Pasi? A jedyne co się tam rozwija to lista rzeczy do naprawy.

pyza z mięsem

Nasz najdroższy i niezastąpiony Kierowniku Januszu Tuptusiu-Tupku Sedesie napisz jak udał się ostatni audyt na Lewilu czy zdązyłeś kazać pochować śmierdzące odpadki do bocznej komory na czas audytu zasłanianej stosem palet żeby nie było widać drzwi ?

pyza z mięsem

Kierowniku Januszu "tuptusiu/tupku" Sedesie jakie ty masz wykształcenie,że ty taki wspaniały jesteś ?????

Tupek

To proste. Magia...

Zostaw merytoryczną opinię o LEWIL - Tarnów

• Jak się pracuje w LEWIL?

Zobacz opinie na temat firmy LEWIL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

LEWIL