LEWIL

Opinie o LEWIL

Kajak

Tak Iza? A ja myślę że nie pracujesz i nigdy nie pracowałas na produkcji i dlatego pierdo(isz takie glupoty. Kilku operatorom udalo się wziąć 3000 na rękę kilka razy ale kilkudziesięcioma nadgodzinami jak byl totalny kryzys z operatorami. Nikt tu nie ma 3000 brutto. Rozumiesz? Brutto! Mogę sie z Tobą oficjalnie założyć że nikt tyle nie ma brutto a co dopiero netto. Daję sobie rękę uciąć że nie pracujesz na produkcji tylko masz coś wspólnego z rekrutacja. A te 3000 wzięłas stad że właśnie pare razy operator zapieprzal po 16'godzin np przes tydzień i udalo mu sie 3tys zarobic. Wiec nie pierdo( glupot!

Kierownik Sedes

3000 zł to ma wasz Kierownik Janusz Sedes cieżko charuję i po nocach nie śpię tylko oglądam obraz z kamer z Lewila i patrzę kogo zwolnić albo nie, ja żyję pracą tym zakładem i nic poza tym się nie liczy i jakoś mogę przełknąć te 3000 zł na wypłatę.

Op

3000 na czysto? często do 2000 brakuje a co dopiero 3000. Ktoś tu chyba jest pod wplywem dopalaczy. No chyba że ktos ci kazal tak napisać. 3000... Zabawne i smutne zarazem

Typek

A czekaj. Napisałaś na czysto 3000?? O ja nie mogę. Tutaj nikt te nie zarabia nawet brutto a netto to już wogole jakis kosmos. Kto Ci takich glupot naopowiadał. I widzisz pieprzycie takie glupoty, przyjdzie jakis operator i po miesiącu sie zwolni bo nawet 2000 nie dostanie.

Brałeś udział w rekrutacji do LEWIL. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Typek

3000 zl brutto? Co ty wogole pieprzysz. Żaden operator ani na Fritarze ani na Lewilu tyle nie zarabia i duzo brakuje do 3000. Mogę się z tobą założyć o paletę browara. Co za żałosna ściema.

podwładny kierownika

Anka lepiej komuś loda zrób a nie wypisuj takich bzdur

xxx

elo takie głupoty to możesz wypisywać sam się przyjmij na operatora maszyn czy to na lewilu czy na fritarze jako operator jak wytrzymasz miesiąc i ci psychika nie siądzie to będzie dobrze a operatorzy w tej firmie powinni zarabiać po 3000 zł na czysto a nie jakieś ochłapy dziadowska firma i tak wszyscy się zwolnią z tego zadupia

xxx

młynarz

po prostu na lewilu wszyscy mówimy na naszego wodza i przywódcę SEDES on nas poprowadzi do sukcesu nasze pyzy będą rozpoznawalne na całym świecie nasz zakład będzie znany na cały świat i nasz wódz SEDES będzie rozpoznawalny na cały świat

malyna

Nie. Chyba nie o to chodzi. Ktos ma sensowniejsze wytłumaczenie?

malyna

A może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego mówicie na Tuptusia "Sedes"? To dosyć ciekawe.

Stefania

12zl netto? W twoich snach. Chyba brutto. Na pewno nie od takiej stawki się zaczynają zarobki. A juz na pewno nie na poczatek. 12 zl netto to chyba operatorzy pakowaczek zarabiają. A i chyba nawet tyle nie. Nie pieprzcie głupot.

Łukasz

12 ale na jakim stanowisku? I brutto czy na rękę? Nie pisz ogólnikowo. Skoro masz taką informację to musiałeś się kogoś pytać.

wujek timon

nie zastanawiaj się tomku ani chwili bo zabraknie miejsc tutaj na lewilu panuję ład i porządek maszyny są nowoczesne wszystko jest sterowane komputerowo mają nawet europejski certyfikat jakości jak sobie ustawisz maszynę to przez 8 godzin nic nie będziesz robił a nad wszystkim czuwa dowódca SEDES dzień i noc jego uwadze nic nie umknie wypłatę na początku dostaniesz jakieś 2500 zł a później to coraz więcej więc tomku spiesz się bo to twoja życiowa szansa

bączek

No to na co czekasz? Pędź bo jest 15 osób na 1 miejsce.

love lewil
@bączek

nie prawda jest 50 osób na 1 miejsce przed bramą wiszą ludzie na siatce dobijają się aż ochrona nie daje sobie rady tylu jest chętnych

tupolew

tak to jest jak ludziom się płaci ochłapy nikt się nie stara bo za grosze nikt nie będzie się spuszczał niech zamkną to dziadostwo i będzie spokój a te pyzy co produkują to nawet moim świniakom bym nie dał a co dopiero ludziom tam na lewil powinna wpaść prawdziwa kontrola to by ten wychodek zamknęli

tłusta kluska

zakład już dawno nie powinien funkcjonować bo co był było gdyby jakaś kontrol wykazała uchybienia to byłoby pytanie czemu poprzednia kontol nic nie wykazała i poprzednie ???? zresztą w takich kontolach audytach są kobiety wystraszone żeby nie stracić swojej dobrze płatnej i ciepłej posadki Pani Inspektor i często "przymykają oczy" i albo "odwracają głowę" w inną stronę żeby przez przypadek czegoś nie zobaczyć ..bo skoro zwykły człowiek po zawodówce widzi tyle uchybień to taka wykształcona Pani Inspektor po studiach i to po dyplomowych ze specjalizacji w kierunku żywności miała by nie dostrzec????????? to taka zasada ręka rękę myje ...i na tej prostej zasadzie jedzie lewil na czas kontoli stwarza pozory przestrzegania przepisów myją cudują a potem jak już kontol sobie pójdzie to pyzy talają się po posadzce i mąka sypie się na podłogę i po zmieszaniu z wodą jest lepka cuchnąca papka.... te tłuste babska z mistrzówki powinny tą pakę sobie bierać i zabierać do domu i robić z tego kluseczki buhaaaaaa

Nie

Nie przesadzajcie. Pyzy nie są wcale złe,nie pakuje się żadnego odpadu z ziemi czy coś w tym stylu. Nie róbcie złej reklamy produktom bo nie o to chodzi bo sami je czasem jecie. Tutaj trzeba się skupic na tym jak pracodawca was traktuje.To fakt że technicznie maszyny pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli nie zanosi się na to że chetny do pracy mechanik przyjdzie coś naprawić to biała taśma jak zwykle załatwi sprawę. Motto iglotexu brzmi " budujemy swój kapitał dzięki marnym wypłatom naszych pracowników "

tłusta kluska

maszyny wyobklejane białą taśmą tak żeby działały bo bez tej taśmy już by nie działały porażka !!!!! tłuste baby z mistrzówki w białych faruszkach latają co chwila z detektorami metali to nic że pyzy turlają się po ziemi i marnuje się tyle kg na zmianę najważniejsze są detektory metali bo mają w gaciać żeby nie dostać jakieś reklamacji i przez to kontachent np. biedronka lub lidl nie zerwali umów z lewilem albo nie renegocjowali na nowo umów z lewilem płacąc mniej za ich żywnościowe odpady z tytułu reklamacji chory zakład i chora polityka !!!!.

Szczupła !
@tłusta kluska

Bardzo mi przykro ale w mistrzówce nie wszystkie to tłuste baby. Więc jeżeli piszecie to piszcie prawdę. Pozdrawiam i życzę dalszego oczerniania. Szczupła!!!!!

były operator !!!!!
@Szczupła !

no tak jedna jest szczupla ale za to wszystkie macie nie rowno pod sufitem jedna na druga napi..dala , wszytkie jestescie siebie warte

pierdzioch

lewil zakład w którym czas staną w miejscu pracowałem w tej fantastycznej firmie pierwsze moje wrażenie to szok myślałem że cofnąłem się w czasie do epoki kamienia łupanego maszyny to tylko na białej taśmie się trzymają obklejone żeby się nie rozsypały pyzy z taśmy lecą na głowę bo taśma się zatrzymuje mąka wchodzi za majty ogólnie wygląda to tak jakby bomba atomowa (usunięte przez administratora) w to miejsce jeżeli ktoś chcę się cofnąć w czasie o jakieś 1000 lat za murzynami to zapraszam przeżycia gwarantowane

kulka

Socjale czyli masz na myśli bony świąteczne dwa razy do roku?

Zostaw merytoryczną opinię o LEWIL - Tarnów

• Jak się pracuje w LEWIL?

Zobacz opinie na temat firmy LEWIL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

LEWIL