LEWIL

Opinie o LEWIL

pyza z mięsem

Kierowniku Januszu "tuptusiu" Sedesie nasz cudowny Kierowniku jaka ja ci jestem wdzięczna pozwalniałeś nierobów i leserów a jak ich nie zwolniłeś to sami się pozwalniali i zostali ci co chcą żeby pyza z mięsem stała się sławna i trafiała na każdy talerz i było nas więcej i więcej ,żeby produkcja pyz wciąż się zwiększała a pensje nie rosły. Kierowniku Januszu Sedesie jak ty to robisz ?

Reksio

Sprawiała Ci dużo satysfakcji? Jesteś jakimś masochistą? Co satysfakcjonującego jest w pracy w firmie która zatrudnia niejednokrotnie osoby z tzw "żółtymi papierami" z ktorymi czasem trudno się jest dogadać bo nikt normalny nie chce tam pracować, a może lubisz wytrzepywać mąkę z majtek i skarpet bo tam też wejdzie. No chyba że lepsza jest praca na maszynach które trzymają się już chyba tylko dzięki magicznej białej taśmie klejącej. Wyroby z lewila nie są złe ale okupione głodowymi wypłatami dla ludzi którzy tam pracują. Przesądzam? Zapytaj ile ludzi zwolnili się w ciagu ostatniego roku.

pyza z mięsem

A ja pyza z mięsem jestem zadowolona że Janusz czyli Kierownik Sedes jest naszym Szefem,ludzie mówią że nasz zakład to (usunięte przez administratora) i trzeba stąd uciekać to ja tego tak nie widzę. Kierownik pomimo tego że ludzie się zwalniają albo zostali zwolnieni i jest coraz mniej ludzi to wciąż robimy dużo i będziemy robić jeszcze więcej pyz i w żadnym sklepie nie zabraknie pyz ludzie będą mogi się nimi objadać. Januszu Kierowniku Sedesie ja pyza z mięsem dziękuję Ci w imieniu wszysatkich pyz za to co robisz dla nas tu na lewilu.

Januszek czyli Kier.Sedes

Kierownik Sedes czyli Januszek ksywa z poprzedniej pracy "tuptuś" nie cierpi leserów i zwoli was wszystkich. Januszek ma ambicje żeby pyzy z Lewila exportować do Chińskiej Republiki Ludowej i do Pakistanu żadna pyza się nie zmarnuje więc musicie się przyłożyć robić po 16 godzin zrezygnować z przerw bo głodni ludzie z Chin i Pakistanu czekają na pyzy z lewila. Kierownik Sedes rozsławi lewil będziecie dumni z niego bo z wypłat to już nie. 800 zł na łape to i tak za dużo. Nie musicie tyle jeść i wydawać na papierosy i alkohol.

Brałeś udział w rekrutacji do LEWIL. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Sedes

Wasz kierownik Sedes nie będzie tolerował nierobów i zwolni każdego kto się nie nada, nei będzie uproś że ktoś na chomika,czy świnkę i musi ją wyżywić.Sedes weźmie się też za karaluchy dostaną ocieplacze i pójdą na " końcówkę" łapać pyzy do worów tak przez całą zmianę 8 godzin bez przerw. Kierownik Sedes widzi wszystko i wszystkich w kamerach bo w domu nie ma co robić, nie ma telewizora ani radia bo on żyje pracą.

Janusz z brzucha wieloryba

Niedługo będziecie mieli taką sieć kamer jak na Fritarze. Nawet karaluchy będą musiały zapieprzać bo Janusz wszystko widzi 24h na dobę. A czasem nawet 25h.

Sedes

Was kierownik Sedes widzi,że się obijacie, spóźniacie do roboty i nieprzykładacie do zadań jakie wam wyznaczył. Dłużej tak nie będzie bo wasz kierownik Sedes robi listę do zwolnienia i polecą ci niepasujący, niech nie sądzą że są nie do ruszenia. Kierownik Sedes ma władzę i pokaże wam kto tu rządzi. Przyjmie nowych na wasze miejsce. Więc brać się do roboty i zapomnijcie o wyskakiwaniu na papieroski w czasie zmiany jak kogoś złapie na cygarze to wyleci od razu. To tyle.

Lew i wilk

Te mączne przysmaki nie są wcale takie złe, ale trzeba je umieć przyżądzić!!! Z piekielnej kuchni to się ich nie je, bo nawet ranigast ani ulgiks nie pomoże, kiedyś spróbowało się tych pyszności w połączeniu ze cebulką po kwadransie można było nie jedną butle naładować do wózków:P a tak zgaga paliła....Był jeden dobry kucharz... był a komuna wciąż trwa....

Sedes

Sedes waszym kierownikiem, Kierownik Sedes patrzy na was w kamerach i jak się nie będziecie nadawać to zwolni, bo Kierownik Sedes mówi,że nie ludzi niezastąpionych i znajdzie cały tuzin ludzi chętnych na wasze miejsce, skończy się siedzenie na przerwach po godzinie czy chodzenie na kawki po kilka razy w czasie zmiany. Kierownik Sedes postara się żeby Lewil się rozbudował i stał się sławny na cały Świat a jak komuś to nie będzie pasować to go zwolni. WIęc nie narzekać tylko przyłożyć się do roboty dla waszego Sedesa.

Sedes

Tu mówi do was Sedes, wasz guru. Mówię wam uwierzcie że Lewil ma się dobrze i inwestuje i będzie jeszcze lepiej. Więc nie narzekać tylko zapychać i robić dla waszego guru Sedesa.

Podgrzybek

Lewil w Tarnowie to takie miejsce gdzie czas się zatrzymał wciąż jest komuna jak w PRL-U, wszystko stare, zużyte, popsute i śmierdzi.Władze Lewila chcą doganiać Europę ale najbliżej mają do Wschodniej Białoruś, Kazachstan.Te całe pyzy czy pierogi z miesem robią mieląc odpady mięsa z ubojni to co nie nadaje się na sklepy wiadomo ma być tanio. Potem takie pyzy pchają na Biedronkę i Lidla takie odpady nie nadają się żeby świniom w chlewie dać a co dopiero sprzedawać ludziom sami niech sobie jedzą to w domach zamiast rosołku. Omijać ten wychodek z daleka który omyłkowo nazywa się Zakładem Pracy.

sasa

Taa masz szanse na zatrudnienie jak Ci co maja umowe i pojda na emeryturę chyba hehe

sasa

Lew

Tadek

Witam.Jestem zainteresowany pracą w tej firmie.Czy z tymi zarobkami jest tak jak piszą wyżej.Na rozmowie informowali że przynajmniej najniższa krajowa powinna byc.Moja znajoma pracuje tam na kontroli i twierdzi że nie jest aż tak zle.Prosze o jakies opinie .

kingkong

Ja pracowałam tam przez rok, kobiety na umowie zkeceniu zarabiaja około 900 zł miesiecznie o ile załapia sie na nocne zmiany, mezczyzni o 200 zł wiecej co według mnie jest bez sensu bo wykonuja ta sama prace. Na poczatku jest bardzo ciezko niektorzy ludzie sa hamscy i lubia wykorzystywac innych, ale po czasie jak do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic. Zalezy tez na czyja zmiane sie trafi.

nowy

ja pracuję ponad rok, rzeczywiście praca cięxka i jest jej duzo az nie do przerobienia ale poza tym ok i kasa niezła

jaaaaaaaaaaaaaaa

co do wolnego zawsze sie da dogadac, ja tam pracuje pare dobrych miesiecy i nie narzekam. ludzie są super :D tylko jak wiadomo z zarobkami słabo

Witam,nie polecam pracy w tej firmie ludzi traktuje się jak śmieci wykorzystywanie na maxa..!!!Większość starych pracowników oraz ''Brygadzistki" dwulicowe liczy się tylko wyrobienie normy ,żeby była z tego premia.Atmosfera nieprzyjemna.Nie polecam.Liczy się tam tylko ten kto ma tam, plecy.Wiadomo o co chodzi.Tyle z mojej opinii choć długo by można pisać...kto nie wierzy..to trudno...niech się sam na własnej skórze przekona.

niu

ciężka praca, ale za to obsługa zwłaszcza kadrowa na wysokim poziomie, ta babka z kadr bardzo profesjonalna

Zostaw merytoryczną opinię o LEWIL - Tarnów

• Jak się pracuje w LEWIL?

Zobacz opinie na temat firmy LEWIL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

LEWIL