NB Polska

Opinie o NB Polska

Motylek

Witam! Chcialbym zaczac prace w Veluxie tylko niewiem czy sie nadaje. Jak tak czytam komentaze to boje sie czy w ciagu 15 minut zdaze zjesc miske salatki z majonezem (bo sie odhudzam). W dodatku chcialbym pracowac na kolejowej bo przynajmniej bym pociongiem podjechal pod zaklad. Jestem niski wiec lepiej jakbym mial prace siedzoncom. Bardzo mi zalezy na pracy bo slyszalem ze daja pieniaszki na wakacje a ja uwielbiam jezdzic nad moze i wdychac jut. I jak sie denerwuje to mi sie rence czensom. Komu moge przekazac moja wizytuwke?

@Motylek

Jak będziesz żarł jak świnia i na stojąco bo siedzieć nie można to może się wyrobisz i dzwonek na szyji jak krowa będziesz miał i będą pociągać ze koniec przerwy to może się wyrobisz

@Motylek

Legancko, bo kto jada sałatki ten jest piękny i gładki, tego.

Snajper

Zwracam się z prośbą do kierownika tej strony - Pana o pseudonimie He he. Mam na imię Zbyszek i szukam pracy. Niestety mam słaby wzrok i trochę trzęsą mi się ręce. Natomiast pozytywne jest to, że mam duży biceps, triceps, bajceps i powinienem dać radę. Moje doświadczenie zawodowe: malowanie linii na boisku piłkarskim oraz ochrona maszyn budowlanych. Czy mam szansę na otrzymanie pracy? I z ciekawości zapytam, czy są w tym zakładzie jakieś przystojne dziewczyny. Proszę o bezpłatną poradę, gdyż jak na razie jest bezrobotny. It's over.

@Snajper

Nie jestem "kierownikiem tej strony", tylko pracownikiem, który stara się pisać prawdę - te dobra i zła, ale wciąż prawdę. Co do samego pytania o pracę, to wątpię, byś przeszedł badania...

@He he

Ale z ciebie (usunięte przez administratora) wcześniej kolega co pisał miał rację

@Abazur

Powoli zaczynam myśleć, że nie masz nic innego do roboty, jak tylko przyczepić przyczepić do mnie. Idź może sprawdz, czy Cię nie ma w drugim pomieszczeniu, hm? Albo mam inna propozycje - znajdź sobie kogoś w realu i z nim sobie gadaj w ten sposób. Może te osobę poruszy to, co piszesz, bo dla mnie jesteś zwykłym trolem, niczym więcej.

@He he

To tak jak ty nie masz co robic. W weekendy zamiast przewietrzyc leb od (usunięte przez administratora) to nie mozesz sie z nim rozstac i piszesz.

@Kryspin

Czy Wy naprawdę nie macie co robić, tylko się obrzucać inwektywami?? I właśnie tacy ludzie pracują w VELUXie, i tacy jak Wy robią taka zjebaną atmosferę.. Masakra

@Xxx

Niech wszyscy dowiedza sie, ze nie warto tam pracowac!

@Kryspin

Zamiast głupio klapac dziobem podaj przykład gdzie jest lepiej. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi co się ma. Już kilka razy pytałem - jak komuś jest taaaaak bardzo źle w tym zakładzie, to czemu się nie zwolni? Dla mnie to czysta hipokryzja.

@Kryspin

Bzdura totalna... Jakbyśmy sobie nawzajem nie uprzykrzali pracy, byłoby ok

@He he

Przeciez dawno juz tam nie robie.

@Kryspin

I jak długo tam pracowałeś i na ilu halach? Bo nie wydaje mi się, byś pracował tam na tyle długo, by się orientować, co się dzieje na każdej hali I dziale.

Kryspin

Dodatkowym ,,zenua'' sa wigilie organizowane przez purola. Nie ma to jak jesc na stojaco w scisku jak trzody chlewne z koryta.

Heniu
@Kryspin

Ale najwazniejsze, że dają co roku packi, a w nich cekolada i ptasie mlecko. Fajnie jakby za rok dali jakieś kosule z sąsiedniego zakładu, albo kapeluse najlepiej pomarańcowe.

He he

To nie ja uciekam od odpowiedzi, ktora Cię tylko ośmieszy. Odpowiedź na moje pytanie, to zaraz się pewnie okaże, że pracowałeś zaledwie parę miesięcy, w dodatku na jednej hali I już nie pracujesz, bo Cię zwolnili przez słaba wydajność. Dlatego teraz nie znając kompletnie zakładu starasz sie oczernić cały zakład i wszystkich pracowników, nawet tych szeregowych. Twoje unikanie odpowiedzi jest tylko tego potwierdzeniem. Wolisz każdego obrażać, niż przyznać się prawdy. I zejdź w końcu ze mnie, bo poza obrażaniem nie wnosisz nic do tej rozmowy oraz opinii.

@He he

Ale klaun z ciebie i to na sznurku pociągany takich gamoni trza brawo tak jak kolega pisał i miał rację

Abzur
@He he

Ale ty jesteś (usunięte przez administratora) chyba że jesteś z kadr co nie mają co robić robię za granicą i nie ma takiego wyzysku ściągnij wiadro z łba i ochłoń głupku

@Abazur

Więc co Cię powstrzymuje od odpowiedzi? Tylko potwierdzasz moja tezę.

@Abazur

No pewnie. Ten caly hehe to marionetka i lizus. Jakby sie klocil z kierasem to by go dawno wykur... na zbity ryj. Nigdy nie robilem w takim (usunięte przez administratora)i odradzam kazdemu. A na tej stronie nie bede opowiadal co i kto jest (usunięte przez administratora) Najwazniejsze ze innymi kanalami opowiadam konkretnie co to za ujnia.

@Kryspin

I kolejny, który zapewne wie co nieco o jednej i tylko jednej hali. Wracamy do szopki pt "nie znam się, ale się wypowiem". I każdy boi się powiedzieć jak długo pracuje, bądź pracował i gdzie. Cóż za odwaga... A co do kłótni, to już pisałem, że trzeba to robić z głową, a nie tak jak Wy tutaj od razu obrażać i unikać odpowiedzi. Nie potraficie zargumentowac swojego zdania. W sumie po co ja to wszystko pisze, skoro I tak będziecie unikać odpowiedzi.

@He he

Nie bede sie tobie tlumaczyl gdzie i jak dlugo tu robilem. Pisze opinie na temat tego g dla innych potencjalnych pracownikow by nie tracili czasu na zatrudnianie sie w tym czyms. Nie przychodzcie tu bo pelno jest kapusiow, lizusow (takich jak ten hehe), naginaczy co pokazuja (by sie podlizac) ile to oni potrafia a potem stekaja na zdrowie. A najwiekszym okropienstwem, chamstwem i skurw... jest szefostwo. Zwykly pracownik jest robolem, (usunięte przez administratora) i dziadem. Skoro szukaja ciagle pracownikow znaczy, ze ludzi nie ma, bo odchodza. Wszystko!

@Kryspin

Ja nie twierdzę, że szefostwo jest super, idealne itd. Ale pracują tu też ludzie zupełnie innego pokroju, więc nie można wrzucać wszystkich do jednego wora. Dlatego cały czas jestem zdania, by się wypowiadać o czymś, z czym mieliśmy do czynienia. Jeżeli pracowałeś tylko na słonecznej, mów o słonecznej. Jeżeli na kolejowej, mów o kolejowej. Ale sam mi odpowiedź jaki sens jest opowiadanie o słonecznej pracując tylko na kolejowej i odwrotnie? Potem szerzą się fałszywe plotki, w które zapewne i Ty uwierzyłeś nie sprawdzając, czy są prawdziwe. Dla ludzi tutaj liczą się fakty, a nie plotki.

@Kryspin

Dokładnie masz rację jakiś (usunięte przez administratora) naslany z biura czy (usunięte przez administratora) takie głupoty pisze

Obserwator
@Abazur

Cóż za kultura. Chłopak zadał jedno pytanie na które wszyscy unikają odpowiedzi, więc go obrażają. Pracowałem tam 2 lata temu i choć mam też negatywne zdanie o kolejowej, to ciężko mi zrozumieć ludzi, którzy boją się przyznać jak długo tam pracują. Ja tam pracowałem 3 lata na h3 i sądzę, że wypowiadać się mogę tylko w stosunku do tej hali. Każdy ma swoje zdanie, ale trzeba teraz pamiętać o jednej rzeczy. W obecnym czasie to nie pracodawca szuka pracowników, lecz pracownik pracodawcy i widzę, że wielu o tym zapomina. A co do kolegów wyżej, to więcej kultury życzę. W ten sposób pokazujecie swą siłę, a obecnie nie widać, by była ona wysoka.. I może ja ta wypowiedzią zakończę ten spór. Pozdrawiam.

@Obserwator

Przestań się ośmieszać jak ten kolega{he, he) nikt tam nie chce pracować (usunięte przez administratora) w uj nie jak ty piszesz pracownik szuka pracy jesteś w błędzie firma szuka pracownika ogłaszają się z ponad rok a może więcej czyli co myślisz dobra firma tyrasz za najniższą i umowę śmieciową w urzędzie pracy też ludzi proponują śmiech w (usunięte przez administratora)a ten co pisze to jest jakiś (usunięte przez administratora) lub (usunięte przez administratora) co ma dobrze i tak pisze po wioskach ulotki wrzucają jaka to firma wstyd to ilu tych ludzi potrzeba 1000 do velux włącz myślenie wiara co niektórzy 1 dzień są i idą w (usunięte przez administratora)nawet kobiety przyjmują bo nie ma kto robić i też idą w (usunięte przez administratora) przerwa na dzwonek na śniadanie jak kejter przestań (usunięte przez administratora) glupoty

Obserwator
@Abazur

Źle mnie kolego zrozumiales. W dobie tej chorej pandemia pracownik szuka pracodawcy. Jakiegokolwiek. Dzieje się tak dlatego, gdyż przez obecną polityke wiele firm po prostu się zamyka, pracownicy są zwalniani i w ten oto sposób mamy przesyt pracowników. Z dwojga złego nie mając wyboru wolałbym już pracować w veluxie, niż nie pracować w ogóle. Rodzinę trzeba utrzymać za coś, a z nieba pieniądze nie spadają. Jeżeli twierdzisz, że się mylę, to proszę o jakieś argumenty. Druga sprawa, to trzeba też porównać ten zakład na tle samego Gniezna. Ja teraz muszę dojeżdżać do pracy i finansowo wychodzę odrobinę gorzej przez dojazdy, więc trzeba też to wziąć pod uwagę. Co do kolegi he he, to ma chłopak trochę racji z tym, że pracują tam też w miarę normalni ludzie, więc nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Nie wiem jakimi pracownikami Wy jesteście, ale raczej byście się wkurzyli, gdyby Wasz dział był zopiniowany jako najgorsze (usunięte przez administratora) choć sami wszystko ok robicie. Dlatego w tym temacie zgadzam się z he he, by opowiadać o czymś, z czym się miało doświadczenie.

@Obserwator

Nie pracujesz już dwa lata i wciąż wchodzisz na stronę gdzie opisują Velux tak cię to interesuje, troszkę dziwne co nie?

@He he

to nadal jednak Twoja subiektywna ocena tylko..

@Xxx

To już zależy od ludzi z którymi się rozmawia na codzień i pracuje. Znajdą się i ci fajni, jak i ci drudzy. Kwestia losu, na których się trafi.

Teresa
@Obserwator

Kiedys polecilam jednemu gosciowi (Ryskowi) prace w veluxie, porobil tam tydzien i rzucil robote. Takie mial pretensje do mnie ze z zemsty Ryszard ten dran (usunięte przez administratora)mi rower. Pewnie juz go stracil.

?????
@Teresa

Ja też poleciłem kobiecie i nadal pracuje,ale ten tekst o Ryszardzie jest dobry robi się ciekawie:):):):):)

@Teresa

Nie martw sie Teresa, przywioze Ci rower z Amsterdamu i moze jakiegos skreta na pocieszenie. A ze mam kubanskie korzenie to moze skombinuje cygara.

Parówa

większość pracowników z długim stażem chciałoby dostać odprawę i odejść z tej nienormalnej firmy ...

Jaruś

Zakład jest legancki, czystępny, czyzwoity, profesjonalny i jestem zadowolony.

@Jaruś

Szkoda, że nie zafundował lekcji polskiego... Co znaczy "czystępny" i inne?

@He he

To jaaaaaa wieeeem. Czego łuczysz, tego?

@He he

Ty zdaje się nie bardzo inteligenty jesteś... Nie pomyślałeś, że to było zamierzone i może to być cytat? Jest taki program "chłopaki do wzięcia" i jeden z bohaterów Jaruś.... Polecam poszerzyć horyzonty.

@Xxx

Jarus na (usunięte przez administratora) nagrywa filmiki ,tego ????i zapewne to było zamierzone bo chodzi o velux bierze wszystkich którzy maja dwie ręce byle człowiek był i nie muszą być rozgarnięci tak jak w programie na Polsacie

Napoleon

U mnie w zakładzie jest ośmiu kierowników, na którego przypada zero normalnego.

??????

O którym piszesz o Słonecznej czy Kolejowej? Sprecyzuj o co chodzi dokładnie.

Ryszard
@Napoleon

Rozumiem, że piszesz o firmie Velux.

@Xxx

Jeżeli znajomość (usunięte przez administratora) tekstów jest dla Ciebie wyznacznikiem inteligencji, to tak, nawet wolę nie być inteligentny.... Przez takie właśnie "głupie" komentarze spada poziom tej strony.

@He he

Poziom tej strony sięgnął dna i wodorostów i siedzi pupą na mieliźnie. Pisze się tu o (usunięte przez administratora) (Kolejowa czy Słoneczna jeden ch) i o ludziach, którzy tu trzymają rygor w sposób nie taki jak powinni. Czego się spodziewasz, wysokiego poziomu? Proszę Cię!

@Kryspin

Po prostu zostawię to bez komentarza, by zamknąć temat..

@He he

No tak, by zamknąć temat, a nie napisać, że jest fajnie. Po poprzednich komentach widzę, że żyjesz tym zakładem, bo codziennie piszesz. Więc co tu dyskutować? Ty widzisz w nim wszystko, a ja Majdanek, Sobibor, Dachau i miejscowość na ,,O'' (woj. Małopolskie), bo znowu dadzą cenzurę.

@Kryspin

Po prostu staram się udzielać informacji ludziom, którzy ich potrzebują. Pracuje tu już kilka lat, więc to i owo mogę powiedzieć. Z drugiej strony jeżeli Tobie jest AZ tak źle, to dlaczego w ogóle tu pracujesz? Założę się, że na każdej hali znajdą się pracownicy, którym źle i dobrze, ale i jedni i drudzy znajdą jakieś pozytywy. Ty natomiast wolisz głupio komentować i dając żadnych informacji. Zakład jest zły, bo tak i już. Wymieniasz jakieś pseudominy, czy nazwiska - nie wnikam nawet. Ale warto byłoby napisać dlaczego je wymieniasz. Ja jestem na kolejowej i mogę się wypowiadać tylko o kolejowej, nie o całym veluxie i te pseudominy za wiele mi nie mówią - pewnie znajdzie się więcej takich ludzi. A co do samej pracy, to powiem tyle, że praca jest na tyle zła, na ile sobie pozwolisz. Poczytaj kodeks pracy, a będziesz wiedział, jak pracować bardziej komfortowo.

He he

A ten dalej swoje. Powiedz mi, ile pracujesz w veluxie? Dziwi mnie to, że tak dużo potrafisz powiedzieć o działach i halach na których pewnie nawet nogi nie postawiłeś. Dobra rada na przyszłość - nie masz doświadczenia na danym dziale lub hali, to zwyczajnie wstrzymaj się od komentarzy. To tak samo jakbyś był weganinem i wypowiadał o smaku karkówki w danej restauracji.... A odnośnie tuka skończonego, to radziłbym wcześniej upewnić się, że Twoje wypowiedzi są sensowne, bo inaczej patrząc w lustro możesz takiego tuka zobaczyć.

He he

Nie muszę znać nazwy każdej firmy. Wiele razy były tutaj tematy dotyczące konkretnych osób, więc automatycznie myślałem w tym kierunku. Z drugiej strony zaskakujące jest, że o tak wielu firmach potrafisz się źle wypowiadać. Az nachodzi mnie myśl jak "dobrym" pracownikiem jesteś, ze nigdzie się nie potrafisz utrzymać. Aha, obrona w stylu "wiem od znajomych" do mnie nie przemawia.

@He he

On pisze o obozach koncentracyjnych z czasow II wojny swiatowej. Przeciez Ci wyraznie napisal. I porownuje Velux do (usunięte przez administratora), ze jest tak ciezko jak w obozach zaglady. Ty jestes taki ciezki klamot, czy sobie jaja robisz?

@Janusz

A może nie jestem Polakiem, hm? Nie muszę znać histori kraju, w którym pracuje. Najbardziej mnie bawi to właśnie, że tak to porównuje do tych obozów, ale jednak nadal w veluxie pracuje. Więc sory, ale albo ktoś tu kłamie, albo kogoś zwolnili i teraz się źle wyraża. Jak dla mnie to temat już dawno wykroczył poza idee tej strony, więc z mojej strony już koniec. Człowiek próbuje podawać prawdziwe informacje o danym dziale, hali i ludziach, a tu przyjdzie jeden, co pewnie pracował przez chwilę na jednej hali i juz wie wszystko o wszystkich działach, halach i ludziach. Więc tak jak mówiłem wcześniej KONIEC.

@He he

Możesz pogadać o (usunięte przez administratora) Maryni albo stajnie wylizac kierownictwu (usunięte przez administratora) to mało powiedziane chyba że jesteś kapusiem lub (usunięte przez administratora) od dobrego roku velux się ogłasza nie tylko po Gnieźnie ale ulotki po wioskach są w skrzynkach śmiech w uj za najniższą to niech se sami robią a nie nawet urząd pracy proponuj śmiech w (usunięte przez administratora)lub dzwonią ci co się wcześniej zwolnili

@He he

Kolega ma rację chyba ty jesteś niedorozwój wszędzie się velux od ponad roku ogłasza w urzędzie pracy też na siłę ludzi wciskają to jest (usunięte przez administratora) chyba że ktoś jest kapusiem i (usunięte przez administratora)to tak po wioskach ulotki w skrzynkach zostawiają i się ogłaszają śmieciowe umowy dają i za najniższą

@Abazur

Wszędzie każda firma w zasadzie się co chwilę ogłasza, taka jest prawda. Poza tym powiedzcie sami na jakie stanowiska, hm? A z resztą Wam i tak nigdy nikt nie przemówi, bo przecież pracowaliście w tym zakładzie już tak długo, że możecie powiedzieć wszystko o wszystkim. Właśnie to mnie boli w tym kraju. Człowiek popracuje zaledwie rok na jednej hali i już ma zdanie o kilkunastu halach na dwóch działach. Sami pomyślcie jakie to idiotyczne. To tak samo jakbym miał np. Forda fiestę i wypowiadał się o fordzie mondeo. Jeden człowiek pyta o kolejowa, a Wy odpowiadacie jak jest na słonecznej. Pytają o h10, odpowiadacie o innej hali. Ja tu staram się cały czas prostować te odpowiedzi, by naprawdę były na temat, ale z Wami się po prostu nie da. Sam sie z kierownictwem kloce jak w każdej firmie. Ale jeżeli ktoś woli wylać tutaj swoje problemy, bo nie umie się odezwać w pracy, to sory, ale tacy ludzie nigdy długo nie popracują i trzeba szukać na ich miejsce nowych. Wyzywać mnie możecie do woli, to pokazuje Wasza kulturę. Po mnie to po prostu spływa.

Abazur

Dokładnie masz rację nie źle mu we lbienajebali chyba że jakiś tuk biurowy wypisuje ze w tej firmie jest dobrz3

@He he

Jakbys sie klocil z kierownictwem to bys dawno wylecial albo by cie gnebili. Tylko wystraszone myszy siedza cicho a gadaja jak kieras nie slyszy i dlatego tacy pracuja bo takich potrzeba - glupich i silnych.

@He he

Ja może się wypowiem co do kwestii wypowiadania się w firmie Velux,to ta firma nie lubi jak ktoś się odzywa na spotkaniach,nie lubi jak ktoś ma swoje zdanie więc lepiej się nie odzywać bo jak się odzywasz to w "nagrodę"idziesz na inny dział.Tak to działa w wielu przypadkach. Więc nie zawsze jest dobrze odzywać się!!!

@Abazur

Nigdy nie robiłem i nie zamierzam pracować w biurze, bo bym popadł w rutynę. Nie mówię, że w tej firmie jest super, ale porównując z rynkiem pracy w Gnieźnie, to raczej jest nie źle. Jeżeli uważacie inaczej, to powiedzcie co jeszcze robicie w veluxie skoro Wam tak bardzo źle. Wszyscy wypowiadacie się jak najgorzej, ale jednak wciąż tu jesteście. Wygląda na to, że nie potraficie się odezwać we firmie, bo nie wiecie jak i kiedy, więc robicie to tutaj. Problem polega na tym, że Góra tutejszych opini nie bardzo bierze do siebie. Jesteście po prostu hipokrytami kryjącymi swoje miejsca, tak wnioskuję z Waszych opini. Próbujecie na siłę utrudnic przyjęcie nowych pracowników że strachu o swoje miejsce pracy. Inaczej nie da się wytłumaczyć tego, że pomimo Waszego negatywnego zdania wciąż tutaj siedzicie. Założę się, że nawet nie rozglądacie się za inna praca. Ja staram się być obiektywny, po Was tego nie widzę. Wyzywajcie mnie sobie dalej, bo tylko to potraficie, nic poza tym.

@He he

Już Ci jeden koleś odpisał nie dosłownie ale ze jesteś (usunięte przez administratora) takich właśnie potrzebuja

Abazur

Już Ci 1 koleś napisał do kierownik tej strony czyli (usunięte przez administratora) humorystycznie jak do osla

He he

Jak nie potraficie się odezwać z głową, tylko wrzeszczycie na prawo i lewo, to takie macie potem efekty, ze Was przenoszą lub wywalają. Ja Was pytam po raz kolejny, po co siedzicie q firmie w której tak Wam źle, hm? Od czegoś jest kodeks pracy, ale jak ktoś woli jęczeć za plecami zamiast przytoczyć parę artykułów, to już jego problem. Żeby zwolnić pracownika trzeba mieć powód. Bez tego nie mogą tego tak łatwo zrobić. Również oddelegowanie na inne stanowisko ma swoje zasady, wystarczy tylko o tym poczytać.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NB Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Jagoda lider 2 lini

Tak myślę mogli by wypłatę jutro dać nie czwartek święto 3 króli długi weekend sobie zrobią ci nie którzy napewno była kiedyś już wyplata 5?

@Jagoda lider 2 lini

Do 10-tego wypłatę musisz mieć na koncie. Przelew może iść 2 dni, wiec biorąc pod uwagę, że 10 wypada w poniedziałek, to przelew puszcze dziś lub w piątek jeśli księgowość pracuje.

Jagoda
@He he

Ja zawsze po 14 mam wypłatę na koncie to pewnie przelewają z rana w piątek będzie po 14

@Jagoda

Z tego co się orientuję, to wg umowy pensja MUSI być na koncie do 10-tego każdego miesiąca.

@He he

Co Wy tak czekacie. Przecież premia, była w grudniu, bony... Tacy spłukani??

@Xxx

Chłopie premia jaka premia mam 800 zł więcej rachunków przez ten polski ład (usunięte przez administratora)

@Xxx

Jakie bony ???ja nie dostałem bonu żadnego ???

@Tomek

Bony za 550 sodexo.. Każdy dostał, chyba że jesteś "świeży"

@Xxx

Do czego bony co to Sodexo?byłem na L4 może temu nie dali ???

To ci narty dadzą osle

Śmiech

Hala nr 10! Uważac na donosicielke, tel nie może wyjąć, bo już do kierasa leci. Śmiech na sali. Poza tym wyzysk nic więcej.

@Śmiech

A kto jest tym donosicielem, który biegnie do Taty?

@Śmiech

Chodzi Tobie o profil Czy lakiernię?

Kaśka

Cześć. Planuje zmianę pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem do Veluxa na Słoneczną. Ktoś może mi odpowiedziec jakie są zarobki netto ? Jest możliwość brania nadgodzin ? Pozdrawiam.

@Kaśka

Najpierw napisz na jakie stanowisko chcesz aplikować. Magazynier, mechanik, jakosciowiec, itp.?

Kaśka
@He he

Przepraszam. Faktycznie o tym nie wspomniałam, chce aplikować na stanowisko magazyniera. :)

@Kaśka

Nie wiem jak na słonecznej, choć powinno być to samo, to jeszcze we wrześniu nowym magazynierom dawali jakoś 3900 + premia 350.

@Kaśka

W sob są nadgodziny ale się złoży że nadgodziny i niedziela nocka i tak kilkanaście dni bez wolnego.2500 tak na początek także tragedia ja się zwolniłem znalazłem na magazynie mam 3800 na rękę i od 8 do 15 weekend wolny (usunięte przez administratora)

*****

Witam. Aplikowałem na stanowisko magazyniera na słoneczną. Faktycznie jest tam tak źle jak piszecie? Jeszcze parę dni temu byłem jakoś bardziej optymistycznie nastawiony, jednak po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy zacząłem mieć wątpliwości czy zmieniać pracę.

@*****

Idź i rób za 2600 na 3 zmiany

Kacper

Pierwszy raz tutaj pisze ale ważne gdzie jest ku wypłata ??jest 15 10.01 a nadal nie mam ja pi

Rafał
@Kacper

I co, dostałeś? Wcześniej też takie problemy się zdarzały i się spóźniali z wypłatami?

@Rafał

Jeżeli miał pensje 10-tego, to się nie spóźnili. Mnie też to wkurza, że czasem kasą jest wcześniej, a potem trzeba czekać rowno do 10-tego, ale tak już jest.

Jakie dawali bony na święta ???

@Tomek

Czy Ty na pewno pracujesz w Veluxie w Gnieźnie ;)

Tak wi m o bonach jakie ale ja nie dostałem może dlatego bo na L4 byłem

@Tomek

Witam, jeśli byłeś na L4 i przekroczyłeś 90dni (trzy miesiące)to bonów nie otrzymałeś . Tak było powiedziane u nas na spotkaniu ja też nie miałem bo przekroczyłem te 3miechy . Pozdrawiam

Bartek

Ja byłem 91 dni na chorobowym niestety zachciało się grać w hokeja z krążka w kolano i 3 miesiące o kulach

Gorąca Gocha
@Xxx

Do godziny wszyscy będą bogaci przez 2 dni wypłata ????

Seba

Ja nie mam wypłaty jeszcze sprawdzałem o 15.01 nie podoba mi się to

Sebastian sekulinski

Wypłaty już są ??

Nowa

Pracowałam w EUROVELUXie i pracy produkcyjnej się nie boję.... Tam też ludzie mówili że (usunięte przez administratora) a mi sie podobało???? Interesowala mnie ulica kolejowa ale tam odradzają jednak słoneczna lepsza i co tu zrobic???? Pozdrawiam

Dorota
@Nowa

Idź zobacz jak jest dobrze i zobaczysz robiłam tam i uciekłam po kilku miesiącach miałam dość stres zmiany mala kasa tyle dziękuję pozdrawiam

Dominik
@Nowa

Idź człowieku zobacz pracowałem na słonecznej i nie polecam normy dzwonki,kapusie pracoholicy stres codziennie wkurw w pracy i zarobki male trochę więcej jak najniższa .

@Nowa

Jak pisałem wcześniej - zależy od stanowiska i na kogo trafisz.

@Nowa

Też pracowałem w euroverluxie na matowaniu. Robota zła nie była, ale byłem przez pośrednika zatrudniony i te umowy co dwa tygodnie trochę rozbrajały... Stawka też nie była wysoka... W veluxie zaś pracuje już kilka lat na umowę i czasem jest ok, a czasem nie. Co kierownictwo, to inaczej.

@He he

Na matowaniu to było bardzo ciężko ja pracowałam na dekoracji. Wiadomo dzień dniu nie równy tak jak i kierownictwo... Dziękuję za Odpowiedź... Bardziej chodziło oto dla kobiety gdzie lepiej słoneczna czy kolejowa.?

@Nowa

Witam,u nas na słonecznej praca nie jest zla tylko zależy gdzie trafisz i na jaką ekipę (chodzi o ludzi, brygadzistów i kierownika) ,od nas dużo ludzi przeszło na słoneczną i sobie chwalą więc trudny wybór przed Tobą. Słoneczna bardziej fizyczna praca a Kolejowa raczej manualnie np montaż to wszystko zależy gdzie trafisz no i musisz być szybka bo duże normy na tercję a słupki muszą być na zielono. Zdecyduj sama.pozdrawiam

Jagoda

Kto robi w ksoegowosci zna ktoś kogoś zawsze dobrze mieć zaufane imfo

Nowa

Witam Mam zacząć pracę na ul. Kolejowej ale jak czytam te wszystkie wpisy to aż się boję... Złożylam cv bo większość osób chwaliła mi te firmę ale chyba nie jest tak fajnie....

@Nowa

Zależy czego oczekujesz i gdzie trafisz.

@Nowa

Musisz miec moc(usunięte przez administratora)che i byc elastyczna czasowo. Duzo nadgodzin mamy. zreszta jak pisze hehe zalezy na kogo trafisz.

As
@Nowa

Ten co chwali to musi być pupilem przełożonego to nie jest dobra firma wogole na 3 zmiany szkoda życia na tą firmę

@As

O każdej firmie można powiedzieć, że jest i dobra i zła. Jak pisałem wyżej - zależy od działu, stanowiska i przełożonego. Ci ostatni potrafi się dość często zmieniać.

@Nowa

Ktos chwali ci firmę velux ??no jest co chwalić zarobić 2500 ja początek robić 7 dni w tyg na zmiany bo nadgodziny sobota nie obowiązkowe ale jak nie przyjdziesz źle patrzą niedziela nocka i pięknie piękna praca to dlaczego tyle.ludzi calu czas braknie ?pracowałem tam pół.roku i miałem dość zygalem już tymi top sashami ,itp

Wszechmogący
@Nowa

Każdy kto pyta o pracę ,powiedzcie mi widzieliście żeby dobra firma ogłaszała się wszędzie że szukają pracowników nie sądzę .

Damian Lubań

Gdzie wypłaty długi weekend i kasy nie ma żal

Biedny człowiek

Dawać jutro wypłaty są potrzebne pieniążki ktos wpływowy jak to czyta niech ogarnie na jutro tak dobrze zarabiam że nie mogę ujechać

Andrzej p

Kiedy wypłata będzie ?w styczniu nos swędzi

Zeniu
@Andrzej p

Meeeefffedron zrobić narkotesty po weekendzie tyle osób na fukanych jest w robo napewno

Janusz

Wiecie cos na temat tego goscia co robi na Slonecznej i ma konflikt z szefostwem? Podobno ostro im tam pruje. Ostatnio glosno o nim bylo.

@Janusz

Musisz pytać tego gościa@he he bo widzę że on dużo wie

He he

Ja jestem na kolejowej i niestety nie wiem o kogo chodzi. Pewnie wyjdzie to za kilka tygodni, a na razie góra próbuje zatuszować to i owo.

@He he

Ludzie cos tam wiedza ale piate przez dziesiate. Niby facet napisal skarge do Danii na elite fabryki.

kipa
@Janusz

To sam napisał ??? To Związku już nie ma ? Czy istnieje tylko teoretycznie ... ???

@kipa

Nie wiem co ze Zwiazkami jest ale list wyslal na nich bo go kantowali czy cos.

@kipa

Nie wiem co ze Zwiazkami ale napisal list bo go tam kantuja czy cos.

@kipa

Sorka ze dwa razy ale cos nie wchodzilo :P

@Janusz

Związki ?śmieszne tu związki nie istnieją zobaczcie paroc jak wywalczyli wszystko dostają stażowe itp a tu co macie wielkie go

@Adam

Co ty za farmazon klepiesz? Gdyby nie związki to nawet w niedzielę byś chodził do pracy!!!

@Adam

Okazuje sie ze facet wszedl do Komisji Zwiazkow i sypal prawde o traktowaniu ludzi przez przelozonych. Zaczelo sie to im nie podobac wraz z gora i goscia zaczeli gnebic i kantowac prawnie dlatego sie wkurzyl i napisal do Danii.

pracownikkkk
@Janusz

Jeszcze więcej ludzi po podstawówkach, zawodówkach i elity marginesów społecznych itp niech pchają oczywiście celowo na stanowiska brygadzistow, osob zarządzających. A później sie dziwic że takie akcje. Awans z cha ma na pana. Ale firmie tacy odpowiadają.

@Janusz

Slyszalem o tym. To gruba sprawa. Facet byl z montazu i zostal przeniesiony na inna hale bo kieras sie dowiedzial ze ten wszedl do Komisji Solidarnosci to szybko sie go pozbyl. Pozniej gosc byl na dluzszej elce bo go zajechali. Pozniej byly akcje ze go wysylali na badania do Poznania bo odrzucili mu zdolnosc z ograniczeniami, wciskali mu urlop chociaz nie powinni. Nawet w domu u niego byli ale nie wiem po co. No i byly akcje z listami gdzie podobno jakas obraza na niego poszla od dyra wiec sie wkur...l i napisal do Danii. Pod koniec listopada Dania(usunięte przez administratora)dyra ale czy cos sie zmieni to nie wiadomo. Gdyby nie pandemia to pewno by przyjechali.

@Arnold

No to faktycznie niefajna sprawa. Ale dobrze ze znalazl sie odwazny kto nie bal sie im powiedziec prawdy. Oni sa takimi samymi pracownikami jak my bo to nie ich prywatna firma. Roznimy sie tylko tym ze my mamy w sobie kulture a oni nie.

Q
@Arnold

Mało prawdopodobne żeby go zajechali jak zaraz po przeniesieniu poszedł na elkę, wracał na dzień czy dwa i znowu elka. Niepodobalo mu się to że został przeniesiony i myślał że przez związki będzie mógł załatwić sobie powrót u dyrektora, a tu nici z powrotu.

D

A co nie chodzisz w niedzielę na nockę się idzie nie patrząc Ti niedziela nie na 2 zmiany i weekend wolny tak powinno być

@Q

Nooo, skoro mial od lekarza medycyny pracy ograniczenia (cos ze sprawami ortopedycznymi) to znaczy ze mial podstawy.

@Q

Niewiadomo jak bylo. Ale jesli jest to prawda co pisze Arnold to brawa dla goscia ktory napisal do Danii list. Oby wiecej takich pracownikow! Niech wywala ta elite i zatrudnia kogos z Danii. Bo jakos nie widac tego modelu skandynawskiego.

NN
@Arnold

Sprawy ortopedyczne? A rowerem mógł jeździć w czasie zwolnienia i to na długie przejażdżki. Z niego tez niezle z ziółko, myślał że jest nietykany. Ale nietykalność się skończyła po zmianie kierownika i brygadzisty.

@NN

Doszły mnie słuchy, że na tej stronie stałem się gwiazdą numer jeden. Otóż informuję, że takie rozmowy prowadźcie sobie w szatni, kantynie albo toalecie waszego zakładu a nie publicznie. Kto was upoważnił do dyskusji na mój temat? (usunięte przez administratora) was obchodzi moja sytuacja! Pierd*sy jesteście i tyle. Zajmijcie się robotą, bo okna muszą wyjechać! Janusz, Arnold, NN, Q, Pracownik itd. - kto wy jesteście tchórze? Wiedziałem, że tam jak się puści bąka to słychać go w drugiej fabryce. A co do ostatnich wpisów... to H6 się kłania. Ptasie móżdżki, a najgorsze ptaki to wróble!!! Same anonimy...więcej odwagi życzę.

@Kris

Nie wiem kim jesteś, bo ja jestem na hardware ale powiem Ci tylko tyle, że właśnie po to są takie strony, aby mówić o wszystkim bez jakichkolwiek konsekwencji. Jeżeli Ci się to nie podoba, to śmiało możesz zgłosić dane komentarze, ale w ten sposób pokażesz tylko swoją słabość. Wkurzasz się, bo nie wiem na 100% kto stoi za danymi komentarzami i nie możesz się rozmówić z taką osobą. Ale to akurat dobrze, bo przynajmniej tutaj moz a poznać cala prawdę o tym zakładzie, o kadrze oraz o zwykłych pracownikach.

@He he

Strony tego typu są dobre kiedy pisze się ogólnie o danej firmie, pracownikach, czy kadrze zarządzającej, a nie obgaduje się konkretnego pracownika wyciągając przy tym prywatne i delikatne sprawy, które są plotkami albo wymysłem ludzi żyjącymi innym człowiekiem. A moją siłą jest spojrzenie ludziom w oczy i powiedzenie im prawdy. A jak nie można osobiście to pisemnie i nie jako anonim. Dlatego tak bardzo wielu nie mogło mnie przetrawić. Mam nadzieję, że temat o mnie zakończy się przynajmniej na tej stronie, a ci którzy tak wypisują (a już domyślam się kto) to nie będą miały odwagi spojrzeć mi w oczy (a mieszkamy blisko siebie).

@Kris

Właśnie po to sobie takie strony, by takie sprawy ujrzały światło dzienne. Nie mam na myśli spraw prywatnych, a całej firmy. Złożenie skargi w samej Danii na firmę już jest sprawa całej firmy, a nie tylko tego pracownika. To wszystko się przeniosło już po prostu na szersze forum. Ponadto dzięki tej stronie możemy się dowiedzieć o sprawach w drugim oddziale. Być może tylko ja nic nie wiedziałem, ale nie było słychać o sprawach na Windowsie.

@Janusz

Pozdrawiam ludzi co w(usunięte przez administratora) i idą tylko na 8 godzin odbebnic ????????

@He he

To w takim razie dobrze, że dowiedzieliście się o liście. W nim była opisana sprawa dotycząca mojej osoby ale również sytuacji, które działy sie w stosunku do innych pracowników. Zresztą każdy z Was ma wyrobione zdanie o tym zakładzie. Mnie już nie interesuje co będzie dalej. Dania otrzymała informacje, że tu śmierdzi, a czy posprzątają czy będą chcieli mieć brud to ich sprawa. Ja Ci HEHE mogę życzyć poprawy sytuacji w tym zakładzie i tym wszystkim, którzy mnie popierają, a reszta która plotkuje i obgaduje to mnie nie interesuje. A ankieta GES wszystko zweryfikuje.

@Kris

Właśnie o to chodzi w tej stronie, by potwierdzać lub zaprzeczać danym plotkom, by było wiadome co jest prawda. Dziś pytałem kilku ludzi w hardware, czy coś może słyszeli, to większość była zdziwiona.

Robiłem i nie polecam ,przerwa jedna 15 min nie zdąży człowiek zjeść ,dzwonki jak w szkole ludzie (usunięte przez administratora) Przełożonych,limit jest 4 robią po 7 żeby orzypucowac przełożonej a ona wyżej ,dla mnie tragedia zarobki male na 3 zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o NB Polska - Gniezno

• Jak się pracuje w NB Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NB Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 20 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NB Polska