NB Polska

Opinie o NB Polska

Lejdi Pank

Majonez! Są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart MNIEJ NIŻ ZEROOOO!

@Lejdi Pank

Jaki to ma związek z pracą tutaj? Możesz rozwinąć?

@Katarzyna

Jakbyś wiedziała kto to jest majonez, to byłoby to dla Ciebie jasne. To jest jeden z kierowników, który jest zwykłym karierowiczem nieznającym się na swoich obowiązkach i nie szanujący ludzi.

Zdruzgotana
@POLAK

Bo to jest świeta racja! Akurat pracuje na montażu i to co sie tam wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie. Majonez jest do wymiany ale ze względu na to że jest znajomym dyrektora to nie ma żadnych szans żeby opuścił ten zakład.

Prawda

Bo nie chcą żeby ludzie wiedzieli co się naprawdę dzieje w tej firmie, Dyrektor nie ma nic do powiedzenia, rządzą kierownik i brygadzisci, ludziom plują w twarz, tu masz milczeć, robić za 2 w święta, soboty bez szkolenia się, nie odzywać się i nie domagać się niczego patrzeć jak brygadzisty wszystko wolno

@Prawda

Na montażu zwolnili ludzi doświadczonych którzy pracowali po 15 lat i powiedzieli ze teraz będą trzymać ludzi młodych którzy potrafią obsługiwać roboty i komputery! A co z resztą? Po zwolnieniach na kolejową przyjęli 20 osób z firmy zewnętrznej bo nie trzeba im płacić odpraw i benefitow, taka prawda o firmie

Prawda

Na montażu pozwaniali ludzi z wieloletnim doświadczeniem i powiedzieli ze teraz stawiają na młodych którzy potrafią obsługiwać roboty i komputery, a my? A na kolejowej zwolnili ludzi doświadczonych A zatrudnili z firmy pośredniczącej 20 osób bo nie muszą im płacić odprawy i benefitow, i to jest ugoda z dyrektorem, plują nam w twarz

Op
@Prawda

Młodych, obsługujących roboty i komputery też zwolnili. Zostawili za to leserów, którym nie chce się pracować.

Putini
@Op

Dlaczego Rupol tak nie udolnie działał , że wszystko dobrze złamał ...

Żenada

Dzięki tej firmie zrozumialem, że wiedza i kompetencje nie mają nic wspólnego z obejmowanym stanowiskiem. Liczy się tylko efektywne strzelanie z ucha i gnanie ludzi. Jak chcą na siłę kogoś wypromować to z byle kogo zrobią specjalistę. Jak chcą kogoś udupic, to z normalnego człowieka w miarę mądrego zrobią durnia. Dziękuję, wolę pracować gdzieś indziej.

@Żenada

Masz w 100% racje! Na stanowiskach siedza tylko kolesie tych co tam rzadza i mimo braku inteligencji i kompetencji kieruja ludzmi ktorzy sa madrzejsi od nich (nie wszyscy) i ponizaja dlatego ze traktuja ich jak roboli. A ludzie boja sie im sprzeciwic bo wyleca z hukiem za szlaban i za bude ochroniarska.

@Żenada

A to gdzieś indziej jest inaczej?? Dziwnie prawisz...

@Xxx

Tylko ze na tej stronie pisze sie o nbpl a nie o innych zakladach. Ciezko myslisz...

XXXX
@Xxx

Idź na rozmowę kwalifikacyjną np. na team leadera do innej firmy albo do jakiejś firmy w Poznaniu to ujrzysz różnicę.

@XXXX

Tiaaa... Jak Ci źle, idź gdzie firmy miodem i mlekiem płynące, gdzie nie ma wyzysku tylko wszystko dla pracowników, gdzie wszyscy się kochają i przyjaźnią.. Utopia.

@Xxx

Czyli faktycznie kompetencje i wiedza to słabo się tu liczą?

@Katarzyna

Liczą sie i to bardzo... Firma jak mało która stawia na rozwój pracownika, pod warunkiem, że pracownik sam tego chce i jest zainteresowany.. A malkontentów jest całe mnóstwo - wszystko negują, narzekają, gadają jak to gdzieś indziej jest lepiej a i tak tu pracują, bądź wracają.

Damian
@Xxx

Komentarz w punkt, firma bardzo dba o pracownika, premie, benefity itp. i jak na prace ktora wykonujemy dobra płaca. Ci ktorzy narzekają to zwykle nieroby i symulanci chcieli by za nic otrzymywac dobra pensje. Mam nadzieje ze kierownictwo zrobi z nimi odpowiedni porzadek.

@Damian

Widze ze ladne lizaczki sie tu wypowiadaja. Kierownictwo to jedna wielka ekipa niczym z Sycylii a wy dowiecie sie po jakims czasie ze jak los was skrzywdzi lub noga wam sie podwinie to dolaczycie do tych ,,nierobow'' i ,,symulantow'' (dla malo inteligentych podpowiadam ze tez zrobia z wami porzadek).

@Swiadomy

No tak, bo jak ktoś potrafi być obiektywny, to od razu lizak heh.... Jest dużo do poprawy w zakresie choćby kierownictwa, czy wyboru brygadzistów itp. Ale firma, jako pracodawca jest ok, i temu nie da się zaprzeczyć

@Xxx

Opinie na tej stronie sa subiektywne a nie obiektywne. Ty uwazasz ze jest ok i nie da sie temu zaprzeczyc, a ja jak najbardziej zaprzecze i stwierdzam ze oczka sie jeszcze otworza. Tylko pytanie czy sobie o tym kiedys przypomnisz ze ktos ostrzegal (j.w.). I wtedy Twoja ,,obiektywna'' ocena ulegnie zmianie.

@Swiadomy

Pracuje tu już kilkanaście lat (blisko 20) i takich "świadomych" jak Ty spotkałem wielu. Różne etapy i problemy napotykałem.. Ale doceniam to co mam i wiem, że dobrze gdzie nas nie ma, bo wracających do NB było wielu.. I tyle w temacie

@Xxx

Nie da sie odpisac to co mysle, bo wciaz nie publikuja moich wiadomosci.

Dominika
@Żenada

A jak już ktos awansuje na tego specjalistę to potem firma daje jakieś szkolenia czy kursy aby tę wiedzę, kompetencje podnieść?

@Dominika

Oczywiście, że tak.. Jak chcesz to Ci nawet za studia zapłacą

@Dominika

Wystarczy ,,wspolpracowac'' z bossami, informowac o winnych przestoju itd. Szybko awansujesz i masz studia. Szkoda tylko, ze nie wysylaja na nauke empatii i podejscia do drugiego czlowieka.

Majonez
@Damian

Ty to chyba benefitow w życiu nie widziałeś xd żenada dla biedaczkow co się zabijają by zrobić 800 okien na zmianę a po pracy nie mogą się ruszać :) Pracownicy z dziesięcioletnim stażem zarabiają 200 więcej niż ci z rocznym, jakiś żart to jest.

@Majonez

Chodzą na nadgodziny, naginają, żeby Keczup był zadowolony, wszystko ich boli, ale nie powiedzą tego głośno, bo na dywanik pójdą. Ten im zarzuci, że buntują innych, a na zwolnienie nie idą, bo szkoda im kasy. A jak coś poważnego trzaśnie, to wydadzą na leki. Z garbem na plecach byle niebiescy i keczup byli szczęśliwi.

Ktod
@Majonez

Masz rację.

@Ktod

W sumie to ile więcej musieliby mieć według Ciebie żeby w miarę się opłacało?

Xxxx
@POLAK

Niektórzy pracują już po odpowiednich szkołach na produkcji i z kompetencjami, które mogliby wykorzystać, ale firma woli takich ludzi jak opisujesz i przy okazji stracić kasę na szkolenie czy studia. Liderzy zarabiają kupę kasy, stolkow się trzymają jak tonacy brzytwy. Ale co tu się dziwić jak połowa z nich nie wie co to Excel i Word. Ważne że wszystkie informacje doplywaja z produkcji a swoimi kompetencjami nie zagraża pozycji brygadzisty czy kierownika. Wystarczy trochę pomyśleć i widać o co chodzi w ich zarządzaniu.

XXX
@Dominika

To twoim myśleniem w każdym ogłoszeniu na specjalistę o prace powinna znajdować się informacja dodatkowa : przyjmujemy wszystkich bo wyślemy i zapłacimy za studia. Świat byłby piękny.

@Damian

Gdzie dobrze płaca ?chyba kierownikom to tak nie szarym

stary

Co sie dzieje we firmie.co tydzien mniejsze ilosci,czyzby znowu sie szykowaly zwolnienia.nikt nic nie wie a cos wisi w powietrzu

He he
@stary

Przecież było pismo, że zmniejszają produkcję, więc będą redukcję.

@He he

Serio było? To ludzie pewnie niespokojni.. A o ile, jak to na piśmie ujęte zostało?

He he
@Katarzyna

Jeśli się nie mylę, to o 200-250 okien mniej.

@Katarzyna

Z 2700 do 2400-2500. Przy okazji, co się dzieje z komentarzami? Przed chwilą widziałem odpowiedź He He na to pytanie, a teraz został usunięty. Czy tylko pozytywne opinie będą teraz ukazywane?

Katarzyna

Ja odpowiedź widzę? To ilu pracowników przez to będzie musiało zostać ostatecznie zredukowanych?

500 pracowników i gitara

@Katarzyna

A ja słyszałem że mają przyjmować niepełnosprawnych z żółtymi za mniejsze bejmy a reszta pod stołem na lewo dostaniesz i lole zrobić musi majonezów to wtedy jest ok pracownik i to z zoltymi

@He he

A ja słyszałem że mają przyjąć tańsza siłę ludzi upośledzony h co mają żółte papiery i są na re cie bo firmie się kalkuluje i wynagrodzenie dobre i coś na lewo pod stołem ta firma na psy schodzi a majonezów co 2 jedzie lolo

@Messi

A ja słyszałem, że jesteś w drugim pokoju. Albo jesteście ślepi, albo (usunięte przez administratora) Wszędzie są zwolnienia, bo do tego zmusza ta chora sytuacja w kraju. Spojrzcie chociażby ile zwolnień było w VW. Jesteście tak aroganccy, że nie potraficie się postawić w roli pracodawcy. Spróbujcie np. kupić tonę węgla za te obecne 3000 i sprzedajcie za 2000 opłacając jeszcze pracownika. Przy jednym się uda wyjść na plus, przy 5 na zero, przy 10 będziecie dokładać, więc albo zredukujecie pracowników do poniżej 5, albo zwiniecie interes. Tak samo jest w każdej firmie i trzeba to zrozumieć. Mnie się też to nie podoba, ale w przeciwieństwie do większości tutaj wolę powoli rozglądać się za inna praca, niż jeczec jaki to velux jest zły, bo zwalnia ludzi w kryzysie... Tylko co innego ma robić, jak zatrudnianie tylu pracowników nie da mu zarobku! Co innego jest mówić źle o firmie, w której panuje zła atmosfera, jest mobbing itd., a co innego mówić źle o firmie, która zwalnia pracowników w tak ciężkim czasie. Ja mam tylko prośbę taka, byśmy się spróbowali postawić w roli pracodawcy, nim zaczniemy potępiać ich plany. Może okaże się, że to, co zaplanowali jest mniejszym złem.

Messi

W 2 pokoju to miałeś mieć na 2 jak wiara jest (usunięte przez administratora) jak ty i się daje a te zwolnienia teraz są a jak się ruszy praca to będą chcieli robić żebyś tepaku robił za (usunięte przez administratora) takich jak ty veluks przyjmuje a w vw przyjmują bo myślą że robią niedorozwojow większość się sama zwolniła nikt Ci nie będzie oral jak w obozie polska to chyba najgłupszy kraj w Europie gdzie indziej robią 4 dni w tygodniu i nikogo nie zwalniają tylko takie rzeczy w Polsce wiara siedzi tak jak ty ryja nie odzewie jak (usunięte przez administratora) wołowa to tak jest na zachodzie to jest nie do pomyslenia

@Messi

Załóż firmę, zatrudnić tyłu pracowników i miej z tego taki zysk, to wtedy pogadamy. Nie wiem jak Ciebie, ale mnie uczono, że lepiej robić, niż siedzieć na (usunięte przez administratora) i jeczec jak to źle. Nikt Ci nie każe tu robić. Znajdź inna pracę, jak ta nie pasuje. Gdzie indziej robią 4 dni? Gdzie? Poza tym, w veluksie tez tak miało być, ale to przetrzymali dłużej. Większość hejtujacych tutaj tak naprawdę nie ma żadnego powodu do hejtu poza tym, że zostali zwolnieni lub nie przedłużono im umowy. Ba! Zdołałem poznać tutaj kilka osób, które wyleciały z hardware za alkohol, ale wg nich oni są czyści. Wracając, zawsze można jechać do Poznania pracować, ale w zamian za to, oddajesz tam więcej czasu, który powinieneś poświęcić rodzinie, więc... Wszystkie zakłady zwalniają, więc nie narzekajcie, bo w tym czasie to niestety normalne.

Chlopie, weź głęboki wdech, a potem napisz ponownie swą odpowiedź, bo nijak Cię nie idzie zrozumieć. Wszędzie widzę, że jest usunięte przez admina... Jak Ci tak źle, to idź gdzie indziej, ale gwarantuje Ci, że tam w końcu też będzie to samo. I wtedy będziesz mówił to samo o tej firmie, co teraz gadasz tutaj. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni, który nie potrafi zrozumieć sytuacji. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że Polacy są tania siła robocza, ale z drugiej strony zakłady by się nie otwierały tutaj, gdyby było inaczej. Nie wiesz jak działa rynek pracy, jak działa firma, jak się generuje zyski. Obchodzi Cię tylko to, że firma zwalnia w kryzysie, a gdybys sam miał firmę, to robiłbyś dokładnie to samo.

Roberto
@Messi

Trzeba było oszczędzać pracę ile okien produkowali kiedyś a ile teraz szok 3000 najlepiej i to są efekty

Messi

Widzę że usuwają moje wpisy bo tuku mam racje

Ehh... Jeżeli już chcesz mnie obrażać, to zrob to tak, by admin tego nie usunął. Po drugie mówimy cały czas o Polsce. Mając taki kapitał i możliwości otwierasz zakład tam, gdzie będzie z tego największy zysk, a na to składa się m.in. siła robocza. Tak bardzo próbujesz się kłócić, ale nie pokazujesz żadnych argumentów. Powiedz sam, co byś zrobił na miejscu szefów, ale tak szczerze. Jest mniej zamówień, więc mniejszy zysk. To z kolei oznacza, że magazyny coraz dłużej schodzą. Kolejno oznacza to, że produkcja się zmniejsza, bo jest mniejsze zapotrzebowanie. Mając do wyboru chęć przetrwania i zwolnienie pracowników, a pozostawienie wszystkich i zamknięcie całkowite zakładu każdy szef wybierze to pierwsze. Jeżeli Ty wybierasz to drugie, to wiemy dlaczego Ty nie masz swojej firmy... Znając życie zaraz napiszesz, że pracujesz za granicą i masz własną firmę, która dobrze prosperuje, co raczej będzie fejkiem. Jeżeli jednak nie będzie to fejk, to dlaczego wracasz na forum opini o dawnym pracodawcy, który jest tak zły? Wyraziłeś swe zdanie, a nadal tu wchodzisz. Całkiem nie zrozumiałe...

Messi

Nie mam swojej firmy ale robię jak człowiek i godnie zarabiam mój poprzedni wpis usunęli a Twoje wypociny są co nic nie dają załóż wiadro na łeb albo ukleknij przed majonezem gamoniu

@Messi

Człowieku, gadasz o majonezie, a ja nawet nie mam pojęcia kto to jest. Ja pracuje na kolejowej, Ty z kolei gadasz o słonecznej. Jeżeli nie masz swojej firmy, to spróbuj ja założyć lub chociaż porozmawiaj z kimś, kto ja ma w tej branży, a sam się przekonasz, że jest ciężko. Z resztą, czy tylko VELUX zwalnia? Nie. Ale Ty i tak powiesz, że to co robi zarząd jest idiotyczne. Jak masz samochód, w którego co kilka tygodni ładujesz grube pieniądze na naprawy to będziesz go cały czasy trzymał, czy raczej zaoszczędzisz i kupić nowe i lepsze auto? Tak samo jest tutaj. Kryzys to awarie, stare auto to obecny dochód, który jest coraz niższy, a oszczędzanie to zwalnianie pracowników. Pozostaje się pogodzić z tym faktem i wybrać jedno z dwóch wyjść. Szukać innej pracy już teraz lub liczyć, że jakoś się przetrwa w obecnej pracy. I nie mówię tu już tylko o veluxie, bo jak już wcześniej wspomniałem, wszędzie zaczynają zwalniać.

Messi

Gupa strugasz a każdy wie nie ważne czy kolejowa czy słoneczna albo jesteś (usunięte przez administratora) do sześcianu (usunięte przez administratora) od was idzie do jeremias jak naród (usunięte przez administratora) tak jak ty to ludzie tak maja

@Messi

Skoro twierdzisz, że kolejowa musi wiedzieć kim jest ten cały majonez, to Ty będziesz wiedział kim jest smoczyca. Przestań jeczec, tylko weź to wszystko na klatę. Ja już przedstawiłem swoje argumenty, a Ty krążysz cały czas wokół swego zdania, które pasuje do pracowników zaraz po szkole...

Kolejny inteligentny... Przez takich właśnie ludzi mało kto już czyta te forum, bo wszyscy widzą, że jest mało wiarygodne.

POLAK

Inteligencja to zdolność przystosowania się. Widać, że kolega Osioł przystosował się komentarzem do tej strony. Jaki zakład, takie forum.

Tam jest (usunięte przez administratora) tylko ładnie wszystko wyglada w tabelkach i na papierze a realia są całkiem inne pracowałem 3 lata wiem o czym mówię

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NB Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Toja

Ciekawe co będzie w poniedziałek na profilu h10. Tyle osób na 2 zmianie. Ciekawe ile odleci.na pierwszej chyba nikt.

Dlaczego nie zwalniają tych którzy na to naprawdę zasługują? Jest tyle ściemniaczy... ludzi którzy na każdym kroku szukają afer. A niektóre kobiety tylko czekaja zeby robic plotki i zla atmosfere , zwlaszcza na h10. Zaczynając od tych najmniejszych.

Czy pracodawca NB Polska motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Odpowiedź

Motywuje do donoszenia na innych pracowników, do chodzenia na urlop, gdy dojdzie do wypadku w pracy oraz motywuje poklepując po plecach, kiedy uda mu się oszukać pracownika, bo ten przyjdzie za darmo, wtedy kiedy powinien otrzymać postojowe. Po takich i wielu innych podobnych motywacjach, czujesz się zmotywowany do opisania tego zakładu, jak i do odejścia z niego z wielką radością.

Elo

Omijaj ten zakład szerokim łukiem.. tam nikt nikogo nie motywuje i nie szanuje pracy innych.. starasz się, dajesz z siebie wszystko a na końcu wywalą Cię na zbity łeb.. ciekawi mnie przy zwolnieniach tak dużej ilości osób w styczniu ilu wyleci kierowników, brygadzistów i liderów, bo po cholere ich tyłu skoro duża ilość pracowników ma być zwolniona..

@Elo

Swieta prawda! Jestem ciekaw czy ci ktorzy tak chwalili zaklad to dalej beda o nim pozytywnie pisac. Teraz dopiero zrozumiecie jak Was potraktowali po latach pracy w ktora sie angazowaliscie. Czy moze znajda sie wyznawcy rupola mowiac: ,,hura, zlozylem ofiare za innych''? Lol! Oczka sie beda otwieraly.

Stary
@Elo

Masz rację. Porobili liderów ściemniaczy którzy cały dzień chodzą i nic nie robią. Dokumenty do ręki i udawanie że coś robią..

Halina
@Odpowiedź

często w firmie zdarzają się te postojowe dni ?

Pionek

Moje postanowienie noworoczne wobec NBPL. Kazdego dnia bede klanial sie mojemu przelozonemu, nawet jezeli Go nie bedzie. Nie wezme przyslugujacego mi jogurtu ani owocu - niech zostanie dla mojego szefa. Bede bral winy na siebie, by szef nie musial dochodzic kto zawinil. Bede chodzil na nadgodziny nawet w niedziele i swieta. Bede szybciej pracowal, a gdy zemdleje i trafie do szpitala, to wyjde na wlasne żądanie, by wrocic do pracy jak najszybciej. Jezeli mnie zwolnia, bede przychodzil do pracy za darmo. Kocham NBPL.

Marian

Jak nazwać zachowanie kierownika ktory odwołuje 2 dni pracy z powodu awarii ważnej dla produkcji maszyny i oznajmia że mają za to iść w sobotę. Gdy jest nacisk że związków i zagrożenie ze ktoś za to beknie (nie było pytania czy chcą pracownicy iść w sobotę za ten dzień ;w takim przypadku płatne powinno być 100%) robi spotkanie ze oczywiście zapłacimy. Hipokryzja na maxa. Chciał i to nie po raz 1 zabrać pieniądze które się ludzia należą. Na rozmowach rocznych (ocenie pracownika) zabierał wszystkim ogólne głupoty byle dobrze to wyglądało przed menagerem nie szanując tym samym ludzi którzy na niego pracują. Na koniec wyjdzie przed świętami i będzie życzył wesołych świąt. Darek , na prawdę ludzie nie są (usunięte przez administratora) i wiemy wszystko. Hala numer 10 i lakiernia zarządzane są w opłakany sposób człowieka który nie da nikomu prócz siebie żeby przypadać się dyrektorowi. Jak możesz spojrzeć rano w lustro. Czy chciał byś żeby twoje dzieci trafiły do jakiejś pracy zarządzane przez taką osobę jak ty?

@Marian

Brawo za szczery, pelen bolu komentarz. Trzeba pisac o takich rzeczach. Nie podoba sie lizakom i dlatego ,,flaguja'' ten wpis. Nie poddawajcie sie, walczcie o swoje prawa, nie dajcie sie oszukiwac i soba pomiatac. Walczcie tez realnie, bo opinie na stronie to troche za malo. Powodzenia.

@Marian

Dobrze że wiele lat temu opuściłem zakład.Najbardziej bawi mnie to że Ci co jęczeli nadal tam pracują,a Ci którym zakład miał uratować życie dawno się zawinęli.Ludzie tam to też nic dobrego i czasem są sami sobie winni.

Weronika

Witam poszukuje pracowników do produkcji okien w Niemczech osoby zainteresowane po szczegóły zapraszam do kontaktu. Mój mail weronikasmykowska@o2.pl

konus
@Weronika

świetna oferta . czekamy tylko za odprawą i jedziemy ...

@konus

odprawę mają Ci wypłacić a za co? na normalnych warunkach w zgodzie stąd odchodzisz? Po jakim stażu?

Nie zwalniajcie ludzi bo jak się ruszy to nie będzie miał kto pracować w tej firmie .

@Marcin

Jak się ruszy, to zatrudnią ponownie. Zawsze tak było.

Playboy
@POLAK

To ściągną suszfoli z Ukrainy będą robić za 2000 na łapę ludzie obudźcie się a nie w pory sracie

Honorata
@Playboy

No a Polacy to za ile robią? Zacznijmy od tego. Ja z doświadczenia z innymi firmami wiem, że Ukraińcy nie zarabia jakoś więcej, ale często robią więcej godzin za to, i to sprawia takie wrażenie? Nie wiem, czy tutaj też tak by było, tylko mówię.

Playboy
@Honorata

To za ile byś chciała robocza 1000 złotych a szuszwole będą robić dostaną 2000 i cały miesiąc po12 godzin to ci pasuje że nie długo za michę ryżu będziesz robi a szuszwole siedzią na pokoju 40 metrów kwadratowych w 5 lub więcej i im się kalkuluje w robocie też bakizbijają albo tej roboty nie ponimajusz a polak musi umieć kazda siedzą na telefonikach i w (usunięte przez administratora) mają oglądają filmy ściemę walą w kiblu siedzą długo w uja walą to i się podoba?

kobo

firma robi sobie reklamę w mediach , że upada ... . hhahhh. ale ona upada już od kilku lat . tylko zamykano inne veluxy za zachodzie , bo tam pracownikom trzeba zapłacić godnie , a w Gnieźnie mieli tanią siłę roboczą , ciągle poniżaną i traktowaną jak zło konieczne . (usunięte przez administratora) .

Firma usuwa niekorzystne komentarze. Nie polecam tego zakładu .

@Andrzej

Wszędzie boją się prawdy i od wieków takich ludzi się niszczy. Ale trzeba walczyć, ostrzegać innych i mówić jak jest, nawet w razie konsekwencji tego zakłamanego świata i tych wszystkich obłudników sprzedających się za pieniądze.

Będą zwalniać .Komornik zaciera rączki

@Andrzej

I skoncza sie kredyciki, samochodziki i prezenciki. Komorniczek przyjdzie do domku i zabierze telewizorki i laptopiki. Zonka chwyci szybko za telefonik i zadzwoni do adwokacika po rozwodzik.

Będą zwalniać a komornik zaciera rączki .

SRALUTAN

Pracowalem w Namyslowie na lakierni 6 lat, (usunięte przez administratora)perspektyw, szansy na awans, dramat... na szczescie w 2016r mnie zwolnili. Wyjechalem za granice w tym samym roku i udalo sie. Zyje mi sie bardzo dobrze i jestem szczesliwy.

Obserwator
@SRALUTAN

Fajnie, że dzielisz się z nami Swym doświadczeniem, ale te opinie są na temat NB Polska w Gnieźnie...

SRALUTAN

Pracowalem w Namyslowie na lakierni 6 lat, zero perspektyw, szansy na awans, dramat... na szczescie w 2016r mnie zwolnili. Wyjechalem za granice w tym samym roku i udalo sie. Zyje mi sie bardzo dobrze i jestem szczesliwy.

Xxxx

Cała Europa ma piatki wolne tylko nie Profil jedziemy pełna parą nie produkcję minimalną jak to powiedziano na spotkaniu z dyrektorem

@Xxxx

Wyrabiajcie się bo montaż nie lubi nocek zaczynać od poniedzialku a od dłuższego czasu tak jest.

Obserwator
@Xxxx

Ciesz się, że masz właśnie te piątki pracujące. Nie wszyscy mają na tyle urlopu, by móc pokryć połowę postojowego.

Yyyyy
@Obserwator

Z czego tu się cieszyć, piątki miały być wolne żeby nie było tyle zwolnień a nasza hala pracuje i zwolnienia nadal są! Stracimy postojowe,urlopy i jeszcze zwolnienia pracowników nadal będą i są cały czas tylko po cichu

@Yyyyy

I naprawdę sądzisz, że wolne piątki uratują ludzi przed zwolnieniami... Przejrzyj na oczy. Zapotrzebowanie na okna jest coraz mniejsze i to z tygodnia na tydzień się nie zmieni. A wiecznie na 4 dniowym systemie pracy firma działać nie będzie. Samym pracownikom nie będzie się opłacało pracować za taką pensje, a wszyscy mają na utrzymaniu rodziny i w obecnym czasie dłuższe weekendy niewielu cieszy, gdy nie jest to zapłacone. Również nie wszyscy mają na tyle urlopu, by iść na wolne. W hardware prasy będą chodzić cały czas. Nawet soboty są i ludzie się z tego cieszą, bo starają się myśleć dalej, niż na miesiąc do przodu.

Pan Robert przez wiele lat pracy w Veluxie też nie znał procesu dla niego liczy się tylko osiągnąć cel nie ważne w jaki sposób. Potrafi otoczyć się gronem (usunięte przez administratora) którzy zrobią dla niego wszystko. Znałem go ponad 10 lat okropny mały człowieczek

Basia

Zamiast narzekać na forach znajdźcie inną pracę ja tak zrobiłam i nie zaluje polepszylam sobie i z kasa i z pracą a nie na dzwonki robić jak downy i mało źle itp

Misjonarz
@Basia

Wielu ludzi tu komentujacych dawno opuscilo ten oboz, ale pozostala misja aby cisnac rupolowi i jego kolesiom oraz informowanie innych przed popelnieniem tego samego bledu jakim jest zatrudnienie sie w nbpl.

Sip
@Basia

Nostalgia zostala ze odwiedzasz strone?

Rafał
@Misjonarz

A jakieś plusy też znajdziesz dla odmiany? Bo sporo narzekania tu widzę, nie wierzę że nic dobrego nie można powiedzieć

Spontan
@Rafał

W miarę stabilna praca, wypłata na czas. Wsparcie fundacji VKR , bardzo dobre zaplecze socjalne ( kawa, herbata zwykła, owocowa, miętowa, cukier śmietana do kawy, soki, owoce, jogurty, musy) woda pod dostatkiem, w czasie upałów cytryna i mięta . To tak ba szybko????

Rzadzacy
@Rafał

Jest wiele plusow. Przez twarda reke mamy zastraszonych ludzi. Mozemy robic z nimi co chcemy, kantujemy na kazdym kroku, zwalniamy, przerzucamy jak workiem pyrow, a w razie wielkiego buntu smarujemy im tekstem ,,dziekuje ze zostaliscie na nadgodzinach''.

Majonez
@Rzadzacy

Dokładnie, a oni się cieszą bo kierownik napisał dziękuję Buzka xd

Zostaw merytoryczną opinię o NB Polska - Gniezno

• Jak się pracuje w NB Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NB Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 20 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NB Polska