NB Polska

Opinie o NB Polska

Helios

W tym tygodniu przeszłem rozmowe klasyfikacyjną i zaczynam od czerwca na słonecznej. Idę na nockę i chcę się dowiedzieć czy na słonecznej w nocy świeci słońce czy muszę wziąźść latarkę.

@Helios

Jakbyś PRZESZEDŁ rozmowę, to nie musiałbyś WZIĄĆ

Czy ktoś wie po jakim czasie firma odzywa się o przyjęciu do pracy? Byłem na dwóch etapach rozmowy o pracę do biura, powiedzieli, że odezwą się do 2 tygodni. Mija miesiąc i nadal cicha, mało profesjonalnie... Czy ktoś się orientuje o co chodzi?

@Kandydat

Mowia tak każdemu, a na koniec odzywają się TYLKO do tych, których chcą zatrudnić. Mówiąc inaczej - nie dostałeś się.

ol

czemu tu pracuja do 23 a nie 22 popołudniówki

@ol

Ponieważ jest kompensata. Zakładając, że 1 mają wypadnie w poniedziałek, to we wtorek musiałbyś wziąć wolne lub przyjść do pracy. Dzięki kompensacji masz wolne, ponieważ codziennie zbierasz po 15 minut, które się kumuluje na takie właśnie wolne dni.

ol
@He he

tylko na zleconej nie ma

@ol

Z tego co wiem, to osoby zatrudnione na zlecenie mają od godziny płacone.

Byle do tyłu
@ol

Jak tu wygląda gdybym chciał zacząć pracę z badaniami przez agencję?

gu
@Byle do tyłu

Najpierw sprawdz dojazd czy ci pasuja

Nie wiem czy ktos to czyta czy nie ale ta firma to (usunięte przez administratora) Przywiozlem towar z Estonii i wiecej tu nie przyjade. Mc temu byl tu kolega i tez sie wystal. Awizacja na 12 45. Jest 15 a ja stoje na parkingu. Powstaje zatem pytanie. Kto w tej firmie wymyślił awizacje i czy wie po co one sa.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NB Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Antek

Witam. jak jest na utrzymaniu ruchu? jakies opinie, informacje? warto przychodzic?

v

Jak nie ma dojazdu to nie ma po co startowć

Jaruś

Ostatnio wyszedlem za maz za moja czystepna Gosie i czy ktos jest zojerdondowany czy daja jakies leganckie bonusy dla mlodej pary?

Basia

Ile jest płatne za dzień urlopu przy 3500 brutto na umowie ?

Abazur
@Basia

10zyla

Zenek

Będzie dziś wypłata ?????

@Zenek

Ja miałem

Ale to chore robię wypowiedzenie za porizumieniem stron a ci mowia mi że do 10 wypłaca mi za zalegly urlop to chore każdy by chcial zamknąć temat odrazu całkowicie a nie jakieś czekania za kasa

@Tomek

Niestety to już zależy bardziej od prawa. Teraz i tak jest pół biedy jeszcze. Dawniej jak soboty były rozliczane co kwartał, to mogłeś przykładowo przyjść w pierwsza sobotę stycznia, zwolnić się w kolejny tydzień, a za sobote i tak kasę dostałeś po kwartale.

Zdzichu
@He he

Dyrektor niech (usunięte przez administratora)w soboty z wypłatw co kwartał (usunięte przez administratora) wtedy szukali a jak dostali za 3 soboty to w (usunięte przez administratora)w podatku zabrane schapusy na złotówki a rachunki co miesiąc a nie co trzy bujać się

Kryspin

4 kolejne komentarze usuniete. Kogos boli prawda jak bolala rupola i jego kolesi.

POLAK

Powiedzcie mi, za co E-house(t) z kolejowej wylatuje z veluxa? Miał taką dobrą posadkę i ,,odchodzi''?

@POLAK

Pewnie nakradl za duzo. Jeszcze powinni wywalic tego lysola co jest z nim na rowni ze Slonecznej.

@Kryspin

Mało jednak wiecie, a wypowiadacie się na każdy temat... Gościu sam odchodzi, ma lepsze i znacznie wyższe stanowisko w innej firmie. Nie wiem ake się wypowiem, co nie @kryspin? Żenada gościu..

@Xxx

Siema dobrze zorientowany lizusie robercika. Zenada to jestes ty, twoj siwy kumpel i wasz zaklad.

Franek

Czy jak chorowałem 6 miesięcy i teraz będę podpisywać rozwiązanie umowy muszą mi wypqlvic za zaległy urlop??

Karol

Jak chorowałem 6 miesięcy należy mi się urlop bezpłatny ?na dniach robię porozumienie stron i zwijam z (usunięte przez administratora)

łełek

dlaczego kierownik z H10 na Słonecznej zrobił taką atmosferę , że nikt nie chce tam pracować ...? opinia nawet w centrum Gniezna krąży ...

Kumpela

A do tego dochodzi taki podwładny -osoba pełniąca obowiązki brygadzisty --Szymon gdzie wszyscy na niego narzekają i zgłaszają to kierownikowi lecz tak samo kierownik H-10 jest pupilkiem dyrektora to Szymon jest pupilkiem Kędziory i nic mu nie zrobi. nawet więcej jest zachwycony jego pracą Tylko ludzią mydli oczy że próbuje coś z tym zrobić. Ciekawe gdzie są jak zwykle związki zawodowe i rada pracownicza przecież takie osoby muszą mieć bezpośredni kontakt z dyrektorem. i przedstawiać różne takie sytuacje No chyba że każdy każdego kryje.

Mila
@Kumpela

Uważam że wykonuje swoje obowiązki, a ludzie zawsze niezadowoleni. Myślę że każdy powinien ocenić swoją postawę do pracy oraz jakość pracy. Jest jeszcze wiele do zrobienia.

Fela
@Kumpela

Oczywiście lepiej skarżyć jak w przedszkolu niż rozmawiać o trudnościach. Atmosfera nigdy się nie poprawi jeśli mamy ,, uprzejmie donoszę" słabe i bez kultury. Nie oczekujcie jeśli sami nie jesteście fair. Pozdrawiam

Kryspin

A jak jest w biurze? Widziałem, że szukają do finansow.

@Kryspin

I co sie parowo podpisujesz pod moim nickiem?

Janusz

Proponuje zorganizowac pompki i przysiady. Bardzo pomoga.

Wania
@Janusz

Juz niedlugo velux budjet miec tania sila raboczyj.

Katarzyna K.
@Wania

I bardzo dobrze, trzeba zapewnić tym biednym ludzią prace a z doswiadczenia wiem ze to solidni pracownicy i docenią prace w tych trudnych czasach w przeciwieństwie co do niektórych "polskich" pracowników z tego portalu.

@Katarzyna K.

Nic im nie trzeba zapewniać... Pomoc ok, ale bez przesady. Za chwilę będzie tu 4mln uchodźców...

Abazur
@Katarzyna K.

Przestań głupoty pisać dostaną pomoc z Polski ciepły posiłek i lokum i w upie to będą mieć kobiety z dziećmi czi będą robić włącz myślenie i dodatki tak jak my

Katarzyna K.
@Abazur

Nie rozumiem Twojej nienawisci do Tych ludzi, wiadomo ze musza sie teraz zaklimatyzowac ale nie beda wiecznie siedziec w domu z dziecmi, oczywiscie kiedy to pieklo sie skonczy pewna czesc wroci do kraju a reszta zostanie i tak jak dzieci pojdą do panstwowych przedszkoli to osoby dorosle na pewno beda chcialy sie odwdzieczyc praca w polsce czyli placac tutaj podatki i wydajac pieniace na polskie produkty. Miło było by ich powidać w nowej pracy przynajmniej jednorazową finansową premia tak jak to miało miejsce po części w Biedronce i jak widac mozna. Naprawde troche wiecej empati by sie tutaj przydało.

@Katarzyna K.

A towarzysz Robert Robertowicz zaciera juz ruki.

Arnold
@Kryspin

A jego oligarcha o tym samym imieniu ul. Kolejowej ruki ma obladowane walizkami bo ucieka z veluxa.

POLAK

A ja sie pytam gdzie jest moj komentarz i wolnosc slowa? Boli prawda? Lepiej wywiescie sobie czerwono - czarna flage.

@POLAK

Mój też został usunięty, a dotyczyło uchodźców...

Gość89

Hej chciałabym się zatrudnić w veluxie , czy to prawda że jest nie miła atmosfera ? Słyszałam , że nowym osoba nie pomagają itp . Nie wiem czy to prawda , czy po prostu takie plotki .

@Gość89

Dziewczyno, daj sobie spokoj z tym zakladem. Nie pomagaja, obgaduja, donosza, sa niemili (taka jest wiekszosc). Wykorzystywanie na calego! Wszystko robisz na czas, nawet jesz i zalatwiasz sie. Jak dostaniesz biegunki bo Cie ktos wkurzy lub wyzwie to musisz wybrac czy isc na ,,posiedzenie'' czy zjesc bo zaraz dzwonek i znowu do roboty. Ludzie tam maja omdlenia ze stresu i z naginania. Nie mowiac juz kim sa rzadzacy tym zakladem. Beda Ci kazac chodzic na nadgodziny i popedzac bo trzeba zrobic norme. Odpusc, dobrze Ci radze!

Nowa

Witam Zaczynam pracę kolejowa montaz jakieś opinie rady?

@Nowa

Uważaj na kierownika. Strasznie się wszystkiego czepia i pilnuje czasu co do minuty. Potrafi czasem przyjechać nawet przed 23, by sprawdzić kto jak pracuje...

Elvis
@He he

Bo jak kierownik jest (usunięte przez administratora)to kazdego moze wkurzyc, czy mnie, czy kolege.

Zostaw merytoryczną opinię o NB Polska - Gniezno

• Jak się pracuje w NB Polska?

Zobacz opinie na temat firmy NB Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 165.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NB Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 20 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NB Polska