Opinie o Magna S.A. w Sady

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Magna S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Magna S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna S.A. w Sady

Czy rozmowa rekrutacyjna w Magna S.A. odbywa się również w języku angielskim?

Tu nawet CV nie wymagają więc co Ty marzysz o angielskim:D Przyjmą każdego kryminalistę, pedofila, proboszcza, nie ma znaczenia kto byle by przyszedł do pracy (usunięte przez administratora)

A

Hej mam pytanie czy dostaliście w tym roku zyski ?

@A

tak takie jak w tamtym roku

Dziewczyny jaki styl panuje w Magna S.A.?

Xhdjd

Retro

eklektyczny

Kto na dzień dzisiejszy poleca tą firmę i dlaczego?

WALD
@Nowy

A NA PIANKACH WIELKI SZKOLENIOWIEC JESZCZE PRACUJE?

maxxx
@Nowy

pracowałem w firmie magna sady wiele lat i zrezygnowałem ,przedstawiam wady i zalety pracy wady =praca fizyczna= górnicy mają lżej =praca 7 dni w tyg zależy od rotacji zmian =przymus nadgodzin =walka psychiczna z liderem, mobbing =nie dotyczy jednego pracownika =praca akordowa =brak zmian stanowiskowych pomimo trenerów i liderów =praca ręczna , dźwiganie, podnoszenie, przenoszenie, wywijanie, np, jesteś na stanowisku łączenie pianki z poszyciem , i bolą cię ręce od zakładania i wywijania szwów i pomyśl sobie że masz do zrobienia około 300 szt takich siedzisk ( norma większa) , co będziesz czuć jak skończysz pracę , =segregacja pracowników chętnych do pracy =gdy jesteś nastawiony na zarobienie i ściemnianie i nic robienie, to nie masz szans przetrwać nawet 1 h w pracy zalety =bardzo rozszerzony medicover =kadry najwyższa jakość =socjal rozszerzony =premia rozszerzona =świetna atmosfera pomiędzy pracownikiem fizycznym a biurami , innymi słowy innymi działami =płatne nadgodziny do przysłowiowej złotówki =wypłata na czas =umowa o pracę , może na początku agencja zależy od sytuacji =praca w magnie powoduje że jesteś skałą i w psychice i w ciele =nie zdarzyło mi się, bym nie dostał premii w całości przez tyle lat pracy, zawsze była, i u wszystkich pracowników =imprezy integracyjne =fabryka pomysłów , jaka była ale była gdybym cofnął czas , czy bym poszedł do pracy w magna== tak,, bez zastanowienia , a dlaczego , bo wszystko zależy od sytuacji rynkowej i od ciebie w jakiej ty sytuacji jesteś, ja wspominać będę pozytywnie pracę w magnie w sadach, pomimo bólu rąk ,kręgosłupa i tęskno ludzi którzy tam pracowali, bo wszyscy zrezygnowali, powodzenia, == jak to mówię idź i przekonaj się sam

Work Service jest rzetelną agencją pracy, byłem niedawno na spotkaniu rekrutacyjnym i szkoleniu bhp, niestety nie podjąłem pracy, ponieważ dojazd na czas (na ranną zmianę) komunikacją podmiejską okazał się w praktyce niemożliwy, mimo to pieniądze z agencji za czas rekrutacji i szkolenia otrzymałem, tak więc polecam agencję, jak również firmę Magna, warto spróbować, jeśli ktoś jest zmotoryzowany.

Witam mam pytanie jak wygląda praca na magazynie w firmie Magna. Jaki jest zakres obowiązków. Ile można zarobić i w jakich godzinach się pracuję. Z góry dziękuję za informację.

Czy zdarzają się nadgodziny w Magna S.A.?

Ja już nie mogę tyle pracować.

Oj tak zdarzają się... W sumie to na każdej zmianie brakuje ludzi więc trzeba się ciągle uzupełniać...

Tak są te przymusowe w niedzielę i te dobrowolne przed i po pracy.

Dominika
@Gość

Nadgodziny w niedzielę mogą trochę odstraszać. No ale z drugiej strony to przecież dobra okazja, by sobie dorobić do pensji. Bardzo chętnie dowiem się jeszcze, jak w firmie Magna przedstawia się kwestia, jeśli chodzi o umowy. Oferują umowę o pracę czy zlecenie?

@Dominika

Najpierw umowa przez agencje po tygodniu do miesiąca umowa przez Magne

Fafik

Byłem 2 tygodnie temu na spotkaniu rekrutacyjnym w firmie MAGNA w Sadach ul. Poznańska 16D. Wysłałem tam swoje CV bo zainteresowało mnie średnie wynagrodzenie miesięczne dla NOWYCH PRACOWNIKÓW podawane w reklamach w gazetach , na banerach, bilbordach itp. Podawane jest 4200-5200 tys BRUTTO na miesiąc. Jest to zwykłe OSZUSTWO !!! Zwykły pic na wodę, chwyt na naiwnych ludzi. Spotkanie rekrutacyjne trwało około 2 godziny. Wraz ze mną były jeszcze 3 osoby, czyli razem 4 osoby. Spotkanie jest pod biurem, wychodzi osoba od rekrutacji i w pierwszej kolejności każdy drukuje sobie imienne karty magnetyczne, które przy wyjściu trzeba obowiązkowo oddać. W stołówce firmy trwała rozmowa, w której przez około godzinę można usłyszeć same bzdury o benefitach, charakterystyce pracy itp. Po około godziny słuchania dowiadujemy się, że NOWY PRACOWNIK OTRZYMUJE PENSJE 3050 ZŁ BRUTTO!!! Czyli na rękę jest to około 2150 zł. Plus jeszcze możliwa premia uznaniowa, około 350 zł BRUTTO, oraz tzw. kilometrówka uzależniona kto ile kilometrów ma do pracy. Maksymalnie może to być chyba około 200 zł BRUTTO na miesiąc. Praca jest 6 dni w tygodniu łącznie z Sobotami. Grafik tak był rozpisany, że w ogóle nie wiadomo było co i jak...Praca na 3 zmiany, czyli 6-14, 14-22 i nocki 22-6 rano. Praca jest też trochę akordowa. Montaż foteli samochodowych głownie dla fabryk VW w Antoniku i Wrześni. Czyli trzeba się ruszać w zależności na jakim dziale się pracuje. Jeden człowiek trochę wolniej coś robi, to za nim całe ogniwo ma spowolnienie. Na jednej zmianie pracuje około 50-60 osób. Patrząc na wygląd i spojrzenia co niektórych pracowników na hali, oraz na wypisywane komentarze na forach na tematy personalne można przypuszczać, że (usunięte przez administratora) tam nie brakuje ! W trakcie spotkania rekrutacyjnego trener oprowadził po prawie całej hali, opowiedział co i jak, oraz na zakończenie jest zadanie do wykonania. Konkretnie to montaż pokrowca na oparciu fotela. Trener pokaże, wytłumaczy i dopomoże i jeżeli w miarę sobie poradzisz z tym zadaniem to jesteś przyjęty. Następnie w ciągu 2 dni będą dzwonić do Ciebie z biura w sprawie formalności zatrudnienia. Moje zdanie jest takie, że najlepiej stanowczo, bardzo szeroko omijać ta korporację ! Kanadyjska firma która zatrudnia na całym świecie około miliona osób, ciekawe czy w innych krajach zachodnich płaci pracownikom takie grosze jak w Polsce?! WON z tą firmą z Polski !!!

Kojo

Dziękuję ????szukam dalej

@Fafik

dziękuje , że wypowiedziałeś się o firmie magnie, teraz wiem na co zwracać uwagę-- bo nowy pracownik nawet o tym nie wie

@matylda

Pracujesz w Magna S.A.? Jeśli tak, to napisz proszę, co zachęciło Cię do aplikowania do tego miejsca pracy. Będę wdzięczna za informacje na temat przebiegu rekrutacji i benefitów oferowanych przez tego pracodawcę. Dziękuję!

Do Fafik
@Fafik

Moje zdanie jest takie, że najlepiej stanowczo, bardzo szeroko omijać ta korporację ! Hmmm Pewno HR nie oddzwonił do Fafik w ciągu dwóch dni, dlatego pod dwóch tygodniach tu pocisnął firmie MAGNA. Pytanie dlaczego? Zamiast skupić się na trenerze i na tym jak prawidłowo założyć poszycie a nie pokrowiec Fafik skupił się na: banerach w mediach, komentarzach takich jakich on, ile czasu trwała rekrutacja, ile konkurentów miał, gdzie było spotkanie, jaką kartę dostał, obserwacji spojrzeń pracowników, grymasie że kartę (własność MAGNA) musi oddać. Gdyby Fafik był bardziej ogarnęty to: Widziałby że zakłada poszycie a nie pokrowiec, nie widziałby spojrzeń innych pracowników, bo nie rozglądałby się na lewo i prawo tylko skupił na poszyciu i wskazówkach trenera, zrozumiałby że w sumie tygodniowo pracuje 40h, dostałby telefon z ofertą pracy w ciągu dwóch dni. Złej baletnicy wiadomo co zwłaszcza, że ludzie tam po 10-15 lat pracują

@Monika

zainteresowało mnie montaż foteli, zawsze uważałam że dla mężczyzny taka praca, ale czytając opinie --wiele to zwątpiłam , zalazłam już pracę w innej firmie

@matylda

Rozumiem, że zdecydowałaś się na inną pracę, ale czy chociaż składałaś do firmy CV lub byłaś na rozmowie rekrutacyjnej? Interesuje mnie jej przebieg i dlatego się tak dopytuje.

@Paweł

witam, szczerze napiszę że nie składałam cv, tylko czytałam komentarze i to mnie zniechęciło a zarazem zaciekawiło , ale kto wie co będzie , pozdrawiam

Masz racje
@Fafik

Oni sa daleko za Murzynami. Takie polskie kappo, zaganiacze do roboty. Stolowka przesadziles- salka. I chyba sie tam nie myją po pracy. A przychodzili juz ubrani w ciuchach roboczych. Nie bierzecie tej pracy pod uwagę. Do puki ta Panna prowadzi rekrutacje prawdy sie nie dowiecie.

@Masz racje

Dlaczego obrazasz ludzi tam pracujących ,nie podobalo się wiec zrezygnowales ,popraw bledy

Iwo
@Fafik

Polecam mecacontrol w strzemieszycach!!!!!!!! 2.100 na rękę, 280 premi, socjal-brak! Smród, olej pod nogami razem z kablami różnego pochodzenia. Dodatkowo atmosfera okropna, kierownictwo pod psem, liderzy z wykszt. Podstawowym i 4 lub 5 maszyn pod tobą!!!!!!!!!brak busa, brak kasy za zwrot biletów autobusowych, dyrektor 25-cio letni facet z Hiszpanii, który nic nie ogarnia i kontrola jakości pod dużym znakiem zapytania. Polecam!

@Iwo

i dlatego cały czas potrzebują do pracy

mico
@Iwo

innym magna pasuje , innym nie , nadeszły takie czasy dla pracy że można wybierać jak się chce i gdzie pasuje, to jest czas pracownika

CK
@Fafik

A juz miałem jechac z Kielc do miejscowosci Sady k/Poznania. Jak taki wyzysk i( oszustwo--na bilbordach i necie od4000-5300 brutto a w zeczywistosci 3150brutto ) to niech zatrudniaja roboty.

tratata

Dla wszystkich skuszonych ofertą pracy w internecie gdzie podają zarobki od 4000 brutto w górę, prawda jak zwykle jest inna, oto garść informacji ze spotkania w tej firmie: umowa o pracę na zlecenie przez pierwsze 1,5 miesiąca z agencją pracy Work Service ze stawką miesięczną 3150 zł brutto, do tego około 200 zł dodatku za dojazd własny (do 20 km jest to dokładnie 180 zł), reszta to premia pisana na wodzie, więc jak ktoś chce wierzyć w super zarobki, to jego sprawa, warto poczytać opinie o agencji pracy, wg. tych opinii jest to jedna z najgorszych agencji na polskim rynku, może dlatego, że jest to polska agencja.

Garry

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu i z perspektywy czasu stwierdzam że to była najgorsza praca jaką miałem praktycznie jeszcze tylko brakowało by dać bata liderowi by poganiał szybciej szybciej teraz to wiem że żyje pracuje w firmie niedaleko wiadomo zawsze są jakieś plusy i minus w pracy ale jak przypomnę sobie wieczne problemy z urlopem nawet na żądanie to cieszę się że już nie mam do czynienia z tą firmą i pozdrawiam tych normalnych ludzi z produkcji....

MAGNA jak ja cie nienawidze

Jeśli szukacie pracy gdzie wy robicie najcięższe rzeczy a ukraincy najłatwiejsze bo przecież oni nie rozumieja i nie wytłumaczy im się, to Magna jest idelnym miejscem. Wiecznie mało osób, wiec rzeczy które są dla 2 osób nieraz robi 1. Nie wierzcie też w zapewnienia że co 2 godziny jest rotacja i robicie coś innego, 3 miesiacach wiecznie robiłem na 2 stanowiskach bo przecież trenerzy nigdy nie maja czasu. Niedługo zostaną tutaj sami ukraincy i "Polacy" którym odpowiada wypłata 3 k bo maja na spłatę ratki. Za prace w takich warunkach możecie liczyć na zwolnienie dyscyplinarne, jesli powiecie dość i będziecie chcieli odejść. Praca 6 dni w tygodniu również fajnie sprzyja temu żeby bolały was wszystkie kości w ciele, bo pozycje ergonomiczne istnieją tylko na prezentacjach. Największemu wrogowi nie życzę pracy tutaj.

Basia

Czy firma wypłaca kilometrówkę? od czego to zalezy?

Ostatni jechowy

Na dziale siedzen zostal po roku ostatni pracownik reszta poszla w swiat. Najgorszy pracodawca nie ma żadnego plusa . Smiac mi sie chce mam nadzieję ze vw znajdzie innego partnera do wspolpracy.

KANDYDAT

MAM PYTANIE CZY NA DZIALE PIANEK JEST CĘŻKO I CZY PODSZEUJA TAM PRACOWNIKÓW?

Kuser

A Ile zarabia w Magnie kierownik?

Domin

Czy mógłby ktoś napisać jak wygląda w Magnie szkolenie BHP w pierwszy dzień?Dodam, że spotkanie mam na 11tą godzinę.

Pracowałem kilka miesięcy temu na umowie 3050 brutto nie mialem jeszcze 26 lat A na konto dostaje 2500 coś jest nie halo gdzie dodatek z nocek i za dojazd praca ciężka atmosfera okej tylko cały czas tempo tempo nowy pracownik ma wejść w rytm taki jak ktoś kto pracuje 2lata lub dłużej ciężko z tym polecam na kilka miesięcy pracę na dłużej to szczerze szkoda zdrowia

stary pracownik

niestety pewnie system naliczajacy wyplaty sie zepsul tak jak sie psuje robot linia podajnik i tak w kolko.szkoda tylko ze doswiadczonych pracownikow wykorzystuja na maksa a nowi zbijaja baki i maj wyzsze wyplaty.pozdrawiam wszystkich ktorzy pracuja tak powyzej 15 lat mam nadzieje ze w koncu zmadrzeja i nie dadza sie zajechac.

damian
@stary pracownik

ale jakich stałych pracowników , może zostało 5 osób z całej firmy co mają staż 15 lat, widocznie chcą jeszcze pracować, może do emerytury kto wie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Magna S.A.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Były

Jakich etapów? Idziesz na rozmowe daja ci jakis fotel na próbę do zrobienia oczywiscie zwykla sciema i potem do ciebie dzwonia i pracujesz. Odrazy odradzam tam prace. Po pierwszym dniu pracy masz tak skatowane rece ze sam dasz sobie spokoj z tą pracą. Do domu wrucisz jak zombii ledwo zywy i ten nie wyobrazalny ból rąk. Nie polecam nawet jakby dawali 10 koła na rękę i tak bym tam nie poszedł

pedro

Ludzie nie chcecie tu pracować to pora zmienić pracę. Czy ktoś trzyma was na siłę w Magnie?

@pedro

zgadzam się w 100000% , czas na nowe wyzwania , byłem , pracowałem i podziękowałem ,

Babral

Witam napiszcie czy związki dają rade y U was i czy wam pomogli?

@Babral

Dały, jest porządek w aktach, podwyżki są odczuwalne. Ja czuje się bezpieczny, no i Pan A lider się uspokoil.

@Piotr

co dalo ,zwiazki sa i nic poza tym w aktach zawsze byl pozadek a pan A sie uspokoil chyba jaja sobie robisz

Afrws
@Piotr

Ten człowiek powinien być zwolniony i wywieziony jak najdalej od ludzi Jeb@ny zaganiacz ,chyba lubi go tylko kadra bo na linii pierwszego rzędu nikt Nie da się z człowiekiem współpracować ale kadrze taki człowiek jest potrzebny a że ludzie na linii się męczą psychicznie to nie ważne. Nic sam od siebie nie zrobi a władze jaką on ma uuuuuu !!!

WALD
@Babral

WITAM. A JAK SIE PRACUJE NA PIANKACH SŁYSZAŁEM ŻE JEST CIĘZKO

Zostaw merytoryczną opinię o Magna S.A. - Sady

• Jak się pracuje w Magna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Magna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna S.A.?

Kandydaci do pracy w Magna S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna S.A.
1.5/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Grzybowska 4 lok. 96
    00-131 Sady