Opinie o Progress Active w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Progress Active. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progress Active o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Active w Rzeszów

Misiek

Wyślij CV jak Cię zaproszą na rozmowę to wszystkiego się dowiesz.

Witam, ludzie uważajcie na to co piszecie na forum !!!!! Ja zamieściłem kiedyś wpis na tym forum. Spółka skierowała sprawę do prokuratury o pomówienia obecnie sprawa jest w sądzie. Mój adwokat mówi że nie ma szans na wygranie, bo pomówiłem spółkę i nie mam na to żadnych dowodów tylko moje odczucia. Najgorsze jest to że muszę ze śląska jechać na każdą rozprawę do Rzeszowa tracę cały dzień i jeszcze kasa idzie na wyjazdy. Były już ze 4 rozprawy, na każdej byłem w Rzeszowie, a teraz mój adwokat który kasuje mnie za każdy wyjazd do Rzeszowa, na nie małe pieniądze , mówi że sprawa jest do przegrania. Przestrzegam wszystkich ta spółka nie odpuszcza. Mnie skarżyli z art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jeszcze raz przestrzegam wszystkich napiszecie coś w emocjach na forum, a później będziecie po sądach chodzić. Uważajcie. Z tego co wiem nie jestem jedyny przeciwko któremu spółka wystąpiła do Sądu.

prawda

Voice Net to to samo tak?? a jest jakaś stała wypłata czy jeździ się tylko prowizyjnie???

była pracownica

Dajcie sobie spokój z tą firemką...pracowałam tam kiedyś..znów zmienili nazwę...chyba po raz czwarty, (usunięte przez administratora)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Progress Active? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
DonL

Dzięki ! Właśnie odpuściłem sobie jutrzejsze, spotkanie rekrutacyjne. Poszukują obecnie PH na terenie kilku województw, ale to co przeczytałem o zgrozo.....Babka zadzwoniła i zaprosiła na spotkanie rekrutacyjne - po pytaniu gdzie i kiedy odparła, że spotkanie odbędzie się jutro a szczególy prześle mailem i sms- 24 h pózniej nic..... a jutro spotkanie....:) kompletna porażka !!!

Koleżanko Janko jesteś osoba zakompleksiona nie wiesz jakie kto ma wykształcenie a wydajesz opinie na temat dziewczyn tam pracujacych. Chyba pisałaś o swoim wykształceniu ktorego pewnie nie posiadasz pracuje w tej firmie 2 rok i nik mnie nie oszukał wypłacane jest w terminie. Nikt nie przedstawia sie że dzwoni z tpsa orange. Mogę wypowiedziec sie jedynie za telemarketerki to prawidłowa nazwa tego stanowisak a nie panienki z tel. jak to ph określa.

czlowiek

Jako osoba pracująca w tej firmie właśnie w charakterze PH mogę powiedziec tyle: -płacone masz za umowę która wejdzie w życie, a jeśli klient zerwie ją w ciągu 4 mies musisz zwrócic daną Ci prowizję. -Klienci nie zawsze są świadomi tego co podpisują, zawsze gdy usłyszą, że podpisanie umowy wiąże się ze zmianą operatora wylatujesz z domu bez umowy - Spotkania masz umawiane to prawda jednak bardzo często są pomylone adresy, nazwiska etc. -Czasem można jeżdzic cały dzień i miec tylko 2 podpisane umowy albo też i nic. -Z wynagrodzeniem też bywa różnie. reasumując jeśli tylko możesz to poszukaj czegoś innego bo z tej pracy po miesiącu i tak zrezygnujesz.

Kedlorak7273

No spoko ale póki co bapisales same ogólniki. A ja chciałbym sie dowiedzieć na czym konkretnie polega ta praca? Wiem tyle ze proponuje sie ludziom zmianę operatora telefonii stacjonarnej. Pytanie czy jeździ sie do ludzi którzy są w 100% świadomi tego co podpisują czy nowa umowa następuje po Zakończeniu czasu zobowiązania poprzedniej czy tez oparta jest na Zerwaniu umowy z poprzednim operatorem. Troche zbyt pięknie to wyglada samochód umówione spotkania itp itd. Ciekawa jestem gdzie tkwi haczyk

Polak

Praca jako przedstawiciel handlowy jest na tyle atrakcyjna na ile masz samo zaparcia i predyspozycji. Szkolenie jest bardzo adekwatne do pracy bo skupia się na jeżdżeniu z przedstawicielem na spotkania i patrzeniem na jego pracę.I najważniejsze przed rozpoczęciem szkolenia otrzymujesz do podpisania umowę gdzie jasno napisane są wszystkie warunki zatrudnienia czyli zanim zaczniesz możesz sprawdzić czy taka forma pracy Ci pasuje.

KedIorak7273

A możecie napisać cos na temat tego jak wyglada praca w tej firmie w charakterze przedstawiciela handlowego? Byłam na spotkaniu i zrozumiałam tyle ze chodzi o sprzedaż telefonii stacjonarnej na spotkania h umawiabych przez konsultantów. Pracował tam ktoś Z Was i moze napisać cos wiecej czy watp je jak na szkolenie czy nie?

Polak

Witam szukam jakiś opinii o firmie Progress Active. Ponieważ chciał bym podjąć pracę w tej firmie a na żadnym forum nie mogę nic znaleźć. Z góry dziękuję za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Active - Rzeszów

Progress Active
1.7/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Szpitalna 5 lok. 8
    35-065 Rzeszów