Opinie o Progress Active w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Progress Active. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progress Active o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Active w Rzeszów

Polak

Takie głupoty tu się wyprawia że masakra. Ten portal wiarygodny już nie jest. To jakieś pole walki. Szkoda czasu.

bezrobotny

płacą za te nawalane bo że za darmo to niewierze kuwa ale fajowa (usunięte przez administratora)

NICK

Ale to już było ciągle to samo. Już nudno jest jak ciągle się powtarzacie. Kary to w więzieniu i przedszkolu macie. Wynik to był jak sobie kombinowałeś/aś! Już się zapomniało o tak tylko się pamięta co złe. W papierach nie masz kierownika hmm szkoda jak to teraz trzeba być doradcą ds. klienta. A prestiż się liczy i wizytówka. Za ta wspaniałość obecny pracodawca nie ta tytułu? Zajmij się sobą bo źle ostatnio wyglądasz.

NICK

Obsługa na wysokim poziomie hah dobre jaja.A gdzie Ty się jej nauczyłeś hmm no tak zapomina się co Panie/Pani porządna/ny? W (usunięte przez administratora) się poprzewracało i tyle.Wiedza a gdzie pozyskana też się zapomniało. Krótka ta pamięć na to co dobre! Też tak myślę że każdy zna prawdę dodam waszą prawdę haha z chorą głową to lekarz potrzebny. Teraz nie potrzebna ani wizytówka ani dobry samochód proszę jakie zmiany w życiu stawiamy na skromność coś nowego!!!

Polska

Ludzie ale to już było. Naczytałeś się tych durnych wpisów i wyobraźnia zaczęła działać tak jak nie trzeba.

Dziwne

Wy to już nie wiecie jak się przykleić. Słońce przecież wiesz jak wygląda w tych kwadratach.Znane uczucie uważaj żebyś znowu nie musiał w sanatorium dochodzić do siebie. Ach... to życie widzisz nie wiesz co Cię czeka. Recydywa...

Dziwne

Piszesz ciągle o tych instytucjach i co? Już te Twoje pomysły i wróżby nudne są. Wszystkim ta wyobraźnia się znudziła Bajki zacznij pisać może zarobisz i nie będzie ci szkoda!Ślepy strzał nie sądzę wy wszyscy razem jesteście siebie warci. Dobrze wiecie jak wygląda ta słońce pewnie ze szczegółami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Progress Active? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Gruby

Pracuje już chwilę w tej firmie i nie narzekam, zarobki jak na Rzeszów uważam za bardzo dobre, atmosfera też fajna ludzie ok. A opinie że jest źle to tylko od tych którym pracować się niechce.

Barbara

Kiedyś w tej firmie było trochę fajnych ludzi. Odeszli, bo mieli dość. I zamieszczają prawdziwe opinie o tej firmie (usunięte przez administratora). A kto ma wstawić opinię o pracodawcy. No chyba ktoś, kto pracował. Trudne do zrozumienia ?

@Barbara

Jakiś Narcyz się odezwał.Teraz firma ma super zespół fajni ludzie w niej pracują.Opinie oczywiście powinni zamieszczać pracownicy ale nie tacy którzy już nie pracują wieki i maja bujną wyobraźnie. Widać co piszą sama złość w tych wpisach a nie opinia jak jest. Trzeba przyjść spróbować .

maciej

ja odszedłem kilka tygodni temu, więc nie tak dawno, i bardzo dużo prawdy jest w tych informacjach na temat firmy voice, progress

poznan

Najważniejsze w tych firmach jest to że jest bardzo duża rotacja jeśli chodzi o pracowników,czyli coś jest źle , cały czas widać jak ktoś czyta że opinie które są złe szybko są usuwane ,jest to to samo co firma voice net.Każdy zrobi jak chce ale ja jako były pracownik nie polecam pracy w tej firmie.

Okolice
@poznan

Wszędzie dobrze tam gdzie nam nie ma! Czasami tak bywa że praca nam nie odpowiada i trzeba ją zmienić.

Ehm....

Jak dobrze że istnieją takie miejsca, gdzie pisze się o pracodawcach. Właśnie dostałam zaproszenie na rozmowe kwalifikacyjną, ale z tego co widzę podziękuję.

Rozmowa
@Ehm....

Nie próbując nic nie stwierdzisz. Opinie dobra rzecz jeżeli są prawdziwe. Z tego co tu widzę nikt nie piszę jak działa firma zasady pracy . Mnóstwo wpisów nie ma temat byle tylko napisać coś złego. Trzeba przyjść i się przekonać jest ok.

PK1997

Witam! Mialam rozmowe we wtorek i jutro mam miec szkolenie, chcialam zapytac czy warto isc czy sobie darowac i czy na prawde jest az tak zle?

Werbel
@PK1997

nie pójdziesz to się nie przekonasz na własnej skórze, ja bym nie poszedł, wiem co piszę byłem, widziałem i słyszałem, szkoda czasu i nerwów znalazłem normalną firmę

Antaresa
@PK1997

hej, jak już zgłupiejesz i pójdziesz to uważaj na to co podpisujesz, bo potem będziesz miał ból głowy, nie polecam !

mała kudłata
@PK1997

lepiej siedź w chałupie, szkoda czasu, nie dojedziesz a już stracisz,

Ktoś
@PK1997

Miałaś rozmowę i co? Nie piszesz do jakiego działu sugerujesz się ogółem. Ludzie którzy dodają opinie już dawno u nas nie pracują!Proszę popatrzeć od kiedy jest ruch na forum.Panie i Panowie tak źle w waszej pracy że ciągle do nas zaglądacie? Współczuję!

Włókno

Oj prawda sama prawda

kierownik

oj prawda, prawda

Chętny do pracy

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaka jest atmosfera?

oszukany
@Chętny do pracy

firma przyjmuje jak leci, nie polecam, uciekaj jak najdalej

Bezstronny

Nie warto Nie warto.Szkoda czasu

Agata

@Koko Twój komentarz w dalszym ciągu nie wnosi nic merytorycznego. Skoro masz doświadczenia z Progress Active, podziel się nimi z potencjalnymi pracownikami.

Figo
@Agata

no jasne że się podzieliłem i jeszcze się podzielę ale z instytucjami które się do tego odpowiednio odniosą, a potencjalnym radzę szukać szczęścia gdzie indziej, a tym którzy tam pracują niech sobie przemyślą co i jak

inny

Nie Wesołych Świąt

Agata

@analiza - bardzo dziękuję za Twój komentarz. @Koko2 - dlaczego odradzasz wzięcia udziału w rekrutacji? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do Progress Active? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

Koko
@Agata

Bo tam cała firma jest negatywna. Od a do z.

Agata

@Koko czy mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Progress Active? Pojawiła się oferta pracy w na przedstawiciela handlowego - warto aplikować? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Te informacje pomogą osobom, które są zainteresowane podjęciem pracy w Progress Active :)

analiza
@Agata

Jak wygląda proces rekrutacji pracodawca często podaje w ogłoszeniu rekrutacyjnym. Jeśli takiej informacji nie ma, to powinno się bardzo dokładnie dowiedzieć o tym podczas spotkania rekrutacyjnego. Kandydat powinien zadać kilka kluczowych pytań: - jaka forma współpracy? (umowa o pracę, umowa zlecenie, współpraca b2b) Jeśli pracodawca oferuje umowę o pracę, to kolejne pytanie, czy od pierwszego dnia pracy oraz w jakim wymiarze? Pełny etat, czy część etatu? Jeśli pełny etat, to z jakim wynagrodzeniem? Pełny etat oznacza 40 godz. tygodniowo, chyba, że w umowie mamy zapis, iż mamy zadaniowy charakter pracy, ale wówczas pracodawca nie może narzucić pracownikowi godzin pracy, tylko cele do zrealizowania. pełny etat oznacza także, że pracodawca nie może zapłacić nam za pracę mniej niż najniższa krajowa. Jeśli pracodawca proponuje nam część etatu, to wówczas nie może wymagać od pracownika pracy 40 godz. tygodniowo. Zdarza się też tak, że pracodawca proponuje np. 1/2 etatu na umowie o pracę i jednocześnie podpisuje z pracownikiem drugą umowę zlecenie. Robi to celem swoich oszczędność, lecz działa na niekorzyść pracownika. (niskie składki do ZUS, w przypadku chorobowego połowa zasiłku, itp. ) Jeśli pracodawca zaproponuje umowę zlecenie, to należy zapytać o: - stawka godzinowa? Minimalna to 13zł/godz. - jeśli nie ma stawki godzinowej tylko prowizja za wykonaną usługę, wówczas należy pamiętać, że pracodawca nie może narzucić pracownikowi godzin pracy. Takie zlecenie wykonujemy w takim czasie, jaki uważamy , chcemy więcej zarobić dłużej pracujemy. Jeśli pracodawca proponuje umowę zlecenie i narzuca godziny pracy i jednocześnie nie gwarantuje stawki godzinowej, to taka umowa musi zostać zmieniona na umowę o pracę. Przy umowie zlecenie pracodawca ma obowiązek przedstawić pracownikowi rachunek, na którym są wyszczególnione wszystkie składki, jakie pracodawca odprowadził do ZUS. Jeśli takiego rachunku nie otrzymujemy wraz z przelewem należy ten fakt zgłosić w ZUSie.

Koko2
@Agata

nie radze brać udział w procesie rekrutacyjnym, szkoda czasu

Krzysio

To fakt, pojęcie mam marne, więc chciałem się dowiedzieć coś.

Koko
@Krzysio

Nie polecam, szukaj innej firmy póki masz możliwość... Potem będziesz żałował. Słuchaj nas i nic nie pytaj. Po prostu trzymaj się dalej od tej firmy!

Krzysio

Witam. Mógłby ktoś opisać na czym polega praca przedstawiciela? Skoro spotkania są już umówione przez telemarketing to przedstawiciel tylko jedzie do klienta który jest zainteresowany ofertą, ustala już tylko szczegóły i podpisuje umowę? Pozdrawiam.

Korek
@Krzysio

Krzysiu najwyraźniej o pracy ph nie masz zielonego pojęcia lepiej zostań kurierem w dpd

zgdziwiony

ktoś mi wyjaśni czemu jak kończy się pracę w tej firmie to nie dostaję się wynagrodzenia za ostatni miesiąc pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Active - Rzeszów

Progress Active
1.7/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Szpitalna 5 lok. 8
    35-065 Rzeszów