Opinie o Progress Active w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Progress Active. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Progress Active o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Active w Rzeszów

Kubuś

Zemsta jest słodka jak miodzik Kubusia Puchatka

Hmmm
@Kubuś

Co poeta ma na myśli hmm?????

smok
@Kubuś

1 Tego, który się mści, spotka zemsta Pana: On grzechy jego dokładnie zachowa w pamięci.

śmiech
@smok

Pewny siebie Zarząd pisze o sobie....

obecny

idź(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) IDZCIE JUŻ Precz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. ROK NIBY WAS NIEMA a ciagle tu zaglądacie idzcie nikt tu po was płakać nie bedzie . miłej pracy tam gdzie jesteście

logiczny
@obecny

to ciekawe przecież do nich marcn. w i anna s. nikt się nie pcha tylko oni tu ciągle siedzą i jęczą dużo czasu up.łynęło a marcin w. anna s. ciągle tu oszczerstwa i żale wylewają idzcie stąd nikt płakać nie będzie nikt was nie chce znać . miłej pracy tam gdzie teraz jesteście .

młodociany

LO NR 5 Rzeszów Nauczycielu Marcinie.

Ładna pogoda

Takie filmiki są zbedne. Gowork służy do wstawiania opinii na temat pracodawcy a nie wstawianie prywatnych filmików przez pracodawcę na pracownika.

Krystyna
@Ładna pogoda

Przepraszam bardzo, jaki to prywatny filmik???? Więzień wyraził zgodę na nagranie i upublicznienie jego wizerunku przez telewizję polska. Filmik jest w sieci, a więc nie jest prywatny !!!!!!!! Można go udostępniać kiedy się chce i gdzie się chce i komu się chce !!!! Ktoś tu pojęcia nie ma, na temat swojej wypowiedzi!

@Ładna pogoda

Ładna pogoda idź na spacer, a nie spamuje mi tu!!!!

Być wolnym ptaszkiem
@Obecny PH

Widocznie dana osoba nie wyraziła zgody skoro w/w filmiku już nie ma.

@Być wolnym ptaszkiem

Plama na życiorysie i w papierach pozostaje na całe życie, tu już nie ma opcji "wykasuj"!!!!

Byly
@Obecny PH

Plama to pozostaje po odejściu z firmy voice net progress active

@Byly

Kup sobie Vanish Oxi Action, plama napewno zejdzie!!! A gorzkie żale to w kościele!!!

LO 5
@Byly

Rzeszow

LO5
@Obecny PH

Pamiętasz LOnr 5 NAUCZYCIELU??

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Progress Active? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Bo to zła kobieta była

AS.
@Redaktor naczelny

... NIE BYŁA JEEST HA HA HA HA HA JEEEST ZAPAMIETAJ JEEEST

AS.
@Redaktor naczelny

...nie była jeest h ha ha ha ha ha zapamiętaj jest

Obecny PH

A co to Lucynka twoja koleżanka, że tak po imieniu, trochę szacunku jak już coś to Pani Lucyna. Trochę kultury osobistej do byłego pracodawcy. Prosty człowieczku, co ty po podstawówce jesteś???? Oczernianie Naszej Pani Prezes mija się z twoją wymyśloną prawdą.

Świetny
@Obecny PH

Prezes jak z koziej du pki trabka

@Świetny

Zmień płytę, bo już nudny/a się robisz, żenujące są wasze wypowiedzi, zajmijcie się wkoncu pracą swoją.

nikits

Praca super. Polecam.

lupkow

A gdzie jest ten film ?

Makarska

Super praca skoro szefostwo siedzi na forum i walczy komentarzami, poniżając się coraz bardziej.

@Makarska

Nie szefostwo,na głupoty czasu nie mają, i nie będą zniżać się do waszego poziomu! poniżasz to Ty się tak kretyńskim komentarzem. Zajrzyj na inne strony "opinie o firmach" . I tam wygłaszaj swoje żale..... Na każdej ze stron pisz o szefach, również o swoich obecnych.

BartoszP

Pracuje się bardzo dobrze samochod, telefon, super atmosfera, w cc praca super!!!

Była
@BartoszP

W CC dostajesz samochód i telefon? Dziwna sprawa bo ja tam pracowałam i nie mialam nawet czasu zjeść nie wspomnę o nacisku ze strony szefostwa. Odradzam

CC
@BartoszP

chyba już daaaawno cię tam nie ma TYLKO CHCESZ OCZERNIAĆ koleżanki i kolegow

Gwiazda

Zabłysłeś / zabłysnełaś jak chrząstka w salcesonie !!!!! ja też lubię sex hahahaha ,kto z nas nie lubi ???? chyba tylko impotent !!!

OBSERWATOR

Jak to jest na tej stronie ,usuwane są posty ,w których pisze się prawdę ,bez żadnych przekleństw ,a pozostają posty byłych pracowników ,którzy używają wulgaryzmów w stosunku do swoich byłych szefów ,kolegów i koleżanek z byłej pracy ??? Komuś bardzo zależy aby prawdy nie pisać!!!

prawda

prawda!!!!! a to tylko część zyciorysu tego opiniodawcy ...

Ktoś

Ludzie czy wy tacy durni jesteście. Przecież to widać ze te wpisy wasza robota. Oj żebyście tacy do roboty byli jak do durnych pomysłów.

Wierny

Trójkąt Bermudzki

Ktoś

Poziom ludzi na tym portalu ( byli pracownicy wiemy kto) to żenada. Nie dajemy się prowokować. To już nie jest forum firmy tylko jakaś strona z durnymi wpisami. Nie ma tu nic wspólnego z firmą. Każdy może się podać za kogo chce. Tak jak było wcześniej Mądrzy wiedzą a głupi niech czytają!

Zniesmaczony

Poziom inteligencji i prestiżu osób odpowiadających w imieniu firmy bez komentarza.jak jesteście w porządku po co dajecie się prowokować

Żałośni jesteście tyle w temacie a wy sobie walczcie z wiatkami.

Ale obserwujecie co u nas. Zdjęcia no mamy. Tak nam dobrze a wy co już nie możecie tego znieść. Ciężko się ślinę przełyka. Do roboty na chleb zarabiać.

@Ania

U was nawet na chleb nie da się zarobic

ANIA

JAK KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY WYŚLEMY FILMIKI Z WIĘZIENIA.

@ANIA

To już wszyscy widzieli i nikogo nie rusza

Bajeczki to wy perfekcyjnie umiecie wymyślać. Głupcy to wasze drugie imię.

Ogłoszenia

Wszystkiego Najlepszego z okazji 200 wpisu..Z tej okazji przeceniam motorynkę...Będzie do waszej floty dla przedstawicieli

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Active - Rzeszów

Progress Active
1.7/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Szpitalna 5 lok. 8
    35-065 Rzeszów