Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Pozytywne wrażenie. Serdecznie polecam. Rzetelne doradztwo to jeden z atutów prawdziwego fachowca. Począwszy od polecenia modelu pompy, poprzez terminowość i poprawność wykonania instalacji, wszystko w najwyższym standardzie usług.

Krystyna

Obsluga Super. Kontakt rowniez. Wlasciciel dopasuje rodzaj kominka do wymagan i budzetu. Dodatkowo pelna informacja o kosztach zwiazanych z zakupem i montazem. Sama realizacja to przyjemnosc. Panowie monterzy sa naprawde profesjonalni. Bylismy mile zaskoczeni. Po wykonanej pracy wszystko posprzatane. Smieci ulozone w workach. Jak dla nas 5 gwiazdek. A kominek...... Cudenko

W sieci znalazłem ofertę pracy na stanowisko pomocy montażysty kominków. Czytam, że pracuje się tutaj na jedną zmianę. W takim razie, w jakich godzinach? Firma oferuje wynagrodzenie w wysokości od 5000 do 6000 zł brutto. Co zrobić, aby zarabiać tę górną granicę? Macie jakieś wskazówki? Myślę nad zatrudnieniem, więc chętnie poznam te szczegóły. :-)

adam

jestem bardzo zadowolony z zamontowanej pompy ciepła marki kaisai. instalacja działa sprawnie- żadnych uchybień i niespodzianek. firma dotrzymała terminu, ponadto załatwili w moim imieniu całą papierologię w związku z otrzymaniem dotacji. życzyłbym sobie, aby wszystkie firmy prezentowały taki poziom pracy. z pełną odpowiedzialnością polecam. adam, rybnik

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Iwona B.

Wszystko bardzo dobrze!! Firma rzetelnie wykonała swoje zadanie- instalacja powietrznej pompy ciepła przebiegła szybko i sprawnie. Urządzenie działa bez żadnych awarii, śmiga aż miło patrzeć. Panowie pełen profesjonalizm od ubioru, narzędzi, wiedzy aż po same wykonanie. Cena najlepsza jaką mi zaoferowano na tutejszym rynku. Nie mogę powiedzieć złego słowa.

IGA

Goraco polecam!! Pompa ciepla dobrana prawidlowo. Wycena konkretna bez zadnych dodatkowych kosztow. Przedstawiono nam kilka opcji do wyboru, omowiono co i jak bedzie robione. Na wszelkie pytania, watpliwosci otrzymalismy szczegolowe wyjasnienia. Obsluga bardzo profesjonalna, pelna kultury, rzetelna i estetyczna. Prace panowie wykonali na spokojnie, bez pospiechu z pelna dokladnoscia. Posiadaja duza wiedze z zakresu hydrauliki oraz montazu pomp ciepla. Firma swietnie zorganizowana:)))

Rafał M.

PROFESJONALNY CHARAKTER świadczonych usług przede wszystkim poprzez szczególne i niezależne podejście Pana Jarosława i jego zaangażowanie. Kwalifikowany personel zapewnia szybkie i w pełni satysfakcjonujące wykonanie montażu. Stałe informowanie o etapach realizacji powierzonego zlecenia, a także wrażliwość na potrzeby klienta oraz zgłaszane przez niego uwagi to cechy, jakimi wyróżniała się firma ART FIRE podczas realizacji zleconych prac. Cena adekwatna do jakości, a jakość wyśmienita!! POLECAM. Bardzo CIEKAWA FIRMA.

Pamiętam, że w tym ogłoszeniu na pracownika fizycznego sprzed 12 dni wymagali prawa jazdy, nadal tak jest? Dajcie znać, czy auto swoje trzeba mieć też do jeżdżenia i czy oddają za paliwo ewentualnie albo coś. Wolałbym firmowe, nie swoim jeździć.

Alicja Krajewska-Wabik

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Pana Nowickiego. Kompleksowa obsługa w postaci montażu kominka oraz wentylacji mechanicznej przebiegła bez problemów. Szef oraz jego pracownicy to dopasowany i genialny team. Priorytetem jest indywidualne podejście do klienta, ponadto przejrzyste warunki umowy. Możecie być pewni, że wybór tego wykonawcy będzie wspaniałą decyzją. Alicja ;))

Szukany jest pracownik fizyczny pomocnik montera, piszą: może być emeryt, może by do przyuczenia. A nie może być doświadczony monter? Tylko, że wtedy by zarobki nie startowały do 3,600 brutto minimalnej. Co trzeba robić, żeby te 5,500 maksymalnie zarabiać?

Bogusław O.

zainteresowanych fachowym doradztwem, usługami na bardzo wysokim poziomie oraz szukających odpowiedzi na pytania, których nie ma w poradnikach zachęcam do odwiedzin salonu art fire nowicki. doświadczenie, stuprocentowa wiedza i bezinteresowna chęć pomocy bez limitu. full profeska od wyboru kominka po montaż i pierwsze rozpalenie, bardzo sympatyczni i pomocni ludzie, a do tego dotrzymują terminów, co ostatnio staje się lekkim ewenementem. każdy kto mnie odwiedza mówi, że kominek jest przepiękny i nowoczesny i wpasował się w moje wnętrze. dziękuję za współpracę.

Czy firma ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

KACPER MAŁECKI

Polecam dział rekuperacji, szybka i na wysokim poziomie obsługa. Firma istnieje wiele lat na rynku. Stawiają na jakość oraz innowacyjność. Poszukiwałem nietypowego rozwiązania. Wiele firm stwierdziło : "nie da się". Ekipa z AIR VENT REKUPERACJE poświęciła dużo czasu bym stał się szczęśliwym człowiekiem mając w domu świeże powietrze. Polecam zakupy w tej firmie!

Pracownik fizyczny pomocnik montera Oprócz tej stawki podanej w ogłoszeniu rzędu 3600-5500 to ma jakieś dodatki ? Mam na myśli jakieś premie, itd. Czy tylko ta podstawa jest? O ile to w ogóle jest podstawa, a nie po doliczali jeszcze jakich rzeczy, to też bym w sumie wiedzieć chciał. Bo znam firmy, które tak robią niestety

Otylia A.

jestem zachwycona profesjonalnym podejściem :) !! nasz kominek jest pięknie zrobiony, funkcjonalny i bardzo wydajny. nadmuch ciepłego powietrza na pokoje spełnia swoje zadanie. oferta sklepu jest szeroka- każdy z całą pewnością znajdzie coś dla siebie. znajdziecie tutaj miłą i profesjonalną obsługę. polecam wszystkim!! sprawdźcie sami ;))

Franek

moge powiedziec same dobre rzeczy. solidnie, starannie, czysto i do tego w rozsadnej cenie. rozwiazania skrojone specjalnie pod Klienta. montaz rekuperatora i podlaczenie GWC na najwyzszym poziomie. szczegolowe wyjasnienia co i jak dziala. okazuje sie ze sa jeszcze fachowcy ktorzy mysla przy pracy i znaja sie na swoim fachu. wszystko na TAK

Edyta

Pozytywne zaskoczenie, instalacja pompy ciepła przebiegła gładko!! Ta firma nie oszczędza na żadnych materiałach. Menager w Green Energy to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Szczegółowo przedstawia ofertę, proponowane rozwiązania techniczne oraz korzyści płynące z ich zastosowania, fachowo doradza co ułatwia podjęcie decyzji. Chłopaki wykonali robotę solidnie, czysto. Są bezszmerowi, uprzejmi i kompetentni. Ponadto pomagają w wypełnianiu wniosku o zwrot dotacji z programu Mój Prąd 5.0. Każdemu polecam wszelkie usługi tej firmy. Oby takich więcej!!

Wowo, wysoki pułap, klienci wynoszą pod niebiosa firmę pod względem m.in. handlowym, a ja właśnie chcę kandydować na stanowisko przedstawiciela :) Liczyłem, przyznam, na forum pracowników, nie klientów, ale może ktoś z firmy tutaj zajrzy? W przedziale 5 000–15 000 zł brutto co stanowi podstawę, a co premie podane dla zachęty? Oferujecie możliwość uzyskania uprawnień. Jakich? Czy można prosić o poprawkę ogłoszenia, bo w zakresie obowiązków są wstawione wymagania i listy obowiązków nie ma wcale ;)

nowicki jaroslaw

zapraszam na rozmowe do siedziby firmy 44-207 Rybnik ul gliwicka 132 Zapraszamy codzienie od 7 do 15 :)

Marlena

Serdecznie dziękujemy za bardzo dobre i kompetentne doradztwo oraz wykonanie prac w zakresie montażu kominka, rekuperacji, pompy ciepła, wod-kan oraz wewnętrznej instalacji ogrzewania podłogowego. Z czystym sumieniem możemy polecić cały zespół. ART FIRE to firma dla wymagających inwestorów, firma której można powierzyć cały dom!! Tworzą genialne piękne instalacje. Konsultacje w związku z doborem urządzeń, rozwiązań.......celująco!! Wszystko idealnie zestawione, wzorowo działa i bardzo cieszy. Wygląd kominka jest wprost piorunujący!! Zdecydowanie, z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Pana Jarosława. Możecie być pewni, że wybór tego wykonawcy będzie decyzją, której nie pożałujecie!!!

Tez jestem w pozytywnym szoku, jak klienci chwała cały zespół :) Gratuluje, może zdradzicie sekret? Firma ma jakieś specjalne wymagania podczas rekrutacji do obsługi klienta? Czy osoba z tocznym doświadczeniem ma szanse? A może motywuje was przez premie i zarobki? Super by było gdyby ktoś się podzielił info i dał znać jak tam przyjęcia, bo nie widzę ofert.

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o