Opinie o Ecco Shoes (KRM Poland Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy KRM Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KRM Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ubrania - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRM Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Ciepły

Spoko ta robota jest i dobrze platna. W dodatku darmowa kawa woda i nawet prysznice są dwa i pisuar jeden. Jak na 30- osobową zmiane to idealne warunki żeby kupic sobie pampersy. A deski od sedesu to chyba w wersji limitowanej są bo takie jakies pomarańczowe. Jest LEGANCKO TEGO.

@Ciepły

Napisałeś że firma jest dobra i dba o pracownika , zadowalają cie finanse i jest wysoki standard pomieszczeń socjalnych. Czytelnicy są zapewne ciekawi jak układa sie współpraca kadry kierowniczej z pracownikami. Czy ten aspekt pracy w KRM Poland Sp. z o.o. w Warszawa również spełnił Twoje oczekiwania?

Ciepły
@Ewa

Jakie finanse? Na okres próbny dostałem 2300 zapomogi w tym dwa weekendy pracujące wystarcza mi na opłacenie chaty i żarcie, o ciuchy już muszę starać się w PCK. Gdyby nie ta cała pandemia to tygodnia bym tu nie przepracował. Kadra kierownicza bez komentarza.

Rusłan
@Ciepły

To jaka u was zapłata za godzinu jak wy macie zapłata 2300 za tydzien i jeszcze 2 wekkandy. Wy zarabiaju mniej niż u mienia w Zaporoże? (usunięte przez administratora)

Bióro

Ile płacą w KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa? Bo chodzom plotki rze pracowniki same nie wiedzo ile zarabiajo bo som tak nie rozgarniente i gupie. Dyrektory myślo ażeby obniżyć wam wynagrodzenia za pracę bo i tak nie zauważyta rużnicy.

Alfons
@Bióro

to prawda tam robią dałny

Magazyn
@Bióro

Wypłata jest równowartością 2 pudełek butów, a pudełek takich trzeba dziennie spakować zgodnie z normą 560 :) Za taką charówę i 10 pudełek butów to było by mało. Cały dzień trzeba chodzić w drewnianych trzewikach po 15-20 km na zmianie a masz 20 minut przerwy. Nawet zjeść nie ma czasu. Chore miejsce.

Łżesz jak pies
@Magazyn

Buty Salomon ostatnio kupiłem za 400 zł. Czyli zarabiacie 800 zł netto za miesiąc. Zgłoście to do PIPu bo to poniżej minimalnej krajowej 3000 brutto (usunięte przez administratora). A po drugie co to za drewniane trzewiki nosicie ???

Niech ktoś wreszcie zrobi porządek z tymi nieszczęśnikami! Jak się tak bardzo nie podoba to trzeba szukać szczęścia gdzie indziej.

Ciocia

(usunięte przez administratora)to tu żale wypisują zamiast wziąć się w garśc i odejść jak sie nie podoba

Fidor
@Ciocia

I odchodzą dwa miesiące wytrzymałem, w tej firmie co tydzień ktoś odchodzi i przychodzi rotacja jak w Amazonie.

ILE KASY ????????????????????
@Fidor

A ile płacą do reki za miesiąc? Napisz , bo te ciule nie chcą sie pochwalić. Forum dla idiotów. Nic sie nie dowiesz

Firma ma opinie dobrego pracodawcy , dbającego o pracownika i jego rozwój zawodowy oraz satysfakcje z wykonywanej pracy. Wiele dobrego słyszałam o tej firmie. Jakie jeszcze plusy wymienicie pracy w KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa ?

Widzę, że Wam się nudzi na tych nockach. Postaramy się by zajęć Wam nie zabrakło.

miła atmosfera , możliwości rozwoju

Rudy102

wyrozumiałe kierownictwo i wysokie zarobki i jeszcze możliwość dorobienia w weekandy

Paulinka

praca w renomowanej firmie , rodzinna atmosfera dużo benefitów , fajni brygadziści

Chłopek z wykopek

można brać dużo pracujących sobót i niedziel , stabilna praca ,czyste toalety , nie ma myszów w szatni , waciak na zimę i bilet na PKS

Złota Mycha

Dużo nadgodzin to duży plus tej firmy , moglibyśmy pracować i po 300 godzin no ale i tak te 270 jest dobre ,może dyrekcja nam przedłuży zmiany przed świętami , no i wykwalifikowana kadra kierownicza umiejąca rozwiązać każdy problem , tak dobrze sie tu pracuje że czas szybko leci !

P69

kadra kierownicza sprawiedliwa , uczciwa i rzetelna ,(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie KRM Poland Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Praca w KRM czy to biuro , czy magazyn jedna ręka. Biuro lepsze warunki, magazyn niższa półka. . Twoja wola,twoja occhota chcesz być niewolnikiem.pracuj , biuro magazyn (adaptujesz się do elity jesteś kimś. . Jesteś szary, nijaki Jak cię przyjmą )magazyn adaptacja jesteś u siebie. Menadżer ,dyrektor,zastępca jak ich zwał masz coś w sobie jesteś na pokładzie. Jesteś nijaki,nie ma cię 1.... Realia KRM Biedronka da ci lepsze warunki....

KRM spoko

Nieudacznikowi i leniowi wszędzie będzie żle. Pomyśl o zmianie pracy , ale kto by takiego chciał , pewno firma sie niedługo zorientuje i kopnie w d**ę takiego lesera co tylko psuje opinie dobrej firmie

Kuba

Ile dostaje magazynier w Warszawie na ,, dzień dobry'' widziałem ogłoszenie i nie wiem czy warto?

Relax
@Kuba

Na "dzień dobry" mniej niż w biedronce.

Kuba
@Relax

To nie jest żadna odpowiedz , bo akurat w Biedronce zarabia się bardzo dobrze ( jak na prace fizyczną) , w Warszawie to jest 3800 brutto , czy tyle też dostanę w KRM podpisując pierwszą umowę?

@Kuba

Mój chłopak dostał 4000 brutto na pierwszą umowe jako magazynier

Koźlarz krawiec
@Kasia

Nie chcą sie pochwalić ile zarabiają , tylko minusują. Podobno zarobki tam są bardzo dobre i ludzie co tam pracują boją się konkurencji , że przyjdą młodsi i ich wygryzą , pewnie ze 3000 do reki na początek mają jak nie lepiej

@Koźlarz krawiec

Trąbka
@123

właśnie na nockach jest bardzo mało pracy , jakbyście mogli coś dorzucić i zwiększyć normę to byśmy byli wdzięczni , ile można siedzieć na stołówce albo na papierosie

Romek
@Koźlarz krawiec

3000zł zarobisz po 5 latach pracy i jeśli dostaniesz premię i przyjdziesz w dwa weekendy

Helooooołłłłł !!!!

Firma KRM poszukuje magazynierów do pracy w magazynie na Służewcu. Może ktoś napisać czy praca w tej firmie na tym stanowisku jest godna polecenia oraz jak atmosfera i zarobki , ile można siana wyciągnąć ? Odłożę na nowe auto u was? Bo 20 letnie już mam.

Papaj
@Helooooołłłłł !!!!

Oczywiście. Przy tych zarobkach , bardzo szybko odłożysz na auto za około 40 tyś. Firma bardzo dobra. Negatywne opinie piszą tylko frustraci , lenie i nieroby wywaleni z firmy co myślą że za leżenie im będą płacić. Dobra praca polecam

haha
@Papaj

Jak lubi być pomiatany i robic non stop bez przerwy Jak ta firma ma w zwyczaju to odlozy. Mając zero wolnego czasu. Polecam. Praca niewolnicza.

Zygmunt
@haha

Dziwny jesteś. Wiadomo że większość chce pracować w weekandy. Same plusy. Jakbyś miał wolne to byś sie tylko schlał jak świnia, wydał kase na wóde a w poniedziałek ból głowy , delyrka i łapy sie trzesą. A jak pracujesz w weekand to nie dość że nie wydasz na wóde to jeszcze zarobisz , przychodzisz wypoczęty po weekandzie w pracy i zadowolony. Firma stara sie jak może ale widać każdemu nie dogodzi

magazyn1

Pracodawce mozna okreslic jednym słowem- Porażka! Pracownicy magazynu wedlug firmy nie maja swojego zycia i swojego czasu wolnego i gdyby tylko mogli to z checia daliby zmiany po 24 godziny. Obowiazkowe powtarzam obowiazkowe nadgodziny w weekend to tutaj norma. 8 czasami 10 godzin. Miales plany we na weekend? W połowie tygodnia juz tych planów nie bedziesz miał. Grafik jako taki jest ale jest płynny niczym woda w kranie. Zmienia sie codziennie do czasu gdy ktos to zglosi do pipu bo to niezgodne z kodeksem pracy. Wyprzedaz w kraju w ktorym jest lockdown? Nadgodziny! Nie wazne ze towar nie wyjezdza w weekendy i obecnie sa trzy zmiany. I tak musisz przyjsc. Dodajac do tego niekompetetna kadre kierownicza ktora dba tylko wylacznie o siebie i o jakakolwiek prosbe musisz sie prosic codziennie bo kierownicy maja bardzo krotkotrwala pamiec jak u chomika. Jezeli chce byc pomiatany i lubisz byc gnojony i nie miec czasu wolnego zapraszam w progi tej firmy.

syn Ragnara
@magazyn1

Wiele z publikowanych tutaj wpisów dotyczy nie tylko magazynu ale również innych działów zarządzanych przez......naszych kochanych rodaków!. Myślę, że tu jest problem. Fundamentalna różnica w kulturze biznesowej (o osobistej nie piszę) i podejściu do pracowników między "potomkami wikingów" a "Lachami" jest tutaj kluczem do zrozumienia problemu. Kto pamięta czasy Dana czy też Alana to zrozumie o co chodzi. Każdy z nich reprezentował pewien poziom podparty wykształceniem i doświadczeniem. Weźcie dowolne imię i nazwisko i wstawcie do pytania "Panie/Pani ........... Kim Pan/Pani jest. Jakie posiadasz wykształcenie. Jakie masz doświadczenie, jak się tu znalazłeś. Jak odnosisz się do ludzi. Niestety ale znajdą się osobnicy/osobniczki na pozycjach kierowniczych które albo nie skończyły studiów albo kierunek studiów jest z czapy, uczelnia mało prestiżowa, doświadczenie żadne a znalazły się tutaj bo na fejsie czy instagramie mają wspólne zdjęcia z kim trzeba, a idąc korytarzem noszą się z Pańska

Super!

Przyjazna atmosfera! Polecam!

Pedryl
@Super!

Słyszałem że biją i poganiaja pracownika jak głupka. Czy prawda to jest ?

Zyzio
@Pedryl

Jeszcze nie biją ale poganiają jak głupka

CCCP

Drodzy! Czemu tyle agresji, pretensji, żalów i pomówień. Widocznie nie rozumiecie po co tam jesteście! Firma płaci pieniądze, dostarcza pewnych benefitów (obiad, buty, napoje) i oczekuje że będziecie dla niej wykonywać pracę (powinno być w umowie zakres obowiązków). Praca ta to sprzedawanie butów. Eureka! Tak tak każdy z was bezpośrednio czy też pośrednio pomaga w tym biznesie i każdy otrzymuje za to wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Bardziej obrazowo można powiedzieć, że pchacie kartony z butami! Nie ma co się wywyższać każdy pcha kartony jak żuczki kulki :) Niektórzy fizycznie w magazynie (dział logistyki), inni informatycznie popychają w systemie, jeszcze inni telefonicznie z klientem a inni popychają księgując czyli finansowo. Buty są pchane, żeby były sprzedane w sklepie. Proste bez pchania nie ma sprzedawania! (usunięte przez administratora)

Ekipa w jednym z salonie to porażka. Kierownik jeszcze gorszy. Stosuje mobbing, w taki sposób aby zrobić mentlik w głowie innym. Ciągle problemy, pretensje, rozwiązywanie problemu z pracownikiem na forum! W oczach swoich szefów wypada znakomicie, bo ma dobre wyniki sprzedażowe sklepu, ale jakim kosztem! Ludzie się boja zwolnienia, bo maja gorszy miesiąc w sprzedaży. Mam nadzieje ze w outletach ktoś będzie się bardziej przyglądał salona ecco i pytał pracowników o samopoczucie w pracy.

Pawel

Ile płacą na umowie o pracę podstawy 2600 brutto tyle co minimalna czy więcej? I ile płacą na godzinę na umowę zlecenie przez agencje? Tyle osób pracuje i nikt nie wie ile płacą... Chodzi mi o pracę na magazynie. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

@Pawel

Podbijam temat. Szukam pracy w Warszawie. Co jakiś czas jest ogłoszenie KRM. Ile można zarobić? Ze 2800 na rękę będzie? Jaka atmosfera? Czy warto sie w to ładować czy lepiej odpuścić?

Gruby Pączek

pewnie koło 3000 na reke mają

Jaro
@Zainteresowany

Nie chcą powiedzieć , bo w KRM płacą ponoć bardzo dobrze , na magazynie od 4000 brutto w górę

Bolesław
@Zainteresowany

2800zl to po 7 latach pracy ma się w krm i po tym okresie zerowa możliwość podwyżki

Bolesław
@Gruby Pączek

Tak oczywiście 3000zl na rękę pod warunkiem że w weekendy będziesz pracował i staz co najmniej 3lata wyrobisz w krm

Dzoistik
@Pawel

2600 brutto??? , te Paweł ty chyba z 8 lat pod lodem przeleżał i nie wiesz jakie stawki są. W Warszawie do pracy fizycznej ,za mniej niż 3700 brutto to ci nikt nie przyjdzie. Chyba że taki co zniknie po pierwszej wypłacie jak na flaszke zarobi albo głupek , ale o takich coraz trudniej

Misiek

czyli co dokładnie? wysłałem do nich CV , powiedz o co tam chodzi i jaka kasa? Bo tu na forum duże rozbieżności (-:

zainteresowana

a co dokladnie masz na mysli przez "komedie"? jutro ide do nich na rozmowe i jestem ciekawa czego mam sie spodziewac

Ghy

A z ciekawości na jakie stanowisko aplikowales biuro czy magazyn?

kandydat
@Ghy

A z ciekawosci - jakie to ma znaczenie?

Policjant
@kandydat

myślisz że jestes zabawny? odpowiadaj na pytania !

Ghy
@kandydat

Takie, że skoro twierdzisz iż rekrutacja to porażka to może potencjalni kandydaci byliby zainteresowani na jaki dział aplikowales. Chyba nie sądzisz, że na magazyn rekrutuje ta sama osoba co np. do działu IT i tak samo wygląda proces rekrutacji. A na forum zaglądają ludzie którzy ubiegają się o pracę w różnych działach, więc albo bądź precyzyjny w swoich wypowiedziach tak by miały one merytoryczną wartość albo się od nich powstrzymaj.

Kamil

witam przez jaką agencje zatrudniają na magazynie ? i jaka jest stawka na godzinę przez agencje ?

xxxa
@Kamil

ja byłem zatrudniony przez WORK&PROFIT a stawka godzinowa z tego co wiem jest ustalana indywidualnie. Na magazynie pracowałem przez ostatnie kilka tygodni i ogólnie na pracę nie mogę narzekać. nie jest ciężko na głowę nie pada. Wymagania zależą od kierownika który jest na dany tydzień. Na początku był taki wysoki który był zbyt nerwowy ale jak robiłeś tylko piking no to miałeś luz. jego następca- niski w okularach był rygorystyczny i wymagający. ale dało się wytrzymać bo ciągle kazał robic coś innego i szybciej leciał czas.

Kamil
@xxxa

Dzięki za odpowiedź A Ty ile masz na godzinę...?

@xxxa

Całkiem pomylone stanowiska

x

A tymczasem na magazynie wielki sukces- nowy kierownik wreszcie prawidłowo policzył nadgodziny i wszystkim wszystko się zgadza. Nawet powyjaśniał zaniedbania zrobione przez swojego poprzednika. Grafik też jakiś taki normalny- zmiany na lepsze.

zaciekawiony
@x

nowy kierownik? kogo zastapil?

ABC
@x

Nowy kierownik? Gdzie?????????

Co jaki okres czasu w KRM Poland Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

s

A co to są podwyżki???

s
@s

W celu sprostowania, podwyżkę dostaje się jeśli udajesz się do GÓRY (pani Kamila), sami z siebie nie dadzą bo nie mają takiej potrzeby, jeśli pójdzie pracownik to wymyślą że covid i że chociażby w Afryce wody brakuje abyś podwyżki nie dostał (oczywiście żart)

Jarząbek
@s

Ja w kwestii formalnej Primo Kamilla przez dwa "L" Secundo Nazywanie jej górą to gruba przesada, Ot wykonuje polecenia góry albo inaczej przekazuje i to wszystko Dopowiedzenia ma hmmm nie dużo

Kosa

Czy to prawda że pracownicy są zmuszani do ciągłego przychodzenia na nadgodziny w weekendy? Słyszałem takie opinie że pracownicy mają mieć gdzieś życie prywatne i żeby nie mieli najlepiej żadnych planów na weekend wolny bo firma ten czas pracownika dobrze spożytkuje

zx
@Kosa

tak dokładnie tak jest I to ze grafik jest wywieszony na cały miesiąc i są w nim powiedzmy 3 wolne weekendy nie oznacza ze nie będzie się no pracowało w każdy. Grafik jest elastyczny a zycie prywatne nie istnieje w tej firmie i nie można sobie nic zaplanowac

Klaudia

Hej, jak wygląda atmosfera pracy w KRM w biurze ? jak czytam te wszystkie opinie, to nie wygląda to ciekawie... może ktoś rzetelnie napisać czy faktycznie jest tak kiepsko ? dziękuję z góry !

pytanie
@Klaudia

Również proszę o opinię o pracy w biurze w finansach

magazyn

stanowczo odradzam prace na magazynie w tej firmie! obowiązkowe nadgodziny w weekendy i święta zwykle po 10 godz. Jeden dzien wolny w tygodniu nie płacenie za nadgodziny w terminie lub płacenie ich po paru miesiacach normy wyciagniete z kosmosu przez kogos z biura na podstawie tabelki z exela warunki sanitarne w czasie pandemi w szatniach sa tragiczne. brud robactwo lepiace i obszczane ściany sa normna. Lepiej wyglada juz wietnamska buda na centralnym. Jezeli chcecie zaczac prace od 1 wrzesnia to napewno nie tu. Pracownik traktowany jest gorzej niz psie (usunięte przez administratora)

Paszaj
@magazyn

A powiedz sa darmowe obiady? Czy to prawda ze kiche mozna zapchac paszami ktore serwuje zewnetrzny Catering?

zk
@Paszaj

obiady darmowe znikły z początkiem pandemi i nie wiadomo kiedy wrócą

Frog
@zk

To sie nazywa syndrom gotujacej zaby albo dokrecanie sruby. Juz od kilku lat trwa "optymalizacja" ktos pamieta salary freze ktore na spotkaniu w magazynie zapowiedzial shorty guy? No to to byl poczatek. A obiady w porownaniu z tym co bylo kiedys to sorry wole wlasne przynosic

Jak wygląda podstawa w KRM Poland Sp. z o.o.?

Ecco

3000 brutto sklep sprzedawca

Kordian

Podstawa u nas jak na zachodzie chyba tylko w biedronce mają lepiej ,ale tam podobno ciężko się dostać ale warto próbować .

Jędrzej

Tylko trochę gorzej jak w biedronce a pracy i wymagań dwa razy tyle i najważniejsze są normy normy normy z miesiąca na miesiąc zawyżane

sprzedawca
@Ecco

chyba w Warszawie....

Zostaw merytoryczną opinię o KRM Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRM Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KRM Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRM Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 14 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRM Poland Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 71 ocen.

KRM Poland Sp. z o.o.