Ecco Shoes Poland

Janki

Opinie o Ecco Shoes Poland

zainteresowana

Witam, proszę o merytoryczne inf. na temat pracy w Trojmieście - czy warto ? praca, bonusy atmosfera

ktos

Nie wiem jak Warszawa, ale tylko nie Trójmiasto

xrania

Piasemi
@xrania 10.08.2017, 23:06
Witam, jakies opinie o outlecie Ecco w Warszawie? Złożyłam tam dzisiaj CV i chciałabym poznać jakieś opinie...

Też złożyłam. Idę w czwartek na rozmowę. Zobaczymy co tam u nich słychać :-P

Ilona

Witam, pojawiło się ogłoszenie na sprzedawcę w Trójmieście - proszę o opinię czy warto ? umowa o pracę, wynagrodzenie, atmosfera w pracy, przełożeni... będę wdzięczna za informację

@Ilona 19.04.2017, 12:50

atmosfera fatalna, kierownicy zależy od sklepu, regionalna czepia się wszystkiego … mało płacą

ktoś

John Maxwell: "Ludzie porzucają ludzi, a nie firmy"

Ecco fan

Tylko nie zatrudniajcie się w tej firmie w Trójmieście!!! Ja się w końcu od niej uwolniłam!!!

Beata

Ola czy możesz napisać coś więcej ? pracowałaś jako sprzedawca ?

Beata

Proszę o inf. na temat pracy w Gdyni - idę na rozmowę ? jak zarobki, jak kierownicy ( praca w różnych salonach na terenie Trójmiasta ) - podobno dyrektor regionalna jest bardzo wymagająca ?

Ola
@Beata 02.02.2017, 09:50

Poszukaj sobie lepiej innej firmy

Electra

Pracowałam w ecco przez prawie 5 lat za żenujące pieniądze. Wykonywałam swoje obowiązki jak również i kierownika (umiejętnie zrzucal swoje obowiązki na sprzedawcow). Gdy przydarzyła mi się mała wpadka na sklepie nie było tłumaczenia nikt mi nie dał tej szansy. Kierownik regionalny na Warszawę nie interesuje się ludźmi. Został zatrudniony po znajomości i zwalnia dobrych , doswiadczonych sprzedawców za np.wygląd. Jak się zatrudnialam uważałam Ecco na jedną z najlepszych firm, teraz niestety firma zeszła na psy. Założyciel firmy napewno przekreca się w grobie.

Kasia

Tylko nie ecco! Ludzi traktują jak szmaty. I to za 1600 na rękę, litości

aaa

Proszę o informację ile obecnie jest na okresie próbnym jako sprzedawca w ecco a ile po 3 miesiacach? bo niby 2300 brutto okres próbny a potem 2400?

Antosia

ecco gdynia Czy warto podjąć pracę jako sprzedawca ? będę wdzięczna za rzetelne odpowiedzi.

~~~

to czym było Ecco kiedyś, a teraz to niebo a ziemia. Dobrze mają ludzie w biurze; praca tam tylko po znajomości, mimo nikłych kompetencji. Trzeba podlizać się komu trzeba lub podkablowywać współpracowników żeby coś osiągnąć. Przez totalną niekompetencje ludzi na wysokich stanowiskach jest totalny chaos na sklepach. Od jakiegoś czasu, okolo rok/dwa totalna rotacja w sklepach wśród pracowników. Szeregowym pracownikom sklepów zabierane są wszelkie dodatki i bonusy które były kiedyś, budżety zrobiły się niemożliwe do zrobienia. Ciężko o jakąkolwiek podwyżke dla młodszych stażem pracowników. Kiedyś to była zupełnie inna firma. Przykład dla wszystkich spółek w branży w sensie traktowania i podejscia do pracownika. Teraz dobrze maja tylko ludzie z biura, w ilości różnych przywilejów zrobiła się przepaść względem tego co było kilka lat temu. Teraz to już nie jest dobry pracodawca, nie dziwie się, że tyle doświadczonych osób uciekało swego czasu i z tego co słysze nadal tak jest

Magda
@~~~ 11.10.2016, 20:44

Cała prawda. Zarobki masakra, w Biedronce więcej płacą ... Ludzi traktują jak szmaty, są nikim dla pseudo przedstawicieli. NIE POLECAM!!!

Kasia S

Pracowałam w firmie 3 miesiące w Outlecie w Łodzi (Brzezińska). Produkt który sprzedawałam dla mnie jest rewelacyjny. Buty nie psują się, reklamacje rozpatrywane są starannie, klienci zadowoleni z butów co daje satysfakcje sprzedawcy. Jeżeli chodzi o czynniki kierownicze nie polecam pracy w tym Outlecie nikomu! p. M kierowniczka stosuje czysty mobbing. Oczywiście zgłaszany był ten fakt do kierownika regionalnego, skończyło się na rozmowie. Odchodzi jedna dziewczyna po drugiej. Na sklepie trzeba stać na baczność, non stop słucha i obserwuje. Wytyka błędy, non stop coś źle robisz ( na 3/4 etatu miałam więcej utargu niż dziewczyny na całym). Starasz się bez skutku, kierowniczka nie lubi osób myślących ;)

goi

Każdemu się wydaje, że skoro pracuje w firmie klasy premium to sprzedawcy zarabiają nie wiadomo ile. Otóż na okresie próbnym 1500, potem ma się 1700 zł, czyli żadne tam kokosy. Premii nigdy nie widziałam na oczy, ponieważ stawiają wysoki budżet do zrealizowania... Jedyny plus to ,,wczasy pod gruszą'i fakt, że nie jest to ciężka praca, poza okresem wyprzedaży, co jest normalne. Firma sama w sobie jest w porządku, ale niestety pozwalają na pracę nieodpowiednich ludzi, jakimi są niektórzy kierownicy w Warszawie... W firmie zaczyna się robić duża rotacja pracowników, co źle świadczy o firmie. Jeżeli tak dalej pójdzie to firma zacznie zatrudniać studentów, a nie doświadczonych ludzi, a jak wiadomo student chce dorobić, a nie zarobić... Ludzie będący tam na najwyższych szczeblach nie mają pojęcia co się tak naprawdę dzieje w ich sklepach, ale to oddzielny temat. Nie traktują ludzi na równi, ponieważ przykładowo na jednym sklepie zastępcą można zostać w ciągu pół roku, podczas gdy na innym sprzedawca pracujący 5 lat nadal jest jedynie sprzedawcą. Fatalnie...

Otek

Jest mało ofert w ECCO ponieważ firma dba o pracownika i jest mała rotacja osób tzn, że eccoludki nie chcą rezygnować z dobrej firmy.

tricity

są to kwoty brutto czy netto ? przedział też trochę duży. nie mogę podać regionu - tak aby nie dowidziała się osoba piastująca to stanowisko.

Blekitek

Moja kuzynka pracuje w Ecco jako regionalna jest bardzo zadowolona stawka w granicach 7000-9000 pln. Dużo pracuje ale bonusy tez ma świetne - socjal, premie, samochód służbowy, "wczasy pod gruszą" itp wiec jest o co powalczyć :). Daj znać w jakim regionie Polski szukasz pracy to może będę w stanie napisać coś więcej.

tricity

2000 jak regionalny to kpina. Auto + pakiet medyczny to wiem ... ale zastanawiam się czy moją określoną kwotę czy też można negocjować . W każdej firmie jest inaczej.

tricity

czy ktoś może mi napisach ile zarabia regionalny, zaprosili mnie na rozmowę i nie wiem czego się spodziewać

ja

Prze 1,5 r. pracowałem w Ecco łódź...jesli chodzi o t marke pewnie spodziewacie sie kokosów? jasne..hehe..Jesli chodzi o zarobki jako sprzedawca 1500 na reke..poza tym ze byłem VM..i miałem najlepszą sprzedaz..nikt tego nie widział:(..niestety...Jeśli ktos bardzo chce tam pracowac..zastanówcie się.Czasem pracowalismy pod presja w nerwach..wiem..wiem...wszedzie tak jest,ale jeśli ktoś zna swoja wartość...nie dajcie się wykorzystywać!!!!PZDR.. A....ZAPOMNIAŁBYM..FAKT...Pełen socjal ..ale nie dla każdego.!!!!!

kasnienka

witam czy ktos pracuje jako sprzedawca jak z umową i jakie zarobki?

chyba to nie jest za dobra firma, skoro tylko o zapachu, a zadnej inne pozytywnej dyskusji nie prowadzicie.

co to za praca, jak ciagle ludzie poza domem, chyba tylko dla samotnych. A socjal na czym polega?- dzieci maj��� kolonie za darmo , jako rekompensata za permanentn��� nieobecno������ w domu?

magazynier

To musisz uważać, aby ten zapach nie przeszedł na ciebie, bo co ty wtedy biedna zrobisz i jak ci uda się z tym żyć...???

blondi 911

Ogólnie praca w biurze ecco jest bardzo dobra i towarzyszy jej miła atmosfera , no może poza porą lunchu kiedy to spotkać można brzydko pachnących panów z magazynu , którzy nie powstrzymują się od wulgarnego wyrażania swoich kosmatych myśli. Szczególnie nieznośny jest pan [usunięte przez moderatora]. który to o dziwo nie stracił jeszcze swojej posady.

malutka

witam wszystkich najfajniej jest w sklepie ecco w Galerii Mokotów ja najbardziej lubię pracującą tam ekipę są wspaniali :) LUDZISKA UWIELBIAM WAS [usunięte przez moderatora]

czarodziejka:)

w ecco pracownik jest traktowany ok :) pensja nie mała trzeba się napracować ale firma dba o pracownika socjal itp. tylko nie którym osobom z biura wydaje się że są panami świata a najgorzej ci co przyjechali z małych miejscowości i maja duże "parcie na szkło" ogólnie spoko:)

Zostaw opinię o Ecco Shoes Poland - Janki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ecco Shoes Poland