Opinie o Buty Ecco (Ecco) w Janki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ecco. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ecco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecco w Janki

Mlody

Jakie zarobki na stanowisku doradca klienta?? Jakieś premie ??

@Mlody

Przeważnie najniższą krajową, premie 10-20% wypłaty brutto, jeśli zostanę zrealizowane cele miesięczne

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ecco?

Mlody

Jakie zarobki na stanowisku doradca klienta?? Jakieś premie ??

Teresa
@Mlody

Mnie też by się przydało info w tej sprawie. Nikt na forum nie pisze o zarobkach. Wydaje mi się że na tym stanowisku dają jakąś prowizje od klientów. Tylko ciekawe jaki poziom? Jakbyś miał info to pisz, ok?

najniższa krajowa, premie są ale jak nawciskasz 50 rzeczy na paragon

Jolanta
@były pracownik

I do tej najniższej krajowej nie sa planowane podwyzki inflacyjne? ;) Okej, załóżmy, że uda się nawciskać te 50 rzeczy. Na jaką premię wtedy będę mogła liczyć? :D Jakaś spoko sumka?

Michal
@Mlody

najnizsza krajowa bo mniej dać nie mogą

Były pracownik Nowy wpis

Były pracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w tej firmie. Ciągłe podnoszenie poprzeczek i rosnące wymagania, mnóstwo premii pozapłacowych, gdy wypłata sięga najniższą krajową ????. Oczywiście są premie, ale w moim mniemaniu są o wiele za niskie, jak na to ile się trzeba dla nich nastarac. Bardzo często zmieniają się pracownicy, sami z siebie i zwolnieni, co może źle wróżyć. Praca w systemie przeważnie 12sto godzinnym, mając większość weekendów pracujących. Generalnie czułam się wyzyskiwana widząc premie i to co jeszcze musiałabym poprawić. Z roku na rok tylko gorzej.

Czy zdarzają się nadgodziny w Ecco?

Firma Ecco poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak wygląda ścieżka i rozwój kariery w Buty Ecco (Ecco)? Jak trudno jest zdobyć awans na wyższe stanowiska?

Hhjo

Ciężko się awansuje, wszyscy zagrzewają miejsca. Wciąż 6 lat jestem jako sprzedawca. Chyba że ktoś zajdzie w ciąże to jako p.o

Nikt
@Hhjo

Z tym tez róznie bywa Bo to zależy od kierownika jaki jest

Jajah

6 lat i wciąż jako sprzedawca, ciężko jest awansować bo każdy siedzi na swoim stanowisku

Obecny w IT

Witam wszystkich malkontentów. Od jakiegoś czasu pracuję w IT w Warszawie. Praca dobra, sprzęt b. dobry, wypłata mocno zadowalająca. Benefity w postaci 4 par butów rocznie, zniżki na produkty Ecco dla rodziny i przyjaciół. Premie świąteczne. Możliwość pracy zdalnej. Czy jestem zadowolony? Tak. Czy polecam pracę w IT w Ecco? Jak najbardziej. Atmosfera przyjazna - w ogóle nie podobna do tej z innych korporacji.

Aleksandra
@Obecny w IT

Skoro wypłata mocno zadowalająca to pewnie grubo ponad stawkę rynkową? Co do atmosfery to ogólnie jak praca w zespole wygląda, jakie obowiązki?

Nowa
@Obecny w IT

Możesz dać znać gdzie leży w ogóle biuro? I jak z atmosfera w innych działach?

Aleksandra
@Nowa

Tyle że które miasto by Cię interesowało? Bo tu widzę, że on akurat warszawę wyróżnił

Czy w Ecco wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Xxx

Tak, tak w postaci skarpetek.

Depresja

Każdego miesiąca dostając przelew z pensją pogrążam się w mroku. Jestem tak przygnębiona, że samej jest mi to trudno przepracować, lata oddane dla tej firmy okazały się niczym. " Temat ten jest wrażliwy i skomplikowany" to odpowiedź dla wieloletnich pracowników pytających o podwyżkę. Firma Ecco jest wstanie płacić najniższą krajową, to właśnie jej podziękowanie za godziny, które spędzasz na nogach, za dbanie o wizerunek firmy i poświęcenie. Panie Radku oprócz wyników Up i AA są tu jeszcze ludzie i machają do Pana, czy Pan za swój wysiłek dostaje tak marną nagrodę ? Jak spojrzeć dziecku w oczy jak tak wiele rzeczy trzeba mu odmówić ? Zna Pan to uczucie ? Może wyśle Pan plan jak zarządzać tak niskim budżetem i nadal przynosić uśmiech do pracy ? Analityka cięcia kosztów to chyba Pana specjalność ? Ale chyba Pan będzie miał udane święta ? 200 zł przelane na kartę nie pokryją nawet rachunku za światło, a to tylko jeden rachunek...

Były już pracownik.

Miałem już dawno napisać, ale czekałem jak oficjalnie już nie będę pracować w tej firmie, aby po moim wpisie nie czytać "tak Ci źle to sobie zmień" i tak właśnie zrobiłem. Tak sobie od jakiegoś czasu myślę ile osób jeszcze musi odejść z Ecco, aby komuś zapaliła się lampka, że coś jest nie tak ?? Czemu ta firma nic nie robi, aby zatrzymać wartościowe osoby w zespole? Sprzedawców, kierowników którzy byli wartością dodaną do tworzenia marki do której chce wrócić klient ? Nigdy w Ecco nie było tak źle, jeżeli chodzi o pensje pracowników, poważnie za najniższą krajową myślimy, że pracownik będzie przychodził uśmiechnięty, zadowolony, wyszkolony i profesjonalny do pracy ?? Niestety ale nie! Przychodzi sfrustrowany, zamyślony, nieobecny jak nie wiecie czemu to może dlatego, że będąc w pracy myśli czy mu starczy do pierwszego ?? No ja wiem, przecież można zrobić budżet i dostać 300 zł premii, tak 300 zł. Inflacja tak poszła do góry, zakupy w spożywczym, rachunki, światło i paliwo człowiek całymi dniami myśli czy uda się wyrobić to 300 zł więcej bo jak nie to co będzie... Wiem, że ten wpis nic niestety nie zmieni bo to rozmowa jak zamkniętymi drzwiami, ale może ostrzeże tych co przyjdzie im przez myśl, aby rozpocząć współprace z firmą która wyszkoli Cie na najwyższym poziomie, da cztery pary butów, ubiór do pracy i wczasy pod gruszą, ale nigdy nie doceni finansowo odpowiednio do ilości godzin i specyfiki pracy. Weekendy będziesz miał wolne jak kierownik, akurat będzie miał dobry humor, aby Ci go dać bo przecież nie musi odbierzesz sobie w tygodniu, bo ważniejsze jest życie prywatne kierownika. Dlatego tak właśnie zmieniłem prace bo wynagrodzenie najniższa krajowa nie dała mi możliwość godnie żyć. Pozdrawiam Włodarzy firmy Ecco jesteście bliscy tego, że zaraz nie będziecie mieć pracowników i czas będzie zakasać rękawy i stanąć za kasą, zaproponować do butów za 159 zł skarpety za 49 zł powodzenia !!!

Zawiedziona
@Były już pracownik.

Dokładnie stawki to jakiś żart przy obecnej sytuacji jaka ma miejsce system premiowania do niczego . Wszyscy szukają pracy jak znajdują uciekają za stanie na baczność po dwanaście godzin dostajesz najniższą płacę + jak się jakimś cudem uda premie wyrobić dostaniesz 300 zł z łaski na uciechę . Przy obecnej sytuacji na rynku w każdym innym sklepie zarobi się lepiej nie stojąc na baczność . Na pytanie o podwyżki słyszy się tylko że góra wszystko blokuje

Miska ryżu
@Były już pracownik.

Na szczęście czasy taniej siły roboczej się kończą może kiedyś doleci ten fakt do tych co siedzą i oceniają według tabelki w excelu

@Były już pracownik.

Premia dramat a wystarczyłoby dać 5 procent od sprzedaży każdej pary Ci którym się chce zarobili by godne pieniądze, a gwarantuje że przychody i obroty wystrzeliły by do góry bo każdemu zależałoby na dobrej kasie .Zostali by tylko najlepsi, a nie ślizgacze jeden sprzedaje reszta ciągnie na jego robocie .Wtedy można stać na baczność 12 godzin. Niestety regionalnym brakuje jaj żeby coś takiego proponować bo każdy dba o swoją (usunięte przez administratora) Niemiec ma (usunięte przez administratora) a regionalni klepią i łaskoczą ego żeby dobrze się chłopak dowartościował .Dajcie zarobić a zmieciemy konkurencje

Regionalny excel
@Były już pracownik.

Pozdrawiam regionalną od outlet-ów jeszcze więcej excela i przycinania przyjdzie wam samemu cisnąć na tych kasach po 12 godzin.Pozdrówcie Niemca niech się pakuje bo trzeba będzie na kasie stanąć … ludzie trzeba się postawić bo będą jechać po nas i odrabiać naszym kosztem żeby premie sobie na koniec roku wypłacić.

Sprzedawca
@Były już pracownik.

Na outlet-ach oderwani od rzeczywistości każą wciskać skarpety które kosztują 40 zł gdzie klient w takim miejscu kupuje but za maks 200 zł i ma wywalone na ich skarpety. System premiowy na zasadzie prowizji o każdej sprzedanej pary byłby mega przejrzysty obecne progi są tak zrobione żeby tylko nie wypłacić tych rarytasów????

Sprzedawca
@Były już pracownik.

Spokojnie dadzą podwyżkę na początku roku bo Jarek minimalną płace podnosi . Więc góra da w Ecco zielone światło … dramat czasy nabijania kieszeni na samej górze się skończyły czas zacząć dzielić się z (usunięte przez administratora)na samym dole

Weekendowy kierownik
@Były już pracownik.

Kierownicy robią grafiki jak chcą byle tylko w weekend się nie przepracować.Parcia na zmiany nie mają bo przytulą cztery tysiące więc po co mają się wychylać na spotkaniach online żeby sobie zaszkodzić.Szukajcie jak coś znajdziecie uciekajcie z tego bałaganu .

Młody
@Były już pracownik.

Praca dla tych co nie mają 25 lat i rodziny na utrzymaniu . Za najniższą krajową i tą olbrzymią premie to rodziny utrzymać się nie da. Wegetujesz i szukasz czegoś normalnego

Ecco pracownik
@Były już pracownik.

Niestety jak tu pracować jak słyszysz tylko że masz cisnąć i robisz to masz najlepsze wyniki na sklepie dostajesz wypłatę a tam najniższa krajowa i 300 zł premii jak reszta załogi do ciebie dołączy i jej się chce dla tych 300 zł latać i sprzedawać

@Były już pracownik.

Oby się w końcu coś zmieniło

@Były już pracownik.

Na Outlet-ach jest coraz gorzej bez realnej motywacji w premii bo podstawa jak wszyscy piszą jest jaka jest.

Pracownik outletowy
@Były już pracownik.

Trzeba walczyć o zmiany inaczej sami nic nie zmienią

@Były już pracownik.

Najnowsze promo najlepszy na sklepie w sprzedaży skarpet dostanie uwaga 1 parę skarpet w nagrodę -:)

No i ?

@Skarpetkowy

Wole 40 zł za które kupię dziecku coś co będzie chciało niż skarpetę z Chin która kosztowała pewnie 6 zł

@Skarpeta

Decydując się na prace chyba znałaś warunki podpisujac umowę na co się zgadzasz? Czy to był szok i niedowierzanie?

@Skarpetkowy

Od kiedy na umówię o prace piszą o tym że zamiast pieniędzy będą skarpetki dawać żeby dzieciom do zupy dorzucać zamiast marchwi. Weźcie wy zacznijcie w tym Ecco myśleć i dajcie tym ludziom pieniądze a nie skarpety wciskacie.

Dobra
@Skarpetkowy

Chyba trochę odlecieliście w tym Ecco i oderwaliście się od rzeczywistości

Dobry pracownik
@Skarpetkowy

Typowe HR -owe gadanie przyjedź postój 12 godzin i posprzedawaj przez 3 miesiące w nagrodę dostaniesz parę odjazdowych skarpet . Plus zintegrujesz się z masą chamów na sklepach to pogadamy. Postoisz przez kilka dni pod rząd po 12 godzin bo nie ma chętnych do pracy za te ekstrasy

@Dobry pracownik

To się zwolnij i idz gdzieś gdzie ci dadzą lepsza kasę a nie anonimowo biadol na firme

Skarpetkowy

Dostajesz pieniądze za wykonana prace - nie pasuje ? A to zaskoczenie????

Dobry pracownik
@Skarpetkowy

Wymyśl coś i spróbuj przekonać szefa do tego i zrób coś dla zwykłych pracowników wówczas będziesz wielki(a).Chyba ty też się ukrywasz czemu nie wypowiesz się oficjalnie .Piłka jest po waszej stronie . Ilość polubień pierwszego posta świadczy tylko o skali problemu .

@Skarpetkowy

Masz widzę ból pewnej części ciała jak nie wytrzymujesz krytyki to się sam zwolnij. Może przyjdzie ktoś nowy i będzie miał lepsze pomysły na motywacje pracowników. Najlepiej i najprościej powiedzieć żeby się ktoś zwolnił. Zleć zewnętrznej firmie zrobienie anonimowych ankiet wśród załogi spróbuj coś zmienić żeby postrzeganie twojej firmy której bronisz było inne.

@Skarpetkowy

Najlepiej i najprościej powiedzieć to się zwolnij to tak samo jakby powiedzieć osobie chorej na depresje skończ ze sobą przecież to takie proste .Pomyśl człowieku dlaczego tak się dzieje że nie można ludzi znaleźć do waszej firmy nie przez fakt że ktoś robi źle rekrutacje tylko przez fakt że macie marną podstawę i słaby system premiowania .

Analiza
@Były już pracownik.

Wnioski nasuwają się same, za dużo mamy ludzi w biurach zatrudnionych i tych co analizują i wyliczają budżety na następny rok. No coś poszło nie tak, jeżeli waszym jedynym wyliczeniem było wyrównanie do najniższej krajowej, która nam się należy. Tak o nas walczyliście z „ górą”, że uważacie to za sukces? Praca w Ecco jest specyficzna, wymagacie bezpośredniej obsługi, co nie jest normą winnych sklepach, żeby było jasne ja na to nie narzekam. Wymagacie, żeby każdy pracownik zdobywał wiedzę, co jest spoko. Podnosicie cały czas poprzeczkę, ok fajnie też lubimy, ale jak tak dużo się chce to też trzeba więcej dać od siebie. Nagroda za sprzedanie najwiecej skarpet czyli jedna para skarpet jest lekko żenująca nie dlatego, że niedoceniany waszej inicjatywy tylko dlatego, że to żądny koszt dla firmy, a za najniższa stać nas na skarpety. Proponuje, żeby osoby odpowiedzialne za konkurs wzięły sobie po parzę i wsadzili w ramkę bo tak zacna nagroda nie może być bezczeszczona na stopach. No to tak od nas trzymamy kciuki za pomysły na rozwiązanie planów na przyszły rok, może teraz uda wam się przewidzieć inflacje, która wynika ze wzrostu najniższej krajowej i was to nie zaskoczy jak śnieg w zimę drogowców. Średnio nas interesują konkursy, chcemy konkretów bo tylko znając konkrety jesteśmy wstanie stwierdzić czy danego miesiąca to my zamkniemy budżet domowy czy nie. Was to zupełnie nie interesuje uważacie, że wszystko jest ok może warto zrobić rozeznanie rynku czy inne firmy zareagowały na inflacje?? Odpowiedz mogę wam dać już dziś, robiąc wywiad na sklepach owszem firmy znalazły rozwiązania jedne większe jedne mniejsze, ale tylko ecco zalicza się do firm zero reakcji.

@Outlet

Ale takie są realia. Ja nie powiedziałem, w tej firmie jest super tylko widziałaś co podpisujesz przy umowie, widziałaś stawke i warunki. Wiec pretensje za wybór firmy możesz mieć wyłącznie do siebie

La strada
@Analiza

Ty serio myślisz ze ktoś z biura tu siedzi i ci odpowiada? :) nie sadze

@La strada

Myśle że czyta a czy odpowiada to już kwestia sporna miłego dnia

@La strada

Czytają kandydaci i szukający pracy a czy HR Ecco czyta myśle że tak . Przynajmniej kandydaci będą wiedzieć jak jest naprawdę a nie jak mówią na rozmowie

@Skarpeta

Promo na skarpety idzie jak burza będzie sukces sprzedażowy wszyscy pracownicy cisną aż miło .

@Outlet

Dokładnie wszyscy ciśniemy aż miło ja już ramkę mam na tą nagrodę -:)

Konkursowy
@Skarpeta

Kochamy rywalizację, pojawił się świetny konkurs, super nagrody ????. Wszyscy gotowi, na miejscach jest o co walczyć ????????. Statystyki, wyniki tabelki jak porównać 500 wejść do 150 w dniu poprzednim czy nadal ta walka jest równa ??? Jak sklep na „końcu świata” może równać się z tym przy granicy?? Który zawsze zgarnia nagrody ?? Czy jak znowu zgarną nagrody kogoś zdziwi ?? Czy ta zabawa nie ma już obstawionego zwycięzcę ? Czy to oznacza, że reszta się mniej starała ? Czy walka ma sens?

Paola
@Były już pracownik.

Cztery pary butów w prezencie? Jak długo trzeba pracować by je dostać? Brzmi obiecująco.

Mini

Najlepsza praca !!!! Dobre zarobki Wysokie premie

@mixi

hej, dostałem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną i po przeczytaniu opinii zaczynam rozważać czy warto? proszę napiszcie czy nadal jest tak źle ?

Shadow
@@mixi

Najlepiej jak pojdziesz na rozmowę i sam się przekonasz. tutaj się tylko narzeka na każda firme wiec nie jest to portal obiektywny.

Tańcząca

Trochę nosiłam się z napisaniem tutaj czegokolwiek, tym bardziej iż pracuję w tej firmie sporo czasu, ale tak źle jak jest teraz to nie było nigdy. Wymagania rosną praktycznie z dnia na dzień, sprzedawajcie więcej lepiej , i znowu więcej. Nigdy nie jest wystarczająco dobrze, wiecznie za mało. Pracownicy sklepów traktowani jak wyrobnicy , którzy muszą wypracować straty firmy za lockdowny- tak jakby to była ich wina. Kiedyś firma rodzinna stawiająca na ludzi, teraz firma myśląca tylko o odrabianiu strat i zysku. Dla pracujących od ponad 5 lat, najniższa krajowa, brak perspektyw na podwyżki, bardzo skrzętnie omijany temat. Kiedy zapytasz o podwyżkę, to w odpowiedzi otrzymasz informację, jak słabe są Twoje wyniki bądź o odrabianiu strat. Do tego podnoszone targety, a w sklepach brak towaru, bądź przychodzi z opóźnieniem. Czyli jak masz szansę sprzedać to czasami nie masz czego. No ale przecież powinnaś być kreatywna i super sprzedawca, bo klientce która chce szpilki powinnaś umieć sprzedać klapka. W końcu to też but. Do przemyślenia.

;(
@Tańcząca

Niestety, ale to cała prawda najniższa krajowa za prace w weekendy, śmieszne dodatki za prace nocne przy inwentaryzacji.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Ecco?

kotek

Najniższa krajowa

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Ecco?

Marusia

Standardowo 3 umowa musi być na stałe. Przykład: max. 3 msce okres probny (jeśli zasluzysz i będziesz mistrzem sprzedaży) to przedłużenie na 2 lata (ew. rok) (po tym okresie już odechce ci się tam pracować) ale jeśli wytrzymasz to wtedy łaskawie dadzą na stałe. Z podkreśleniem że osoby z umowa na stałe też nie śpią spokojnie. Wszystko działa zgodnie z zasadą, dajcie mi człowieka a paragraf tzn powód do zwolnienia się znajdzie.

Ecco nie jest złe.

Praca jak praca wszędzie są wymagania i cięcie po kosztach. Jednak ja mam inny problem a mianowicie mój kierownik który techniki mobbingu i zastraszania stosuje każdego dnia zamiast mentoringu i pokierowania w dobrym kierunku zwłaszcza nowych pracowników którzy poprostu się boją do pracy przychodzić .I nie wiem zupełnie do kogo mam się poskarżyć - nie chodzi tu o Janki . Tam pewnie maja fajnie mimo że tyle złych opinii pod adresem ich sklepu.Trzymajta się

Voldemort
@Ecco nie jest złe.

W którym sklepie?

Zaciekawiony
@Ecco nie jest złe.

Witam, można wiedzieć o którym salonie mowa? Miałam zamiar aplikować stąd moje pytanie.

Jaszczura
@Zaciekawiony

Daj sobie spokój z pracą w tej chorej firmie. No chyba że lubisz stać jak żołnierz na warcie, osaczac klienta jak prostytutka, kłamać w żywe oczy jak politycy, a za to wszystko być krytykowana bo inni sprzedażdza więcej. I najważniejsze dostawać jałmużnę i lubic słyszeć o premii ale jej nie widzieć - wtedy to praca stworzona dla ciebie.

Nie polecam pracy w krm-ecco

Na dzień dobry pranie mózgu, i poznawanie "technik sprzedaży" których nie powstydziłby się handlarz zepsutych jaj, sprzedajac je jako swiezo zniesione. Jak sprzedasz torbę za 1500 100 900 to jesteś kims, jak tylko buty to weź sie w garść bo przecież twojej kolezance się udalo z torba. A najlepiej to klienta "puścić w skarpetkach" - (wiecie o co chodzi). Atmosfera straszna, ciągle ciśnienie, parcie na wskaźniki z których i tak nie ma zysku. Jakość produktów co raz niższa ale wszystko w jak najlepszym porządku. A premie takie że przez rok pracy można sobie kupić dom... dla lalek.

Mery
@Nie polecam pracy w krm-ecco

Cały czas mnie zaskakują ludzie ,którzy tak bardzo nie utożsamiają się z handlem i go wręcz nienawidzą za stosowane metody sprzedażowe(Uwaga i tu wszystkich zaskoczę wszędzie pracuje się na wskaźnikach w dzisiejszych czasach i w każdej szanującej się firmie inwestują w twoje szkolenie) ,a cały czas się do niego Cisną jak nie drzwiami to oknem.Nie każdy będzie sprzedawcą ,bo nie każdy się do tego nadaje i chce!Zawsze przecież możesz iść na budowę i kopać łopatą tam może nie usłyszysz o obsłudze klienta, ale już szkolenie z kopania szpadlem będzie!Na przyszłość nie pal za sobą mostów, bo świat jest wyjątkowo mały.Pozdrawiam serdecznie i życzę odnalezienia swej drogi kariery, bo w końcu każdy z nas ją ma????

@Mery

Tu nie chodzi tylko o wskaźniki a o całokształt pracy, traktowania pracownika i atmosfery w tej firmie. A premie to temat rzeka. Nie ma i nie widać nawet na horyzoncie. O tych półrocznych co tak obiecywali tez ucichło.

Moderator
@123

Czyli jednak dobrze zrozumiałem, że oczekujesz premii półrocznej w okresie pandemii i lockdownów????? Ciesz się, że prace masz i nie musisz stękać na portalu dla bezrobotnych że nie ma normalnej pracy i atmosfera jakby cierpka...

Oj oj
@Mery

Jakże to znajomo brzmi "nie wszyscy nadaja się do handlu i że można iść do łopaty" Hahaha. Mery podaj lepiej stanowisko :) Takie podejście właśnie tam obowiązuje, tyle że na prawdziwych sprzedawców ich nie stać. Bierze się pierwsza lepsza rozgadana z obsługa kasy i tłucze się do głowy bzdury, a jak ktoś ma swój rozum to już się do handlu nie nadaje :)

Frupiees
@Oj oj

A kim jest prawdziwy sprzedawca jak nie wyszkolonym, rozgadanym, otwartym człowiekiem?????????????????????

odp
@Moderator

prace za najniższa krajowa to się wszędzie znajdzie i bez terroryzowania pracownika

Tomek86x

Dot. Bonarka center .Jeżeli chodzi o jakość produktu nie mam zastrzeżeń, czego nie mogę powiedzieć o jakości obsługi ( kolejny raz ) Panie wielce obrażone a konkretnie jedna, na to że w ogóle ktoś wchodzi do sklepu, wielce zapracowane problemem jest sprawdzenie rozmiaru buta czy uzyskanie jakiejkolwiek informacji o produkcie a szkoda bo bardzo lubiłem ten sklep. Miłe panie czy byłybyście zadowolone z takiego potraktowania was ? Ceny w tym sklepie nie są najnizższe dlatego też jakość obsługi nie powinna być jakości taniego baru.

Watch out
@Tomek86x

Hmmmm..... co ta opinia ma do pracy w sklepie? Z takimi żalami najlepiej udać się do działu obsługi klienta.

Poznanianka

P. O. Kierownika w jednym ze sklepów w Wielkopolsce to jakaś porażka. Nie potrafi zdania poprawnie napisać w języku polskim, błędy na poziomie szkoły podstawowej a czuje się ważna bo z pańskiego stołu skapnął jej się okruszek w postaci kierowniczego stanowiska. Nie reprezentuje sobą nic a uważa się za lepszą od innych. Firma to porażka. Nieważne ile zarobisz net salesa miesięcznie, najważniejsze są jakieś bezsensowne wskaźniki. Odradzam przychodzenie tu do pracy. Zresztą sklepy szukają pracowników po kilka miesięcy czasem bo nikt o zdrowych zmysłach nie chce tu robić.

Eva

kierowniczki powinny być wysłane na kurs, gdzie nauczą się SZACUNKU do pracownika!

xyz

nie profesjonalne i skandaliczne zachowanie już podczas rekrutacji - ciekawe jak traktuje się pracowników w tej firmie! dramat

abc
@xyz

A gdzie aplikowałeś? Do którego sklepu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ecco - Janki

• Jak się pracuje w Ecco?

Zobacz opinie na temat firmy Ecco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecco