Opinie o Buty Ecco (Ecco) w Janki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ecco. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ecco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecco w Janki

Kiki

Ile zarabia sprzedawca ?Ile max można wyciągnąć i czy jest jakiś Social i na święta?

Aaaaa
@Kiki

Zależy od regionu. Chodź często zależy też od sklepu. Raczej najniższa, ewentualnie 200zl więcej. Nowi pracownicy zarabiają czesto więcej niż ci "starsi". Na Święta raz w roku marny grosz.

Poison
@Aaaaa

Potwierdzam.Pracowałam kilka lat w tej firmie jako sprzedawca.Nowozatrudniony pracownik miał wyższą podstawę niż ja.

Tragedia

Zgadzam się z opinią poprzednia . Firma schodzi na psy ,nie realne cele brak motywacji odgórnie , ciągle głupie wiadomości od j gdzie jest tylko ciągla krytyka nawet gdy cele są osiągnięte . Firma już nie rodzinna bo wyłącznie nastawiona na zysk i wyzysk . Szampan na sylwestra ładnie tylko kto za niego zapłacił bo napewno nie firma .

jak tak można ?

Piszę do Was, chyba w imieniu wszystkich pracowników, którzy pracują pod twoim władaniem. Druki premiowe, które ostatnio rozesłaliście na Outlety są jakimś wymysłem z kosmosu zaczynając od przykładu, który przedstawia ,że jakoby sprzedawca w sklepie ma podstawę 3000 netto. Przykład piękny, ale daleko mu do prawdy, ale jeżeli od tej podstawy łatwiej się wylicza premie to każdy z nas oczekuje tej podwyżki. Hitem jest dodatek do wynagrodzenia dla sprzedawcy, kto to wymyślił ?? Chyba osoba która nigdy nie była na sklepie i nie ma pojęcia o wskaźnikach i jak to działa, pułap UP 2,7 przez sześć miesięcy ciągiem, aby otrzymać 300 brutto podwyżki do wypłaty. Aby to osiągnąć ten wynik trzeba by było sprzedawać przynajmniej w 89% trzy - cztery lub więcej rzeczy na paragonie buty plus produkty do pielęgnacji i akcesoria w tym czasie najlepiej by było, aby nie było też zwrotów co jest kompletnie nie do zrobienia bo pozwoliliście, aby klienci mieli na to 30 dni. Czyli niby macie chęci wypłacić 300 zł brutto podwyżki, ale nigdy tego nie zrobicie, a nie przepraszam można to zrobić obsłużyć dwóch klientów premium gdzie paragon będzie na 1500zł -2000zł gdzie będą 3 pary butów komplet pielęgnacji do nich torba, pasek i na tym skończyć, oraz liczyć że może koleżanki lub koledzy zrobią założony budżet. Absurdy gonią absurdy, piękne jest to, że w Outletach pojawiają się klienci którzy szukają okazji najlepiej butów za 200 -250 zł max a wy pytacie czemu nie sprzedane są do tych butów skarpetki za 49 zł ?? Też się zastanawiam hmmm ? Może dlatego,że obok są sklepy ze skarpetkami za 12 zł -15zł w równie super jakości. Piszecie, że chcecie docenić najbardziej efektywnych sprzedawców, ale za rok, w przyszłym roku to może być koniec świata. Obecnie ECCO płaci sprzedawcy najniższą krajową i obiecuje złote góry, których nie da się "ugotować na obiad", bo może ci damy za rok, a nie przepraszam tym co mają od 20 do 26 lat płaci więcej ze względu na to (usunięte przez administratora) co wymyśliło nasze Państwo. Mówicie, że czas na biznesowe i operacyjne działania to może zacznijcie nas traktować poważnie, czyli jak partnera w tym biznesie jak osoby, które ciągną ten cholerny wóz. Informacje, które do nas docierają demotywują nas, niż zachęcają do coraz to wyżej podnoszącej się poprzeczki. Dobrze, że jeszcze "wczasy pod gruszą " nie są zabrane , chociaż kto wie bo podobno też jest problem z wypłatami. Kierownicy po kilka miesięcy czekają na rozliczenie faktur, za które założyli pieniądze. Ostatnio też usłyszeliśmy o tym, że na cotygodniowych konferencjach moją wyłącznie siadać ludzie z biegłym angielskim i tu żarcik się udał, myślę że osoby mówiące biegle po angielsku nie siedzą na kasie w ecco za najniższą krajową, bo to lekko uwłaczające.

Wojtek

Firma dla tych, którzy traktują obowiązki w firmie poważnie. Handel nie jest łatwą pracą, ale jeśli już się ktoś decyduje to raczej wie co robi, ja nie narzekam.

Firma Ecco poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Fan pana M

To prawda, że Panu M podziękowano za współpracę?

Teresa
@Fan pana M

Niestety, nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie. Sama weszłam na forum po to, by dowiedzieć się czegoś konkretnego na temat warunków zatrudnienia w Ecco. Ale wypadałaby najpierw zapytać o ewentualną rekrutację w firmie. Wiesz może, na jakie stanowiska mają teraz wakaty?

Nikita
@Fan pana M

Tak , to prawda.

Nie !!!

Firma ECCO jest bardzo dobrą marką. Warunki pracy które proponują są zadowalające ale.... ale nie w sklepach Outlet. Wymagania ponad normę! Pracowałam krótko ale zauważyłam co sie tam dzieje. I nie polecam! Ten główny zarządzający nie wie jak praca w sklepie wyglada. A wymaga ponad normę ! Pozdrawiam i życzę wytrwałości ECCO-wcom!

Teresa
@Nie !!!

Ile czasu pracowałaś w Ecco? Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o tym, co trzeba tam robić i jak to wszystko wygląda. Szczególnie interesuje mnie system pracy, czy grafik można dostosować pod siebie itp.

Nie!!!
@Teresa

Grafik często się zmieniał ze wzgedu na brak ludzi bo rezygnowali. Praca na stojąco po 10 a nawet 12 godzin. Na magazynie ogrom butów, czesto szykalam jednej pary 5 minut. Nie będę szczegółów opisywać ... Tereso jak zauważyłaś jest duzo ofert pracy do Outletow to musi być coś nie tak.

Czy „M” nadal pracuje? Warto złożyć obecnie CV?

Tomasz
@Zainteresowany

Nie pracuje, ale nie polecam rekrutować. Chyba, że lubisz pracować ponad normę, w każdy weekend i do tego ponad swoje siły. Firma jest niepoważna. Wiedziała, że regionalny nie wróci z chorobowego, a i tak zostawili pracowników bez człowieka decyzyjnego na ponad miesiąc. Po czym te ich "rekrutacje" na nowego regionalnego idą tak, że nadal do połowy lipca nie ma go XD. Problemem chyba nie był sam "M" ale pewien niemiec wszystkim zarządzający i żyjący w swoim świecie ;)

Prawda!
@Tomasz

Prawda!

Przerażony tym. Komuna.

Czas biegnie, a nic się nie zmienia. Graża ma racje, zawsze można zmienić pracę i tak powoli odchodzą ludzie, ale czy ktoś o tym w kadrach rządzących myśli ? Pewnie, że nie bo myślą sobie nie Wy to inni. Tam gdzie są ekipy po 7 osób, pewnie nie jest aż tak źle bo jak jest mądry kierownik to wypadną po dwa wolne weekendy. Ale jak się człowiek przygląda tym grafikom to niestety widać, który kierownik myśli tylko osobie, przykre ale prawdziwe. Drodzy pracownicy od stycznia zostaliście (usunięte przez administratora) przy wypłacaniu premii, pewnie złoty plan Miłosza jak zmniejszyć koszty. Dwa, trzy miesiące temu obiecano nam to wyrównać, hmm informacja podana po to, abyśmy przestali pytać co się stało i kto liczy premie ?? No cóż skończyło się na informacji bo pieniędzy wciąż brak. Zapomnieli jak się ją liczyło wcześniej ?? Doszliśmy do końca opowieści dobrej polityce firmy. Ale dobra wasza decyzja odejdą ambitni ci którym zależy, przyjdą roszczeniowi co nie zrobią nic więcej niż to co jest w opisie stanowiska. Tak kochani życie jest jedno i jedno życie mają nasze dzieci oczywiście mówię o tych co je posiadają, nie da się odrobić czasu na za pas czy udawać, że weekend to środa bo tego się nie wyjaśni w szkole. A ci, którzy się uczą zaocznie jakie mają mieć wyjaśnienie ? Że firma Ecco jako jedyna albo jedna z nielicznych nie popiera edukacji naszego społeczeństwa??? Wyniki mówią jedno, nie jest tak liczny zespoł potrzebny w sobote, że zespoły nie mają skuteczności, a mimo to nie słuchacie ?? Czy to kara ?? A może lubicie płacić za nie wydajność ? Jeżeli tak to może łatwiej będzie zatrudnić hostessy, tak zwane słupy ? Będą stały po to, aby była odpowiednia ilość osób na sali sprzedaży.

Grażyna

Może źle wybrana praca jest powodem niezadowolenia? Dla mnie firma jest spoko!!!

Chłopak Grażyny
@Grażyna

Jak to Grażyna, powiedziała co wiedziała ????????????.

kama

Dziękuję wam za te wszystkie opinie bo chciałam startować do ecco. Daruje sobie a wszystkim życzę powodzenia w innych pracach :)

szczera

Cieszę się, że już tam nie pracuje, choć ciężko było się rozstawać z zespołem. Ale po tym co się od początku tego roku robiło, to aż człowiek czekał na ten ostatni dzień w ecco. Nowa góra zaczęła wprowadzać swoje rządy, które w ogóle dały wynik odwrotny do tego co myśleli. Uważali, że są najlepsi w tym co robią, że wszelki zmiany, które wprowadzali przyniosą im wielkie kokosy, a tu skucha. Pracownicy, którzy mają długi staż za sobą są w ogóle nie docenani, są strasznie traktowani,a co nie mówić o nowych osobach, które tu przyszły. Pewnie są przerażeni gdzie trafili. A najgorszy to niestety regionalny( wspomniany wcześniej w opiniach Miłosz), który ciągle chce podciągać wyniki, ślepy tylko na to patrzy, nie zwracając uwagi na pracowników. Na to, że mają swoje rodziny, że chcą odpocząć, że chcą czerpać radość z pracy. A przychodzenie do pracy ciągle w stresie, bo regionalny przyjdzie, albo w trakcie jego wizytacji tak Ci wygarnie, że przez godzinę płaczesz na magazynie... Przy moim odejściu regionalny bardzo złagodniał, aż za bardzo, że nikt nie ufa, że to będzie długo trwało. To nie jest normalne w ogóle. Bardzo dużo się zmieniło jak KRM przeszło na polskie ręce. Focus tylko na zysk, a dla pracownika nic. Mam nadzieję, że coś się zmieni, ale szczerze w to wątpie. Sygnał od wielu starych czy nowych pracowników jest jasny, najlepiej zwolnić całą górę i dać ludzi naprawdę kompetentnych a będzie dobrze. And now i would like to say to one person who is in charge of all outlets. Please think about these all people who are working for you. All employees, who are working 12h per day, only sunday free, working in stress because you have some unreal goals. Please work one day as normal employee in store and see how hard it is. Think about better salary, better communication... All these people do great job but they are not appreciated. And second of all, think who you are employing, i mean regional outlet managers. That's all that i wanted to say.

Praca w Ecco fenomenalna, obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, mnóstwo korzyści dla pracownika dopóki nie robi problemu - jeśli ciąże i chęć powrotu do pracy można nazwać problemem. Brak zgody na powrót do pierwotnego miejsca pracy, zarzucanie że jest się osobą zbędna, brak chęci pomocy i z góry propozycja zwolnienia-na urlopie wypoczynkowym. Niestety nie mogę polecić tej pracy kobietom, które chcą mieć zapewnione stabilne zatrudnienie. Jestem bardzo zawiedziona tym co mnie spotkało, zwłaszcza że ciągle słyszy się o szanowaniu pracownika w tej firmie.

ZaStara

Wcale mnie to nie dziwi co piszesz. Ecco to nie to samo co kiedyś - czyli już można zapomnieć o dobrym, stabilnym pracodawcy. Teraz to praca dla mało wymagających uczniaków, studenciaków..ale nie jest to biznes na długą metę..bo nie ma w tym grama serca. Krótkofalowy sukces pod tytułem 'po trupach do celu' zawsze się szybko kończy ;) Czego i w tym wypadku życzę firmie. Może wtedy przejrzy na oczy. Podłożyli sobie sami nogę i niebawem się przewrócą.

Kropka.

Pracowałam w Ecco ponad 2 lata. Nie było najgorzej???? Dosyć szybko awansowałam.Atmosfera była naprawdę świetna ( przeszłam przez 3 lokalizacje)Benefity w postaci butów, szkolenia,mundurki, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do zakupu okularów i co dla mnie najważniejsze- Luxmed. Wszystko było w porządku, dopóki nie zaliczyłam wypadku w pracy, sklep wyrabiał wskaźniki i....NIE BRAKOWAŁO RĄK DO PRACY. W pewnym momencie pracowałam ponad siły - zdarzało się i 5 ,6 dni z rzędu, po 12 godzin, przy zmianie kampani- 14-15 godz. Następnego dnia normalna zmiana. Były tygodnie, że dziecko widziałam jedynie jak spało.Szczytem było otwarcie sklepu po reficie -26 godz ciągiem. Ciągły brak rąk do pracy!!!!!!!Podwyżki na żenującym poziomie - 100 zł.... brutto

Zaskoczony!

Chciałem sam złożyć swoje CV na sprzedawcę do firmy ECCO bo zauważyłem wiele ofert pracy. Ale wcześniej chcialem poszukać opinii na ten tamat. I to co tu znalazłem mnie przerazilo!!! Po ich przeczytaniu wiem skad jest tyle ogłoszeń. Wnioski jakie zauważyłem to jak dalej w Waszej firmie bedzie Pan M. to pracownika prędko nie znajdziecie... a szkoda bo zawsze myślałem ze w takich firmach jak ECCO warto starać się o zatrudnienie. Pozdrawiam

Zmęczony

Chcą nas wykończyć!!! Coraz mniej osób do pracy, a weekendy mają być obstawione całym zespołem najlepiej. Kiedy mamy wypocząć i spędzić czas z rodziną ?? Odpowiedź jest wtedy jedna, że w tygodniu, tylko że w tygodniu nasze dzieci chodzą do szkoły, a nasi bliscy do pracy. Pracując we wszystkie soboty plus w niedziele, mamy być uśmiechnięci i przemili dla klienta. Gdzie jest szacunek dla pracownika ??? Dlaczego zabieracie nam, radość z tej pracy ?? Nikt nie słucha, że mniejsza grupa świetnie sobie radzi w sobotę, dodatkowe osoby trudno ustawić na sklepie, żeby zachować ciąg komunikacyjny dla klienta, aby swobodnie mógł obejrzeć towar. Drogi (usunięte przez administratora), musisz zrozumieć, że chodzenie do galerii handlowej to od całkiem dawna sport narodowy Polaków i znaczna część ludzi udaje się tam na spacer nie mając zamiaru wydać ani złotówki i chodź wyłożysz wejścia sklepów czerwonymi dywanami, balonami, cukierkami i milionem pracowników to cukierki i balony znikną, a spacerowicze i tak nic nie kupią.

Tylko nie Outlet
@Zmęczony

W zupełności się zgodzę z powyższą wypowiedzią. W weekendy polowa klientów to spacerowicze. Juz nie ma komu pracować w Outletach dzięki (usunięte przez administratora) Oby tak dalej!!! Będą studenci pracować, ponieważ (usunięte przez administratora) nie docenia stałych i oddanych pracowników!

Brawo
@Tylko nie Outlet

Taka prawda. Ale weźmy pod uwagę to, że studenci przyjdą na dwa może maks 3 lata i później będą zmieniać pracę. Bo nie oszukujmy się. Po to studiują żeby mieć wykształcenie i dobra pracę w przyszłości. Mało tego. Kto za takie pieniądze chce pracować? Cały czas swój poświęcasz pracy. A dodatkowo od jakiegoś czasu jest straszny nacisk na język angielski. Zastanowmy sie. Kto z jezykiem angielskim przyjdzie do handlu za takie pieniądze. Dlatego(usunięte przez administratora) Doceń stałych pracowników.

Ajspot
@Brawo

Nie doceni. Zrobił to samo w iSpot i w innych firmach, z których go wyrzucili. Nie pochwalił się, ze ma sprawę w sądzie? Zatrudni za to wszystkich swoich kolegów i koleżanki. Wyrazy współczucia dla pracowników ecco. A włodarzom ecco gratuluje zatrudnienia człowieka, który ma bogata przeszłość dot. mobbingu. Miloszku, walec po Tobie już jedzie!!!!! Sam siebie rozjechales :)

ehhh
@Ajspot

Jesteśmy w szoku !!! Dziękujemy za informacje, mamy nadzieje, że firma też weźmie sobie tą informację do serca i chociaż ją sprawdzi w imieniu swoich pracowników.(usunięte przez administratora) Powtarza, ten sam schemat w kolejnej firmie i czuje się bezkarny. Po telekonferencji, która została wezwana w sprawie wpisów dowiadujemy się, że jak mamy jakiś problem mamy się zgłaszać do(usunięte przez administratora) który notabene był tłumaczem owej rozmowy. Lawina ruszyła, pięć miesięcy pracy i takie zniszczenia brawo dla (usunięte przez administratora)W sklepach gdzie nie wyrabia się premii, a pensja to zalewie 348 euro miesięcznie ludzie wyczyszczą się do zera, bo nie mają nic do stracenia, a mogą tylko zyskać dwa wolne weekendy i godną pensje. Bo presja, którą wywiera(usunięte przez administratora) nie jest do zniesienia zwłaszcza, że cały czas wypowiada się " że jak komuś, nie pasuje " .

Współczuję
@ehhh

(usunięte przez administratora)Współczuję Wam.

aaa

Proszę o informację ile obecnie jest na okresie próbnym jako sprzedawca w ecco a ile po 3 miesiacach? bo niby 2300 brutto okres próbny a potem 2400?

Elthon
@aaa

Mamy 2019 i stawka dla sprzedawcy na okresie próbnym nawet nie drgnęła...

Wspolczujemy

Fenomen nowego regionalnego pokazuje, ze jest niezłym (usunięte przez administratora). Zniszczył sklepy z jabłkiem i doprowadził do zwolnienia kadry kierowniczej... plan idealny na ecco. Nawet nie wiecie jakiego super regionalnego macie!

Zastanówcie się 5 razy

Poniższe komentarze to cała prawda o pracy w ECCO. W tym roku wiele pracowników zwolniło się bo nie wytrzymywało już nerwowo (w tym ja), bądź zostało zwolnionych, ponieważ byli "niepotrzebni", "nie spełniali "oczekiwań"", "zawadzali", "narzekali" -a najlepiej ująć po prostu byli problemem (jak moje znajome). I to nie dlatego bo firma tak chciała, tylko tak chce jedna osoba (która została już tu wcześniej wymieniona czyli (usunięte przez administratora)) . Ja zatrudniając się w tej firmie już kilka lat temu nie mogłam wyjść z podziwu jaka jest świetna atmosfera i zawsze z przyjemnością przychodziłam do pracy, bo naprawdę można poznać tu wspaniałych ludzi. A teraz? Odkąd został zmieniony regionalny: Żadnego weekendu nie ma wolnego, wymóg(usunięte przez administratora), nie podoba się to ? - to się zwolnij - masz przecież niedzielę wolną, bądź przepraszam ON Ciebie zwolni bo narzekasz (nie interesuje go czy masz urodziny dziecka, wesele siostry, czy komunię która akurat wypada w niedzielę handlową). Straszny nacisk na sprzedaż poszczególnych akcesoriów - gdzie nawet w konsekwencji nie było i nadal nie ma za to premii/benefitów. A Premia? Zapomnijcie. Są tak wysokie parametry, że może raz do roku ją otrzymacie jak się naprawdę zepniecie - ale pamiętajcie, że ilość klientów nie jest od pracowników zależna. My to wiemy,(usunięte przez administratora) tego nie wie. I cały czas zastraszanie pracowników, nie ważne czy to zwykły pracownik, zastępca czy kierownik (chyba, że to bliższa znajomość (usunięte przez administratora)to jest z tego wyłączona). (usunięte przez administratora) przed, którym ECCO się broni jest niestety stosowany ze strony (usunięte przez administratora) Wymuszanie, zmiana grafików jak mu pasuje, narzekanie, że to pracownicy psują zespół i całą atmosferę. Staje się to po jakimś czasie męczące. I mówię tu tylko o pracy w OUTLETACH. W sklepie FULLPRICE jest kompletnie co innego. Także tam jeśli znajdziecie ofertę to możecie złożyć CV. :) Ja rozstałam się z tą pracą, choć jeszcze w roku 2018 nie myślałam, że tak to się skończy. Stawiam sobie tylko pytanie. Co musi się stać, żeby ECCO przejrzało na oczy jaką osobą zatrudnili. Bo teraz jest (usunięte przez administratora), a co będzie dalej? Czy naprawdę coś musi się stać? Już teraz pracownicy zwalniają się, żeby pokazać, że się źle w tej firmie dzieje.

Nigdy ECCO
@Zastanówcie się 5 razy

Praca w ECCO jak najbardziej, ale nie w sklepach Outlet! Od zmiany regionalnego nie jestbto ta sama firma! I nigdy Piaseczno!!! Wymagania, zero wsparcia i to wszystko za smieszne wynagrodzenie!!!

Zdecydowane "NIE"

Niestety to cała prawda o pracy w outletach... Atmosfera pracy w tej firmie jest okropna, za co należy podziękować nowemu kierownikowi regionalnemu. Najlepiej jakbyś spędzała w pracy wszystkie weekendy, nie interesuje go że masz życie prywatne i rodzinę. Kompletnie nie liczy się ze zdaniem pracowników czy kierowników salonu, dodatkowo ma chyba problem ze znajomością kodeksu pracy. Naprawdę nie polecam pracy w outletach... Nowy regionalny może zapewnić Wam tylko utratę zdrowia psychicznego.. Jak to możliwe, że taka osoba znalazła się na takim stanowisku?

Unikajcie pracy w OUTLET ECCO

CHAOS, mobbing, straszenie zwolnieniem z pracy. Tym charakteryzuje się praca w Ecco od początku roku - wraz z początkiem nowego, śmiesznego sposobu zarządzania. Koncepcja kompletnie nieudolnie prowadzona przez naszych nowych 'zarządzających'. Nieudolne wprowadzenie korporacji - w czym kompletnie raczkują - brak tu rzetelności, kompetencji, wiedzy, porozumienia i WSPÓŁPRACY. Z firmy o dobrej, rodzinnej atmosferze i opinii, iż w marce 'premium' pracuje się - 'premium' zrobili kompletne dno - jak ktoś wcześniej napisał - założyciele przewracają się w grobach. Jeszcze raz powtarzam - to nie jest praca PREMIUM! Unikajcie ludzie jak ognia pracy w OUTLETACH ECCO - nie dajcie się zwieść obiecanym systemem premiowym- bo tej premii dzięki założonym poprzeczką NIE zobaczycie ! Czyli - jeśli przy dobrych wiatrach otrzymacie BRUTTO 250 zł więcej niż NAJNIŻSZA KRAJOWA w roku 2019 - to liczcie się z tym że tak już zostanie... ale za to będziecie pracować minimum TRZY WEEKENDY w miesiącu ( najlepiej cztery ) - więc dzieci, męża i rodziny nie uświadczycie zobaczyć; zrobią z Was klauna atakującego klienta od samego przekroczenia progu sklepu i będą wymagać niemożliwego psując Wam przy tym warunki pracy i atmosferę. Oczywiście wszystkie poprzednie opinie ta temat 'kolesiostwa' są prawdą. Także 'drodzy' czytający - miejsc pracy w Outletach Ecco niebawem będzie bardzo dużo - bo albo zwolnią całą starą ekipę albo się sami pozwalniamy(co również planuję) i będą poszukiwać na różnych znanych portalach młodych niedoświadczonych ludzi którzy za 250 zł więcej niż najniższa krajowa będą chodzić jak w zegarku i tyrać każdy weekend. Pozdro !

Zostaw merytoryczną opinię o Ecco - Janki

• Jak się pracuje w Ecco?

Zobacz opinie na temat firmy Ecco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecco