Opinie o Buty Ecco (Ecco) w Janki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ecco. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ecco na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecco w Janki

BYLEBY NIE OUTLETY

Jeśli chodzi o sama w sobie prace w Ecco to serdecznie polecam, mozna poznac wspanialych ludzi i wiele sie nauczyc. Ale po zaglebieniu się w temat pracy tutaj - wybierajcie sklepy Full Price, NIGDY Outlety - praca za takie same pieniądze, z tym ze w Outletach pracy macie tyle, ze nie wiadomo w co wlozyc rece, w sklepach Full Price jest o wiele mniej pracy fizycznej, wiecej czasu na poswiecenie go klientowi a za czym robienie lepszych wynikow = premii. W Warszawie na sklepy Full Price maja super kierownika regionalnego, sprawiedliwa osoba a do tego nie faworyzuje swoich przyjaciol na stanowiskach kierowniczych i nigdy nie dopuscila sie przemocy psychicznej i robienia 'korpoatmosfery'. Ja niestety koncze swoja przygode z firma, ale tym ktorzy dopiera chca zaczac dobrze radze przemyslec wybranie sklepu zanim zaczniecie prace, nie pakujcie sie w outletowy shiiiiiii i i i i t. pozdrawiam i dziekuje, fan ecco

załamany
@BYLEBY NIE OUTLETY

Wszystko zaczęło się sypać w styczniu jak M... , rozpoczął karierę w Ecco. Wszyscy się zastanawiają, czy on chce tak bardzo zabłysną przed J.... , czy robi wszystko co J.... każe. Jako regionalny jest zerowym wsparciem dla sklepu czy kierownika. Każde zadane pytanie jest odbijane jak od ściany. Zerowa komunikacja z tym panem, raz w tygodniu spotkania telekonferencyjne, których zmienia godziny i nośnik przekazu chyba tylko po to, aby nie każdy miał możliwość być!!! Jak jednak uda mu się ciebie przechytrzyć i w porę się nie zalogujesz, obrażony chłopiec " chłosta " cie na każdym kroku o byle co. Zachowuje się jak właściciel firmy, który nie szanuje ludzi, a chyba przecież nim nie jest ? Chce nas wszystkich wymienić na swoje koleżanki i kolegów. W sklepie w którym kierowniczy jego przyjaciółka , nie dzieje się za fajnie przez co wyniki spadły mocno w dół, ale to nie wina owej kierowniczki absolutnie ona jest " fantastyczna" to wina załogi - tak głosi na sklepach pan M..... My oddani pracownicy przez wiele lat firmie pytamy co się dzieje ???? Dlaczego pozwalacie nas tak traktować ?? Dlaczego nikt tego nie kontroluje ?? Czy wszyscy mamy odejść, żebyście otworzyli oczy ??

OMIJAJCIE PIASECZNO!!!!!!!!!!!

od lutego tego roku praca w OUTLETACH ECCO to jeden wielki dramat, (usunięte przez administratora) zwalnianie z dnia na dzień, zmiana dobrych starych pracowników na swoich ludzi. Idealnym przykładem jest tu sklep w Piasecznie, (usunięte przez administratora) omijajcie szerokim łukiem sklep w Piasecznie i prace tam, pracy jest bardzo duzo, duze dostawy,(usunięte przez administratora) z tego sklepu calymi dniami chodzi sobie po centrum handlowym albo gada przez telefon, zrzuca obowiaki na swojego zastepce i pracownikow, ktorzy powinni zajmowac sie sprzedaza a nie robieniem dokumentow, czy tez konwoju a juz niedlugo do sklepu zawita czesc staarego zespolu szanownej kierowniczki, wiec mozecie sobie wyobrazic jak bedzie wygladala wasza praca stanowczo nie polecam!!!!!!!!!!!! OMIJAJCIE OUTLETY ECCO

Nie nie nie nie nie nie nie

Od zmiany regionalnego outletów zaczęły się zwolnienia z dnia na dzień, bez podawania realnych przyczyn. Mobbing na mistrzowskim poziomie, zastraszanie pracowników i kłamanie na ich temat. Bardzo słabe pensje, premie istnieją tylko w teorii. Kierownikowi ogólnie wolno robić dosłownie wszystko. Wyręcza się pracownikami, spóźnia się nagminnie po nawet 2 godziny, sam niewiele robi, no chyba, że akurat prowadzi prywatną rozmowę przez telefon albo je. Umie tylko obsługiwać drukarkę, żeby ci wydrukować wypowiedzenie. Atmosfera podobna do tych w obozach pracy. Dobrze mają tam tylko ludzie po znajomościach. Ja nie polecam w obecnym stanie, może sytuacja się poprawi.

Zniesmaczony
@Nie nie nie nie nie nie nie

Nowy regionalny i nowe standardy firmy. Zero wsparcia z jego strony, radź sobie sam, a jak masz problem to on nie jest od tego. Najlepiej zero wolnych weekendów, nie ważne że masz rodzine nie pasuje ci to możesz się zwolnić. Chłopiec, który znalazł się w złym miejscu, zastrasza kierowników zwolnieniem, poniża ich. Nie liczy się dla niego pracownik, nie liczy się z długoletnim doświadczeniem innych pracowników zasłania się, przekazaniem informacji, że coś ci nie pasuje J.

Idzdoeccojesliniechceszzarabia

Benefity, premie? W Ecco możecie pomarzyć, dadzą wam takie cele na miesiące do spełnienia że nie będzie możliwości wyrobienia jakiejkolwiek premii. Kiedyś Ecco było firma na poziomie, były lepsze wypłaty. Teraz masz się zadowolić ochłapem, nie mówić źle , a jak się nie podoba to możesz (usunięte przez administratora) z firmy. Tak jeszcze (usunięte przez administratora)ci powie. Zamiast się starać o lepszą pensje mimo że jesteś dobrym pracownikiem od lat, to nigdy nie stanie za tobą murem. Każda inna sieciowa będzie lepsza. Więcej wymogów niż to warte. Pozdrawiam

Firma Ecco poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Gosc

Ecco to najgorsza firma w ktorej pracowalam.. Nie wyplacaja ekwiawalentu, zabieraja buty choc obiecywali ze beda Twoje na wlasnosc, groza ze zabiora je prawnie.. Nie polecam pracy w trj firmie. Wyzysk przez kierownika ,oszukiwanie i kamstwo. NIE POLECAM !

Tony halik
@Gosc

Jakie to było miasto? Grodził kierownik sklepu czy regionalny?

Iwo

Ecco Shoes to dobra firma więc trochę dziwna jest ta opinia o złym traktowaniu!!

Ola

Pracuje w ecco w poznaniu, jestem zadowolona, ekipa ok kasa też, tylko dużo stania ::-)

Teresa

Witam, szukam informacji na temat pracy w firmie Ecco Shoes Poland. Czy jest to praca zmianowa? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia na stanowisku kasjer-sprzedawca? Czy można liczyć na jakiś system premiowy? @Eco sreco, czy jesteś pracownikiem? Jeśli tak, zależy mi na rzetelnej i konstruktywnej opinii dotyczącej firmy. Może mogłabyś jeszcze coś dodać. Pozdrawiam.

Eco sreco

Mobbing na porządku dziennym, opieprz za byle co, więcej kierowników niż pracowników, nie polecam

Teresa

Zapraszam was do odświeżenia wątku firmy Ecco Shoes Poland! Z miłą chęcią dowiemy się jak obecnie prosperuję ten pracodawca, czy poziom płac w ostatnich latach poszedł znacznie w górę? Co z kwestią benefitów i dodatków socjalnych? Te oraz inne wiadomości będą bardzo pomocne dla wielu osób w tym wątku, jeszcze raz zachęcam was do nowych komentarzy!

Electra

Pracowałam w ecco przez prawie 5 lat za żenujące pieniądze. Wykonywałam swoje obowiązki jak również i kierownika (umiejętnie zrzucal swoje obowiązki na sprzedawcow). Gdy przydarzyła mi się mała wpadka na sklepie nie było tłumaczenia nikt mi nie dał tej szansy. Kierownik regionalny na Warszawę nie interesuje się ludźmi. Został zatrudniony po znajomości i zwalnia dobrych , doswiadczonych sprzedawców za np.wygląd. Jak się zatrudnialam uważałam Ecco na jedną z najlepszych firm, teraz niestety firma zeszła na psy. Założyciel firmy napewno przekreca się w grobie.

szałuniema
@Electra

Witam A czy byłabyś gotowa założyć sprawę cywilną.lub napisać do głównej siedziby

Paulina

Czy trudno jest się dostać do pracy w firmie? Dużo dobrego słyszałam.

zainteresowana

Witam, proszę o merytoryczne inf. na temat pracy w Trojmieście - czy warto ? praca, bonusy atmosfera

ktos

Nie wiem jak Warszawa, ale tylko nie Trójmiasto

xrania

Witam, jakies opinie o outlecie Ecco w Warszawie? Złożyłam tam dzisiaj CV i chciałabym poznać jakieś opinie

Piasemi
@xrania

Też złożyłam. Idę w czwartek na rozmowę. Zobaczymy co tam u nich słychać :-P

Ilona

Witam, pojawiło się ogłoszenie na sprzedawcę w Trójmieście - proszę o opinię czy warto ? umowa o pracę, wynagrodzenie, atmosfera w pracy, przełożeni... będę wdzięczna za informację

@Ilona

atmosfera fatalna, kierownicy zależy od sklepu, regionalna czepia się wszystkiego … mało płacą

ktoś

John Maxwell: "Ludzie porzucają ludzi, a nie firmy"

Ecco fan

Tylko nie zatrudniajcie się w tej firmie w Trójmieście!!! Ja się w końcu od niej uwolniłam!!!

Beata

Ola czy możesz napisać coś więcej ? pracowałaś jako sprzedawca ?

Beata

Proszę o inf. na temat pracy w Gdyni - idę na rozmowę ? jak zarobki, jak kierownicy ( praca w różnych salonach na terenie Trójmiasta ) - podobno dyrektor regionalna jest bardzo wymagająca ?

Ola
@Beata

Poszukaj sobie lepiej innej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Ecco - Janki

• Jak się pracuje w Ecco?

Zobacz opinie na temat firmy Ecco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecco?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ecco