Opinie o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - działalność związana z oprogramowaniem

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w Zabrze

Jakie wartości są cenione w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

QNT

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do poznania nas lepiej dzięki wizycie na naszej stronie internetowej lub umawiając się na spotkanie z działem kadr. Odpowiadając na pytanie, naszym Klientom dostarczamy najwyższej jakości, profesjonalnie zaprojektowane, efektywne i stale rozwijane oprogramowanie, dlatego u członków naszego zespołu szczególnie cenimy zaangażowanie i profesjonalne, metodyczne podejście do ich pracy. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie przyjdą w naturalnym toku rozwoju pracownika, jeśli tylko będzie wykazywał się wspomnianymi powyżej cechami. Tworzymy jedną załogę, dlatego odnajdą się u nas wszyscy, którzy cenią sobie budowanie dobrych relacji ze współpracownikami. Aby poznać nas lepiej, zachęcam do spotkania z nami - do zobaczenia.

Mercsedes
@QNT

Większych bredni długo nie czytałem. Przyjazna atmosfera? Kariera? Rozwój? Buhahahaha!!! Całkowity brak szacunku ze strony przełożonych, brak konkretnych wytycznych do zadań, spychologia, komunikacja poziom 0, chyba że opieprz. Z zewnątrz otoczka ze złota i brylantów, wewnątrz zbuk.

Ksiegowa FP

Miałam do czynienia z kilkoma programami księgowymi dla jsfp, ale takiego dziadostwa nie widziałam 15 lat! Żeby zaksięgować fakturę trzeba korzystać z kilku zakładek i kilku modułów jednocześnie, co jest totalnym i niezrozumiałym ABSURDEM! Kto ten program tworzył??? Chyba informatyk bez pojęcia i na jakiś specyfikach! Żeby coś uzgodnić lub zestawić, to trzeba ganiać po tym programie, jak idiota, ustawiać samemu parametry, a powinny być ustawione. Samo zaznaczanie czegoś czego chcemy, zajmuje „pół dnia„. Tragedia!!! Firma Qnt jest jak płatna autostrada A4 Krakow-Katowice.... Narzucili programik, nie mając fioletowego pojęcia o specyfice pracy, a zdzierają kasę i sie śmieją! Zamiast usprawniać prace, komplikują ją !

@Ksiegowa FP

Dzień dobry, istotą zintegrowanych systemów informatycznych wspierających zarządzanie jest to, że dane do takiego systemu wprowadza się raz, w jednym obszarze, a następnie mogą być one wykorzystane w innych obszarach systemu i przez innych użytkowników (o odpowiednich uprawnieniach) - takie też są i rozwiązania QNT - to jeden z fundamentów ich budowy. Podobnie dostosowanie do specyficznych potrzeb jednostek administracji to jedna z ich największych zalet - poświadczona przez lata doświadczeń i tysiące Klientów z tej branży. Bardzo chcielibyśmy móc odnieść się do Pani zarzutów i ewentualnie wesprzeć wiedzą, w jaki sposób można najbardziej efektywnie korzystać ze wsparcia Systemu, ale wyrażona tu anonimowa opinia to mniej pytanie, a bardziej atak, pewnie dlatego nie zawiera on niestety żadnych szczegółów, do których moglibyśmy się merytorycznie odnieść. Zapraszamy do kontaktu z nami, najlepiej już bezpośrednio, tak abyśmy mogli udzielić stosownego wsparcia.

Czy w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

QNT

Dzień dobry, każdy z pracowników może wnioskować do przełożonego o udział w szkoleniu zewnętrznym. Chcemy, żeby to była Wasza inicjatywa. A jeśli pomysł jest dobry, z reguły nie ma wielkich trudności.

Pracow(niczek)

Chciałbym się odnieść głównie do opinii Pracow(nicka), którego styl pisania trochę przypomina mi maile od prezesa, wysyłane czasem do pracowników w środku nocy. Natomiast tylko trochę, bo tamte były bardziej agresywne i pełne obraźliwych uwag o niskim ilorazie inteligencji pracowników. W związku z tym mam kilka pytań. Jaki jest procent pracowników, który korzysta z tych dopłat na ciekawe inicjatywy? Czy dalej można pożyczyć samochód tylko ten ze złotymi klamkami, co wiąże się z obostrzeniami typu - wynajęcie parkingu strzeżonego na własny koszt? Bo te które jeżdżą na wdrożenia i tak stoją na osiedlach. Czy pracownicy, którzy jeżdżą w teren mają już służbowe telefony, czy dalej korzystają z telefonów klientów? Czy za pójście na chwilę po kawałek ciasta do kogoś, kto je z jakiejś okazji przyniósł i wysłał wszystkim informację, dalej grozi kara za samowolne oddalenie się ze stanowiska pracy bez zgody przełożonego? Czy wnioski urlopowe dalej są podpisywane ostatniego dnia przed ewentualnym urlopem? Czy przełożeni dalej wzywają na "dywanik" 5 minut przed końcem pracy? Czyli licząc wynagrodzenie za nadgodziny i urlopy jest pod uwagę brana cała wypłata, czy tylko niektóre składniki? Zgodzę się z jednym. QNT nie jest ani korpo, ani małą firmą. To mała firma z układami towarzyskimi, która by chciała mieć korpo zasady (ciągłe raporty, statystyki, podwójna kontrola czasu pracy), ale już nie jasne procedury, które ułatwiają pracę. Natomiast pomimo wad, trzeba powiedzieć, że prezes to bardzo inteligentny człowiek, który przy takiej rotacji doskonale wie, że nie opłaca się inwestować w ludzi, czy to w formie szkoleń, czy wyższych wypłat, a lepiej zainwestować w to co zostanie, czyli środki trwałe lub doznania związane z wypadami służbowymi, które teoretycznie są dla wszystkich, ale w praktyce dla wąskiego grona.

Firma Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ASYSTENTKA/ ASYSTENT PREZESA ZARZĄDU. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

QNT

Oczywiście QNT jest otwarte także na dopiero rozpoczynających swoją ścieżkę kariery - a najlepiej przekonać się o tym samodzielnie, zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas.

Programista

Plusy: -ciekawe projekty -atmosfera w zespole -duży darmowy parking -bardzo sympatyczne eventy żeglarskie -wypłata zawsze w terminie Minusy: -wynagrodzenie (choćbyś nie wiem jak dobry był/była podwyżki odpowiadającej Twoim umiejętnościom nie dostaniesz) -słaba komunikacja celów i oczekiwań na linii przełożony-podwładny, -brak przydatnych szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych -czasami samemu trzeba sobie szukać pracy -brak perspektyw awansu -brak perspektyw na normalne podwyżki -coraz to większe wymagania pracodawcy -ciagle gadanie o wyzwaniach...tak, oczywiscie mozna wziac na siebie 5x wiecej odpowiedzialnosci ale nagroda za to bedzie poklepanie po plecach -rozmyta odpowiedzialność -całkowity brak jasnej scieżki kariery -nawet programiści nieznają dnia ani godziny kiedy zostaną wezwani do prac porządkowych

Krzyżyk
@Programista

Odnosząc się do prac porządkowych - to prawda. Wystarczy że uprzywilejowana sprzątaczka okłamie przełożoną (Panią z hr) że dana osoba której nie darzy sympatią zostawiła bałagan np. W wc i wtedy rusza nagonka na programiste. Trzeba sprzątać nie swój bałagan na oczach Pani z hr która nie przyswaja do wiadomości że poniża nie winnego człowieka.

@Krzyżyk

Jeżeli faktycznie tak jest że Pani z HR każe sprzątać nie swój bałagan i jeszcze to obserwuje to jest to mobbing i takie rzeczy zgłasza się do Państwowej Inspekcji Pracy.

Tomas

Moja subiektywna opinia po "prawie" udanej rekrutacji. Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda należycie. Siedziba firmy bardzo nowoczesna, widać że budynek jest doinwestowany i wyróżnia się na tle smutnego, brudnego otoczenia. Stanowiska pracy robią wrażenie. Bardzo dobry dojazd. Pani, która rekrutuje bardzo miła (dobrze jej z oczu patrzy), widać zaangażowanie, chęć rozwiania wszystkich wątpliwości. Niestety warunki zatrudnienia są dosyć niejasne. Szczególnie jeśli chodzi o ostateczne wynagrodzenie podane w ofercie. Jest ono uzależnione od wielu czynników moim zdaniem od czynników przyszłych i bardzo niepewnych poprzedzone bardzo długim czasem przygotowania. Chociaż jako osoba mająca doczynienie z działalnością gospodarczą i ryzykami wynikającymi z jej prowadzenia rozumiem trochę pracodawcę że na początku musi zainwestować w pracownika a dopiero po pewnym czasie zacznie ten pracownik zarabiać na pracodawcę. Rzeczą, która mi się spodobała podczas rekrutacji było dokładne opisanie stanowiska pracy i brak owijania w bawełnę co do urlopów, godzin pracy. Chociaż w moim przypadku panujące rozwiązania nie przypadły mi do końca do gustu to wiem że są osoby szczegolnie single albo osoby kładące nacisk na karierę i rozwój osobisty, którym będzie taki system odpowiadać. Minusem była też przeciągająca się rekrutacja ale jeżeli ktoś ma stałą prace i chce ją tylko zmienić to można przeboleć. Na pewno firma zyskalaby w moich oczach kiedy podziękowałaby telefonicznie czy mailowo za udział w rekrutacji to się niestety nie stało no ale to już zależy od pracodawcy. Nie mogę ocenić źle pracodawcy bo za pewne podjąłbym z nim współpracę ale z dużą dozą ostrożności i bardziej jako kolejne życiowe wyzwanie nieźeli cichą spokojną przystań

Urszula

Chciałabym dowiedzieć się czegoś o wymaganiach, jakie trzeba spełniać, żeby dostać pracę w Qnt. Trzeba mieć wyższe wykształcenie? A może wystarczą kursy specjalistyczne?

@Urszula

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - można uzupełnić formularz rekrutacyjny na naszej stronie www lub napisać maila - pomagamy rozwijać się każdemu kto ma zapał i talent, więc na pewno znajdziemy właściwą dla Ciebie ścieżkę rozwoju - jesteśmy otwarci na rozmowę.

Jakie są mocne strony pracodawcy Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Verbal

+wyremontowana siedziba +płaca na czas +miejsce parkingowe

Mento

Plusy: * Firma dba o siedzibę Inwestuje w budynek, parking, siłownię, SPA. * W ramach podzięki dla zasłużonych pracowników coroczne rejsy jachtem Minusy: * Firma nie dba o pracowników Nie ma żadnych szkoleń, standardowych dodatków dla programistów. * Nadgodziny są chlebem powszednim (weekendy też się zdarzają) * Technologia jest stara i brak zmian Jeśli już ktoś zdecydował się za zostanie to już nie odejdzie za łatwo bo musiałby zaczynać od zera w nowej firmie. Stąd pewnie opinie o pracownikach z dużym stażem... * Częste rozmowy z klientem nietechnicznym Telefony od Pań księgowych do programisty (tak .. bezpośrednie rozmowy telefoniczne), że "się nie rozlicza i coś durniu popsuł". * Brak jakichkolwiek metodologii pracy Praca na zasadzie: od blokera do blokera i nóż uda się ogarnąć zmiany w ustawie (patrz problem z nadgodzinami). * Brak jakichkolwiek testerów Sam sobie kapitanem i okrętem. Patrz praca od blokera do blokera. * Praca w spaghetti kodzie * Negatywne nastawienie do pracownika Złe miejsce dla kogoś komu jeszcze zależy.

pela

Program do kitu a obsługa jeszcze bardziej , pomoc techniczna w ogóle nie działa ,nikt nic nie wie kupiliśmy program za wielkie pieniądze a teraz nie umiemy w nim pracować a QNT ma to w (usunięte przez administratora) . Ludzie nie kupujcie tego dziadostwa.

PracowNick

Akurat strzał przedmówcy w siedzibę dla mnie bardzo nietrafiony. To chyba jedno z lepiej skomunikowanych miejsc dla dojeżdżających samochodem (blisko 88 i autostrad - nie trzeba przeciskać się przez centrum) czy autobusem (obok zajezdnia). Jest strzeżony parking, a sam budynek też jest bardzo doinwestowany (jeśli się szuka wad, to chyba te, że ciągle coś się dzieje, coś się buduje czy ulepsza). Wszystkie pomieszczenia i wyposażenie są nowe, duże, nowoczesne kuchnie na każdym piętrze, fitness, nawet spa i sauna, oczywiście jest sala konferencyjna, ale i pokoje gościnne - biurowiec jest akurat na poziomie. Teraz robią jeszcze dodatkowe pomieszczenia i nową fasadę - ciągle coś się poprawia. A, że dzielnica to Maciejów - dzielnica jak dzielnica, ani piękna ani brzydka - a dla mnie to jednak duży plus, bo łatwiej dojechać i przyjemniej się pracuje niż w ruchliwym centrum. Ale to pewnie kwestia gustu albo tego czy patrzy się na to co w budynku czy podziwia widoki.

Karol

Witam! Kce być programista, mam pytanie czy jak znam java (robiłem mody do minecraft) czy praca opiera się na SQL? Pozdrawiam Karol

Fixxer

Siedziba ulokowana w najznamienitszej dzielnicy Zabrza gdzie z okien widać stosy drewna i MOPS. Z powodu niedoboru ogarniętych pracowników zostawanie nadgodzin jest codziennością, a zupełnie się to nie opłaca, gdy spojrzymy na wypłatę. Do pisania kodu trzeba odpalać emulator XP a w nim okienko z DOS'a, co chyba nie wymaga komentowania co do zaawansowania technologicznego. Jeśli szanujecie swój czas odradzam.

Nic(K)

Początek jest bardzo optymistyczny. Naprawdę niezłe warunki nawet dla początkujących programistów. Z tych bardziej zaawansowanych jest wielu z naprawdę długim stażem, więc chyba to może być dobre miejsce na poważniejszą pracę. Wiem, że jeszcze rekrutują, więc polecam rozmowę - mnie przekonała.

zadowolony ludzik

Po co zmieniać skoro jest dobrze i firma dba o pracowników!

A.

Tak - jest rozmowa i drobny sprawdzian umiejętności - ale mają bardzo dobre podejście, bo to nie jest na zasadzie odsiewu, ale żeby Cię jakoś dopasować do działu i stanowiska. Byłem na takiej rozmowie niedawno. Dostałem dobrą propozycję i jestem już właściwie zdecydowany spróbować - przekonali mnie, że to w końcu może być miejsce, gdzie będę chciał zostać na trochę dłużej. Lubię atmosferę w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. za: ludzie, dostępne benefity, fajna siedziba

Rafał

Na stronie internetowej firmy w zakładce kariera znalazłam kilka aktualnych ofert pracy oraz opis przebiegu rekrutacji do Qnt Systemy Informatyczne http://www.qnt.pl/index.php/kariera Jest to firma, która zajmuje się tworzeniem rozwiązań informatycznych. Jak wynika z informacji zawartych na stronie internetowej podczas rekrutacji sprawdzane są umiejętności kandydata na stanowisko, na które aplikuje. Może ktoś był na rozmowie rekrutacyjnej w ostatnim czasie i zechce się podzielić swoimi doświadczeniami z jej przebiegu. Zachęcam do udzielania się na forum.

ja mam stażu ponad 3 lata w dziale informatycznym i sobie chwalę - nie ma firm idealnych, to wiadomo, ale w sumie nie rozglądam się za inną, więc albo nie jest źle, albo syndrom sztokholmski ;) (choć stawiam na to pierwsze).

do nick

Za innych się nie wypowiadam, ale spędziłam trochę czasu w DH i owszem czasem pracy jest naprawdę dużo, a zarobki pewnie niższe niż informatyków, ale ogólnie złego słowa nie powiem. Warunki w porównaniu z podobnymi stanowiskami w innych firmach są raczej ok, ludzie w dziale spoko, pomocni - generalnie mi się pracuje dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.?

Qnt Systemy Informatyczne Sp. z o.o.