Opinie o Glas Hit w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Glas Hit. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Glas Hit o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glas Hit w Wręczyca Wielka

Rfi

Witajcie kochane! Chciałabym was uspokoić pomimo tego, że sytuacja na świecie nie wróciła jeszcze w pełni do normalności. Bardzo was jednak zachęcam i polecam firmę Gowork, w której pracuje i jestem z niej bardzo zadowolona. Obecnie jestem w Niemczech i żyję normalnie. Firma ta oferuje dobre zarobki i zawsze wypłacane na czas. Pracownicy tej firmy są sympatyczni i zawsze służą pomocą

Kamilek

Istotnym elementem dobrego samopoczucia jest odpowiednia higiena snu. Lecz my szalejemy i nie zastanawiamy się o konsekwencje następnego dnia. Potrzeba nocnego odpoczynku dotyczy wszystkich bez wyjątku, jednak różni się w zależności od wieku, wagi, ogólnego stanu zdrowia oraz rozmaitych innych uwarunkowań właściwych konkretnej osobie. Jeżeli od dłuższego czasu występuje ciągłe złe samopoczucie połączone z wrażeniem osłabienia, warto przyjrzeć się swoim potrzebom w zakresie snu. Higienie odpoczynku nocnego służy m.in. regularność pory, o której się kładziemy i wstajemy, a także odpowiednie przygotowanie. Warto przewietrzyć sypialnię i zadbać o odpowiedni materac (ogólna zasada jest taka: dla osób szczupłych odpowiedni będzie bardziej miękki materac, dla puszystych – twardszy). Spadek formy bywa także skutkiem niedoborów składników biorących udział w przewodzeniu impulsów nerwowych: wapnia, sodu, potasu i magnezu. W diecie można je uzupełnić na przykład za pomocą przetworów mlecznych, orzechów oraz soku pomidorowego – istnieją także liczne dostępne w aptece bez recepty suplementy diety dostarczające tych pierwiastków. Inną przyczyną osłabienia i złego samopoczucia jest występowanie braków żelaza i pojawienie się anemii, zwanej inaczej niedokrwistością. Wówczas zbyt mała ilość tlenu jest transportowana do organów przez zmniejszoną liczbę czerwonych krwinek, co wywołuje poczucie ociężałości i senność. Złe samopoczucie: brak koncentracji i zawroty głowy Jednymi z elementów złego samopoczucia, są brak koncentracji i rozdrażnienie, które mu towarzyszy. Trudność skupienia myśli stanowi poważny problem, kiedy pojawia się w momencie wymagającym uwagi – na przykład podczas prowadzenia pojazdu lub obsługi urządzenia mechanicznego w pracy. Tego typu symptomy powinny skłaniać nas do zachowania ostrożności: warto tym razem skorzystać z komunikacji miejskiej i umówić się na wizytę do lekarza pierwszego kontaktu, zamiast podejmować aktywność, która może skutkować wypadkiem. Rozdrażnienie pojawiające się wskutek ciągłej dekoncentracji dodatkowo sprzyja ryzykownemu zachowaniu, które może stać się przyczyną urazów. Immunologiczna niepłodność - badanie genetyczne dla mężczyzn Rekomendowane dla Ciebie Nie taka jesień straszna! Osłabienie, senność, obniżenie odporności, chandra... Jesienny spadek formy dotyka prawie każdego. Są jednak sposoby, żeby złagodzić jego skutki. Chemioterapia - skutki uboczne Osłabienie, nudności, wykańczające wymioty, wypadanie włosów – to objawy, których doświadczają pacjenci walczący z rakiem. Są jednak leki, które zapobiegają...Przesilenie wiosenne Przesilenie wiosenne pozbawia sił. Powoduje zmęczenie i brak chęci do życia, problemy z koncentracją, senność. Może mu towarzyszyć rozdrażnienie, kołatanie serca,... 7 rano, a ty budzisz się i czujesz jak po nieprzespanej nocy? A może w nocy musiałaś “wyprowadzić” się z sypialni, bo dźwięk dochodzący z drugiej strony łóżka -..Bilobil stosowany jest pomocniczo w zaburzeniach krążenia mózgowego (zawroty i bóle głowy, szum, osłabienie pamięci.Kredyt we frankach groźniejszy niż walka z niedźwiedziem. Tego nie wiedzieliśmy o depresji Wiemy już, że "weź się w garść” na depresję nie działa. A właśnie okazało się, że ma ona aż dwanaście odmian. Co to oznacza dla pacjentów?

Nnnn

Praca ok.Polecam...????

Frytka1222

Praca ciężka manualnie, niska płaca do tego wszystko obserwuje kierownik, nie można stanąć na chwilę, tylko robić,wykorzystywanie pracowników, za pierwszy dzień nie otrzymałam zapłaty to jest niezgodne z prawem, do tego każda z pracujących tam osób uważa się za kierowniczkę,nie polecam...

@Frytka1222

Czemu za pierwszy dzień Ci nie zapłacono. Czy został potraktowany jako dzień próbny? Piszesz, że praca jest wymagająca. Można starać się o premie za dobre wyniki, które mogłyby podwyższyć zbyt niską według Ciebie podstawę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Glas Hit.
Igor

Firma zbiera bardzo dobre opinie jako pracodawca, więc trochę dziwne jest narzekanie.

@Igor

Może mężczyźni mają dobrze ale kobiety masakra, nigdy nie pracowałam tak ciężko i za taką stawkę...

Xyxz

Ludzie w firmie , którzy tam pracują od początku nie mile nastawieni do nowych osób . Takiej firmy ,w której ludzie bez powodu wyzywają i obrażają jeszcze nie widziałem . Szefostwo może i ok ale ludzie , którzy pracują dłużej myślą że sa lepsi pod każdym możliwym względem ,aż nie miło się pracuje w takiej atmosferze .

@Xyxz

Dokładnie tak jest byłam więc wiem jak jest....

Arek

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca więc chyba stok na siłę chce popsuć firmie opinię?

Nie Rasista
@Arek

Radze sie przyjzec pracownikom, bo znam fakty , moja Zona jest Obywatelka Ukrainy a ja jestem Polakiem .

@Arek

A czy Ty jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu? Już dłuższy czas panuje cisza w tym wątku, a ja chętnie dowiem się, czy warto starać się o posadę w Glas Hit. Napisz proszę kilka zdań dotyczących tego, co pracodawca oferuje nowym osobom.

Xxx
@Agnieszka

Pracodawca oferuje nowym pracownikom fitness????. Jak ktoś chce zrzucić parę kilogramów polecam.

Nie Rasista

Dziwi mnie jedno, ze kierownictwo Tego Zakladu nic nie robi gdy wykozystuje sie unich Pracownikow z Ukrainy. Ciekawi mnie to czy Polakom Rowniez zabrania sie kozystania z Ustawowej PRZERWY ??? Bo Przeciez Polak ???? pracoje tylko 8 h. A nie 12 !!!

Agnieszka

Już mija miesiąc od ostatniej Waszej aktywności na tym forum. Czy ktoś z Was zdecyduje się na przedstawienie aktualnej sytuacji występującej w tym momencie w Glas Hit? Warto kontynuować dyskusję dotyczącą tego pracodawcy. Każda Wasza uwaga o tym miejscu pracy będzie ważnym źródłem informacji dla osób rozważających aplikowanie do niego.

Voy

Witam! Przypadkiem trafiłem na tą stronę, postanowiłem sprawdzić czy coś piszą o mojej byłej firmie - i lekko się zdziwiłem. Akurat jak ja wspominam Glas-Hit, to najlepiej szefa i szefową!? Odszedłem z powodów nie związanych z pracą - wyprowadziłem się daleko i pozmieniałem dużo w życiu. Ale pracowało mi się nieźle - minusem było wymaganie dość dużej dyspozycyjności, co u mnie było akurat problematyczne. Ale w zamian kasa była więcej niż zadowalająca, szkolenie czy potrzebny sprzęt prawie od razu się znajdował, a robota była ciekawa. Jakbym był młodszy i chciał kasę kręcić i rozwijać się - to bym kombinował żeby zostać. A szef podrzucający fastfood'a na nadgodzinach zdziwił mnie bardzo, bo w poprzednich zakładach nie wpadł bym że to możliwe. Nie wiem jak u innych, ale akurat jest to jedyne szefostwo miło przeze mnie wspominane z poprzednich zakładów. Kultura akurat i podejście u nich było na poziomie.

mm

Jedna z lepszych firm w regionie. Jesli chce sie pracowac mozna dobrze zarobic. Duzo mozna sie nauczyc tylko trzeba chciec. Szefowie dbaja o pracownikow. Jest szansa rozwoju. Stabilna praca. Stabilne warunki. Polecam

John
@mm

mm..nie wiesz chyba co to dobra firma'

Agnieszka

Kto był z Was ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Glas Hit? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszeliście? Jak uważacie, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

nurek

bo to mała firma produkująca znicze.. czego wy się spodziewacie :) wątpię, by ludzie szturmem tu walili

Marzena

Szukam czegoś i słyszałam, że poszukują tam do pracy od kwietnia/maja, czy to prawda? Bo wtedy mi się kończy umowa zlecenie w innej firmie. Poruszane problemy nie odstraszają mnie, chyba niektórzy nie wiedzą jak pracuje się w innych firmach! Tam gdzie pracuje teraz, rozmawiać na sklepie między sobą nie można, na całym sklepie 3 osoby (na 4 działy, w tym jeszcze ktoś musi mieć obowiązki kierownika, wyłożyć towar, siedzieć na kasie, a na obsługę klienta nie ma czasu) wieczne groźby z centrali, zmiany asortymentu co tydzień, kilogramy książek do przerzucenia i do tego wychodzi się 6 złoty na godzinę. Musisz być 30 minut przed otwarciem, jak dobrze pójdzie i masz dobrego kierownika to zamknie sklep w 30 minut (jak nie to 1,5 godziny), za tą godzinę nikt ci nie zapłaci, wieczne kontrole jakiś tajemniczych klientów, klienci żądają żeby im gazetę za 3 zł w zębach przynieś. I co niby wielka renomowana sieć, a rok w rok jest w czołówce najgorszych pracodawcy w kraju. Jeśli jest tam szansa na zatrudnienie to ja bardzo chętnie chciałabym spróbować? Czy można przynieś CV?

a co ja też napisze

Firma się rozwija, jest coraz więcej pracowników, nowe miejsca pracy, nowe produkty i kto za tym wszystkim biega, kto to wszystko załatwia? Otóż WŁAŚCICIELE! Gdyby nie oni nie mielibyście miejsc pracy! Fakt to działa w dwie strony, dużo rzeczy dzieje się rękami pracowników, stąd podziękowanie w postaci imprez pracowniczych (nie wszystko kręci się wokół kasy!!!!!!!). Szefostwo naprawdę zżywa się z pracownikami i ma z nimi dobry kontakt. Nie zgadzam się z opinią (usunięte przez administratora)na temat Szefowej, Szefowa - jest MEGA sympatyczną i wyrozumiałą osobą, zależy jej na firmie i pracownikach. Wydaje mi się, że wielu osobom poprostu przeszkadza rozwój firmy i z zazdrości ich zżera, więc czemu by nie wysmarować jakiś bredni anonimowych na takim "mądrym" forum. Powodzenia! Ja również zapraszam do Firmy - pracują tam fajni ludzie, ekipa jest duża, zarobki bardzo dobre, kierownik - super, szefowa z szefem - super, Pani H.- też super, uśmiech na usta i przyjdź, zobacz :)

IP

UWAGA unikajmy forów, gdzie toczy się dyskusja pozyskanie adresu IP jest łatwe.

Jad

Gratulacje za tyle opini ciekawe kto na tym zarabia.? Niezłe Gowork zarabia na pierdołach. Ciekawe czy się podzieli jak każdy wystąpi o swoje.

Łukasz
@Jad

Witam wszystkich uczestników forum tych którzy piszą głupoty i tych którzy szukają opinij na temat firmy Glas-Hit. Opinie pisane na tym forum nie odzwierciedlają prawdy o firmie, DLACZEGO??? Bo jeżeli ktoś pisze prawdę To podpisuje się pod nią,a nie chce zabłysnąć jako ANONIM.Pracuję w firmie od ośmiu lat i nie pamiętam sytuacji w której szef czy szefowa podnoszą głos na pracownika lub zwalniają z byle powody. Osoby wartościowe ambitne chcące współpracować z firmą pracują dłuższy czas to jest od 3 do 15 lat są oczywiście osoby które pracują krócej bo dopiero zaczynają współpracę z firmą.W związku z tym że firma z roku na rok rozwija i powiększa się prowadzi aktualnie nabór pracowników na różne stanowiska więc zapraszam wszystkich chętnych potrzebujących pracy aby przekonali się jak jest naprawdę ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA.Odnośnie zarobków które opisujecie wyżej to powiem że skończyły się czasy w których mottem pracownika było hasło CZY SIĘ ROBI CZY SIĘ LEŻY TRZY TYSIĄCE SIĘ NALEŻY, tylko że za te zmiany odpowiada Władza która ustala kodeks pracy a nie Właściciel firmy ale widzę że niektórzy jeszcze się nie obudzili i żyją w latach 80-tych. Zabawa zakładowa organizowana jest w ramach podziękowania ale jak ktoś pisze że jest organizowana zabawa to logiczne że dostaje coś za DARMO a opisuje to jak by mu ktoś coś zabrał więc jak taka osoba może wydawać opinie skoro GARDZI CZYMŚ CO DOSTAJE,AŻ BOJE SIĘ REAKCJI JAK MU KTOŚ COŚ ZABIERZE.

Meda

Irytujesz się, nie od dziś wiadomo, ze o wiele więcej można załatwić Aniu uśmiechem i spokojem niż awantura. Ale dobrze wiesz, ile cię to kosztuje- czasami wystarczy jedna iskra i przerzucasz swoje emocje na osobę, która nawet nie wie o co Ci chodzi. Czujesz się urażony, obrażony, ktoś się broni i ktoś atakuje- taka kolej rzeczy. Myśli zawsze o celu. Jesteś tu, by załatwić coś dla siebie ważnego, bez tej drugiej osoby nic nie zdziałasz. Na to co możesz wpłynąć to własna postawa i stosunek do emocji. Pomysł tez o tym ze po drugiej stronie jest człowiek, który potrzebuje pracy i dzięki tobie ??? Niemiła uwagę staramy obracać w żart. Te doświadczenie może być miłe lub nie to wszystko zależy od Ciebie. Pamiętaj ze każdy ma gorszy lub lepszy dzień i oprócz wykonywania zadań potrzebuje, tak jak ty, wsparcia. Zadaj sobie pytanie- o co mi chodzi z ta złością. Czego ja chcę? To pomaga . Jak już dojdziesz do sedna, będziesz mogła działać daleko albo....odpuścić .

Posal

Borykamy się z częstymi przeziębieniami, bolami głowy, doskwiera nam bezsenność, jesteśmy nerwowi,szybko tracimy cierpliwość. W tym stadium wystarczy jednak, ze trochę odpuścimy: pójdziemy pobiegać, pospacerowac, spędzić z rodzina trochę czasu i dość szybko jesteśmy w stanie wrócić do równowagi. Częściej zdarza nam się wybuchnąć, irytują nas nawet najdrobniejsze sprawy i sytuacje. Zaczynamy postrzegam naszych pracodawców jak intruzów, pogardliwie się do nich zwracamy, lekceważmy, gorzej wykonujemy swoje zadania. W tej sytuacji potrzebujemy zastanowienia się co jest przyczyna takiej frustracji. Wybuchów nerwowosci , dla czasem nieracjonalnych działań, na szkodę firmy i nas samych- problemy rodzinne? Czy jeszcze bardziej coś co nas prześladuje. Szukajmy możliwości rozwiązania naszych problemów i unikajmy agresji. Róbmy coś -wystarczająco dobrze abyśmy byli zadowoleni z tego co robimy. Starajmy się rownież doceniać swoje małe osiągnięcia, przebywamy częściej na łonie natury . OPTYMISTA ŻYJE SIĘ ŁATWIEJ . Starajmy się

Wampirek

Liczba alergikow w Polsce na prace ciagle rośnie, a wsrod nich coraz częściej ludzie, którzy maja problemy ze sobą . Powinno zastosować się odczulanie , które przynosi specjalna terapia: polega na stopniowym przyzwyczajaniu organizmu do wysiłku zwanego praca . Najpierw alergen czyli praca jest wskazana w małych dawkach, a następnie w coraz większych. Organizm uczy się się te ten sposób tolerować konkretne powierzone mu zadania i przestaje je ignorować. Dzięki temu obiady alergii się, zmniejszają, a tym samym możliwość samo realizacji wzrasta. Odczulanie przeprowadzone ta metoda przynosi bardzo dobre rezultaty i zadowolenie. Dzięki temu podczas kolejnemu napadowi frustracji łatwiej nam będzie oceni, kiedy choroba się nasila .

Zostaw merytoryczną opinię o Glas Hit - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Glas Hit?

Zobacz opinie na temat firmy Glas Hit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Glas Hit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Glas Hit
3.6/5 Na podstawie 27 ocen.
  • ul. Śląska 69
    42-130 Wręczyca Wielka