Opinie o Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import w Kłobuck

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali niezależnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import w Kłobuck

Komunista Nowy wpis

Nie polecam typ to stary dziad, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wymieniać można długo niestety negatywne opinie, nie oddaje pieniędzy, dużo obiecuję a (usunięte przez administratora) na kasę, oby mnie takich zakładów i ludzi jak on, współczuje ludziom którzy nadal tam pracują

Czerwony Nowy wpis

Ta firma powinna nazywać się (usunięte przez administratora) To co się tam wyprawia to jakiś totalny absurd. Maszyny niesprawne, strach do nich podejść żeby nie dostać gorącym metalem w oczy, na hali nie ma ani jednego wyciągu, smród i zadymienie jak w horrorze Mgła. Właściciel to w ogóle jest tak odklejony że szkoda gadać. (usunięte przez administratora) jak tylko się da. Wciska te swoje głupie kity o pracy dla wspólnego dobra jak jakiś aparatczyk. Szkoda że wypłat nie daje na czas. W ogóle temat wypłat i podejścia do pracowników powinien być opisywany w książkach ku przestrodze. Z całego serca odradzam i przestrzegam. Tam czas się zatrzymał na XIX wieku w każdej możliwej materi.

Agatka

Nie chodzi o to. Chodzi o ilość roboty, zamówienia, itp. Że pracy jest tyle, że trzeba posiłkować się dodatkową siłą roboczą.

Honorata Nowy wpis
@Agatka

Aj, nie widziałam, że mi odpisałaś, czemu zaczęłaś nowy wątek? Aaa czyli jakby było ich dużo to właśnie chciałabyś podjąć się pracy czy niekoniecznie?

Agatka Nowy wpis
@Honorata

Ukraińców dałam tylko jako przykład. Nie ma znaczenia nacja. Chodziło mi głównie o to czy jest duża produkcja i dużo zamówień.

Agatka

Witam, jak tam jest w tym zakładzie? Ukraińcy pracują? Zamówienia są?

Honorata
@Agatka

A tak właściwie to dlaczego interesuje Cię to czy pracują tu czy nie? Masz co do nich jakieś sceptyczne nastawienie i nie chciałabyś razem z nimi pracować? :/

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Natalia

Dlaczego te osoby, które chodzą 3 miesiące bez wypłaty, jak to ktoś pisze niżej, nie zrobią ruchu w stylu 'albo kasa, albo nie pracujemy'? 3 miesiące to nie jeden miesiąc, przecież można w ten sposób postawić szefa przed wyborem między zapłatą pensji, a przestojem w firmie.

Różne są opinie o tej firmie tutaj na forum, część jest negatywna, czasem osoby odradzają podejmowanie tam pracy, z tego co widziałam. Ale wiele się mogło zmienić, bo od tych wpisów minęło już trochę czasu. Ciekawe, jak teraz się tam pracuje. Czy atmosfera jest w porządku?

Krecik
@Marta

Atmosfera jest taka sama jak stan tego zakładu. Jeśli ktoś nie wie jaki to proszę sobie przyjechać i zobaczyć. Gdyby zakłady pracy miały swój bal przebierańców to Odlewnia Kulej przyszłaby przebrana za wrak Titanica.

Jak oceniacie pracodawcę? Powiedzcie, czy warto zaufać tej firmie. Wypłaty są na czas każdego miesiąca?

Szkoda gadać

Nie polecam a wręcz przestrzegam z całych sił przed tą firmą. Właściciel to typowy łgacz, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Ludzie chodzą po 3 miesiące bez wypłaty i bez jakiejkolwiek informacji czy w ogóle takową dostaną. Wypłata dzieli się na dwie części, jedna to przelew a druga wiadomo jaka. Przelew spóźnia się średnio 3 tygodnie a druga część sięga 3 miesięcy. Soboty są obowiązkowe bo inaczej zostanie się nazwanym komunistą, czerwonym (usunięte przez administratora) czy innym (usunięte przez administratora) Najważniejsze że właściciela Mercedes jest cały i zdrowy. Nie myślałam że w dzisiejszych czasach coś takiego jeszcze istnieje. Przestrzegam!

pracownik kontrahenta

Właściciel nieuczciwy.Bierze towar partiami ile mu się załaduje, dopóki termin pierwszej fry nie mija i oczywiście nie płaci....Potem mami, łudzi, obiecuje i tak 2 lata zwodzi aż faktury się przeterminują a jeżeli się złożyło papiery w Sądzie to nie stosuje się do wyroku- odwołuje, zaskarża , apeluje...żenada...a tak chętnie się chwali majątkiem, posiadłościami....Teraz już wiadomo skąd na to ma

pracownik1

Bardzo nieuczciwa osoba właściciela, ludzie pracują miesiące bez wynagrodzenia. Odchodzą zdruzgotani i nigdy tak naprawdę nie odzyskują swoich należnych pieniędzy. PIP bezsilny. Chcesz pracować za darmo to tylko tam!!! Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import - Kłobuck

• Jak się pracuje w Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import?

Zobacz opinie na temat firmy Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import?

Wiesław Kulej Odlewnictwo Eksport Import
  • Janusza Korczaka 46