Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy w Wręczyca Wielka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy w Wręczyca Wielka

Piszę w sprawie pracy jako operator CNC. Interesuje mnie wdrożenie, bo sami napisali, że oferują pomoc we wdrożeniu w zagadnienia firmy. Czy jest tu jakiś plan onboardingowy dla nowego pracownika i ile trwa taki okres wprowadzenia nowej osoby?

Pietron

Przestrzegam przed tym pracodawcą. Osoba ta jest zwykłym (usunięte przez administratora) i wyzyskiwaczem chwalącym się znajomościami... Uważajcie na Grzegorza CH to jest (usunięte przez administratora) z Wręczycy

Natalia
@Pietron

Masz jakiś solidny argument czy po prostu jesteś zły?

Pietron
@Natalia

Argumentów jest wiele. (usunięte przez administratora)pracowniczy, nie płacenie nadgodzin, nie liczenie się z pracownikiem, wyzysk pracowniczy (pracownik ma puścić maszynę na własną odpowiedzialność po za godzinami pracy bo tak chce szef inaczej jesteś niepotrzebny) :/ zastraszanie, chwalenie znajomościami, wyzysk a najlepsze wiele kamer aby (usunięte przez administratora) się pilnował bo jest sam (usunięte przez administratora) wielu patentów :)

Pieter
@Natalia

Gowork wiele maskuje ale prawda jest taka że Grzegorz Ch. to (usunięte przez administratora) Wręczycki

Zofia Nowy wpis
@Pietron

A inspekcja to tutaj była tak właściwie?

Ekwador Nowy wpis
@Zofia

Inspekcja w Częstochowie i okolicach nie kontroluje pracodawców przychodzą dostają kopertę i mówią że wszystko jest ok

ekwador

Witam, byłem pracownikiem tego zakładu a bardziej (usunięte przez administratora) szef wykorzystuję pracowników do cna puszczanie maszyn po za godzinami pracy, pracą najlepiej na wszystkich maszynach w zakładzie przepraszam obozie księgowa również nie jest lepsza potrafi wprowadzać w błąd pracownika pisząc głupoty na umowie oczywiście drukarka jest za wszystko winna zmieniając stawkę godzinową z netto na brutto hahaha śmieszne. Atmosfera w narzędziowni nie lepsza sami konfidenci i (usunięte przez administratora) którzy nie mają swojego zdania skoczą w ogień bo tak szef każe.... lepiej poszukajcie czegoś lepszego

@ekwador

Cześć, sądząc po popełnionych błędach w pisowni oraz złej składni zdań wnioskuję, że ostatnie komentarze w tym miesiącu są Twoje. Mógłbyś przybliżyć, jakie było Twoje stanowisko pracy? Pytanie również jak zakończyła się Twoja współpraca z firmą. Chciałem aplikować do firmy, zastanawia mnie jednak Twoje złe nastawienie.

Ekwador
@Tomek

tak Tomku oczywiście jesteś aplikantem, kandydatem który komentuje i daje pozytywną opinie, jeszcze nie byłeś pracownikiem a już twoja opinia jest znakomita brawo!!!

Ekwador
@Tomek

Robisz z Siebie (usunięte przez administratora)bo nie jesteś kandydat tylko (usunięte przez administratora) który próbuje wybielić drugiego (usunięte przez administratora) Stanowisko podawać dla kogo dla szefa?

@Ekwador

No niestety nie odpowiedziałeś na moje pytanie. Widzę po tonie wypowiedzi i szacunku do drugiego człowieka, że nie ma sensu ciągnąć tej rozmowy, jednak nadal proszę, jeżeli jest możliwość o odpowiedź… Nie rozumiem też Twoich stwierdzeń, probuje się dopytać, a Ty jeszcze obrażasz kandydatów szukających pracy. Osobiście jak czytam Twoje wypowiedzi to xDDDDD

Były Pracownik Nowy wpis
@Tomek

Panie Tomku "Ekwador" ma niestety rację. Pracowałem tam jako programista operator i jeszcze bóg wie kto. Wyzyskuje pracowników ile tylko można... Nie liczy się z człowiekiem dla niego jest ważny tylko ON!!! jeśli chcę Pan tam składać swoje CV to proszę bardzo każdy ma szansę ale po moich doświadczeniach naprawdę nie warto :(. A jestem byłym pracownikiem tego zakładu

No w końcu ktoś się odważył go opisać zgadzam się w 100% wypowiedzi. Do tego dokłada obowiązki niezgodne ze stanowiskiem wykonywanej pracy oczywiście za free, oszukiwanie na umowie o pracę np. Obiecywanie 3500 netto ale w tym 3500 to 1000 premii oczywiście premia obiecywana że bez względu na okoliczności zawsze jest co jest oszustwem robi to po to aby nie płacić podatku od 3500 netto. manipulowanie ludźmi, oszczędzanie na pracowniku, optymalizacja, optymalizacja optymalizacja śmieszny tekst szefa którego nie pojmował, słyszałem również o wykradaniu detali z innych firm pod pretekstem ze jest klientem a tak naprawdę wykradał patenty... porażka odradzam współpracy z tym pracodawcą

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy - Wręczyca Wielka

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy?

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Formes Toys MGR Inż. Grzegorz Chudy
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Śląska 69
    42-130 Wręczyca Wielka