ALIMET

Czarny las

Opinie o ALIMET

nodidso
użytkownik zarejestrowany

Ja bym powiedział @e4rt, że raczej jest to ćwierć sukcesu, no ale ogólnie narzekać nie ma co przynajmniej umowa o pracę

pracownik byly

9 zl zarabialem ogloszenia o prace w posredniku sa ciagle kobiet tam nie przyjmuja

pracownik były

zmienilo sie to ze kierownik jest wporzo (ale i on kiedys sie zwolni bo ile wytrzyma?), jak szefa nie ma atmosfera jest dobra jak sie pojawi to lepiej go unikac zeby z blotem cie nie zmieszal . Zwolnilem sie i jestem zadowolony tera robie za 15 na h nigdy nie mialem potracone za nic i szef jest kul

###

A jeszcze szef jest po studiach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AŻ DZIW UWIERZYĆ patrząc na jego zachowanie i kulture :)

####

Unikaj tej firmy - [usunięte przez moderatora] przede wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie da się tam wytrzymać , ludzie sie zwalniaja po tygodniu pracy albo po kilku dniach nie przychodzą wcale :) Zarobki nie są wygórowane jak to szef uważa, w innych lakierniach płacą dużo lepiej i atmosfera w pracy jest fajna a tu szef ma cie za nic [usunięte przez moderatora] a co najlepsze ta jego stara śpiewka " na twoje miejsce jest kilku" i dlatego tam nie ma organizacji bo wiecznie zmieniaja sie ludzie . Dziwie sie kierownikom ze tak długo tam robią

ROBO

ROBO

Dlatego tam nie ma stałej ekipy , ludzie sie non stop zmieniają . W innych lakierniach pracownicy potrafią sie utrzymać a w Alimecie nie, bo jak szef sie zdenerwuje to potrafi bardzo dobrego pracownika zwolnic albo sami sie zwalniaja bo wytrzymac nie mogą tych upokorzen . >>> CHŁOPIE WIEJ Z TAMTAD

ziomal

Tak to prawda szef to [usunięte przez moderatora] ludzi ma za nic , podobno skończył studia ale kultury zero. Potrafi pracownikowi zabrać pieniądze bo malowanie nie wyszło mimo ze pracownik jest w pracy i godziny mu lecą a nikt nie jest doskonały - no poza szefem nie !!!

zibi

Co sadzicie o tej firmie podobno szef nie szanuje pracownikow ma ich za nic , ile tam mozna zarobic!!

Zostaw opinię o ALIMET - Czarny las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALIMET